Vyšší váha, stejná postava

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Moudd
164 příspěvků 25.8.19 13:52
@Kindlerova píše:
Promiňte, ale vaše blbý urážky mi nepomůžou :joy: neříkají to kamarádi ale častěji cizi lidí když už. Dál budu asi reagovat na normální zprávy typu jak mi můžou poradit :joy: závistivý kecy si nechte

Pobavila jste mě! :-)
Co se vám asi tak dá závidět? :-) Já jsem ve věku 50+,po 2 těhotenstvích, po přechodu, a mám o 14cm a 41kg méně než vy. Věřte, že vám opravdu nezávidím, ale naopak vás lituju. Mít už v 16 letech 101kg, to fakt není dobrý start do dalšího života.

Kindlerova
30 příspěvků 25.8.19 17:01
@Ivana32 píše:
@Kindlerova
Z té fotky zboku toho moc není vidět- leda ta silná stehna a s prominutím „těžší podvozek“. Ale nějak mi není jasné, oč vám jde. Pokud máte sto kilo a chcete zhubnout, nikdo vám neporadí nic lepšího, co by fungovalo, než změnu stravy a sportování. Když budu mít podobný problém, nebudu hledat rady v diskusích na internetu, ale buď se sebou začnu něco dělat- za předpokladu, že vím co- anebo zajdu za odborníkem- lékařem nebo výživovým poradcem. K tomu se asi nedá víc nic dodat.

Jo velký zadek a stehna mám to vím :joy: jinak děkuji za odpověď :innocent:

giuliettka
8651 příspěvků 25.8.19 17:06
@Kindlerova Čo ste vlastne chcela dosiahnuť touto diskusiou? Nech nad tým premýšľam akokoľvek, tak to nechápem.
@Kindlerova píše:
Jo velký zadek a stehna mám to vím :joy: jinak děkuji za odpověď :innocent:
vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.19 17:31
@giuliettka píše:
@Kindlerova Čo ste vlastne chcela dosiahnuť touto diskusiou? Nech nad tým premýšľam akokoľvek, tak to nechápem.

@Kindlerova
To by mě taky zajímalo, ještě poznámka ono i s těmi 80kily jste byla na prahu obezity

Needitnow
1 příspěvek 26.8.19 07:19
A oco teda jde?

@Kindlerova
Dobře, chtěla jste se pohádat nebo o co jde? Ono je dost jedno jestli se považujete za tlustou, plnoštíhlou, hubenou nebo jakou.

Chcete řešit svou váhu? Proč jste přibrala? Tak kolik kcal máte denní příjem. Jsou to tzv. prázdné kalorie ve formě bonbónů, brambůrek a podobně, nebo doma maminka vaří stále stejné. Či jste na internátu a stravujete se teď jinak?

Kolik je váš denní výdej?

Tohle jsou otázky, co jsou z hlediska nabírání váhy důležité. Tak radši místo nic neříkajících fotek si to jeden týden, nebo alespoň den, spočítejte.

Ghost B.C.
4069 příspěvků 26.8.19 09:03

Možná že okolí @Kindlerova vážně nelže (krom báchorek o náhodných kolemjdoucích). Možná jim fakt připadá pořád stejná. To ale neznamená, že to tak doopravdy je.
Nedávno jsem měla hovor s kamarádkou, že prý hubne kila, co nabrala v pohodovém vztahu s nyní už manželem. Tak jí říkám, že co hubneš, vždyť vypadáš furt stejně. A ona na to, že za tu dobu (cca 3 roky), co je s manželem, přibrala bezmála 20 kg. Tak jsem se zadívala a fakt jsem těch 20 kilo neviděla.
Jedno kouzlo je v tom, že ona nikdy nebyla vyloženě hubená a druhé kouzlo v tom, že se vídáme fakt hodně často, takže jsem nikdy nezaznamenala nějaký očividný skok.
Pokud zakladatelka přibírala postupně, tak okolí „tloustlo“ s ní a víceméně žádnou výraznou změnu nevidí. Navíc co si budem, v 16 vypadá všechno líp, než o pár let později, i těch 20 kilo.
Takže já klidně věřím, že okolí tu změnu ani moc nevidí. Což ale neznamená, že se nic neděje a nemělo by se to řešit. Přibrat za rok takovou váhu není normální.

Kindlerova
30 příspěvků 26.8.19 20:58

@giuliettka chtěla jsem jen pomoct :joy: a nějak se to zvrtlo v to, že jsem tlustá, úchyl, umím se jen dobře fotit a celkové urážky (aji zbytečné tak jsem se začala bránit a kritiku snesu, ale trochu na úrovni)… místo toho aby mi sem opravdu pár lidí napsalo jak to řešit a co dělat. Přijde mi, že jakmile o sobě ženská veřejně nápise (nebo jinak dá najevo), že není tlustá, hned se hromadí reakce od jiných, že je hnusná a nevím co vše, aby ji shodily, což mě zamrzelo. Dokážu říct i své chyby. Kdybych byla fakt vypasená, tak vím co dělat, ale teď nevím… Váha neodpovídá postavě a jsem zmatená co to je, není to jen dobrá fotka nikdy jsem to neměla za potrebu
Docela jsem potom odbočila tak se omlouvám :sweat_smile: třeba jsme se jen nepochopily a tak vznikl konflikt

Kindlerova
30 příspěvků 26.8.19 21:02
@vlm píše:
@Kindlerova
To by mě taky zajímalo, ještě poznámka ono i s těmi 80kily jste byla na prahu obezity

Hhhh ne to nebyla já dřív sportovala, ta váha byla ve svalech… I doktorka mi to řekla :slight_smile:

Kindlerova
30 příspěvků 26.8.19 21:02
@Ghost B.C. píše:
Možná že okolí @Kindlerova vážně nelže (krom báchorek o náhodných kolemjdoucích). Možná jim fakt připadá pořád stejná. To ale neznamená, že to tak doopravdy je.
Nedávno jsem měla hovor s kamarádkou, že prý hubne kila, co nabrala v pohodovém vztahu s nyní už manželem. Tak jí říkám, že co hubneš, vždyť vypadáš furt stejně. A ona na to, že za tu dobu (cca 3 roky), co je s manželem, přibrala bezmála 20 kg. Tak jsem se zadívala a fakt jsem těch 20 kilo neviděla.
Jedno kouzlo je v tom, že ona nikdy nebyla vyloženě hubená a druhé kouzlo v tom, že se vídáme fakt hodně často, takže jsem nikdy nezaznamenala nějaký očividný skok.
Pokud zakladatelka přibírala postupně, tak okolí „tloustlo“ s ní a víceméně žádnou výraznou změnu nevidí. Navíc co si budem, v 16 vypadá všechno líp, než o pár let později, i těch 20 kilo.
Takže já klidně věřím, že okolí tu změnu ani moc nevidí. Což ale neznamená, že se nic neděje a nemělo by se to řešit. Přibrat za rok takovou váhu není normální.

Děkuji to mě nenapadlo, popremyslim nad tím :sweat_smile:

Kindlerova
30 příspěvků 26.8.19 21:06
@Saphena píše:
A hlavně vám kalorické tabulky ukážou skladbu jídelníčku, jestli třeba nejíte jen tuky, cukry, žádnou vlákninu. Změna zastoupení složek potravy kolikrát pomůže nejvíc.

Je to možné, děkuji :wink:

Kindlerova
30 příspěvků 26.8.19 21:10
@Saphena píše:
Doporučuju na počítání
https://www.kaloricketabulky.cz/
Není to reklama, založila to klinika obezitologie ve VFN. A dá se tam snadno spočítat nejen příjem potravin, navíc už samotné zapisování vás donutí přestat něco jíst (člověk se stydí si tam pak dát, že snědl tabulku čokolády :smile:). Jinak 180cm a 80kg je podle BMI ještě normální váha, na hraně s nadváhou, to jen ke komentáři vlm. Obezita je něco jiného…

Děkuji moc, hned vyzkouším :wink:

Ghost B.C.
4069 příspěvků 27.8.19 07:57
@Kindlerova píše:
Hhhh ne to nebyla já dřív sportovala, ta váha byla ve svalech… I doktorka mi to řekla :slight_smile:

A neshoduje se ukončení sportu s dobou, kdy jste začala přibírat? Část té přibrané váhy by určitě šla do svalů, proto ten přírůstek nemusí být na pohled tak moc znát.

Dogmeat
215 příspěvků 27.8.19 08:53

@Kindlerova i když si taky myslím, že úhel focení dost zkresluje, tak je z těch fotek na první pohled poznat, že sportujete nebo jste sportovala a asi celkem dost. Ve svèm úvodním příspěvku se ptáte, co máte dělat s tím, že jste nabrala 20 kg a není to na vás poznat. To je opravdu docela zvláštní otázka a je logické, že vám lidi píšou, že to na vás být vidět musí a že si dost lidí myslí, že jde o trolling. Vy se tedy ptáte, jak těch 20 kilo shodit? S tím vám tu určitě hodně lidí poradí, ale je potřeba znát víc informací, primárně co a v jakém množství jíte a jak moc se hýbete

Kindlerova
30 příspěvků 27.8.19 09:08
@Ghost B.C. píše:
A neshoduje se ukončení sportu s dobou, kdy jste začala přibírat? Část té přibrané váhy by určitě šla do svalů, proto ten přírůstek nemusí být na pohled tak moc znát.

Nene… Já dřív veslovala ale to už druhým rokem ne :slight_smile: přibírat jsem začala před rokem

pavka_l
1314 příspěvků 27.8.19 09:14

@Kindlerova Ale to by klidně mohlo souviset a tělo na úbytek sportu zareagovalo později, ty svaly chvíli vydrží i bez sportování a tělo lépe spaluje, no a teprve po roce začalo spíš asi ukládat tuky.

Ghost B.C.
4069 příspěvků 27.8.19 09:23

@Kindlerova No a pak tedy to, co se nabízí jako první - začala jste brát antikoncepci a začala jste přibírat. Řekla jste to doktorovi/doktorce? Ono se vám toho mohlo pěkně sejít, tělo na „vysazení“ sportu reagovalo se zpožděním a pak jste mu tam ještě navrch poslala hormony, které mu třeba nesedly. Nebyla byste první, která po HA začala přibírat..

Vltav
1 příspěvek 27.8.19 12:21

Dnes poprvé po mnoha letech, kdy se občas podívám na módní peklo, píšu svůj názor: Co nejdříve vyhledejte lékaře a nechte se vyšetřit, včetně důkladného rozboru krve. Pokud se necítíte psychicky stabilní/zdravá, konzultujte svůj stav u psychiatra/psychologa. Náhle zvýšená váha ukazuje, že něco není v pořádku - a nemusí to být způsobené stravou a nedostatkem pohybu a ani samotnou antikoncepcí. A

Kindlerova
30 příspěvků 27.8.19 14:17
@Vltav píše:
Dnes poprvé po mnoha letech, kdy se občas podívám na módní peklo, píšu svůj názor: Co nejdříve vyhledejte lékaře a nechte se vyšetřit, včetně důkladného rozboru krve. Pokud se necítíte psychicky stabilní/zdravá, konzultujte svůj stav u psychiatra/psychologa. Náhle zvýšená váha ukazuje, že něco není v pořádku - a nemusí to být způsobené stravou a nedostatkem pohybu a ani samotnou antikoncepcí. A

Děkuji moc. Přemýšlela jsem nad tím ale bojím se zatěžovat mamku, má moc práce atd… Myslíte že to může být něco vážného?

bao-baba
1803 příspěvků 27.8.19 14:36
@Kindlerova píše:
Děkuji moc. Přemýšlela jsem nad tím ale bojím se zatěžovat mamku, má moc práce atd… Myslíte že to může být něco vážného?

Jak by to asi mohl/a Vltav vědět? To má dělat diagnózu na dálku? Všechno, co bylo možné poradit (lékař, pohyb, dieta) se tu omlelo asi 100×. Začínám si myslet, že K. je starší chlápek, který se nudí v práci :-)

giuliettka
8651 příspěvků 27.8.19 15:25
@bao-baba píše:
Začínám si myslet, že K. je starší chlápek, který se nudí v práci :-)

Ja som o tom presvedčená na 100% od včera od príspevku 20:58.

Kindlerova
30 příspěvků 27.8.19 15:47
@bao-baba píše:
Jak by to asi mohl/a Vltav vědět? To má dělat diagnózu na dálku? Všechno, co bylo možné poradit (lékař, pohyb, dieta) se tu omlelo asi 100×. Začínám si myslet, že K. je starší chlápek, který se nudí v práci :-)

Jo úplně :joy: :joy: a asi něco tuší, když mě posílá za lékařem.

Judy24
1314 příspěvků 27.8.19 16:02
@Kindlerova píše:
Jo úplně :joy: :joy: a asi něco tuší, když mě posílá za lékařem.

Tak není přece první. A tušení nemusí znamenat vůbec nic konkrétního. Když mě bude dlouhodobě trápit bolest nohy bez zjevné příčiny, tak asi taky budu tušit, že je něco v nepořádku a nemusím na to být doktor.
Zkuste tam zajít a uvidíte, také jsem vás tam chtěla poslat, ale už vám to tu napsali jiní.

Pozorovatel
723 příspěvků 27.8.19 16:13

Prestalas rust a sportovat a zacalas pribirat. Sama asi vis, kolik snis a jaky mas vydej. Porad plati, ze kdyz je prijemnvetsi nez vydej, ze se pribira.

Kindlerova
30 příspěvků 27.8.19 23:32
@Judy24 píše:
Tak není přece první. A tušení nemusí znamenat vůbec nic konkrétního. Když mě bude dlouhodobě trápit bolest nohy bez zjevné příčiny, tak asi taky budu tušit, že je něco v nepořádku a nemusím na to být doktor.
Zkuste tam zajít a uvidíte, také jsem vás tam chtěla poslat, ale už vám to tu napsali jiní.

Jo já vím, že mě tam posílali jiní a jestli se to bude zhoršovat tak tam ani zajdu :relaxed:️

Kindlerova
30 příspěvků 27.8.19 23:38
@Pozorovatel píše:
Prestalas rust a sportovat a zacalas pribirat. Sama asi vis, kolik snis a jaky mas vydej. Porad plati, ze kdyz je prijemnvetsi nez vydej, ze se pribira.

Jo ale furt je ta otaua kam ty kila jdou :relaxed:️

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek