Vysoké ženy

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Ghost B.C.
3803 příspěvků 07.05.15 23:51

@colette11 Tak holt to, co nemá partner do výšky, musí nahnat do šířky, to se pak dá taky utopit :D

vlm
4593 příspěvků 08.05.15 07:31

@colette11 myslím, že se pletete, schovat se v náručí…na to chlap nemusí mít dva metry…vlastní zkušennost. U bývalého jsem ten pocit teda fakt nemela..nebo si ho nepamatuju…ted ano, možná je to tím, že má přítel hodně široká ramena a velké ruce, nebo tím že mu můžu věřit, ale v jeho náručí si připadamá malá, křehká a schovaná před celým světem

Oveeec
2064 příspěvků 1 inzerát 08.05.15 08:58

@vlm Přesně! A ono je to taky o chování, ten můj se ke mně většinou chová ne sice zrovna jako k malý a křehký a taky na mě zrovna nešišlá, ale prostě tak, že si připadám žensky a často roztomile a tak jako…nevím jak to říct. Akorát přitom nesmíme stát vedle sebe :D

vlm
4593 příspěvků 08.05.15 09:02

@Oveeec :-)potkávám pár, ona hezká hodně vysoká blondýna on malinkej ale fešák…mají dítě, vypadají spokojeně, asi jim ten výškový rozdíl nevadí, to musíte zlomit v sobě…asi.

Lilly_Ku
715 příspěvků 08.05.15 09:04

Mam metr osmdesat, dva z mych partneru byli o nekolik malo centimetru mensi nez ja. Vyska nikdy zadnou velkou roli nehrala, u prvniho to bylo trochu divne, u druheho jsem klidne nosila i podpatky. Ted podpatky nenosim, ale ma to co delat se zmenou vkusu. Myslim, ze muzi oceni i vysoke zeny :)

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.15 11:37

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:38

Oveeec
2064 příspěvků 1 inzerát 08.05.15 14:36

@Qara Máte pravdu, samozřejmě. Ono to vypadá, že nic jinýho neřeším, ale jsme tu na webu o vzhledu, že jo. Ty zajímavější a fajnovější věci řeším zase na příslušných místech :)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.15 14:47
@Oveeec píše:
@Ghost B.C. Já už radši budu mlčet, bůhví, kdo mě pozná a co si o mě bude myslet :D

Ja som Vás teda nespoznala a netuším kto v skutočnosti ste, ale myslím si o Vás, že máte mizerné sebavedomie a strašne pochybujete o svojom výzore a máte partnera, ktorého by ste rada vymenila za atraktivnejší model, ale pochybujete o tom, že na atraktivnejší model ste dostatočne vhodná. :-D

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.15 14:55

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 12:38

Oveeec
2064 příspěvků 1 inzerát 08.05.15 15:04

@Giulietta Kdepak, partner je hodně atraktivní! Pro mě aspoň. Co si o něm myslí ostatní ženský nevím, ale myslím, že se jim asi líbí. Divila bych se, kdyby ne :) Ale rozhodně to není ten typ, že by musel mít vedle sebe barbínu.

RenataRen
512 příspěvků 08.05.15 18:55
@viktorka_od splavu píše:
@Oveeec no a pak jsou ještě malí chlapi, kterým se líbí velký ženský:-)

TO je pravda! A musím říct, že takový chlap menšího vzrůstu, který má očividně sebevědomí a chová se ke mě jako k ženě, to je pro mě hodně sexy:-)

Oveeec
2064 příspěvků 1 inzerát 08.05.15 22:09

@RenataRen Tak to souhlas! :) Mimochodem, viděli(y) jste Do Říma s láskou? Jak se z Benigniho stane přes noc hvězda a pak chodí všude s těma modelkama, kterým je do pasu? Jak se mi vůbec nelíbí, tak mi tady přijde super, že si vede takovou ženskou jako největší trofej a je na to pyšnej. Dodávám: Taky z toho vyplývá, že na tom chlapovi je víc než jenom výška (asi peníze :D ).

Ghost B.C.
3803 příspěvků 08.05.15 22:38

Na chlapovi je nejvíc sexy to, když je očividně hrdej na to, že si vedle sebe vede vás;-)

arpa
1250 příspěvků 09.05.15 17:07

@Oveeec Tak to tady čtu a říkám si: „Tohleto mi strašně připomíná uživatelku, která nedávno v tématu "Malá ňadra“ řešila, jak to udělat, aby byla nejkrásnější na šíroširém světě.". A tak koukám do té diskuze a ona jste to byla Vy!!!

Vy mi hrozně připomínáte macechu ze Sněhurky a její stokrát omleté „Zrcadlo zrcadlo…“. A víte, jak to v té pohádce skončilo - špatně…

Mně to pořád nutí se zamyslet nad tím, zda opravdu v reálu aspirujete na účast v soutěži MISS WORLD 20×x, nebo jestli nemá náhodou pravdu @Giulietta, že se v životě marně pinožíte za nějakým (ať už konkrétním nebo imaginárním) chlapem, který je pro vás z nějakého důvodu nedosažitelný a jste z toho pekelně frustrovaná.

Ghost B.C.
3803 příspěvků 09.05.15 17:30
@arpa píše: …jak to udělat, aby byla nejkrásnější na šíroširém světě…

Mě na to napadá jedno takové rčení: Mezi slepými jednooký králem.
Lze být jakkoliv výjimečný pro určitý okruh lidí, ale musíte kolem sebe shromáždit ošklivější, neschopnější, blbější,… a pak se opájet tím, že jste z nich nejlepší. Akorát z tohohle společenství nesmíte nikdy vylézt, aby si nikdo nevšiml toho, že vlastně máte jen to jedno oko.
Je to drsné, ale je to tak. Podobně jako MISS WORLD není nejkrásnější dívka na světe, je to jen nejkrásnější dívka z přihlášených, kterou ještě navrch zvolil jen uzavřený okruh lidí.

Oveeec
2064 příspěvků 1 inzerát 10.05.15 20:07

@Ghost B.C. A to často ani nejkrásnější není, že jo :)

@arpa Nevím, to bych ani neřekla, ale možná to tak podvědomě je. Prsa jsou fakt můj obrovskej mindrák, protože je to pro mě esence ženství, výška ne tolik, ale prostě jsou to dvě věci, který považuju za handicap ve vztahu k chlapům. Jiných si nejsem vědomá. Vím, že tyhle věci přeceňuju, ale taky přesně vím, proč to tak je, má to kořeny v rodině a v minulosti a tak. A moc dobře vím, že by to chtělo odborně řešit :)

jjj777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.15 20:31

@Oveeec Ak viete, že vaše mindráky nie sú o. k. a poznáte príčiny z minulosti, spravili ste už prvý krok. Teraz je na rade druhý krok - začnite ich odstraňovať. Inak vám bude toto poznanie nanič a prežijete život v ukrivdenej zakomplexovanosti.

arpa
1250 příspěvků 11.05.15 08:13

@Oveeec Je určitě dobře, že si uvědomujete, že „máte problém“, protože bez toho ani nejde jít dál.

Nechci si tu hrát na psychoporadnu, nejsem totiž asi taky úplně ten, kdo by měl lidem radit, jak se vyrovnat se svými komplexy. Každopádně, v životě jsem měla pár okamžiků „prozření“, které mě naučily se na svět dívat „jinak“.

Prvním bylo zjištění, každý potřebuje své místo na slunci. To znamená, že není dobré usilovat o to, být pořád ve všem nejlepší, neřkuli to pořád dávat najevo nebo očekávat, že mě v tom okolí bude podporovat a utvrzovat. Uvědomila jsem si, že nikdo nechce být ve společnosti ostatních ošklivý, hloupý, k ničemu… A že jedinci, kteří se „rozpínají“, často svádí ostatní k tomu, aby jim dali najevo, že vlastně zase až tak skvělí nejsou (prostě každý má nějaký komplex a hodně lidí je nemá zpracované)…
Je to vlastně tak trochu variace na to, co psala @Ghost B.C.. Když totiž budu chtít, vždycky to můžu narafičit tak, že se obklopím lidma, nad kterými budu v tom či onom vynikat. Otázkou ovšem je, co mi to přinese, pokud budu, obrazně řečeno, ten jednooký mezi slepými. Ale taky můžu zvolit jiný přístup, a to ten, že budu ve společnosti lidí, kteří jsou v něčem lepší a pokusím se od nich něco naučit. Nevýhoda je, že to může být po čase trochu frustrující. Cesta nakonec je stejně jen v tom naučit se přijímat sama sebe, se vším dobrým i horším.

Druhé zjištění bylo, že krásná tvář Vám nezaručí, že budete v životě šťastná a/nebo že budete mít harmonický vztah. Je pravda, že atraktivní lidi mají v životě víc příležitostí se s někým seznámit, ale… jednak, definujte atraktivitu :-) (viz nedávná debata v CJMDNS ohledně charismatu konkrétních uživatelek), jednak tyhlety příležitosti nic nevypovídají o tom, nakolik jsou ti lidi schopni si vztah udržet (být pro druhého zajímaví taky něčím jiným než vzhledem) nebo zda mají při výběru „šťastnou ruku“. Je například spousta lidí, které se cítí přitahováni k protějškům, kteří se k nim moc nehodí nebo kteří se necítí být pro změnu přitahováni k nim. A potom, co s tím, že?

Ghost B.C.
3803 příspěvků 11.05.15 09:13

Mě uklidnilo zjištění, že všechno je o tom, jak se prodáte. A taky o tom, že se na ostatní musíte dívat reálnýma očima.
Taky s tím mám problém, taky mám spoustu „démonů“, ale snažím se. Ty dvě výše zmíněné věci jsou totiž propojené a jedna bez druhé nefunguje.
Malý příklad: Mám známého, který - s prominutím - sežral šalamounovo ho…no. Všechno zná, všechno ví, všude byl, od všeho má klíče a kde nebyl, tam se chystá. Otravné, co? Jenže on to prostě umí prodat a když ne prodat, tak alespoň vnutit. Kecá otravné kraviny, psychologizuje, vhodně pozuráží a vhodně píchne do vašich bolavých míst. A funguje mu to.
Alespoň do doby, než si všimnete, že je to ten jednooký král. Je to přesně ten typ, co kolem sebe shromáždil ještě větší mimoně, než je on sám. Jak se tomu říká? Pyrrhovo vítězství?

Oveeec
2064 příspěvků 1 inzerát 11.05.15 22:42

@arpa Máte určitě pravdu. Já mám to štěstí, jestli se to tak dá říct, že vím, že jsou to malichernosti, a taky si uvědomuju, že je dobře, že člověk nemá žádný horší starosti, který by tohle odsunuly na jiný místo. A samozřejmě si taky nemyslím, že atraktivita předurčuje kvalitu vztahu. Taky se myslím nikým schválně neobklopuju, teda nikým horším, než jsem já, naopak moji kamarádi jsou zajímaví a inteligentní lidi s nejrůznějšími zájmy. A myslím si taky, že na mně nikdo nepozná, že chci bejt nejlepší (ale ono je těžko říct v čem, protože jsou věci, kde mi vůbec nevadí, že je někdo lepší, a někde to zas nesnesu, no, jsem taky jenom člověk :) ), protože jsem jinak skromná.

@Ghost B.C. O tom prodání se tesat do kamene! :)

Oveeec
2064 příspěvků 1 inzerát 01.06.15 23:01

Zase jednou otevírám, tentokrát ale pro změnu něčím pozitivním. Viděla jsem se o víkendu s kamarádkou, která je plus minus centimetr dva stejně vysoká jako já. Ona je teda hrozně moc hezká, ale jak jsem tak na ni okouzleně koukala, došlo mi, že výška sama o sobě prostě není důvod, aby byla ženská považovaná za ošklivější, možná dokonce i naopak. Což teda nemění nic na tom, že to třeba chlapi vážně těžko skousávají, ale stejně. Napadalo mě to při pohledu na různý hezký vysoký ženský už dřív, ale nikdy předtím se mi takhle „nerozsvítilo“. Ona je sice hezčí než já, ale i tak, prostě je blbost tak hrozně řešit (samozřejmě v otázce vzhledu a celkově vůbec) zrovna a jenom tohle.

Ghost B.C.
3803 příspěvků 01.06.15 23:20

@Oveeec Když to je furt jak by to brali chlapi :) Vemte to obráceně. Mně by třeba zase zajímalo, kde se vzal mužký „ideál“ přesvalených monster, metrosexuálních hošků nebo třeba těch hipster hadrníků. Proč se za tím spousta chlapů honí - nejvíc třeba za těma svalama a vzhledově ze sebe dělaj rostlé bejky před porážkou? Když to vezmu podle sebe, tak snad krom Stallona (kterej ještě navrch vlastně není tak strašlivě nasvalenej) se mi nikdy nikdo takovej nelíbil a vždycky jsem byla spíš na takové ty rachitické typy, případně prostě normální postavy. A fakt jsem nikdy nepovažovala postavu typu Mr. Olympia za něco, přes co nejde vlak. Je to prostě individuální a jakákoliv normální „anomálie“ vás nedělá neatraktivní.
Taky je možnost, že se vaše „cílová“ skupina, ze které čerpáte data, jaksi míjí s tou, pro kterou jste cílovka vy a tak ty, kterým se zdá atraktivní to, co vy řešíte, úplně opomíjíte a vypadá to, že vlastně ani nejsou. Což je nesmysl.
Nicméně ideál krásy se nám podsouvá hlavně proto, aby se nepřestaly točit prachy v kosmetice, výživových doplňcích, hadrech a plastické chirurgii.

Oveeec
2064 příspěvků 1 inzerát 02.06.15 20:40

@Ghost B.C. No ano, protože lidi se dělí na chlapy a ženský, a jak to berou ženský, to je mi celkem jedno :) S tím ideálem krásy to samozřejmě vím, jenže zrovna s výškou toho kosmetika ani plastika moc nenadělá. A jinak mně se taky líbí „neatraktivní“ chlapi a naopak hezouni mě neberou (chlapi sami jsou ale přece jenom víc na ten vzhled, a navíc výška není podle mě vzhled jako takovej, to už je o pocitech). Ale ať je to jak chce, když se míjí cílovky, je pěkná otrava :/ :)

Ghost B.C.
3803 příspěvků 02.06.15 21:02

@Oveeec Já tím ale nechtěla říct, abyste se řídila tím, co si myslí ženy. Chtěla jsem tím říct, že i chlapi o sobě pochybují. Možná to nedávají tak najevo nebo to líp maskují, ale taky si o tom „ideálu“ nechají ledasco natlouct do hlavy, ačkoliv se to s ženským vkusem často velmi míjí. Pak obě pohlaví řeší nesmyslné kokotiny, co se vzhledu týče, místo toho, aby normálně pochopili, že každý jsme jiný, sto lidí, sto chutí a když se nebudu líbit jednomu, budu se líbit druhému. Cokoliv, co se vzhledu týče, je nejlepší dělat pro sebe, případně dělat radost parnerovi, ale ne se honit pro vrtkavý obdiv nevděčného davu.

Sintea Everon
4 příspěvky 02.06.15 21:56

Myslím, že z části chápu jak se cítíte. Měřím 176cm. Od první třídy jsem byla nejvyšší takže jsem byla vidět. Dost mi to sráželo sebedůvěru :(. Změnilo se to až v sedmý, když kluci začali růst. Polovina kluků je vyšší než já. Z holek jsem největší, ale jen o pár centimetrů :).
Se špatným chováním se moc nesetkávám (nepočítaje poznámky přirovnávající mě k žirafě). Občas se výjimky přece jen najdou. Byla jsem s kamarádkou lyžovat (bylo mi asi tak 9 nebo 10 let), postavila jsem se do fronty na vlek a nějaká holka, asi 13 letá a o půl hlavy menší než já, mě předběhla. Řekla jsem jí to. Potom se na mě otočila nějaká ženská a začala řvát, že mě nezabije chvíli počkat a prej proč nepustím menšího (ona sama se samozřejmě neobtěžovala pustit ani mě ani tu holku).
Takový chování mi přijde poměrně bezohledné.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek