Vystouplá páteř

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Akitaken
4960 příspěvků 05.07.15 14:40

Podle mě jde o exhibicionismus kříženej s compliment huntem..

A souhlasím, že některý fotky na veřejnost fakt nepatří. Je vidět, kterou částí pan fotograf myslí především..

lenicaa90
23 příspěvků 05.07.15 14:48

Asi jo no. Klidně to přiznám. Nebo ještě lze říct, že mám fetiš na vlastní záda. Ale nejen na ta, i na kterákoliv podobná. Kdyby tu některá z diskutujících hodila fotku takových zad, tak budu chválit až do nebes:D Ale vidím, že Vás to tady obtěžuje, takže jak jsem říkala, končím a budu dál žít s tím, že vystouplou páteř hodnotím jako sexy jen já, přítel a pár dikutérek z emimino. Na módním pekle zůstanu nepochopena. Ale i tak díky všem, omlouvám se těm, které to otravovalo a pochopte, když máte něco, co většina lidí kritizuje, tak Vás zajímá zda, když to takhle hodíte na net, zda se najdou i pochvaly. Kompliment hunt to asi je, ale když se ho nedočkám, tak z mostu neskočím

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.15 14:52
@lenicaa90 píše:
Na módním pekle zůstanu nepochopena.

Keby len tu. Čo rodina, príbuzní, kamarátky a všetci ostatní, ktorí Vás videli naživo? :-D

lenicaa90
23 příspěvků 05.07.15 15:02

Ty už neřeším, oni mají svůj názor, já mám svůj názor. Sice to tak vyznělo, ale my to vážně neřešíme pořád:D jen jsem řekla, co mi kdy kdo řekl. Ne, že bysme si každej týden kontrolovali navzájem páteř, to fakt ne. Ani mamka to dřív tolik neřešila, bydlela jsem doma, ona viděla že jím a tak nic neřešila. Teď už doma nebydlím, tak víc řeší jak vypadám a jestli moc nešetřím na jídle a o to víc si všímá páteř, jestli mi náhodou netrčí víc než dřív. A nejen páteř smaozřejmě, celkově mě zkoumá. Ale tak každá máma má o své děti starost, takže ji vždy uklidním a ok. Spíš mi vysvětlete tu skoliozu, jak jste zmiňovala. Tu fakt mít nechci.

lenicaa90
23 příspěvků 05.07.15 15:27

Ne ok, nechte to být, já se někoho zeptám v reálu. už vás svými zády mučit nebudu.

Akitaken
4960 příspěvků 05.07.15 15:30

Po kolikátý že už tady končíte?

xyz
1650 příspěvků 05.07.15 16:53

Jééé, tady se nám to krásně zvrhlo. To už je jen krůček a budeme mít péčko na empéčku :-D

xyz
1650 příspěvků 05.07.15 16:54
@lenicaa90 píše:
Ne ok, nechte to být, já se někoho zeptám v reálu. už vás svými zády mučit nebudu.

Tady nejde o záda, ale vidět takto váš zadek i s p..kou - to jsem fakt nečekala. Nejsem žádný puritán, ale pokud chci na něco takového koukat, neotvírám MP, ale jiné stránky :-D

xyz
1650 příspěvků 05.07.15 16:57
@Giulietta píše:
a priateľ Vás fotí v pozach, pri ktorých uvažujem či nie je homosexuál.

Ale tak zas nevíte, co následovalo, když fotku vyfotil. Třeba už mačkal spoušť s posledních sil… :-D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.15 20:22
VandaRybna
3713 příspěvků 08.07.15 14:19

Jé, já mám taky bikiny bridge, teda do té doby, než se začnu dusit…

rice
352 příspěvků 11.07.15 12:24

Máte taky pocit, že autorka diskuze je posedlá vlastním tělem a vzrušuje jí dávat svoje erotické fotky na dámské fórum? Tohle je nejdivnější diskuzní téma, jaký jsem za poslední dobu četla :/

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.15 14:06

@rice
Já už bych to tu raději moc nevířila, nebo zas naběhne s nějakou doplňující fotografií!

elesse
102 příspěvků 11.07.15 22:00
@Giulietta píše: Účel debaty všetci okrem Vás dodržali. Vyjadrili prečo sa im to zdá hnusné. Lebo stojíte ako paragraf, máte malé zarezané kalhotky a priateľ Vás fotí v pozach, pri ktorých uvažujem či nie je homosexuál.

Vy me proste bavite

Jindrason
288 příspěvků 13.07.15 08:32

Tak termín vystupující páteř jsem ještě nikdy neslyšel, že by někdo řešil :) Ale podle obrázku jde asi o velmi hubené ženy.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Choker: Doplněk, nebo výraz poslušnosti?

Autor: Iva

Choker – šperk, který se těší oblibě už odpradávna. Byl ozdobou... Celý článek