Vystouplá páteř

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
blacken
2464 příspěvků 5.7.15 10:08

@lenicaa90 Vystouplá páteř mi nevadí - občas se mi i líbí, ale v tomto případě bych to taky tipla na špatné držení těla - pokud Vám vystupuje i při rovném postoji. Tak hubená, aby takhle vylézala, zase nejste, podle mě.

lenicaa90
24 příspěvků 5.7.15 10:11

Jo no, to nepopírám, že se mi možná líbí něco, co zbytek populace bere jako postižení. A pravdu máte i v tom, že hledám takové lidi. Ne proto aby mě chválili, aby mně rostlo sebevědomí, ale čistě ze zajímavosti zda jsou a kolik jich je…Jinak pár lidí jsem našla, co se jim to líbí a nebo jim to příjde normální. Ale jak vidíte, vy mi tady doporučujete tankiny a páteř vůbec nevystavovat a stejně s Vámi v pohodě píšu, kdyby to nějak uráželo moje ego a očekávala bych jen pochvaly, tak budu spíš naštvaná. Ale naopak, já jsem vděčná za názor, byť ten Váš je jiný než můj :-) Jinak skolioza je vybočení páteře do boku, ne ven ze zad

lenicaa90
24 příspěvků 5.7.15 10:14

@blacken Jo no, je fakt, že když stojím, tak by lézt nemusela, to uznám. To už je i na mě možná moc :D ale když je kterákoliv holka ohlá a má to vidět tak jako já, tak mi to příjde hezký. Stejně tak mi přijde sexy i tzv. Bikini Bridge, kdy zase vystupují pánevní kosti.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 10:19

Mám vystouplou páteř celý život. Nikdy to žádný doktor ani fyzioterapeut nekomentoval, že by to mělo být téma k řešení. Z estetického hlediska jsem o tom nikdy nepřemýšlela. Ale občas je to nepohodlné. Ležet nebo sedět rovně na tvrdém moc nejde. A občas jsem mívala pěkné odřeniny.

lenicaa90
24 příspěvků 5.7.15 10:43

No, je fakt, že spát jen tak na zemi, jak se někdy doporučuje, že je zdravý, to bych asi nedala. Ale ještě jsem tak přemýšlela, možná fakt trochu vadný držení těla mám, už dětská doktorka mi říkala, že mám výraznější lordózu. Ale nijak stylem, že by se s tím mělo něco dělat. Zase mně to až tak nevadilo, mám díky tomu i výraznější zadek, což se mi taky líbí :D no přikládám i foto, ať tedy máte představu, těm co je to pohoršuje se omlouvám. Každopádně mě záda nijak nebolí, pokud někdo usoudí, že je mám špatný a mám na ně cvičit, tak upřímně nevím, jak moc se donutím, když mě to neobtěžuje

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 10:54
@lenicaa90 píše: … možná fakt trochu vadný držení těla mám…

Možná?!

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 10:57

@lenicaa90 Fotky s menej zarezanými kalhotkami by neboli?

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 11:04
ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 11:05

@Lola Komentář roku!

lenicaa90
24 příspěvků 5.7.15 11:06

Jak jsem psala na začátku, je to z pláže, kde bývám velmi často jen v tangách. Jsem do těch fotek zabrousila kvůli té páteři a shodou okolností tam byla i fotka, kde jsou záda pěkně vidět i z boku. Kdybych tušila, že někoho mé pozadí bude pohoršovat, dám si tu práci a prohledám ostatní složky v PC zda náhodou někde nejsem z boku.

lenicaa90
24 příspěvků 5.7.15 11:07

@Giulietta Pěkná slečna, taky s prohlou bederní páteří dopředu. Co tím chcete říct? Jestli narážíte na kalhotky, ano omlouvám se, že jsme byla na dovolené v tangách

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 11:08
@lenicaa90 píše:
Jak jsem psala na začátku, je to z pláže, kde bývám velmi často jen v tangách. Jsem do těch fotek zabrousila kvůli té páteři a shodou okolností tam byla i fotka, kde jsou záda pěkně vidět i z boku. Kdybych tušila, že někoho mé pozadí bude pohoršovat, dám si tu práci a prohledám ostatní složky v PC zda náhodou někde nejsem z boku.

Nepohoršuje ma vaše pozadie, ale nesprávna veľkosť kalhotiek. :-D Ste v tom jak prešpikovaná kosť. :-D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 11:09

@lenicaa90 Že máte dať hruď dopredu a máte stáť tak, aby to nevyzeralo, že idete urobiť mostík a už ste v polovici pohybu.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 11:26

@lenicaa90 A mimochodom aj fotošopom upravené modelky sú vyfotošopované tak, aby žiadna vystoupla páteř neliezla. :D

lenicaa90
24 příspěvků 5.7.15 11:26

Nevím, mně to příjde v pohodě, hlavně vpředu se mi to nikde nezařezává o což mi šlo především. Trošku exhibicionistka jsem, ale zas ne taková. Jinak argument beru, měla bych stát lépe. I tu lordózu uznám, ale má to tak spousta lidí. No třeba se někdy donutím k cvičení.

lenicaa90
24 příspěvků 5.7.15 11:33

Jak jsem už psala, když stojím rovně, tak by být vidět ani nemusela, mně se to nejvíc líbí při ohnutí:-D což zdaleka ne všechny modelky skrývají, tady jedna z Polska, kterou jsem jednou objevila na netu. Moc se mi nelíbí, ale záda má fajn. http://static.maxmodels.pl/…386eb9aa.jpg

porjk
3209 příspěvků 5.7.15 11:35

@lenicaa90 Fakt vám to tolik lidí kritizuje? Já jsem za celý svůj život neslyšela stížnost tohoto typu. Jistě, pohybujem se každá v jiné společnosti, ale já asi moc příležitosti nemám, hodnotit kosti mých bližních :-) Když už se ale ptáte… Doporučila bych vám hlídat si držení těla. Ale to asi nebylo to, co chcete slyšet.

surrik
2560 příspěvků 5.7.15 11:41

Takovou pater mám taky a dost me to stve… Snažím se cvičit no zatím nic moc. Zrovna před týdnem jsem si v letním kině z dreveneho opěradla lavičky přinesla desny otlaky a ta bolest!

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 11:43
@porjk píše:
@lenicaa90 Fakt vám to tolik lidí kritizuje? Já jsem za celý svůj život neslyšela stížnost tohoto typu.

Koľkých ľudí ste sa spýtala na názor na vašu chrbticu? :-D A pozorovala ste si niekedy vobec nejakú svoju kosť? :-D Dokonca na zádech, kde si ju musíte nechať buď odfotiť, alebo si krk vykrútiť, aby ste vobec tušila ako tá kosť vyzerá. :-D Ja sa priznávam, že sa u tejto témy rehocem tak, že manžel usúdil, že som cvok. A po tom čo som sa tu prezerala nahá v zrkadle odzadu, mám asi nakročené k tomu, že mi objedná polstrovanú celu. :-D

lenicaa90
24 příspěvků 5.7.15 11:57

@porjk No mamka dost, párkrát si rýpla i vzdálenější rodina. Vesměs ale všichni za hubenost než za špatné držení těla, protože víc prohlou bederní páteř dopředu má i mamka, které neleze nic a ségra, které ač není nijak tlustá, tak byste museli páteř hledat málem mikroskopem. Mně je třeba vidět i přes triko, ségře jen když vyloženě prohne záda, je svlečená a to si ty obratle stejně spíš domýšlíte. A pak jsou to takové ty nářky kamarádek, podobně jako píše @surrik . Že to mají a že se jim to nelíbí. Ale než mě zavřete do blázince, tak se v ničem dalším už nezkoumáme:D

porjk
3209 příspěvků 5.7.15 12:16

@lenicaa90 no,vy už v tom blázinci, myslím, jste. Moje rodina je spokojená, když jsme zdraví!

blacken
2464 příspěvků 5.7.15 12:22

@lenicaa90 Sice si v podstatě myslím, že jste troll, ale třeba ta modelka, co jste sdílela - ta je opravdu hubená - proto je jí takhle vidět páteř. Být to kvalitnější fotka, lezla by jí stejně tak žebra. Vám ale nic krom páteře neleze.

xyz
1650 příspěvků 5.7.15 12:32

@lenicaa90 Na dnešní fotce v 10.43 máte hodně vadné držení těla! Teď vás nic nebolí, až vám bude po třicítce, ke čtyřicítce, už budete asi psát něco jiného, pokud s tím teď něco neuděláte!
A vůbec to teď nesouvisí s vaší původní otázkou na vaši páteř!

NočníMotýl
245 příspěvků 5.7.15 12:57

No ahoj, mě bys zas zajímaly vaše názory na moje kosti. Když ohnu nohu do úhlu 43,69 stupně tak mám hrozně špičatá a vystouplá kolena, jako přítelovi se to líbí a přijde mu to strašně seksíí, dokonce mi pomohl s měřením toho úhlu, a mně se to taky moc líbí, ale zajímal by mě váš názor?? A když pokrčim rameny, tam mi hodně vylezou klíční kosti. Ale úplně nejhorší jsou klouby na prstech, ty jsou fakt tak strašně vidět, že dokonce když jsem byla na základní škole, tak na mně pančelka předváděla, jak si máme pamatovat, kolik má kterej měsíc dní, když dáme obě ruky v pěst a k sobě. A mám i seksí bikiny bridž, nebo jak tomu říkáte, takže když ke mně někdo přijde, nalepí mi hlavu na břicho a kouká dolů, tak mi vidí pod plavky!!! No hroznej životní průšvih. Zajímal by mě váš názor, co s tim mám dělat?

porjk
3209 příspěvků 5.7.15 12:57

@lenicaa90 vy nemáte nemocná záda, váš problém je jinde.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek