Vyšší váha, stejná postava

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Kindlerova
30 příspěvků 27.8.19 23:32
@Judy24 píše:
Tak není přece první. A tušení nemusí znamenat vůbec nic konkrétního. Když mě bude dlouhodobě trápit bolest nohy bez zjevné příčiny, tak asi taky budu tušit, že je něco v nepořádku a nemusím na to být doktor.
Zkuste tam zajít a uvidíte, také jsem vás tam chtěla poslat, ale už vám to tu napsali jiní.

Jo já vím, že mě tam posílali jiní a jestli se to bude zhoršovat tak tam ani zajdu :relaxed:️

Kindlerova
30 příspěvků 27.8.19 23:38
@Pozorovatel píše:
Prestalas rust a sportovat a zacalas pribirat. Sama asi vis, kolik snis a jaky mas vydej. Porad plati, ze kdyz je prijemnvetsi nez vydej, ze se pribira.

Jo ale furt je ta otaua kam ty kila jdou :relaxed:️

vlm
4670 příspěvků 28.8.19 06:11
@Kindlerova píše:
Jo já vím, že mě tam posílali jiní a jestli se to bude zhoršovat tak tam ani zajdu :relaxed:️

Zhoršovat? jak jako? pockate až budete mít 150kiko?,jestli vám dobře váží váha, není nač čekat, výmluvy na maminku jsou taky k ničemu, k doktorovi můžete jít sama snad.

Pozorovatel
602 příspěvků 28.8.19 07:58

@Kindlerova ocividne cisty svaly

Kindlerova
30 příspěvků 28.8.19 08:13
@vlm píše:
Zhoršovat? jak jako? pockate až budete mít 150kiko?,jestli vám dobře váží váha, není nač čekat, výmluvy na maminku jsou taky k ničemu, k doktorovi můžete jít sama snad.

150 ne… Počkám jak se to celé vyvine

bao-baba
408 příspěvků 28.8.19 08:27

Asi se začnu mlátit do hlavy železnou tyčí… ta úleva, když to přestane!

Kindlerova
30 příspěvků 28.8.19 08:45

@bao-baba myslím, že by jste měla :relaxed:️

Moir
2262 příspěvků 28.8.19 08:53

@Kindlerova NA CO ČEKÁTE? Jestli jako náhodou nezačnete zázračně hubnout? Samo od sebe? Aniž byste pro to cokoli, krom otázek neznámým anonymním ID na náhodném diskuzním fóru?

Kindlerova
30 příspěvků 28.8.19 08:57

@Moir kdo vám řekl že čekám :sweat_smile:

MP blanka
1956 příspěvků 28.8.19 09:36

@Kindlerova : dnes, 8.13 - 150 ne… Počkám jak se to celé vyvine
@Kindlerova : dnes,8.57 -kdo vám řekl že čekám :sweat_smile:

Prepáčte, že sa vám do toho vmontujem aj ja, ale čítate si, čo napíšete?

Kindlerova
30 příspěvků 28.8.19 09:48

@MP blanka jsem čekala na takový komentář :joy: nic ve zlém. Potom jsem si uvědomila že to je jen špatně napsané.
Počkám jak se to vyvine, jestli se to bude zhoršovat nebo tak něco.
„Kdo vám řekl že čekám“ je myšlené tak, že nečekám na pohyb, zdravou stravu atd…
Je to trošku domotané :relaxed:️

giuliettka
4419 příspěvků 28.8.19 15:28
@Kindlerova píše:
@giuliettka Kdybych byla fakt vypasená, tak vím co dělat, ale teď nevím… Váha neodpovídá postavě a jsem zmatená co to je, není to jen dobrá fotka nikdy jsem to neměla za potrebu

Ďalšie a ďalšie komentáre ma presviedčajú, že chlap zrejme nebudete. Vy naozaj tú fotku považujete za dobrú? Vy sama sebe si na nej pripadáte štíhla? Potom čo vám k tej fotke napísali, že máte veľký zadok, tlusté stehná, brucho, tlusté paže… vy usudite že posobite na ostatných štíhlo? Myslím, že nikam k doktorovi nemusíte, že naozaj stačí pripustiť, že ste pribrala nielen na váhe, ale aj vizuálne. A potom buď začnete robiť niečo pre to, aby ste zhubla, alebo trebárs aj nie, podľa vlastného uváženia. Návšteva lekára mi vo vašom prípade pripadá ako keď tehotná 16 ide s matkou ku gynekologovi lebo je tehotná a je ešte panna.

Kindlerova
30 příspěvků 28.8.19 20:18

@giuliettka mam pocit, ze se asi moc nudítš:sweat_smile:
A vážně si myslíte že velký zadek a stehna jsou důkaz toho, že je holka tlustá? :joy: Od jak živa mám široký boky :joy: myslím že jsi psala (teď nevím jistě jestli ty )že z fotky toho moc vidět nejde, ale jakmile můžeš někomu přihoršit, tak z ní vyčteš i to co tam není :wink:
Začínám se tebou bavit

bao-baba
408 příspěvků 28.8.19 20:57

Nekrmte trolla.

Kindlerova
30 příspěvků 28.8.19 21:13

@bao-baba troll ne :grin: ale upřímně - kdyby do vás furt někdo dokola valil to samé, tak si z toho pak už taky uděláte srandu ne… Nebo alespoň já :innocent:

Vinca_minor
993 příspěvků 28.8.19 22:06

@Kindlerova Mně už ti zpocení a brečící smajlíci lezou krkem. Sbohem.

Pozorovatel
602 příspěvků 28.8.19 22:13

@bao-baba nojo, pekne sme si ho vykrmili, nastesti to vubec neni videt, jak je vypasenej.

Moir
2262 příspěvků 29.8.19 10:02

@Kindlerova 1. seznamte se, to je guli
2. když ta osoba, která má tlustá stehna a široké boky zároveň tvrdí, že má na 180 cm víc jak 100 kilo, tak ta osoba tlustá je

Judy24
949 příspěvků 29.8.19 10:38

@Pozorovatel Ale jaká tady byla zase chvíli sranda! :D

Matmys
2370 příspěvků 29.8.19 16:17
@bao-baba píše:
Asi se začnu mlátit do hlavy železnou tyčí… ta úleva, když to přestane!

Teď jsem to celé pilně pročetla a mám dvě otázky:
1.jak mi to mohlo uniknout?
2.půjčíte mi tyč?

giuliettka
4419 příspěvků 29.8.19 16:27
@Kindlerova píše:
@giuliettka mam pocit, ze se asi moc nudítš:sweat_smile:
A vážně si myslíte že velký zadek a stehna jsou důkaz toho, že je holka tlustá? :joy: Od jak živa mám široký boky :joy: myslím že jsi psala (teď nevím jistě jestli ty )že z fotky toho moc vidět nejde, ale jakmile můžeš někomu přihoršit, tak z ní vyčteš i to co tam není :wink:
Začínám se tebou bavit

No vlastne ani nie, podľa mňa je to znak toho, že je holka nadaná na jazyky a matematiku.

bao-baba
408 příspěvků 29.8.19 18:26
@Matmys píše:
Teď jsem to celé pilně pročetla a mám dvě otázky:
1.jak mi to mohlo uniknout?
2.půjčíte mi tyč?

Nepůjčím, ještě se mlátím :-)

Vinca_minor
993 příspěvků 29.8.19 19:30

@Matmys Můžu vám půjčit rozpálený rošt z trouby :D Právě peču na víkendovou oslavu.
PS: Vážně se pocením nehubne…?

giuliettka
4419 příspěvků 29.8.19 20:17

@Vinca_minor Vyfoťte ten koláč, nech vieme či je plnotučný, alebo polotučný! :-D

giuliettka
4419 příspěvků 29.8.19 20:18
@bao-baba píše:
Nepůjčím, ještě se mlátím :-)

@Vinca_minor Takto sa hubne a nie koláče do rúry pchať! :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek