Web NovaKabelka.cz - zkušenosti s kvalitou?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
CokeLady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.15 19:43
Web NovaKabelka.cz - zkušenosti s kvalitou?

Dobrý večer,

ráda bych získala více informací o e-shopu, na který jsem narazila, když jsem hledala vhodnou podobu mé nové kabelky. Jedná se www. nová kabelka.cz (odkaz nelze kvůli antipamu vložit), kožené kabelky se tam dají sehnat i za 2 tisíce. Může se jednat o dobrou kvalitu? Na facebooku mají už hodnocení dobré, mně jde však o to, zda bude kabelka kvalitní. Ráda bych totiž investovala už do lepší, ale rozpočet je cca 3 tisíce korun. Chci kabelku klasickou, žádné muchlání, cvočky, kovové komponenty atd. Něco čistého jednoduchého designu. Jestli budou zase za 2 měsíce odrbané rohy a uši, tak to budou vyhozené peníze :-(

Trochu mě odrazuje, že na tomto webu prodávají i jakousi značku Walter Valentino, což jsem někde na blogu četla, že je to příživa na známé značce a opravdu i těch pár kousků, co zde prodávají jsou nevkusné. Naopak Pierre Cardin je kvalitnější značka?

Moc děkuji za rady, pěkný večer

Reakce:
Sépia
424 příspěvků 26.05.15 05:58

Aj ja som už tento web zaregistrovala a sú tam naozaj pekné modely. Zatiaľ som si odtiaľ nič nekúpila, ale pri najbližšom nákupe to risknem. Horšie ako s nákupmi mnohých kabeliek za nehorázne ceny z kamených obchodov, ktoré sa veľmi rýchlo zničili, aj keď boli málo nosené, to už byť nemôže.

Terussak
5 příspěvků 15.02.18 22:31

Dámy prosím máte někdo zkušenosti s kvalitou kabelek MK? Delší dobu sháním kvalitní koženou kabelku na denní nošení, občas na nějaký ten malý nakup. Dolů přidávám fotku mé favoritky. Je z eshopu Novakabelka. Ta extravagantní fialová mi vyhovuje. nejsem žádná konzerva, černé kabelky mě nebaví. Kabelku MK jsem nikdy neměla takže nevím co od toho čekat, nerada bych aby to byla kvalita hmka. Také se chci zeptat jestli ještě máte někdo zkušenosti s tímto obchodem a tímto typem tvaru kabelky? Je to praktické? Nosí se to pohodlně na rameni?

Janne29
6 příspěvků 16.02.18 16:08

Ta je krásná, přesně můj styl. I ta fialová. Žádná nuda a přesto je elegantní a vkusná. Pokud kupuješ pravou/originál tak si s kvalitou starost vůbec dělat nemusíš. Navíc na tomto eshopu neprodavaji žádná šméčka. Ba naopak. Mám odtud dvě kabelky značky pierre cardin a obě jsou kvalitní.

Bossygirl
619 příspěvků 16.02.18 16:48

@Janne29 Pomoooc, už s tím fakt přestaňte, tady to NEFUNGUJE!

vlm
4462 příspěvků 16.02.18 18:19

@Bossygirl strašně moc se omlouvám, já vám dala červený, za tohle jsem fakt nechtěla :-)

giuliettka
3450 příspěvků 16.02.18 19:01

@Terussak Ja mám skúsenosť. Objednala som si z eshopu Novakabelka na tovar som čakala mesiac. Po urgenciách mi kabelku doručili, ale bol to padělek a šunt a tak som ju vrátila. Peniaze mi vrátili až po súdnom vymáhaní. Odporúčam sa eshopu Novakabelka vyhnúť obrovským oblúkom a v žiadnom pípade od nich nič neobjednávať. Dodavajú len kabelky tržnicovej kvality z ínských eshopov. Samé šméčko a brak.

Bossygirl
619 příspěvků 16.02.18 23:29

@vlm Taky už jsem se překlepla…

hrosikovic
6 příspěvků 18.02.18 22:44

„Já mám kabelku s hodně podobným tvarem a vyhovuje mi víc než takové ty loďky a aktovky. Dá se hodit na rameno
je dostatečně velká a vejdou se mi tam všechny moje krámy + miska se salátem a třeba rohlíkem na sváču. Celkově se mi kabelky na výšku líbí víc, připadají mi mnohem víc originální. Ta tvá fialová favoritka je moc pěkná, na mě je to už ale moc peněz, kupuju kabelky do 2000-3000Kč max ale jestli na to penízky jsou tak proč ne :-) Líbí se mi že na ní nejsou žádná cinkrlátka, nášivky, blejskátka atd. Hlavně se tou fialovou naprosto liší od ostatních Mk kabelek. Dnes nosí všechny holky ty stejné černé/bílé/béžové, k tomu je ještě půlka z nich padělek..“

JarkaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.18 19:40

@giuliettka Tak to mi přijde jako naprostá hloupost. Z eshopu mám dvě kabelky od MK a kabelky jsem měla do týdne doma bez jakéhokoliv problému. Mohlo se stát, že se dodávka zpozdila, ale, že by jste obdržela padělek? To si troufám říct, že je z vaši strany nepravdivé tvrzení. Žádný eshop nemůže pradávat padělky, to byste mohla vědět. Váš příspěvek mi přijde jako psaný od nějaké konkurence, tudíž „hejterský“ ;). Paní, co sem psala příspěvek, chtěla objektivní názor, nikoliv zaujatý

Puffin
144 příspěvků 21.03.18 20:09

@JarkaHor Sarkasmus je sarkasmus je sarkasmus je sarkasmus.

Karin
3947 příspěvků 22.03.18 02:37
@JarkaHor píše: Žádný eshop nemůže pradávat padělky, to byste mohla vědět.
… vás pustili prvně na internet, ne? :-D :-D :-D
Sépia
424 příspěvků 22.03.18 17:47

@JarkaHor Aj ja mám už doma od nich pár kusov a naprostá spokojnosť. S termínom, kvalitou, komunikáciou aj cenami.

JarkaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.18 16:04

@Sépia Souhlasím, nevím co se to tady semlelo :/ v těchto věcech se orientuju a vy byste taky mohly vědět, že padělky se liší od pravých opravdu hodně

Jindrason
288 příspěvků 09.04.18 09:38

To je až podezřelé kolik diskutujících tady mají do cca 10 příspěvků :) Cítím, tady krysu :)

Lana Raymond
7 příspěvků 09.04.18 15:18

No nevím, sice se jedná o starou diskuzi, ale i tak mi to nedá. Kabelku bych si raději nejdřív „osahala“, aby z ní měla nějaký pocit. Obzvlášť dražší kabelku bych si nekupovala přes internet. Je to samý šunt a člověk neví, co kupuje. To raději zajdu někam do obchodu a pořádně si ji prohlédnu. Člověk brzy zjistí, jak jsou pevné švy, jestli se bude párat nebo třeba odrírat barva. Na netu jsou na tenhle obchod i pěkné recenze, ale nějak mě to nepřesvědčilo.

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek