Vzhled na fotkách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
ooola
129 příspěvků 8.11.12 10:43
@Pirek píše:
smrtelně nemocný sadistický sériový vrah na koksu po celonočním flámu

jo!! to je úplně přesný popis toho, jak vypadám na občance. Jen bych ještě dodala slabomyslný

Mylady2
12413 příspěvků 8.11.12 10:49

Fotky na pas (biometrický) jsou opravdu záživné! Neznám nikoho kdo by na ní vypadal dobře;-D

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.12 10:53

@Mylady2 ja jo, sebe. na ty biometricky fotce vypadam uplne normalne, protoze me nikdo nenutil usmivat se. Takze koukam uplne normalne a uvolnene a vypadam tak, jak proste vypadam :-)

Mylady2
12413 příspěvků 8.11.12 10:56

@GreatSusan já chci vidět;-) já fakt fakt neznám nikoho…mě například již několikrát nevěřili ze jsem to já;-D když to jde používám pas druhý radši;-) i v zájmu ostatních.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.12 10:58

@GreatSusan ja tiež vyzerám na pase normálne, ale viete aký výkon to fotenie bolo u niekoľkomesačného dieťaťa? Nesmie sa usmievať, nesmie plakať, nemože byť vidno vašu ruku čo ho drží, nesmie zaspať…:-)

Karoleenah
2322 příspěvků 8.11.12 11:00

@GreatSusan Jo, já se na pasu taky sama sobě líbím, i když jsem na to focení přiběhla na poslední chvíli, takže jsem tam mírně rozevlátá :) Ale OP je fakt hrůza, dát ty dva doklady vedle sebe, tak mě snad budou podezřívat z nějakého falšování, protože to jsou prostě dva úplně jiní lidi.

Curlygirl
1901 příspěvků 8.11.12 11:09

@Mylady2 na tý biometrický vypadám nějak normálně, akorát hrozně vážně. Navíc mi paní dala vybrat a mohla jsem se fotit ješte mnohem dýl, aby se to povedlo :-)

Jinak mě ty ošklivý fotky na průkazech vůbec nevadí, jednak je mají leckteří ne uplně pěkné a jinak se na to id autority dívají z jiných důvodů, než kvůli estetice fota.. takže já beru první fotku, co mám a prdnu jí tam.

Mylady2
12413 příspěvků 8.11.12 11:12

@Curlygirl mě ta čarodejnica vyfotila jednou! Chtěla si asi dojest oběd…:-D
Na obyče pasu mám foto normální;-)

Curlygirl
1901 příspěvků 8.11.12 11:13

@Mylady2 to jste měla smůlu na ježibabu… jinak to je ale jedno, jak tam vypadáte.. důležitý je, že vypadáte dobře v reálu!!! Co kdyby to bylo naopak? Krásné foto a obluda ve skutečnosti.. to je horší.

kacenka.smile
428 příspěvků 8.11.12 11:14

@Mylady2 : Mně vždycky fotila klidně pětkrát, když jsem chtěla. Tedy ne, že by to něčemu pomohlo

Mylady2
12413 příspěvků 8.11.12 11:15

@Curlygirl :-D ano
Teď jste urazila všecky obludy:-D

Moir
2488 příspěvků 8.11.12 12:08

@Mylady2 já na něm vypadám jak po měsíčním flámu, dlouhé a těžké nemoci a ještě (politicky nekorektně), těžce mentálně retardovaná

Curlygirl
1901 příspěvků 8.11.12 12:34

Útlocitným obludám se tímto omlouvám :-D

@Mylady2 píše:
@Curlygirl :-D ano
Teď jste urazila všecky obludy:-D
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.12 13:39

@gulietta

predstavit si to neumim :-). Moje zkusenost s tak malym ditetem je, ze bud sebou neustale mele nebo spi. Jak se to vubec provadi? Miminka neumi sedet, takze bych si to predstavovala tak, ze dite lezi na zadech, kamera visi nad nim a fotka se dela samospousti. Ale to je asi idealni predstava… Ja casto fotim dite kamaradky (jsou mu necele 2 roky), pouzivam na to teleobjektiv a sportovni program, tj. jsem od ditete daleko, takze ho nenervuju a kamera „strili“ nekolik fotek za sekundu, takze je pak na vyber - trefit ten spravny „prirozeny“ moment je u ditete docela tezke. Ale porad snadnejsi, nez u dospelych, kteri pri foceni casto nasadi „ksicht“ a „zkameni“ v neprirozene poloze. Coz je pravdepodobne i ten duvod, proc je tu tolik stiznosti na spatne fotky.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.12 13:42

Ja na fotkách vypadám ohavne, s výnimkou pár vydarených momentiek..„Pózovacie fotky“ sú najhoršie, keď na mňa mieri foťák tvárim sa príjemne asi dve nanosekundy, potom už je z prehnanej snahy vypadáť normálne údesná grimasa - na 98% fotiek mám z očí malinké privreté škulinky, zmizne mi obočie, nos sa zvetší o 70% oproti normálu, pleť chytí zelený nádych..Najkrásnejšia fotka na ktorú sa dodnes nemožem vynadívať je fotka do indexu, kde mi pani fotografka povedala nech si k nej sadnem tak napoly rovno-napoly bokom s prekríženými nohami a pozerám na ńu cez rameno- nejakým kúzlom to funguje a teraz sa tak štelujem všade kde sa dá :D A pridávam sa k názoru, že výsledok z časti záleží aj od atmosféry v ktorej sa fotenie odohráva :)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.12 13:50

@GreatSusan nie vy sedíte na stoličke v tej kabínke. Za vami stojí tatínek. V rukách držíte dieťa v čo najzvislejšej polohe a otec mu pridržiava hlavu, ale musí to robiť tak aby nebolo vidno ruku. Keď naňho začnete rozprávať, aby malo otvorené očká, tak sa začne chcechtať od ucha k uchu, tak zmlknete a dieťa usúdi, že je po srande a ide sa spať a zatvorí oči. :-) Tým skenerom, či ako sa to volá úradníčka cvaka odušu spasenú a modli sa spolu s vami, aby dieťa súčasne zavrelo ústa, neusmievalo sa a otvorilo oči. U ročných a vyššie je to už ľahšie, lebo tak nezaspávajú. Ja som chcela ísť domov už s niekoľkomesačným dieťaťom, tak to bolo martýrium. Navyše s dieťaťom máte prednosť, takže prídete a okamžite vás vezmú a keďže ste predbehla radu a ste tam nekonečne dlho, tak počujete z vonku riadný šum a to vám na nálade nepridáva. Ale v Lbc je tak super úradníčka, že malý vyzerá pekne a ona nestratila nervy ani vtedy, keď ja som vyzerala, že sa rozplačem..-)

Alizon
1235 příspěvků 8.11.12 16:33

@GreatSusan Mission impossible:) Jednou jsem fotila na docasny cestovni doklad (3 mesice) a tam mi nastesti povolili i fotku kde melo dite hlavu pomerne nakrivo, usta trochu otevrena a slintalo. Problem se zaviranim oci jako @gulietta jsem nemela - me dite moc nespalo - zato bez dudliku stale rvalo - a dudlik byt na fotce pochopitelne nesmi. Podruhe (5 mesicu) uz to bylo v kabince na urade, pani byla pripravena - poradila mi pri pozovani ditetete - ja jsem drzela zada a hlavicku tak ze jsem strcila ruku pod tricko aby ruka nebyla videt a sama jsem sedela bokem. Pani byla nestesti skvela, zamavala tam nejakym pejskem a slo to rychle.
Jen je tam dcera hrozne vykulena, ale proti te prvni fotce (mam ji schovanou az bude v puberte zlobit a pohrozim ze ji dam na Facebook:) a proti te dobe kterou jsme s ni stravili to uz byla pohoda.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek