Vztahové vlákno

Fotoalbum tématu (20) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
nerozhodná žena
4 příspěvky 16.12.20 22:27

Dámy, děkuji za vyslechnutí.

Ghost B.C.
4005 příspěvků 17.12.20 08:54

@nerozhodná žena Ještě jedna malá poznámka. To, že máte někoho byť jen na hezké chvíle v posteli na vás taky může být úplně jednoduše poznat, což může být pro potenciální nápadníky brzda. Stejně jako muži většinou poznají „zoufalku“, tak poznají i tu, která má sex = takže asi přeci jen někoho má.
Jelikož píšete o tom, že se vám k tomu přidaly city, můžete taky vyzařovat energii jako kdybyste byla (ne)šťastně zadaná a ani si to neuvědomujete. Šťastně jste úplně pasé a nešťastně se nejspíš utápíte v myšlenkách na pana Neznámého a s tím moc mužů bojovat taky nebude/nechce.
Můžete své zájemce podvědomě sama odrazovat, protože jste citově zainteresovaná jinde.
Můžete své zájemce jednoduše nepoznat, protože na ně teď nemáte „radar“. Jednak kvůli zmíněným citům směrovaným jinam, ale taky možná kvůli konejšivému pocitu, že přeci jen, alespoň trochu, dvakrát v měsíci, někoho na chvíli máte a vlastně ani nehledáte tak moc, jak si myslíte.
Vím, že neradím. Neříkám vlastně ani tak ani pořádně onak. Ale občasný sex by vám v ničem moc bránit neměl. Ty city už by mohly a dokonce víc, než si možná připouštíte.

Příspěvek upraven 17.12.20 v 08:58

Byljednoujedenživot
198 příspěvků 17.12.20 08:58

@nerozhodná žena Kdo se ptá, už pochybuje. Najděte si jiný vztah, někoho, o koho se nebudete dělit. Píšu najděte, ne hledejte.

bao-baba
1428 příspěvků 17.12.20 09:32

Já si myslím, že je výhoda mít sex, i když člověk nemá vztah. Nehrozí pak, že se člověk upne na nějakého pitomce, jenom proto, že zblbne. To, že to jiní muži poznají, není na škodu - povzbudí to jejich lovecký instinkt.

Ghost B.C.
4005 příspěvků 17.12.20 09:58
@bao-baba píše:
Já si myslím, že je výhoda mít sex, i když člověk nemá vztah. Nehrozí pak, že se člověk upne na nějakého pitomce, jenom proto, že zblbne.

Narážím spíš na to, že upínání na pitomce už se možná stalo nebo začíná pomalu dít. Spouštěč stejný, jen opačné pořadí.

Oveeec
2776 příspěvků 17.12.20 13:47

Myslíte si opravdu, že by někomu v navázání vztahu mohl nějak zásadně vadit fakt, že dotyčná má „vztah“ - respektive že se občas sejde - s ženatým? Chápala bych to víc, kdyby se o dotyčné vědělo, že sama podvádí. Ale vzhledem k tomu, že i někdo, na koho nic nevím, mě může ošklivě překvapit, nejsem si jistá, že kdyby se mi někdo hodně líbil (i jako chlap i jako člověk), že by mě odradil fakt, že něco měl s vdanou (kdyby sám byl svobodný)…

Ghost B.C.
4005 příspěvků 17.12.20 17:02

@Oveeec Tak kdysi měl a stále má je přeci jen maličko jiná situace. Já osobně jsem to myslela spíš tak, že díky jakési iluzi vztahu může při dalším seznamování jednat kontraproduktivně sama tazatelka, aniž by to tušila.
Z pohledu muže se zájmem o vážný vztah bych vnímala jako problematické hlavně to - pokud bych se to dozvěděla - že ten milenecký poměr je dlouhodobý a asi bych váhala, jestli ta žena ve skrytu duše přeci jen nečeká na něco víc a jestli nakonec nebudu „vycpávka“ já. I když je mi jasné že asi těžko můžu něco vnímat z pohledu muže. Nicméně si představuji myšlenku ve stylu: „Jak to se mnou asi myslí vážně, když si to pořád chodí rozdávat s jiným?“ Alternativně: „Co když v tom bude pokračovat i když budeme spolu?“
Co si budem povídat, mnozí pánové sice dělají ramena, ale pokud by mělo jít o oficiální partnerku, tak se dělí ještě míň rádi, než ženy.

xSx
989 příspěvků 17.12.20 19:09

@Oveeec mne by to treba u potencialniho partnera vadilo, kdybych o nem vedela, ze udrzuje pomer se zadanou/vdanou zenou.

Oveeec
2776 příspěvků 18.12.20 00:42
@Ghost B.C. píše:
@Oveeec „Jak to se mnou asi myslí vážně, když si to pořád chodí rozdávat s jiným?“ Alternativně: „Co když v tom bude pokračovat i když budeme spolu?“

Tak to je jasné, že kdyby to pokračovalo i poté, co se ona s někým sblíží, byl by to problém. A to druhé, to chápu (byť reálně něco takového nevíme, ani když vstupujeme do vztahu s někým, na koho nic nevíme. Ale z psychologického hlediska v tom samozřejmě rozdíl je).

Pirek
7062 příspěvků 18.12.20 15:16

Taky jsem si našla partnera, zatímco jsem měla milence. Nikdy mě nenapadlo, že by se to vylučovalo.

ertz
772 příspěvků 18.12.20 19:42

@Pirek Pokud jim to nevadí, tak se to samozřejmě nevylučuje. „Milenec je pro radost a manžel dělá domov“ - jediná věc, kterou si pamatuju ze Ságy rodu Forsythů. Ale ne každý umí a chce oddělit duši/city od těla.

Oveeec
2776 příspěvků 18.12.20 20:55

Jasně že ideální by bylo, kdyby dva, kteří se dávají dohromady, byli čistí jako lilium, ale upřímně, život taky není černý a bílý, a i člověk, který má momentálně milence, může chtít regulérní vztah, může se doopravdy zamilovat do někoho jiného, než je jeho milenec, a neznamená to, že s tím nepřestane. Mít za svobodna milence nebo volný vztah snad samo o sobě nic špatného není. Pro někoho to překážka být samozřejmě může, s tím nic nenaděláme, ale asi by byl nesmysl nepřistoupit na milenecký poměr proto, že by s tím případný budoucí partner mohl mít problém.
Jiná věc je, když je ten milenec zadaný, chápu, že pro někoho by to mohl být signál toho, že ten druhý člověk, který na to přistoupí, se nevěrou nijak zvlášť netrápí a že by tedy mohl sám podvádět (já si osobně myslím, že žena bez trvalého vztahu, která ale trvalý vztah chce, si může občas užít s ženatým, zvlášť když je to léta jeden a ten samý člověk - natož kdyby do něj byla zamilovaná - aniž by to znamenalo, že bude jednou nevěrná, ale jestli to má někdo jinak, s tím se holt nedá nic dělat).
Ještě jiná věc je samozřejmě člověk podvádějící partnera, nevěra dvou zadaných lidí apod.

if5
424 příspěvků 18.12.20 22:21

@Pirek To je fajn, že jste se ozvala, chyběla jste mi tu.

Uživatel je onlineParis1789
5235 příspěvků 19.12.20 10:29

Já už bych na milence neměla kapacitu ani citovou ani jinou. Dejme tomu časovou. Vždycky to tak bylo. Vždycky jsem se na partnera hodně soustředila, na toyboye mě neužilo, přišlo by mi to vůči němu nefér.
Možná snad jako placenou službu bych to snesla, kdybych teda měla potřebu.

Pýthia
310 příspěvků 15.1.21 21:14

@nerozhodná žena Několik let 2× měsíčně? Ten to možná ani nebere jako vztah, má vás jako inventář. Klidně si hledejte někoho dalšího a toho to si nechtě přesně na to, na co má on vás. A dost možná nejen vás.

Stránka:  « Předchozí 1 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek