What I Wore Experimenty

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
bumble-bee
24 příspěvků 20.8.12 18:41

@Kerstin Velmi zajímavé šaty, k experimentování stvořené, líbí se mi. Boty bych k nim volila taky v souladu s barvou doplňků, spíš vyšší:

Atinka
262 příspěvků 20.8.12 18:51

@Kerstin Ja by som tam dala hackovany golierik aky sa nosil po vojne vymenila by som opasok za hladky slusacky asi cerveny mozno modry podla foto neviem odhadnut farbu a topanky na pat cm opatku k tomu svetrik hrubsie pancuchy skor by mi to pasovalo ako jesenny model .....no cele je to divne a mam pocit ze to chce vela vela doplnkov aby to bolo vyrecne a este divnejsie

Kerstin
516 příspěvků 20.8.12 19:21

@Ani No však. Zatím k nim nosím zlaté baleríny (protože jiné nemám), ale moc mi to k nim nesedí. Chtělo by to něco, já nevím - historického, pokud se to dá takhle říct.

@razorblade ty náhodou mám, textilní na zavazování. Ale černé :/ To k tomu moc nejde. Klidně to někdy zkusím nějak nakombinovat, ale nevím nevím..

@seznam.mih To není styl stará mladá, ale jenom stará :) Právě proto se mi líbí. A žádné vycpávky tam nejsou, ty rukávky jsou tak nařasené. A drží tvar díky prošívání. Podpatky jsem k tomu zkoušela, ale neseděly mi k délce sukně

@Atinka Ten podzimní model z toho plánuju určitě udělat, mám totiž vyšší kozačky na podpatku, černé (bohužel) a na zavazování. Jsou to sice takové kopýtka, ale stylově sedí. Ten háčkovaný límeček netuším, kde splaším. Spíš bych dala kolem krku korále. A háčkovanou mám takovou lehkou vestu, v malinové barvě - říkám tomu krajkový přehoz, jednou jsem to tak měla na sobě a vypadalo to dost dobře. Zkusím to nafotit ještě jednou s tím.

Kerstin
516 příspěvků 20.8.12 19:26

@bumble-bee Achjo! Jedny podobné mám, jenom mají tu věc mezi prsty, takže vypadají jako žabky. Na klínu, vyšší podpatek, kůže :D Ale nesedí k tomu, no.. díky stylu :/

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.12 19:29

Btw: já bych taky chtěla mít štěstí na kousky za 11 korun :) Když něco objevím, co by se mi líbilo, tak je to všechno maličký většinou samý Ska :( nebo moc drahý na sekáč.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 20.8.12 19:31

@Kerstin určitě sandály.

Kerstin
516 příspěvků 20.8.12 19:38

@seznam.mih Stačí se prohrabat tím, co nikdo nechce :D Tyhle šaty tam při téhle slevě jako prase visely asi týden a nikdo si jich nevšímal.. A jsou mi větší, normálně mám velikost 34 a tyhle jsou 38. Myslím, že to ani nejde poznat, nebo jo? Kdyžtak zkus taky na sebe navlíct něco, co je údajně mensší, ony ty velikosti někdy lícou jak zběsilé.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.12 21:09

@Kerstin No jo, ale já mám velikost tak něco kolem 44, tak nejmenší mi může být maximálně 40, takže do 38 se těžko narvu, i kdybych zatáhla všechny špeky na těle, co mám :D ve velikosti 34/38 tam toho dycky je strašně moc se pak nedivím, že se tam takhle hledají úlovky :) to, co je pro mojí velikost jsou většinou nějaké společenské, nebo kancelářské šaty na tělo, nebo vypodšívkovaná saka a sukně jsou divné střapaté v khaki barvách s cinkrlátkama a kalhoty jsou většinou hadroidní:D

Kerstin
516 příspěvků 20.8.12 21:19

@seznam.mih Však tě nervu do 38, jenom jsem tím chtěla říct, že mě jsou taky údajně o hodně větší a nosím je. :) Já to mám zase naopak - většina věcí, které se mi líbí, jsou 42-50 :D Například kabáty, ty jsem vloni prohrábava jak vzteklá a všechny byly 46 :D Ale dost už OT, zkus zamířit někam jinam, do jiných sekáčů, ve větším městě. Nebo naopak zkus ty nejzapadlejší, tam taky bývají poklady.

Atinka
262 příspěvků 20.8.12 21:27

@Kerstin Z akeho materialu su tie saty?

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.12 21:39

@Kerstin Tak co si budem povídat lépe se člověk obleče do o něco většího, než o něco menšího :D Nj musím líp hledat konec OT :)

Kerstin
516 příspěvků 20.8.12 22:09

@Atinka Bavlna, proč?

Atinka
262 příspěvků 20.8.12 23:31

@Kerstin Bola som zvedava ci su dobre na telo

Kerstin
516 příspěvků 21.8.12 11:34

@Atinka Mají ještě podšívku, takže jsou takové teplejší, no.. na podzim jako stvořené :)

MiniMaty
35 příspěvků 21.8.12 11:43

@Kerstin Jsou vam dost velike, poznat to je na prvni pohled..docela v nich plavete a tim padem nelichoti vasi postave

Kerstin
516 příspěvků 21.8.12 11:50

@MiniMaty Tak strašný mi to nepřijde.. ramena jsou dobrý a pas mám v pase..

Jen tak
58 příspěvků 22.8.12 08:14
@Kerstin píše:
@seznam.mih Stačí se prohrabat tím, co nikdo nechce :D Tyhle šaty tam při téhle slevě jako prase visely asi týden a nikdo si jich nevšímal.. A jsou mi větší, normálně mám velikost 34 a tyhle jsou 38. Myslím, že to ani nejde poznat, nebo jo? Kdyžtak zkus taky na sebe navlíct něco, co je údajně mensší, ony ty velikosti někdy lícou jak zběsilé.

Sice to nebyla otázka určená pro mě, ale první, co jsem si řekla při pohledu na obrázek, bylo, že jsou o něco větší, než tvoje (můžu tykat..?) velikost. Ale nemusí to tak připadat každému a taky neříkám, že to je špatně nebo to není hezké, jen, že jsem si toho všimla. Nicméně najít v SH něco hezkého v menší velikosti mi v dobách, kdy jsem tam chodívala, dělalo problém, resp. nenašla jsem na sebe nic… ale možná je to teď jinak.

Jen tak
58 příspěvků 22.8.12 08:27

Aha, tak podle příspěvku seznam.mih je to teď už asi jinak a najdou se dobře i velikosti menší. Dobré vědět, někdy bych tam zase mohla zajít.

@Kerstin tykání bylo myšleno samozřejmě oboustranné, nenapsala jsem to úplně dobře.

Kerstin
516 příspěvků 22.8.12 11:46

@Jen tak No, mě hlavně vůbec nevadí, že jsou velké a myslím, že kdybych to tu nezmínila, tak si toho nikdo ani nevšimne. Možné kromě tebe.. ale zatím mi nikdy nikdo neřekl, že jde vidět, že jsou mi velké.

Srdečně zdravím toho, kdo mi ke každému příspěvku fláknul jedno červené ramínko! Hoď ho i sem, ať to máš komplet.

Jen tak
58 příspěvků 22.8.12 11:59

@Kerstin Však v pohodě, tvůj pocit je důležitý, napsala jsem to jenom proto, že jsem si všimla, že ses na to ptala, jinak bych to nezmínila.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek