Vysoké ženy

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
RoKam
1 příspěvek 28.04.15 18:13

Já mám 180 cm, jsem na ně hrdá a i kdyby šlo se nechat zmenšit, nikdy bych to neudělala. Ráda a často nosím podpatky (cca kolem 7 cm) a kalhoty téměř nenosím. Sukně nosím delší tzn. zhruba ke kolenům.

Lidé se za mnou otáčejí a já z toho nemám vůbec špatný pocit. Naopak! Jsem polichocena. Mnohdy mi to i zlepší náladu. Často se mi stává, že jdu proti páru, kde si kluk pěkně drží svoji přítelkyni, ale stejně se za mnou otočí a bedlivě mě prozkoumají. Nemůžu si pomoct, ale vždy se musím usmát.

Podle mě muže neodpuzuje výška takovéto ženy. Myslím, že je taková žena do jisté míry fascinuje a ještě když je hrdá na to jak vypadá. Myslím, že si na ně spíš netroufnou. Ať už je to kvůli tomu známému trapnému klišé „co by na to řekli lidi“ nebo jenom strachem z odmítnutí. Malé ženy jsou snadnější kořist (samozřejmě tím nechci urážet ženy nižšího vzrůstu).

Řekla bych naopak, že vysoké ženy mají spoustu výhod. Lidé je více respektují, osobně mě spoustu chlapů respektuje. Když nejsou úplně štíhlé - trochu se to ztratí. Dlouhé sukně na nich vypadají skvěle, a tak dále, a tak dále…

Mám kamarádky vyšší, zhruba stejně vysoké ale i menší než jsem já. Těch menších je asi méně, nevím čím to je. Samozřejmě se cítím líp, když jsem ve společnosti „svých“, to klidně přiznám.

Ghost B.C.
3803 příspěvků 28.04.15 20:53
@RoKam píše:
Podle mě muže neodpuzuje výška takovéto ženy. Myslím, že je taková žena do jisté míry fascinuje a ještě když je hrdá na to jak vypadá.

Já bych řekla, že jste právě rozklíčovala to nejdůležitější, co se vzhledu týče - hrdost na to, jak vypadáte. Oni to ti chlapi totiž cítí. Jakmile to z vás jednou bude vyzařovat, tak je pak úplně jedno, jak moc jste vysoká nebo malá, tlustá nebo tenká, jak moc velká nebo malá máte prsa, jaké máte oči nebo jak máte dlouhé nebo krátké vlasy.
Možná si to jen namlouvám, ale co tak kolem sebe pozoruju, tak taková ta pomyslná „jiskra“ (tajemno, sebevědomí) zabírá mnohem víc, než cokoliv jiného.
Pokud jde jen o určité prvky ve vzhledu, tak ty samy o sobě nefungují nebo alespoň ne dlouho, pokud jinak chybí nějaká přidaná hodnota - jako se ve vedlejším vláknu řešilo, zda ne/stačí jen velká prsa.

Oveeec
2059 příspěvků 1 inzerát 07.05.15 18:44

A myslíte si teda, že někoho může sexuálně hodně přitahovat vysoká žena? Samozřejmě vím, že může, ony by taky jinak všechny vysoký vymřely :) ale spíš jak moc to odrazuje. Určitě je to hodně individuální a taky je to tak, jak píše Ghost B. C., že jedna věc sama o sobě nerozhoduje. A taky že většina chlapů chce radši malou. Ale prostě jestli když je to ženská hezká a tak, tak kolik chlapů si řekne, že by ji brali, kdyby nebyla tak vysoká, nebo jestli se jim ani nezačne líbit právě kvůli tomu, že je vysoká (ne nutně vyšší než oni, třeba skoro stejně).
Jako třeba modelky jsou taky vysoký, jenže ono to často vypadá, že ve skutečnosti modelky nikdo ani nechce, právě proto, že jsou buď moc dokonalý, nebo moc hubený, nebo právě moc vysoký, takže to mi nepřijde jako nijak zvlášť dobrej argument pro výšku :)

Ghost B.C.
3803 příspěvků 07.05.15 18:58
@Oveeec píše:
Jako třeba modelky jsou taky vysoký, jenže ono to často vypadá, že ve skutečnosti modelky nikdo ani nechce,…

Mno, tak tomu moc nevěřim:-) Oni to chlapi sice říkají, ale myslím si, že spíš proto, že na ně většina z nich jednoduše nemá. Pochybuju, že by nějaký pohrdnul třeba Mirandou Kerr, kdyby ona měla zájem.
Jinak výška je asi to samé, co velikost prsou. Jen nějaký zamindrákovaný jednoduchý blbeček bude řešit, že je partnerka o trochu vyšší, pokud tam jinak budou oboustranné sympatie.
Ve smyslu líbí/nelíbí se toho sice napovídá spousta, ale pokud si dva lidi padnou do oka, tak většina těch vypuštěných mouder jde stranou.
Nejsem sice vyšší než partner, ale úplně malá taky nejsem - 175 cm. A on mi jednou povídá, že je to super, že jsem tak vysoká (s podpatkama přes 180), že se aspoň nemusí ohýbat. A věřím tomu, že kdybych byla malá, tak řekne, že je super, že jsem malá, protože je to roztomilý nebo tak něco :D Přijde mi, že oni to fakt až tak neprožívají, ale jedou na celkový líbí - nelíbí.

Oveeec
2059 příspěvků 1 inzerát 07.05.15 19:54

@Ghost B.C. To je fajn, to jste skoro vysoká jako já :) Aniž bych chtěla nějak rejpat, tak si teda myslím, že „nemusím se ohýbat“ a „jsi roztomilá“ je asi něco jako „nemám prsa, zaplať pámbu, můžu spát na břiše“, ale jinak je to samozřejmě bezva, když je partner takhle „rozumnej“ (nevím, jak líp to říct, aby to neznělo, že jeho soud nějak určuje hodnotu partnerky, ale víte, jak to myslím, jako že to není zakomplexovanej trouba); ten můj je taky „rozumnej“ a řeči má jenom v případě, že si vezmu trošku vyšší než malej podpatek. Docela ho ale chápu, protože to platí i obráceně. Byť se mi líbí i pár menších chlapů, s tím, co cítím při pohledu na někoho vyššího než já, se to nedá srovnat. A zajímalo by mě, jestli to chlapi mají stejně. Myslím si, že u chlapa je výška víc znakem mužnosti než u ženský malá výška znakem ženskosti, že ženská tu ženskost snáz nažene někde jinde; ale možná si jenom šeredně lžu do kapsy :)

vlm
4589 příspěvků 07.05.15 20:13

@Oveeec moc to prožíváte, můj partner má 180já 170,nosím podpatky skoro pořád, párkrát jsem se ho ptala jestli mu nevadí, že jsem kolikrát vyšší než on, ne nevadí, naopak…líbí se mu to. Na druhou stranu si neumím představit, že by můj chlap měl třebe 160..to by mi vadilo, bývalý manžel měl 197.Je třeba si uvědomit, že výškový rozdíl nemá vliv na kvalitu vztahu:-).Ale taky je fakt, že když jsem šla v osmnácti na ples s klukem a v šatně se přezouvala, bála jsem se vstát, že budu vyšší…byla jsem..a těžce jsem to nesla…on ne :-)

Ghost B.C.
3803 příspěvků 07.05.15 20:34

@Oveeec On v tomhle směru není „rozumnej“ on je takovej Kája Saudek:-) Jednou jsem koukala na nějaký pořad s jeho partnerkou (jakože partnerkou Káji :D ) a ona tam povídala: „Jemu se líbilo všechno. Když byla hubená, tak obdivoval, jak je krásně štíhlá. Když byla macatá, tak obdivoval, jak je tvarovaná. Když byla plešatá, obdivoval holou hlavu. Když měla velkou hnátu, obdivoval velkou hnátu…“
To není o tom, že to promyslel a teď říká „jo dobrý, aspoň se nemusim ohejbat“, to je o tom, že mě má rád. Jednou si tak sedíme a on mě najednou popadne za nohu a povídá: „Ukaž! Co máš za boty! Jo, podpatky, to je dobře, to je dobře.“ Takže ta výška fakt není něco, kvůli čemu by nespal - ať už pozitivně nebo negativně.
Pokud už by mu ohledně vzhledu něco vadilo, tak spíš to, kdybych o sebe přestala pečovat. Chlap má rád, když se kvůli němu „zdobíte“. Jestli to ale natáhnete na 160 cm nebo na 170 je mu jedno.
Mimochodem, jak si teda představujete ideálně vysokou ženu?

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 07.05.15 20:54

@Oveeec no a pak jsou ještě malí chlapi, kterým se líbí velký ženský:-)

Oveeec
2059 příspěvků 1 inzerát 07.05.15 20:54

@Ghost B.C. Těžko říct, protože mně osobně se vysoký ženský moc líbí, to je prostě něco, teda v případě, že je nějakým způsobem hezká. Podle mě jí to přidává na zajímavosti a připadá mi jako ještě větší osobnost - analogicky :D Jinak si říkám, že sama bych brala třeba jenom o 5 cm míň, protože bych pak mohla nosit podpatky, aniž bych byla extrémně vysoká, a každýmu chlapovi kromě vyloženě trpaslíků bych přišla akorát. Jenže! Nepřišla bych si tak už tak zajímavá. Vyhovuje mi, že mě skoro nikdo nepřehlídne.
Problém je v tom, že poslední dobou jsem tak nějak opustila svůj názor na to, co je to přitažlivá ženská, nahlídla to z jinýho pohledu, o kterým si myslím, že je to ten mužskej, a jsem zděšená, protože tím zjišťuju, že se líbí to, co jsem vždycky považovala za nezajímavý nebo nijak zvlášť pěkný, a teda i malý ženský (omlouvám se případným malým diskutujícím :) ). Takže je otázka, čí to má být ideál, jestli můj, tak ten je vysokej jako já, jestli mužskej, tak ten má 150cm a jestli univerzální, tak ten je univerzálně vysokej:D

Oveeec
2059 příspěvků 1 inzerát 07.05.15 20:55
@viktorka_od splavu píše:
@Oveeec no a pak jsou ještě malí chlapi, kterým se líbí velký ženský:-)

Když ale ti se překvapivě nelíbí mně :)

viktorka_od splavu
7774 příspěvků 07.05.15 20:58

@Oveeec no ptala jste se, jestli může někoho přitahovat vysoká žena. tak řikám že může.

Ghost B.C.
3803 příspěvků 07.05.15 21:01

@Oveeec Prosimvás a fakt chcete každýmu chlapovi přijít akorát? K čemu by vám to bylo? Když mu budete připadat akorát vysoká, tak budete třeba moc hubená. Nebo moc tlustá. Nebo budete mít blbou barvu vlasů… To fakt nemá cenu řešit, nikdy nebudete pro všechny akorát. A akorát taky může znamenat totálně nudně průměrnej;-)

Oveeec
2059 příspěvků 1 inzerát 07.05.15 21:08

@Ghost B.C. Tak jasně že ne každýmu, jenom těm, který se mi líbí :)

Pro doplnění: Samozřejmě řeším tady jenom výšku a zbytek třeba zase jinde, přemýšlím prostě nad tím, jestli můžu nosit podpatky, aniž bych dotyčnému připadala děsivě vysoká. Na to by bohužel odpověděl jenom dotyčný, ale toho se samozřejmě ptát nebudu :)

Ghost B.C.
3803 příspěvků 07.05.15 21:18

@Oveeec A nechcete ty podpatky nosit spíš proto, že se líbí vám? Samozřejmě je milý bonus, pokud se líbí i partnerovi nebo idolovi, ale prvně přemýšlet nad tím, jestli se to líbí jemu a podle toho se zařídit, to je postavený na hlavu.
Podle mě je mnohem lepší nosit něco s tím, že se v tom cítím dobře a líbí se mi to, než nosit něco, co se líbí „jemu“, ale já si v tom připadám jako idiot/neumím v tom chodit/nelíbí se mi. Vždyť to pak musí být na člověku i vidět, že to nosí ne/rad.

vlm
4589 příspěvků 07.05.15 21:18

@Oveeec jenže nejlepší a nejjednodušší by bylo zeptat se právě jeho…

Ghost B.C.
3803 příspěvků 07.05.15 21:20

@Oveeec Hele, já to nechápu, s partnerem o tom mluvíte a s „dotyčným“ ne? Vy něco plánujete? Se omlouvám za dotěrnost, ale nějak se mi ti vaši chlapi rozporují :D

Oveeec
2059 příspěvků 1 inzerát 07.05.15 21:23

@vlm Určitě. Třeba až se mi někdo zalíbí na ulici, tak ho zastavím a: „Pane, nepřipadám vám moc vysoká?“ :) To je jak z Bridget Jonesový, jak chodila po škole a ptala se lidí, jestli jim připadá retardovaná a jak jí nevím kolik odpovědělo, že jo.

@Ghost B.C. Já ale nosím, co se mi líbí, i když zrovna podpatky s mírou. Ale čistě teoreticky, existujou stokilový holky, co nosí legíny, protože se líbí jim a kašlou na to, co se líbí ostatním. Takže filozofuju nad tím, kde je ta hranice, to je všechno.

vlm
4589 příspěvků 07.05.15 21:26

@Oveeec ja myslela, že jde o to co si myslí konkrétní člověk…vás zajímá co si myslí o své výšce lidstvo jako takové…:-)myslím, že každý má svých starostí dost:-)

Ghost B.C.
3803 příspěvků 07.05.15 21:29

@Oveeec Tak hranice by se dala brát i tak, že „když se ti to nelíbí, tak se na mě nečum“ :)

Oveeec
2059 příspěvků 1 inzerát 07.05.15 21:34

@Ghost B.C. Já už radši budu mlčet, bůhví, kdo mě pozná a co si o mě bude myslet :D Ale nebojte, nic nebude! Jenom prostě „dotyční“ jsou cizí lidi a těm to fakt říkat nebudu, a partnerovi sice taky nechci, ale někdy, po těch letech, se tomu člověk nevyhne. Ale dávám si pozor, abych před ním sama sobě nějak nekazila reklamu a neupozornila ho třeba na něco, čeho si nevšiml (což jde u výšky dost těžko, pravda).

Oveeec
2059 příspěvků 1 inzerát 07.05.15 21:35

@vlm To je jako že co si myslí Pražáci o Brňácích. Nic :D

EJK
257 příspěvků 07.05.15 21:54

Tak som si spomenula na Zagorovej pesničku Proč nejsi větší
https://www.youtube.com/watch?…

Oveeec
2059 příspěvků 1 inzerát 07.05.15 22:29

@EJK Ta mi jde děsně na nervy :)

colette11
452 příspěvků 2 inzeráty 07.05.15 23:43

Nojo, to je všechno jasný a hezký. Ale stejně bych se někdy cítit jako drobná ženská, kterou objímá ten obrovský chlap a já se doslova utápím v jeho náruči. Což při průměrné výšce našich mužů cca 178 cm nějak není možný :-).

colette11
452 příspěvků 2 inzeráty 07.05.15 23:44

A úplně šílenou věc jsem zažila jednou na návštěvě: pán domu cca tak velký jako já (tj. 172 cm), v předsíni jsem se zula a chtěla srovnat svoje balerínky vedle jeho bot. A ouha! Moje boty vedle jeho vypadaly jako surfy vedle dětských botiček. A to si nemyslím, že mám extra velké nohy - vel. 39. Dnes se tomu směju, ale prostě vypadalo to divně

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek