Vysoké ženy

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Hatta
115 příspěvků 3.6.15 14:23

Budu se opakovat, ale celé „kouzlo“ je podle mojí zkušenosti ukryté v sebejistotě. Měřím 186 cm, vždycky jsem všude vyčnívala (pravda, nejen výškou) a dlouhá léta jsem žila v přesvědčení, že podpatky a ženské oblékání nejsou nic moc pro mě, nechtěla jsem být za neohrabanou žirafu. Je to tak rok, co jsem se seznámila s několika inspirativními ženami, které mě popostrčily mimo jiné k zájmu o retro módu… Když jsem si ke svým novým „padesátkovým“ šatům koupila lodičky na deseticentimetrovém podpatku a vyšla si v nich poprvé ven, byl to úžasný pocit, užívala jsem si, že jsem středem pozornosti, konečně jsem se nehrbila, lidé na ulici se na mě usmívali a můj manžel zářil (i když je i bez podpatků o nějaký ten centimetr menší).
Pointa? Vykašlete se na to a věřte si, okolí to pozná (to ženské i to mužské). Je to otřepaná poučka, ale pravdivá. A to, že jste třeba vyčouhlá, baculatá, drobná, pihatá, mladší nebo naopak starší, nedává nikomu právo chovat se k vám nezdvořile, neuctivě nebo přezíravě. Kdo vaši sebejistotu „nevydýchá“, nestojí za vaši pozornost, ať je to (potenciální) partner, kolegyně, tchýně nebo prodavač :-)

Hatta
115 příspěvků 3.6.15 14:27

A abych přidala i něco inspirativního, tady je jeden článek (v angličtině) a tady jedna písnička s dobrým koncem :-)

Giuli
2931 příspěvků 19.11.16 14:33

Prečo je lepšie byť vysoká. :-)

malucia
115 příspěvků 19.11.16 23:27

Znám spoustu čahounek a jsou to naprosto normální skvělý holky se vším všudy. Přijde mi že se z toho dělá zbytečně velké haló. A pokud se rády projdou na podpatcích proč ne, vždyť je to fajn. Chlapi taky někdy vyrostou… a nebo někdy ne a taky to většinou nikdo neřeší.
Pro senzaci na webu stačí málo viz foto:http://hoaxes.org/…y_tall_bride

EmilyG.
2149 příspěvků 19.11.16 23:37

@malucia ano, už to oslovení " čahounek " je takové bezprostřední. Asi jako bych se já vyjádřila, že znám spoustu zaprcatělých trpaslic. A že jich tady na MP běhá, mám 152 cm ns výšku, 80 kilo…jojo.
Jo a stěžuju si, v konfekci na mě nemají žádné kalhoty!

RenataRen
512 příspěvků 14.8.18 11:00

Ono asi člověka i hluboce poznamemá, jak se k výšce staví jeho rodiče. Prave jsem na dovolené s mamkou (pozn. jemi 40, mamce 67) a mamka se prave pustila do hlubokomyslnych uvah o jiste dceri nasich znamych, otec 2 metry, matka 175, na tema jak je to dite hrozne velike, a ze je to nestesti, co jestli bude vysoka jako jistá neše známá, ktera má skoro 190. Na mou kousavou poznámku, ze z ní bude vysoká zrůdička, reagovala s upřímným souhlasem (sarkasmus ji minul). Na to začala rozvijet téma jak vysoká žena nepřirozeně trčí z davu atd… Takže sorry, prďolice, když na vás bude dlouhánka nepěkně hledět: víte, odkud mám ty komplexy:-) Monstrum si jde svou cestou… :-)

Veronika P
582 příspěvků 14.8.18 11:42

Mně bylo vždycky těch malých žen líto, že nevyrostly :) No ale vážně slýchávám od menších kamarádek stesky, že jsou malé, ale od těch vysokých jsem žádné výtky nezaznamenala.

Sheba
392 příspěvků 14.8.18 12:16

No já jsem spíš menší - 167 cm,ale když si chci koupit šaty,přijdu si jak dlouhánka,protože mi žádné nejsou aspoň ke kolenům :-)

Dogmeat
215 příspěvků 14.8.18 17:23

@Sheba zajímavý, já mám 170 a vždy jsem měla pocit, že jsem spíš vyšší :D Přitom je to rozdíl 3cm. Šaty v konfekci mi jsou také většinou krátké

Yello
42 příspěvků 1.10.18 18:03

U nás jsou všichni vysocí - nejméně měří můj partner (175 cm:) Nikdy jsem nezaznamenala jakoukoli diskriminaci a ani, že by se ke mě chovali lidé jinak, než k mým menším kamarádkách (měřím 180cm). Jediné „špatné“ pohledy občas zaznamenám, když si vezmu podpatky, ale jen od malých mužů. Dokonce i v obchodech se toho dost změnilo - již není takový problém sehnat dlouhé kalhoty (ano, Zara udělala prodlouženou verzi a HM ji má již dávno)Takže shledávám spíše výhody - lépe se maskují kila navíc:)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek