Vysoké ženy

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Sekhmet
1918 příspěvků 24.1.14 12:04

@lioncity To jsem v šoku z podpadků zcela přehlédla. Hlavně jak jsou tam hned třikrát za sebou (omlouvám se @xluki, nechci šikanovat, jen mi to rve oči)

xluki
90 příspěvků 24.1.14 15:49

@Sekhmet @lioncity @Sekhmet Teda já se stydím, ale opravdu. To že jsem to psala na tabletu, mě asi nezachrání co. No nic, zítra na diskuzi „Co jsem si dnes koupila“ bude xluki Pravidla českého pravopisu.

bombshell
89 příspěvků 24.1.14 16:29

Taky mám 180 cm ale hádají mi většinou i více. a přitom nejsem žádná vyhublá modelka :-)mám normální postavu přesýpacích hodin, boky jsem si vyvážila i zády a rameny :-) což někdy v mužích asi evokuje spíše mužskou postavu, což nechápu když mám úzký pas a boky a prsa taky nějaké mám..Takže já osobně jsem spíše za tu svou výšku ráda, ale mým menším kamarádkám nestalo, že by si o nich myslel někdo, že je muž..a mě se to stalo několikrát, i přesto, že mám dlouhé blond vlasy. Jinak já a podpatky, klidně si je už teď nosím, ale v pubertě jsem řešila každý cm na botě..teď si říkám, že je to už stejně jedno jestli metr osmdesát nebo devadesát, stejně jsem většinou nejvyšší všude :-)

Brep
822 příspěvků 24.1.14 17:28
Cérenka
36 příspěvků 24.1.14 20:27
@Brep píše:
http://cilichili.cz/…oce-slozity/ a tohle jste četly? :)

po dnešním šedohnědohnusoakdovícoještěodporném dni konečně něco veselého - zejména:
„musíte nosit dlouhý vlasy, poněvadž s krátkejma vypadáte jako vodojem“ - zrovna včera jsem si je nechala ustřihnout :)

Rezyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.14 23:24
Rozumím Vám

Myslím, že rozumím tomu, co jste chtěla říct. Některých jevů jsem si všimla taky. Už jsem se smířila s tím, že když jsem tzv. vyšší, což mi se 178 cm nepřipadá (v příbuzenstvu jsem prcek), tak lidé mají pocit, je to u nich podvědomé, že víc vydržím a snesu. Hodně jsem si to uvědomovala před lety ve společnosti mé 150 cm spolužačky, ta byla malá a roztomilá, a já musela holt zatnout zuby. Ona sama se chovala taky zvláštně, rozčilovala se, proč pod stan mám větší batoh než ona (ale ono je rozdíl mít boty velikosti 35 a 41), podle ní jsem toho i moc snědla a vždycky vyprávěla, že ona je taková slabá a já mnohem víc vydržím. Bylo to v zásadě takové divadýlko, kupodivu mužský jí na to docela dobře skákali. Milují bezbranné ženy. Mně by bezbrannost a bezradnost nikdo nevěřil, i když kolikrát jsem tyto pocity měla. Každopádně dneska jsem dost nad věcí, vždycky když jsem totiž chtěla být zadaná, tak jsem byla a prostě jsem naštěstí ve věku, kdy vím, že jsem taková, jaká jsem a na tom se nic nezmění. A když někde ve společnosti menších lidí začnou vyprávět - jé ty jseš nějaká velká, vyrostlá a podobně trapné řeči, tak se usměju a řeknu, že to není pravda, protože v celém příbuzenstvu jsem vlastně třetí nejmenší, takže prcek.-). Musím říct, že to zabírá stoprocentně.-).

Šošanah
1224 příspěvků 25.1.14 23:49

Minna řekla: „Ach, nikdy jsem nebyla moc silná, byla jsem ubohé nemocné děťátko, jen ty velké modué oči na tenounkých nožičkách…“ Eileen řekla dvě krátká neslušná slova.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 26.1.14 12:01

@Šošanah Moje oblíbená kniha.

Šošanah
1224 příspěvků 29.1.14 19:48

@Ikeya-Seki To mě těší. Určitě jste ji četla víckrát, když Vám stačily dvě věty :-)

Chichinka
115 příspěvků 29.1.14 19:59

@Šošanah Prosím, prozraďte mi, o jakou knihu se jedná :-) Jsem mimo…

Šošanah
1224 příspěvků 29.1.14 20:08

@Chichinka Moc ráda :-) Volně navazuje na „Vejce a já“ od Betty MacDonaldové, teda - napsala ji zase Betty MacD :-) Původně to jsou tři knížky, ale u nás vyšly jako jedna tlustá „Co život dal a vzal“. Tenhle výrok je z dílu „Morová rána“ - je neuvěřitelné, jak Betty dokázala zpracovat celou řadu měsíců, kdy jenom ležela v posteli v kruté zimě, protože tak se tehdy léčila tuberkulóza. Četla jste ji?

Chichinka
115 příspěvků 29.1.14 20:16

@Šošanah
Jéé, Vejce a já jsem kdysi četla. Co život dal a vzal už mám delší dobu připravenou ve čtečce, beru to jako znamení, že se na ní musím co nejdříve vrhnout :-). Děkuji za odpověď :-)

Šošanah
1224 příspěvků 29.1.14 20:18

@Chichinka Nastal čas :-)

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.14 20:24

@Rezyna
Já bych vaši výšku brala hned. To myslím upřímně. Jsem taky nejmenší v rodině a moc se mi to nelíbí.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 29.1.14 20:41

@Šošanah Máte pravdu, četla jsem ji mnohokrát.

RenataRen
512 příspěvků 1.2.14 12:49

@Brep Tak to je přesný:-) Ještě bych dodala „Když si sednete v MHD normálně, lidi vám kopou do nohou a tváří ještě se, že se roztahujete“.
Takže jste odsouzeny k sezení skrčmo…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.14 13:26

@RenataRen musíte se tvářit tak vznešeně, aby vás sami pouštěli sednout a ještě měli hřejivý pocit galantního skutku :-)

RenataRen
512 příspěvků 1.2.14 18:33

@Rezyna
Já jsem vždycky svým malým kamarádkám záviděla, když zaklonily hlavu a sladkým hláskem říkaly nějaké ty nesmysly, požádaly o drink a tak. Když na to tak vzpomínám, byly vlastně hrozně drzé a chovaly se hloupě, ale tím, že byly tak malé a roztomilé, nevadilo to.
Já jsem většinou naopak hlavu musela sklonit, abych se chlapům podívala do očí, což na ně asi působilo zvláštně. Na některých z nich jsem vyloženě viděla, jak jim to je nepříjemné.
Ale zvláštní je, že opravdu malým mužům to nevadilo, těm spíš naopak. No, když říkám mužům, vlastně si vzpomínám jen na jednoho, který byl ze mě paf:-)
Sranda taky byla, když jsme seděly a nějací chlapy si k nám přisedli (ne že by se to stávalo často). Když jsem povstala, nastaly rozpaky a „jé, ty jsi teda ale VYSOKÁ“.
Malá výška ženy přitom asi nikdy žádného muže neodrazovala.

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.14 08:42

@RenataRen
Fakt zajímavá diskuse. Sama nevím, kolik měřím, připadám si tak akorát, ráda nosím podpatky. Ale určitě bych chtěla být vyšší. Mám kamarádku, která měří 186 cm a mně připadá vysloveně krásná a závidím jí tu výšku :-) Klidně bych její výšku brala a ještě bych nosila podpatky (mně by totiž nevadilo, že má výška vzbuzuje respekt - každý prostě chce to, co nemá :-) )
Znám ale dost žen menších, než jsem já, a musím připustit, že na muže to opravdu funguje. Vzpomněla jsem si na jednu opravdu odpornou manipulátorku, která vždycky dostane všechno co chce a se svým okolím cvičí tak mocně, že mi to kolikrát hlava nebere. Byla jsem svědkem situací, z nichž by muž vyvázl jen s modřinami, ona však vítězně. A vždycky se najde hodně chudáků, co ji omlouvají a brání až sami přijdou k úhoně. Přestala jsem se s ní stýkat, normálně jsem se jí začala bát.
Taky jsem se podrobila sebezpytu, jestli náhodou necítím vůči neznámým vysokým ženám zášť. Podvědomě asi jo, ale snažím se to ovládat. Řekla bych, že za to ti lidé nemohou, protože při prvním letmém kontaktu nevnímáte, že je to žena, ale jen někdo vyšší a tudíž mocnější než jste vy. Chlapi to mají ještě silnější, tohle puzení. Můj syn je opravdu hodně vysoký, tuhle mi líčil, jak v obchodě potkal nějakého kluka, co byl vyšší než on. Prý se cítil divně.

Rezyna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.14 17:00

@honza Škoda, že jsem si nevšimla Vašeho komentáře dříve, protože zrovna mně se líbí teda rozhodně trochu menší muži než jsem já, mým ideálem rozhodně není vysoký a černovlasý.-)a mezi 170-175 cm úplně ideální výška. Z pohledu většiny jsem s tímto názorem a hlavně „vkusem“ divná.-)

Robena
1257 příspěvků 30.6.14 23:16

@Rezyna Ale nejste, ja (172 cm) jsem vzdy davala prednost mensim klukum a muj muz je taky mensi (jak on rika - kratsi) nez ja.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.14 19:19

Mám jednu legrační příhodu z práce. Občas bylo nutno přestěhovat odněkud někam stohy dokumentů svázaných do balíků po 10 - 15 kg. V první fázi - z kanceláře do výtahu mi nabídl pomoc jeden drobný mladíček. Vzal jeden balík a odvlekl jej do výtahu. Já pak vzala dva a učinila totéž. (Byl o dobrých 10 cm a 20 kg menší, já měla navíc trénink s nákupními taškami.) Ale galanntnost nade vše. :-)

Campanelle
1991 příspěvků 24.7.14 22:16

„Ostatní vás používají jako jeřáb.“
Tak to je přesné! :))) Ani doma nemůžu říct svému muži, aby mi něco sundal z vrchní police. To je vždycky: „Podej si to sama, já bych si musel vzít stoličku.“

RenataRen
512 příspěvků 11.9.14 21:38

Jen tak pro zábavu - jak si vysoké ženy představují poradci v módních časopisech
a jaká je dost často realita… 

http://www.reallybored.net/…res/1180.jpg

Lumierra
1 příspěvek 19.10.14 12:58

Pro RenataRen: Prosim zacnete se sebou neco delat, takhle nemuzete prece spokojene zit, kdyz sebe samu nemate rada, necitite se dobre ve svem tele a vnimate se tak negativne. Vse je o tom, co je uvnitr a co z nas vyzaruje. Pokud si budete myslet a skutecne verit tomu, ze jste moc velka, nemozna, neatraktivni, hrmotna, tezkopadna, atd, budou to lide ve vasem okoli presne tak vnimat a budou se k Vam pote i tak chovat. Nevazite si sebe a lide to podvedome vyciti a nebudou si Vas tim padem vazit taky. Ja sama jsem velmi vysoka, merim jeste o par centimetru vic nez Vy a pritom si pripadam atraktivni, pritazliva pro muze a jsem se sebou velmi spokojena. Je to o tom mit se rad, vazit si sebe a byt se sebou spokojeny. Pokud nejste schopna se k tomu sama dopracovat, vyhledejte odbornou pomoc.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek