What not to wear

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
MP Jana
225 příspěvků 20.1.12 08:33

O líčení je i skvělá kniha od Reberta Jonese Vypadej mladší. Jsou v ní i tipy, jak modelovat určité tvary obličeje a jak líčit jednotlivě typy očí.
Jinak jsem si už zakázala se koukat. Stacy má totiž jako já slabost pro pěkné šaty a vlastně u každého dílu začnu šustit Burdama a prohrabávat svoje látky a teď fakt nevím, které dřív :)

MP Ann
215 příspěvků 20.1.12 08:54

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:18

Alena Cechova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.12 09:57

Barbucha: mám kartičku od Sephory, pokaždé mi posílají u příležitosti nějaké promo akce pozvánku, u níž je kolikrát nabízené líčení. Byla tam moje kolegyně, a vypadala pak velmi dobře (Guerlain). Já osobně ty pozvánky ignoruju, protože mám sklony k alergii a nevím, jak by tohle se mnou zamávalo. Můžu vám když tak tu pozvánku předat, budete-li mít zájem.
Jinak já si tuhle poprvé v životě koupila rtěnku, taky v Sephoře. Kdyby tam nebyla poradkyně, koupila bych si úplně jiný odstín a teď bych byla na sebe naštvaná. Takhle mám rtěnku, která mi stoprocentně vyhovuje a divím se jen, jak jsem mohla tak dlouho bez ní být?

hedvika
275 příspěvků 20.1.12 10:40

Tak v tomhle jsem přesně jako Barbucha. Moc se nelíčím, když už, tak třeba když jdu do divadla, nebo jedu na rodinnou oslavu a k různým příležitostem, do práce na to dlabu… Ale jednu dobu mě líčení děsně bavilo a byla jsem v tom vážně dobrá, ale nějak jsem se toho přejedla a ted si pripadám i hezcí bez lícení, je to jen o zvyku, ale kdyz se blbe vyspim, tak taky pouziju lehky makeup, na vyrovnání barvy a třeba nějaké linky a lehce tvářenku. Řasenku nepoužívám skoro vůbec, místo ní gel na řasy. Jelikož nesnáším odličování řasenky! Ale musím se naučit používat víc rtěnku, na tu obča zapomínám, asi si ušiju malou tašticku, kam se vejde jen černá a bílá tužka, jedna lahvička rozjasnujiciho makeupu, rtenka a jedna barva stinu od mary key, který se nejlépe nanáší, krásně drží a vydrží věky…nejlépe ve nějakém zdravém odstínu

Konvalinka
244 příspěvků 20.1.12 12:42

Kéž bych se uměla nalíčit aspoň jako Barbucha! Já používám pouze make up, nenápadný lesk na rty a maximálně nenápadné stíny, ale většinou se nelíčím vůbec. Vždy, když se zkusím namalovat trochu víc, tak si pripadám zmalovaná jako Marfuša, mám pocit, že vypadám nepřirozeně a vulgárně. Jednak jsem hodně bledý a nenápadný typ a mám subjektivní dojem (možná mylný), že vzhledem k mé pleti jakékoliv líčení buď příliš výrazně křičí nebo ze mě naopak dělá ještě větší mrtvolu. Potom taky nejsem zrovna moc zručná a nejde mi to po technické stránce, vždycky něco příliš přetáhnu nebo nanesu hodně či nerovnoměrně, prostě hrůza… Obzvlášť mám problémy s řasenkou, na ni jsem rezignovala úplně. Jednoduše to neumím, tak se držím při zdi a dělám jen to, co nepokazím. Občas je mi to líto, protože si myslím, že zrovna já patřím mezi typy, kterým by vhodné líčení dost pomohlo.
Pořad se mi líbí, viděla jsem zatím málo, ale řekla bych, že to je první podobný seriál, kde proměny fakt fungují. Akorát ta vědkyně se moc nepovedla, měli jí nechat sportovní styl.
Já bych do podobného pořadu nešla ani za nic, protože se stydím. Ale mimo kamery bych si takovou proměnu zkusila ráda. A byla bych zvědavá, jak by si stylisté poradili s mými velice nekonfekčními parametry.

Rena8
90 příspěvků 20.1.12 12:52

Tenhle typ pořadů miluju… Ani ne tak pro ty proměny (i když ty jsou úžasné), jako spíš pro inspiraci. Sama občas tápu, jak co nejlépe kombinovat jednotlivé kousky a tady je tolik možností a příkladů… Samozřejmě nabídka oblečení u nás ani zdaleka taková není, ale když má člověk jasnou představu, co by chtěl, nějak už si to zařídí. Už jsem se smířila s tím, že žádná česká TV stanice nic podobného není schopna vytvořit, ale proč to aspoň nekoupí a nevysílají! Takový pořad tu hodně chybí a věřím, že divaček by měl spousty.

hedvika
275 příspěvků 20.1.12 14:49

Plně s Vámi souhlasím, ale je to proto, že pouštět dokola ty samé staré pořady a dokola omílané dokumenty z II.WW, je prostě levnější. Proč by se měli snažit, že? jediné, co trochu rozvířilo vodu je teď Prima Cool, jinak je to bída!

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.12 17:33

Ale vždyť tady už něco podobnýho běželo, ale nebylo o co stát, připadalo mi to spíš trapný… poradce tam dělal nějakej kadeřník, jo, Šula se jmenoval. Taky jim vybírali šaty… ale nutili ty chuděry se snad svlíkat do prádla před kamerou…

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.12 17:38

jo, to mi přišlo ponižující, i to vystavování lidí " před proměnou plastického chirurga ve vitríně v Palladiu.

Lara
208 příspěvků 20.1.12 17:52

Nechápu, proč kadeřníci przní vlasy. Tohle je přesně důvod, proč si konečky zastřihuju sama a kadeřnictví se vyhýbám obrovským obloukem.
Pochopila bych zastřižení o několik cm kvůli konečkům. Nechápu oslizlý mastný mikádo. Fuj.
http://www.youtube.com/watch?v=A_DBNcKCKoc&feature=related

MP Barbucha
3716 příspěvků 20.1.12 19:14

Alena Čechová: díky za tip na Sephoru, mám jednu celkem blízko, tak to vyzkouším.
Ještě k pořadům o proměnách. Mě se právě na what not to wear líbí ten přístup těch moderátorů možná víc, než samotné proměny. Že ty lidi neponižujou, jsou vtipní, ale zároveň mají pochopení. Davové emoce a hromadné scény mi nevadí, připadá mi to přirozené. Ale kdyby ty samé davové dojáky byly v českém prostředí, tak by to byl trapas:-) Ti američani to mají nějak v krvi nebo co

DanielaS
5255 příspěvků 20.1.12 22:07

Tak jasne, kdovi, nakolik je to opravdu reality, jako vsechno. U nekterych lidi opravdu vyzdvihli jejich osobnost, u jinych si nejsem jista, jeslti vubec nejakou meli. Vsimli jste si, jak maji vsichni dokonale rovne nohy a zuby? :-)
No a vizazistka je dokonale slunickova, americteji to snad nejde. Ale jo, jednoho by zblbla, ze ji opravdu na nicem nezalezi tak jako odhalit mou vnitrni sexy zenu, hehe.

MP Barbucha
3716 příspěvků 20.1.12 23:31

Danielo, takhle pracuje profesionálka. Jí v tu chvíli na ničem jiném opravdu nezáleží. Jinak by nebyla tam, kde je. Jistě to není jediná hezká vizážistka v New Yorku. Takto by mělo vypadat poskytování špičkových služeb, ale u nás na to lidi nejsou zvyklí a proto tomu nevěří, nebo to zpochybňují a zesměšňují.
Neberte to jako útok na sebe, není to tak myšleno

Lachenauerin
544 příspěvků 20.1.12 23:48

Já to té vizážistce úplně klidně věřím.
Když člověk dělá jakoukoliv práci, která ho baví, připadá mu smysluplná a sám do ní nějaký hlubší smysl dokáže vkládat, je velká šance, že ji bude dělat dobře, dokonce čím dál tím líp. Takže pak působí pozitivně jak tak práce, tak i on sám. Zní to možná banálně, ale vážně to funguje.

Rena8
90 příspěvků 21.1.12 00:09

Je fakt, že ty české pokusy byly trapné. Ono totiž nestačí ukázat někomu, co by mu slušelo a jak by mohl vypadat líp. To musí být zároveň psychologická sonda nebo nervydrásající životní příběh, nesmí chybět zábavná vložka a nejlepší je smíchat všechno dohromady. Místo odborníků (jestli tu vůbec nějaké máme) zviditelnit kamaráda, udělat reklamu plastické klinice a pak se divit, že si diváci stěžují…

katkarinka
1255 příspěvků 21.1.12 01:17

aaach tusim mam novu zavislost! paci sa mi ze nielen ludi premenia, ale nutia ich rozmyslat preco je to tak, a hovoria im ze su krasni. Myslim ze je dolezite pocut ze si krasny. Ze sa ich snazia zmenit nielen zvonka, ale aj zvnutra. Odhliadnuc od celej tej americkej postprodukcie, je to tisickrat lepsie nez obdobne programy v nasich koncinach.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.12 07:18

nevím jestli jsem to už nepsala ,dcera když se vdávala chtěla být nalíčená od vizážistky a domluvila si to s Claudií M., známou vizážistkou která líčila i v těch proměnách s L. Šulou.
Domluveno,sjednána cena.
Na " předpremíéru " se dostavila její 19ti letá dcera ( cena stejná, 2000 Kč ),
jemnou téměř dětskou pleť průhledné blondýnky namatlala středně hnědým ( " skorojakozesolárka" že?), nalíčila jako stárnoucí madam která se v osmdesátkách zapomněla v baru .
Zmínku o tom jaká to bude svatba, v jakém stylu,šaty atd odbyla slovy " to bude dobrý".
Dcera plakala, já jsem ji utěšovala že zaplaťpánbu to bylo týden před svatbou a pořád lepší oželet dva tisíce než mít špatnou vzpomínku, vdáváme se jen párkrát v životě:-).
No chápete to, vizážistka která sice líčí krásně, ale klidně místo sebe pošle 19ti letou dceru která to neumí?

MP Barbucha
3716 příspěvků 21.1.12 08:28

Rena Lange: To bylo na vrácení peněz! Ale chápu, taky někdy oželím peníze, jen abych si neprodlužovala ošklivý zážitek ještě handrkováním o peníze..

ifoun
338 příspěvků 21.1.12 08:48

Je to jako se vším - jsou dobří a špatní kadeřníci/vizážisté. Akorát u nás se do TV dostanou i ti špatní (viz třeba Kornová v tom jednom pořadu, to bylo hrůzné). Klep, klep, díky svatbě jsem narazila na dvě dámy, které jsou skvělé a ke kadeřnici už chodím i na barvení a střih, vizážistku využívám na velké akce a taky jsem si s ní užila „kurz líčení“. A obě jsou „sluníčkové“, ale přirozeně - adekvátně konzervativnější Evropě ;-) Takže hlavní je hledat a najít.
Pořad je fajn, už sjem toho dost proklikala a zatím se to vždycky líbilo, myslím, že vědkyně byla povedená (ten hlas je sice nepříjemný, ale myslím vzhled). A nemyslím, že by zásadně změnili styl, jako casual měla džíny. Na pracovní záležitosti šmrncovní kostýmek. Ona sama říkala, že přeci potřebuje něco slušného kvůli práci.

katkarinka
1255 příspěvků 21.1.12 12:25

http://www.youtube.com/watch?… keby som takto prišla do práce tak by asi všetci popadali zo stoličiek a nikdy ma nepustili z kancelárie :D

hedvika
275 příspěvků 21.1.12 13:59

Mě se to mikádo líbí, právě mám obrovskou touhu ostříhat vlasy asi na takovou délku ale musím přiznat, jak je zajímavé, jak se mi mění radikálně názory, na cokoli. Když mi připadala ofina uhozená, přišla mi trapná na každým, jednoho dne mě popadla touha ostříhat si ofinu a kazda, ktera ji mela mi pripadala zajimava a uzasna. Léta jsem chtěla mít dlouhé husté vlasy a kdo měl mikádo, připadal mi nezajímavý a teď mám po letech obrovskou chuť ostříhat se na krátké mikádo-nesestříhané, ale dokonale rovné, úplně obyčejné… A čím víc si procházím takovýmito změnami, tím víc jsem tolerantnější k tomu, co se lidem líbí. Chápu jak holky s ofinou, co se jim líbí, tak ty, co nedají dopustit na vysoké čelo, chápu, proč někdo touží po dlouhých vlasech, co se jim na tom líbí, ale poslední dobou si všímám, jak málokteré dlouhovlasá slečna je má pěkné, vzájmu zachování co největší délky neřeší příliš roztřepené konečky a není to pěkné(ne všechny samozrejme, ale vídám to často) a tak mě teď neuvěřitelně pritahuje mikádo…boze uz abych byla u te kadernice!!!

MP Barbucha
3716 příspěvků 22.1.12 21:55

Jsem na tom stejně Hedviko! Kadeřnice mi tvrdí, že by mi slušelo hladké delší mikádo, vepředu delší než vzadu… Ale ještě jsem se neodhodlala. Mám strach, že bych to nezvládala udržovat. Mám dost nepoddajné vlasy. Teď existuje nějaká novinka, že lze vlasy ztrvalit do rovna. Prý to ani moc ty vlasy neničí. Ale u mě by to stálo v kvalitním kadeřnictví cca 8 000,– a na to se můžu…

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.12 22:28

Barbu - Barunko to se na to opravdu raz dva tří. Krom toho, já Vás viděla párkrát v realu (Cihelny, Karlštejn) a Vaše vlasy bych brala hned.

hedvika
275 příspěvků 23.1.12 06:06
já bych se na nějaké trvalé rovnání vlasů vyprdla, leda že bych měla takové ty černošké minivlny na afro…navíc jestli je to novinka, tak je to zatím předražené a možná ještě neprozkoušené. S takovýmito experimenty čekám minimálně rok, než se na netu vytvoří dostatečné diskuze, abych si byla jistá, jestli je to opravdu tak skvělé, jak se tvrdí ( v reklamách :D ). Já už vím, že se jdu stříhat v úterý, už se moc těším!
No ale trošku odběhnu, představte si, co mě ráno vykopalo z postele:
přítel vstává po páté hodině, já si můžu klidně ještě pospat, odešel do koupelny a najednou cítím kouř. Okamžitě mě to probralo, čuchám, jestli se mi to jen z rozespalosti nezdálo a ono bohužel ne. Tak letím do kuchyně a tam obrovský smrad z kouře! Přítel si dal večer ohrát polívku a usnul(!!!) A ještě ke všemu vstal, zjistil, co se stalo, tak jen vynul sporák a klidně si šel do koupelny! Tím chci říct, že nechápu, proč hned neotevřel okno? no tak jsem tam začala větrat, ještě celá zmimonělá z probuzení a teď tu musím čuchat ten smrádek, naštěstí v ložnici ten kouř skoro není cítit, ale jakmile přijdu do kuchyně, je to jakoby se vůbec nevetralo. tak jsem prolezla typy na netu,jak se zbavit kouroveho smradu, takze prave prevaruji v kuchyni plátky citronu, vsude mám misky s citronem a sodou, v jednom talirku ocet s houbou a pár misek s kávovým turkem. Nemáte nějaký tip, co s tím? je mi jasné, že budu muset vyprat záclony ubrusy apod, ale tak nejak se bojim, ze se toho smardu nekolik dni nezbavim. Normálne v kuchyni vůbec netopime a ja si ted rikam, jestli kdyz tam zapnu topeni, to trochu nepomůže, nebo mám spis nechat otevrene okno? uvidim… no pritele bych nejradsi servala od hlavy k pate, ale co bych z toho měla, že? naschvál to neuděl a příste si uz snad da bacha… jo a koupim hlasic koure… a snad jsme nevysmogili sousedy, cekam, kdy se zacnou budit a budou zjistovat, u koho ze horelo :/ ach jo
RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.12 09:04

hedviko moc Vás lituju, kdysi mi jedna paní vysvětlila jak dělá aby u ní návštěvy necítily kočky - v kastrůlku prý povaří vodu s aviváží - tak to zkuste. Stejně Vás lituju, ještě že jste se vzbudili!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek