Vystouplá páteř

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 12:58
@lenicaa90 píše:
Ale než mě zavřete do blázince, tak se v ničem dalším už nezkoumáme:D

Myslím, že Vy už ste v tom blázinci. A teraz mi už nepripadate ani vtipná, skor poľutovaniahodná. Takéto fotky z pláže mi pripadajú debilné a a človek čo to fotil úchyl.

TyrionLannister
149 příspěvků 5.7.15 13:00

Začínám mít obavy, co všechno z vašeho těla ještě uvidíme ;-). Dosud mě nenapadlo zkoumat si páteř, ale teď jsem se šla podívat do zrcadla. Musím vám poděkovat, protože jsem měla už několik dní bloklý první obratel a díky tomu kroucení to asi konečně povolilo :-D

lenicaa90
24 příspěvků 5.7.15 13:04

Však tu poslední fotku bych sem ani nedávala, kdyby mi tu nebylo řečeno, že mám špatné držení těla. A kolegyni s kolenem, když sem dáte fotku, klidně vám řeknu zda se mi to líbí či ne…O to mi od začátku šlo. Ok, přiznám, že jak mi tu někteří začli psát o vadným držení těla, začla jsme trochu řešit i toto. No asi zajdu za doktorem ať na to mrkne. Tady někteří odvedou debatu od jejího původního účelu a pak se diví že reaguju.

porjk
3209 příspěvků 5.7.15 13:08

Svatá ty prostoto!!!

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 13:08
@lenicaa90 píše:
Tady někteří odvedou debatu od jejího původního účelu a pak se diví že reaguju.
Účel debaty všetci okrem Vás dodržali. Vyjadrili prečo sa im to zdá hnusné. Lebo stojíte ako paragraf, máte malé zarezané kalhotky a priateľ Vás fotí v pozach, pri ktorých uvažujem či nie je homosexuál.
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 13:10
@porjk píše:
Svatá ty prostoto!!!

Koľko tipujete vek? Ja ťažkú pubertu a násť. :-D

lenicaa90
24 příspěvků 5.7.15 13:11

@TyrionLannister Nebojte, už nic. Kdybych se chtěla předvádět, nebudu začerňovat prsa. Kdyby se tu nezačlo řešit držení těla, nebudu ukazovat ani zadek. Jenže kdybych ten uřízla, tak nebude vidět to prohnutí. @Giulietta A proč by měl být homosexuál? Že se mu líbí záda ženy? Zadek ženy? To jste mě pobavila :D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 13:13
@lenicaa90 píše:
@TyrionLannister Nebojte, už nic. Kdybych se chtěla předvádět, nebudu začerňovat prsa.

To začiernené prso je maličkosť. :-D Strčte tú fotku do vyhľadavača a uvidíte kam Vás to dostane. :-D Ba Vaš facebook. Tak čo, dáme k tomu zadku aj ksicht? :-D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 13:14

2KRÁT.

porjk
3209 příspěvků 5.7.15 13:15

@Giulietta Blbost nemá věkové hranice :-) A třeba z toho holka vyroste! Nebo spíš ne, soudím podle toho, jak si doma mamka s dcerama i širším příbuzenstvem porovnává zakřivení páteře!
Blahoslavení chudí duchem :-!

TyrionLannister
149 příspěvků 5.7.15 13:18

Slečna se moc sleduje. Já bych přišla, až to bude vypadat takhle

Tetraktys
10 příspěvků 5.7.15 13:21

http://photo3.ask.fm/…ew/zadek.jpg Pardon, neodolala jsem.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 13:23
@lenicaa90 píše:
A kolegyni s kolenem, když sem dáte fotku, klidně vám řeknu zda se mi to líbí či ne…O to mi od začátku šlo.

Made my day :D
Nechcete se živit ve stand-up comedy? Kam se na vás hrabe Blbá Blondýna :D

lenicaa90
24 příspěvků 5.7.15 13:23

To jsem zvědavá, hoďte sem můj ksicht:D Já totiž facebook nemám. By mě stejně zajímalo, jaký používáte vyhledávač, že vám to podle zad najde ksicht. A doma si nic neporovnáváme. Ale tak trochu svou rodinu znám. Když vám někdo řekne, že máte hezké oči, tak se taky podíváte jaké má on. S věkem jste úplně vedle, ale chápu, že to k tomu svádí si to myslet. takové věci opravdu řeší puberťačky, ale ty pak z toho mají mindrák, když jim někdo něco nepochválí. Já jsem klidná :-) pokud mi tedy někdo nezačne házet diagnózy…neměla jsem být blbá a rovnou říct, že půjdu teda k doktorovi a nebudu dávat další fotky ať mi řekne názor někdo, kdo s ev tom často ani nevyzná

lenicaa90
24 příspěvků 5.7.15 13:34

@Lola Nebojte, já pochopila co tím chtěla básnířka říci…

Akitaken
4960 příspěvků 5.7.15 13:37

Takovej pěknej den a tady už se zase krmí troll..

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 13:49

Nejvyšší čas to tu zavřít a jít k vodě!

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 13:51
@SweetPotato píše:
Nejvyšší čas to tu zavřít a jít k vodě!

No tam už sme. :-D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 13:53

@Giulietta
No, vzledem k tomu, co navmne baflo nahoře na stránce, bych řekla, že někde jinde…:-))
(A Vy jste to tam zkopírovala!)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 13:55

@SweetPotato Tam je tá slečna! :-D Ale dávajte si bacha na komentáre, ona ma americký filmové zatýkanie: máte pravo nevypovedať, všetko čo poviete bude použité proti Vám… na inom diskusnom fóre. :-D Keď tu hodí fotku páteře po 156 krát, tak pojdeme všetci hromadne strčiť halvu pod vodu. :-D
Keď on mi väčšinou troll tohoto typu zdrhne a maže za sebou dokazový materiál. :-D

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 13:57

@Giulietta
Ok, jdu si udělat další frappé a už ani nedutnu!

lenicaa90
24 příspěvků 5.7.15 14:10

No, kdybych byla troll, asi tu vydržím dál a budu se upřímně bavit. Ale asi mi to za to nestojí. Zajímalo mě, jaká záda se komu líbí a pak jsem poslala i dvě fotky, kde mi šlo čistě o držení těla, když mě na něj někteří upozornili. Ale vidno umíte jen urážet. Dokud mi @Giulietta říkala, že mám hnusná záda a že je ani nemám ukazovat tak to beru. Ale pak nazve mého chlapa homosexuálem, protože mi fotí zadek a záda, nemůže vydýchat naprosto normální tanga o jejichž hodnocení se ji nikdo neprosil, @Lola mě tu přirovnává k blbé blondýně, protože si myslí, že jsem nepochopila ironii…Tak nevím kdo tu na koho útočí. Hodila jsem to na víc fór, protože mě zajímal názor co největšího počtu lidí. Jen tak, ne proto, že bych z toho vyvozovala závěry sama u sebe. I když přiznám, že když mi to někdo pochválí, trošku mi to sebevědomí polechtá. Ale když ne, tak ok. Jenže vy tu hlavně řešíte, proč to sem vůbec dávám, proč mě to zajímá a tak. Prostě proto. No nic končím, aspoň některým zvednu náladu. Těm co řekli svůj názor bez urážek děkuju. I za to upozornění na vadný držení těla…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 14:19
@lenicaa90 píše:
Ale pak nazve mého chlapa homosexuálem, protože mi fotí zadek a záda, nemůže vydýchat naprosto normální tanga o jejichž hodnocení se ji nikdo neprosil

Keď tu dá niekto fotku a chce názor na kalhoty, tak logický komentujeme aj halenku, či sa k tým kalhotám hodí, alebo nie. Ak tu strčíte zadok s tangami, tak hodnotím to čo vidím, tanga, prdel a fotografa čo tú fotku urobil. Prečo by som mala komentovať len tú otrčenú kosť? Vášho chlapa som homosexuálom nenazvala, len že o tom uvažujem . A ja si tu možem uvažovať o čom chcem, na to ešte nemáte vplyv. :-D Momentálne si tu uvažujem nad tým, že ste potrebovala len to lechtanie:

@lenicaa90 píše:
I když přiznám, že když mi to někdo pochválí, trošku mi to sebevědomí polechtá.

Otočte sa k chlapovi inou časťou tela, zoberte mu foťák z ruky a pokecajte si o tom, že potrebujete zdvihať sebavedomie. :-D

lenicaa90
24 příspěvků 5.7.15 14:33

@Giulietta Dobrá, komentujte co chcete, ostatně, můj problém, že sem dám tanga…Ale to s homosexuálem fakt nechápu:D Kdybych byla naopak svalnatá atletka, pak bych si možná říkala, že se můžu líbit jen gayům, ale vždyť ta páteř leze takhle hlavně holkám, tak co je na tom homosexuálního:D abych nakonec nebyla lesba já, když se mi líbí takováto záda žen. A nebojte, on mi to sebvědomí lechtá furt, ostatně kdybych ho měla nízký, tak sem ani některý fotky nedám. Sice počítám s kritikou, ale nezblázním se z ní :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.15 14:39

@lenicaa90 Vy nie ste lesba, Vy ste narcis. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek