Vztah s mladším mužem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
uživatel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 22:10
@Matka Vlčice píše:
Dávám do fóra téma aktuální, neboť se mi jako každým rokem jarem zapalují lýtka a jako každým rokem se zaťatými zuby odolávám a odolávám a nakonec odolám (ačkoliv nevím, jestli si to za 15 let nebudu vyčítat). Ženy a dámy nad třicet, co byste říkaly vztahu s mužem, který by byl mladší o 5, 8, 10, více let? Máte zkušenost, některá z vašich známých?
.

Příspěvek upraven 26.09.16 v 20:13

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 22:30

Mně ty reakce uživatele gudrun připadají občas i vtipné. Jak uvidím ten vyšívaný polštář, rozsvítí se mi oči. S její kritikou většinou nesouhlasím, ale je to tady takové veselé zpestření a já se tomu často směju i nahlas. Myslím, že nejsem jediná.

sarah123
2137 příspěvků 3.5.13 22:42
@yako píše:
@gudrun nemůžete si 6 týdnů zaš… To je teda katastrofa :) :) :).

Jecheche, ty budes, devce, hodne prekvapena, a 6 tydnu bez sukani, jak rikas, bude to nejmensi :D
Jojo, nektere zkusenosti jsou neprenositelne.

Akitaken
4960 příspěvků 3.5.13 22:42
@ještěřička píše:

Fanklub gudrun mate vedle ;-)

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.13 22:45

@Akitaken Jo,to je fakt. Já se smála v tomto vlákně, tomu, jak vleze všude a zanechá svou stopu svými typickými komentáři.

yako
3225 příspěvků 3.5.13 22:54

@sarah123 jácháchachá, děkuju pěkně, ale překvapit se už nenechám :) :) :). Už mám doma překvapení 4. Katastrofa ve vztahu teda nebylo ani 1.

ledmed1
16 příspěvků 3.5.13 22:54

@Matka Vlčice zkušenosti s maldšími nemám, jen se staršímy asi o deset let, ale za mě proč ne :)

Ceresa
465 příspěvků 3.5.13 23:01

Mam kamaradku a ta na zajdy neda dopustit. Jednou jsem se ji ptala, co na nich ma a ona mi sdelila, ze nejlepsi je to, ze ji ti mladici maj za svaty obrazek. Snazej se, jedou oni k ni domu-prece se nekam nepotahne v noci:) a kdyz se kluk opravdu snazi, tak mu kamoska udela michany vajicka nez ho vyhodi z bytu:) a co…hlavne, ze jsou vsichni spokojeny

Majka22
333 příspěvků 4.5.13 02:14

Mohu posloužit příkladem z rodiny, babička byla o pár let starší než dědeček. Uvědomila jsem si to až v dospělosti na základě jejich pokročilého věku (vyjádřeno číselnou hodnotou, nikoli jejich aktivitami). Jako dítěti mi to vždycky přišlo naopak, že babička je mladší. S postupujícím věkem babička oproti manželovi nějak mládla (spíš on stárl, zatímco ona se měnila za svůj život kromě vrásek minimálně, narozdíl od dědy jí nezešedivěly díky barvení vlasy atp. :) Je to sice případ od případu, ale obecně muži chátrají a umírají o něco dřív než ženy. Jestliže pár spolu vydrží až do pozdního věku, řekla bych, že netradiční věkový rozdíl může být výhodou hlavně pro ženu, zpravidla se z ní nestává pečovatelka o chorého manžela, ale staří může nabývat aktivnější podoby než u jejích vrstevnic.
Netradiční věkový rozdíl píšu proto, že přece jen na vztah starší muž-mladší žena se málokdo dívá přes prsty, pokud to není rozdíl třicet let. V okolí se běžně setkávám s poznámkami až věštbami na adresu párů, kde muži jsou mladší, jak za tolik a tolik let dotyčný určitě uteče za mladším děvčetem (což se dopředu samozřejmě neví, navíc se to může stát v každém vztahu a bez ohledu na věkový rozdíl mezi partnery) Také vyzrálost nesouvisí často s věkem, někteří lidi se už staří rodí, zato jiní nedospějí nikdy, pár takových znám. A tam si dovedu představit nejrůznější věkové rozdíly.
Sama bych měla vnitřně určitý blok, udržovat vážný vztah s mladším mužem. Celoživotně mi bylo vtloukáno do hlavy, že opak je přirozenější. Ale asi když se člověk zamiluje, podobné věci jdou stranou :)

indyka
625 příspěvků 4.5.13 20:20

Někdy nejde tolik o věk, jako o povahu těch lidí. Znám jeden pár, kdy je žena o těch necelých 10 (nevím přesně) let starší, mají dvě dospívající děti. Spíš než ten věk mě spíš zaujalo, jaké jsou protiklady - ona je neskutečně upovídaná, když je v místnosti dvě vteřiny ticho, hned zase začne mluvit, je jí všude plno…a on prakticky nemluví, v každé společnosti se tváří, že je tam za trest, jako kdyby na rozdíl od ní vůbec nepotřeboval komunikovat. Až mi jednoho dne jejich švagrová vysvětlila, že on potřeboval nějaký mateřský typ a ona někoho, koho by mohla komandovat. Takže si vyhovují a ten věkový rozdíl jim v tom možná paradoxně pomáhá :-D

Sekáček
73 příspěvků 4.5.13 20:22
ZetKa
292 příspěvků 4.5.13 21:07

Moje známá, fajn ženská ve věku do 50 let, říkala: vztah s mladším chlapem je fakt skvělý. Co není skvělé, jsou ty rozchody. Když se s vámi rozejde chlap, který je vám věkově blízký, tak řešíte takové ty obvyklé věci typu co jsem udělala špatně atd… Když se s vámi rozejde chlap výrazně mladší než vy, tak k těm obvyklým pochybnostem máte ještě navíc ty o svém věku. A to už vás většinou srazí na kolena, i když za normálních okolností byste to asi ustála.

666mahu
1490 příspěvků 5.5.13 00:31

@ZetKa, myslim, ze prumerne inteligentni zena chape velmi dobre, ze vztah s vyrazne mladsim muzem ma omezenou trvanlivost. ;-)

Brala bych mladsiho jen kdyby se hodil k me image. :D

Příspěvek upraven 05.05.13 v 00:38

chinin
2788 příspěvků 5.5.13 00:36

@666mahu
Myslim si to same. Ale na vlastni kuzi to overeno nemam. Mne se mladsi muz nehodi k me image. ;-)

Silver-Edged Axe
299 příspěvků 5.5.13 20:33

Dlouhodobý vztah s výrazněji mladším mužem si představit nedokážu. Možná tak velmi krátkodobý „vztah“. Ale vzhledem k tom, že jsem provdána, zůstane jen u představ :).

666mahu
1490 příspěvků 5.5.13 20:57

@chinin, take nemam s mladsim muzem zkusenost. Ale pokud bych prisla o manzela, nevylucuju, ze bych se zamerila na mirne mladsi muze. S postupujicimi lety se moje priority meni - od starsich muzu se posunuji zpet k stejne starym a mladsim. Co bych delala s dedkem? :D Ve 20, 30ti je muz o 15-25 let starsi neco uplne jineho nez kolem 40citky a dele. :-)

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.13 21:02

@666mahu Přesně,taky bych nechtěla mít doma v 50 letech 70-tiletého staříka a dělat mu opečovávatelku, chci stárnout společně s ním. Zatímco já bych třeba byla aktivní, chtěla něco podnikat, on by už nemohl.Tak jsem si pořídila muže o rok a půl mladší a nemusím nic řešit :-)

chinin
2788 příspěvků 5.5.13 21:15

@666mahu
To chapu. Ja jsem zatim ve veku, kdy mi muzi mladsi treba o 5 ci 10 let pripadaji strasne nezrali, nezkuseni etc., a ja se pak vedle nich citim stare. :-/

Jinak „moudro“, ktere na tema vekoveho rozdilu v paru rikam kamaradkam, je: Muz by nemel byt tak stary, abyses vedle nej citila jako jeho dcera, a tak mlady, abyses vedle nej citila jako jeho matka. ;-)

666mahu
1490 příspěvků 5.5.13 21:16

@ještěřička, kazda to mame nastaveno jinak, nekomu podstatne starsi vyhovuji. Jsou i vyjimky, kdy ten starsi je v lepsi psychicke a fyzicke kondici. Ja povazuju priblizne stejny vek za idealni tak jako vy. Rozdil muze byt jeste v tom, jak mlade/stare kdo vypada ve stejnem veku. :-)

666mahu
1490 příspěvků 5.5.13 21:20

@chinin, hezke moudro. ;-) Vseho moc skodi na obe strany.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.13 00:32

@ještěřička Jakmile si některá žena pořídí muže, je ten obrat již většinou problém :)

LadyFashionAn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.13 03:47

Tak podívejte se teď třeba na Borhyovou, jak to vyřešila. Myslím, že v tom problém není :) Ale rozhodně je lepší mít staršího muže, nebo minimálně stejně starého.

Barbyl
1472 příspěvků 8.5.13 04:13

Rekla bych, ze je to zalezitost individualni a plus minus 3 roky nema cenu ani resit- tedy z pohledu meho v 35. Mozna i pet let je jeste rozdil, nad Nimz se nepozastavim…v okoli mam dost dlouhodobych vztahu, kde je partnerka mladsi o Ty Dva az tri roky, dokonce znam kolegyni moji matky, ktera si vzala sveho zaka, ktery byl muj spoluzak na ZS, takze rozdil asi 15 let, Ted uz jsou spolu pres deset let a vychovavaji Jeji dceru( te bylo v zacatku vztahu 7, Jemu asi 17) a maji spolu dite, to uz je taky skolou povinne. A kdyz jdou spolecne po ulici, vypadaji jako kdyz jde rodinka, k niz se pripojila mladsi sestra prave one maminky. Ten spoluzak uz v 10 vypadal jak rozumbrada, starej mladej tak trochu a vedle te sve ucitelky mu to Jen prospelo…Myslim, ze je to docela vyjimka, ale stoji za zminku. Vse bude MIT individualni reseni a pristup a citum se porucit neda.

Guinea Pig
1190 příspěvků 8.5.13 10:37
@LadyFashionAn píše:
Tak podívejte se teď třeba na Borhyovou, jak to vyřešila. Myslím, že v tom problém není :) Ale rozhodně je lepší mít staršího muže, nebo minimálně stejně starého.
…a to proč prosím Vás? :-O
Lennita
145 příspěvků 8.5.13 15:06

Ked som bola mladsia (stredna skola) pritahovali ma ovela starsi muzi (okolo 30 a viac). Nejak som nedokazala vystat svojich rovesnikov, nemala som si s nimi co povedat, intelektualne aj citovo som bola uplne inde. A myslim ze aj ja som pritahovala skor starsich muzov, rovesnikom som pripadala asi prilis „mudra“, nudna a narocna (na prejav, spravanie muza a pod.)Aj moje zaujmy ako napriklad knihy a divadlo mojich rovesnikov vobec nebrali. Moj prvy vazny vztah bol paradoxne s mladsim muzom. Ja som bola o dva roky starsia, napriek tomu sme si vyborne rozumeli, mali sme spolocne zaujmy, on bol intelektualne velmi vyspely oproti svojim (aj mojim) rovesnikom. Vydrzalo nam to necely rok, postupne sme zistili ze obaja mame ine ocakavania od zivota. Myslim ze ani vyraznejsie nizsi vek muza nemusi byt vobec prekazkou vo vztahu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek