Vysnívaný šperk

Fotoalbum tématu (67) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
tiny_fox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.15 21:39

@eless
tady můžete hledat… :-)
mám obavy, že tohle běžný zlatník nedokáže, k výrobě podobných šperků se používají nové technologické postupy…

eless
1079 příspěvků 31.1.15 22:10

@tiny_fox to som uz cele preliezla a ceny nikde. u ostatnych vyrobkov co som namatkovo otvorila tiez bez ceny. na druhy koniec sveta je cesta daleka a postou riesit dodanie rozhodne nechcem :)

Gorilka
1206 příspěvků 31.1.15 22:11

@tiny_fox To není technikou… spíše nemá vědomosti a zkušenosti.

BTW, za nový technologický postup považuju tisk 3D tiskárnou, tu ve starověku opravdu neměli.

tiny_fox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.15 22:21

@Gorilka
tak to já za nové technologické postupy považuju i práci s modelovacím stříbrem/zlatem… nějak jsem si jistá, že ani to ve starověku neměli… :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.15 08:57

Prípadá mi zaujímavý, aj keď asi by som ho nenosila.

Anto
28 příspěvků 18.6.15 10:49
Kdo by takovy prsten nechtel. Ten safir!
ming_xing
1324 příspěvků 18.6.15 12:22

Mesicni kamen a diamanty.. v krajni nouzi bych snesla i bily opal :D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.15 12:25

@ming_xing Myslíte hyalit, alebo mliečný opál? Mne sa méčny opál nepáči.

ming_xing
1324 příspěvků 18.6.15 12:28

@Giulietta och pardon, ale nejsem geolog :) nicmene bylo by mi to celkem jedno.. jinak mlecne kameny se mi velmi libi

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.15 12:33

@ming_xing Ani ja nie, ale opály milujem. :-) Ten mléčny opál sa mi však v žiadnom šperku nikdy nepáčil. Mne to pripadá tak „všedne“, ako keby tam bol kameň z poľnej cesty. :-D

ming_xing
1324 příspěvků 18.6.15 14:24

@Giulietta ja mam k mlecnym kamenum nejaky zahadny vztah uz od detstvi.. ale chapu, kazdemu se nelibi. ;)

pridavam jeste neco pro ty, co maji i v ramci sperku radi jednoduchy design:
http://www.hawaiiantitaniumrings.com/

Barbiegirl007
1 příspěvek 20.7.15 09:38
Naušnice pro dceru

Má dcera si hodně potrpí na šperky. Dokonce už má vyhlídnuté i snubní prstýnky, i když na tohle má ještě podle mě dost času (je jí teprve 18 let). Doslova se zamilovala do šperků od Rýdla. Dlouho jsem vybírala, co ji mám dát k osmnáctým narozeninám, až jsem na to konečně přišla a zabrouzdala jsem na stránky www.prsteny.cz. Tak začal hon na ideální naušnice, bylo těžké nějaké vybrat, ale nakonec jsem zvolila tyhle http://www.prsteny.cz/nausnice-l017. Sice se zirkonem, ale kdybyste viděly ten výraz mé dcery… připadala jsem si jako nejlepší mamka na světě. Dala jsem ji je před půl rokem a ještě je z uší nevyndala. Prostě jsem vybrala asi ten nejvhodnější dárek pro ni.

MP Vladenka
1307 příspěvků 22.7.15 10:34

Šperky stylu z artdeko a pravé perly. Ale o tom si nechám asi delší dobu zdát…

monolith
12 příspěvků 2.9.15 00:32

Líbil by se mi prstýnek spojený s náramkem, je to spojené řetízkem a někdy je tam i nějaká ozdoba na hřbetu ruky.

GorgonaM
706 příspěvků 13.11.15 02:54

Asi to nebude úplně mainstream, ale já miluju šperky paní Kateřiny Baranovské. Na internetu prodává jen na Fleru (ten tu možná není úplně v oblibě, nevím, třeba jsem jen četla staré diskuse), ale má i kamennou prodejnu v Praze. Povoláním je divadelní výtvarnice a jako koníčka dělá úžasnou keramiku (obvykle nenávidím keramiku) a nádherné cínové šperky. Vsazuje do nich kabošony ve tvaru obličeje, které sama modeluje.

Obvykle nosím sprosté galanterní šmuky, ale mám i dva tyto šperky a šetřím si je jen na zvláštní příležitosti.

Tady vyfoceno na Simoně Stašové.

queenmargot
1106 příspěvků 13.11.15 08:34

Snad cokoli dalšího stříbrného z kolekce Tiffany Atlas nebo Paloma Picasso.

Markéét123
3 příspěvky 20.12.16 23:45
Moje vysněná sada :)

Tak tady ta sada je zase pro mě úplně okouzlující. Hrozně dlouho jsem hledala nějaký pěkný šperk s motýlkem a pak jsem při brouzdání na netu objevila tohle a zamilovala jsem se. Je od značky scarabella a od té doby se pořád chodím na jejich stránku, jestli sadu náhodou nezlevnili :D :D

EmilyG.
1061 příspěvků 21.12.16 00:21

@Markéét123 ani zadarmo.

Ati
77 příspěvků 2.3.17 09:58

Az jednou nebudu vedet, co s penezma, tedy nikdy:-(

Giuli
2931 příspěvků 13.4.17 15:13

Čoraz viac sa mi páči ten Cartier klinec. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek