Vztah s mladším mužem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Nixe Lulu
344 příspěvků 3.5.13 16:34

@katango Jenže mnoho jich na tom není moc finančně dobře, ono i když jsou dva důchodci, tak to asi nemají jednoduché, pokud jde o to finanční zajištění. A pochopitelně žít bez někoho, koho jsme měli rádi a žili s ním třeba několik desetiletí je vždycky smutné, i kdybych měla třeba i svůj vlastní palác a milion na účtě.
(edit gramatického nesmyslu)

Příspěvek upraven 03.05.13 v 16:40

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 16:34

No někdy je se čtyřicátnicí rozhodně větší legrace, než s dvacetiletou holčinou :) :)a ani nemusí jít o milostný vztah.

MP Barbucha
3716 příspěvků 3.5.13 16:39

To je na nich právě to hezké :-) Ale v 25ti mně to taky rozčilovalo.

@Nixe Lulu píše:
Ještě bych dodala, že je mi skoro 28 a připadá mi, z toho, co vidím kolem, že hodně kluků jsou ještě i v 25 jako jako puberťáci co do psychiky, charakteru, hodnot. Takže si neumím představit, že bych třeba ve 35 měla vztah s někým, komu je 25.
BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 3.5.13 16:39
@GalianosjednimL

A mně se čtyřicátnice taky líběj :).

Uživatel je onlineLorelaiH.
3389 příspěvků 3.5.13 16:47

Tak už jsme se vysmrkali do látkových i papírových kapesníků, uvařili mňamky z Mimibazaru a můžeme jít řešit další „nesmrtelné“ téma, co?

HertaDeOran
866 příspěvků 3.5.13 16:51

@GalianosjednimL @BEZDOMOVEC
Vám, pánové, ale asi nebude pětadvacet, že?

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 17:01

No do vztahu bych s maldochem nesla ale jinam jo. Teda odvahu to chce. Pac kontrast mlade pruzne telicko vs stara scvrkla porody poznamenana zenska.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 3.5.13 17:16
HertaDeOran

Ééééééééé…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 17:17

@HertaDeOran Vy víte, že vím, že víte :)
Hmm, a reagujeme i stejne rychle :) :)

HertaDeOran
866 příspěvků 3.5.13 17:20

Já fakt nevím… podle reakce BEZDOMOVCE asi nejsem daleko od pravdy, tipovala bych nižší vyšší střední věk…

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 17:25
@LorelaiH. píše:
Tak už jsme se vysmrkali do látkových i papírových kapesníků, uvařili mňamky z Mimibazaru a můžeme jít řešit další „nesmrtelné“ téma, co?

Napříště budeme řešit témata smrtelná.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 3.5.13 17:28
HertaDeOran

Budeme už říkat jenom věk :).

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 17:30
@gudrun píše:
No do vztahu bych s maldochem nesla ale jinam jo. Teda odvahu to chce. Pac kontrast mlade pruzne telicko vs stara scvrkla porody poznamenana zenska.

Ale no tak, já psala rozdíl 5, 10 let, ne 30…

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 17:33
@Nixe Lulu píše:
Ještě bych dodala, že je mi skoro 28 a připadá mi, z toho, co vidím kolem, že hodně kluků jsou ještě i v 25 jako jako puberťáci co do psychiky, charakteru, hodnot. Takže si neumím představit, že bych třeba ve 35 měla vztah s někým, komu je 25.

Od jisté úrovně zkušeností začnete tu jejich nevyzrálost považovat za neskutečně roztomilou. Je to ještě chlapec, ale dřímá v něm muž. To se vážně v 28 těžko chápe, navíc třeba, když ještě nemáte děti, zkušenost z manželství a tak..

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 17:38

@Matka Vlčice Jo tak to jo…

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 17:39
@arpa píše:
Vztahem myslíte opravdu VZTAH nebo to směřuje k úvaze, zda stojí za to být pouze občas „poskákán“ :-)?

Obávám se, že pokud bych se do něčeho takového pustila, byla by to spíš ta druhá možnost. Ostatně pětatřicetileté ženy jistě vědí, co se u zajíčka najít dá a co ne.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 17:41

@Matka Vlčice kdo je u vas zajicek? myslim vek?

arpa
1250 příspěvků 3.5.13 17:44

@Matka Vlčice No jestli je to tak, že jste vdaná a dětná, tak nevím, jestli vám to doporučit, teda jestli vám jakoukoli nevěru doporučit. Vážně nejsem žádný moralista ani ortodoxní katolík, ale nerada podporuju věci, které zavánějí průšvihem.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 17:48

Tak třeba vám je 35 a jemu dejme tomu 22. Nebo je taky jiná možnost, ve dvaceti jste měla dceru, té je teď patnáct a k vám na chatu si zve své 18-tileté kamarády. Vy jste samozřejmě na svůj vzhled nerezignovala, právě naopak, díky práci a zázemí vypadáte skvěle. Pro osmnáctileté kluky, kterým se bouří hormony jste ikona. Co s tím? Nebo ještě jinak je vám 43 a máte fešného kolegu 36. Možností je spousta a to zajíčkovství je taky relativní. Já můžu za zajíčky považovat kluky do dejme tomu 27.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 17:50
@arpa píše:
@Matka Vlčice No jestli je to tak, že jste vdaná a dětná, tak nevím, jestli vám to doporučit, teda jestli vám jakoukoli nevěru doporučit. Vážně nejsem žádný moralista ani ortodoxní katolík, ale nerada podporuju věci, které zavánějí průšvihem.

Já taky neříkám, že to někdy udělám, ale vážně to občas stojí skřípání zubů. Zajímal mě opravdu jen upřímný náhled na tuto problematiku z širokého fóra.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 17:51

Ehmmm ten prostredni pripad je mi nejblize.

Příspěvek upraven 03.05.13 v 17:52

HertaDeOran
866 příspěvků 3.5.13 17:52

Ve svém okolí mám vztah žena 35 - muž 22. Nezdá se to tak velký rozdíl, ale je… Hlavně v psychice, mám dojem, že něžná polovička s tou mladší dost „vorá“. Prapodivný mi přijde, že na něj starší partnerka bez okolků naložila veškeré společné náklady včetně nájmu a vlastně všeho. Takže hošík běhá s jazykem na vestě, všechno zařizuje (partnerka je cizinka a přestože umí anglicky a žije v Praze nedojde ani nakoupit - jakože jazyková bariera) a cáluje, myslím, že už ho to dlouho bavit nebude.
No a začal si s ní, protože je to relativně slavná zpěvačka, to byl podle mě hlavní atraktivizující prvek…

Příspěvek upraven 03.05.13 v 18:00

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 17:57
@gudrun píše:
Ehmmm ten prostredni pripad je mi nejblize.Příspěvek upraven 03.05.13 v 17:52

Tak to pánbu s vámi.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 17:59

Stejně je zajímavé, že když starší pardálové koukají na holčiny pod pětadvacet, tak je div nepranýřujem a my si na zajíčky brousíme zuby úplně stejně a vůbec nám to nepřijde divné.

arpa
1250 příspěvků 3.5.13 18:01

@Matka Vlčice Víte, mně už dlouho žádný muž nerozklepal kolena, ani starší, ani mladší :-), takže si moc nedokážu ani představit to „skřípění zubů“ nebo „držení se obouruč dopravní značky, jen aby mě za ním touha neodvála“. Na druhou stranu chápu, že se žena chce líbit a že jí lichotí, pokud se líbí chlapovi o hodně mladšímu (a tedy v konkurenci mladších žen nepochybně obstála). Mně by určitě potěšilo, kdyby mi někdo mladší a pohledný projevil obdiv a potažmo tím pozvedl sebevědomí, ale já osobně bych u toho zůstala a pro fyzické potěšení bych si raději koupila pořádnou čokoládu :-D.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek