What not to wear

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
hedvika
275 příspěvků 23.1.12 09:55
No to si teď taky říkám, přítele bolí hlava, je mu blbě, tak se možná trochu přiotrávil(říkal, že yl ráno úplně zblby, ze ho vubec nenapadlo otevrit okno), mě se taky motá hlava, ale to může být i tlakem, já jsem na něj děsně citlivá, tak jede radši domů. Já si vezmu polední pauzu a pujdu na kafe. Smrdím celá,aj se teším, že načuchnu kouřem z kavárny, páč ten není tak strašný, jako od té spáleniny. ani se mi nechce vracet domu, to bude děs! Ještě jsem zkusila udělat v koupelně páru a nahnala ji do kuchyně, že to třeba ta vlhkost trochu vyčistí, večer budem prát jak mourovatí :D
Asi jsme měli víc štěstí, než rozumu, ale zas přežili jsem to, nevyhořeli jsme a teď už vymýšlíme prevenci, takže to k něčemu dobré bylo.navíc přítele už asi nenapadne jen tak odejit od rozvařeného jídla. Sousedi neříkali nic, tak snad se to k nim nedostalo, vetrala jsem jen okny.
MP Barbucha
3716 příspěvků 23.1.12 10:24

RenaLange: to je super:-) Svět je opravdu malý. S klientem, který organizoval Cihelny a Karlštejn, stále spolupracujeme, ale na jiných akcích. Golfové turnaje jsme už pár let nedělali, což je strašná škoda, protože mě ty akce moc bavily.
Tak to doufám, že se zase brzo potkáme, třeba na nějakém kurzu šití?
Hedvika: no tomu říkám milé probuzení. Mě se to taky jednou stalo, až na to, že to byla moje chyba… Řešila jsem to větráním. Ale nekouřilo to naštěstí moc dlouho, takže to bylo celkem v pohodě

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.12 10:41

Taky mám s vyčouzením bytu zkušenost, to takhle kdysi v pravěku manžel hlídal, já se vracela z pokecu s kamarádkama a už od zastávky MHD jsem si říkala " teda tady smrdí guma, no už abych byla doma......cifix smrdí to čím dál víc.....jeeeeeežíšmarjá to jde od nás !!!"
A on manžel hlídal a rozhodl se že mi pomůže a dal vyvařit dudlíky.
Mezitím začal hokej, tak se uvelebil u hokeje a jak byl z těch dětí unavený usnul…voda se vyvařila.
Nikdy bych nevěřila jak příšerně může páchnout asi 5 vyškvařených dudlíků.

ZetKa
292 příspěvků 23.1.12 11:45

Sice jsme už dost OT, ale nedá mi to se nepřidat:
Moje máma jednou dělala guláš. Zapomněla na to a jela do práce. Když se vrátila, naštěstí nehořelo ani nic nebouchlo (má plynový sporák), ale smrad jsem tam cítila ještě měsíc. Bylo velké štěstí, že nic nechytlo, protože bydlí v domě z 16. století, okolo jsou také samé takové historické budovy a oheň by se šířil asi docela rychle. A to ani nepomyslím na to, že by se někomu bývalo mohlo něco stát …
Uff, tenkrát to bylo fakt těsné …

hedvika
275 příspěvků 23.1.12 11:59

Je fakt, že ono to asi není moc pravdepodobne, ze by od toho něco jen tak chytnulo, jedině když jsou v těsné blízkosti nějaké hořlavé věci, což bývá málokdy. Ale měsíc smrad? No potěš pánbů!

ZetKa
292 příspěvků 23.1.12 12:30

Jojo, ono to prostě načichne všude. Jsou tam opravdu tlusté zdi, spousta starého dřeva (nábytek, dřevěná podlaha, …) Ne všechno šlo vyprat nebo prostě vyhodit, a já to tam po tom měsíci pořád cítila. Ten kdo tam bydlí, už to asi dávno necítil, ani z toho člověka to cítit dávno nebylo, ale při příchodu do bytu ano :( No už je to naštěstí dávno …

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.12 13:02

V prizemi domu, kde bydlim asi pred dvema lety vyhorel byt, bohuzel najemnik to neprezil a uhorel. Bylo to dost po pulnoci, probihat za tmy zacouzenym domem okolo bytu, ze ktereho slehaji plameny nebylo nic moc. Cely barak (chodby, schodiste a vsechny byty, kde nebyly zavrene vchodove dvere) smrdel asi jeste mesic, pres permanentne otevrena okna - bylo to v lednu, takze vsechno bylo i pekne vymrazene. Dum je asi 5 let stary a velice moderni, tj. schodiste je z hladkeho kamene, zabradli kovove - ten zapach se vlastne nema, kde drzet. Nejvyrazneji pomohlo vymalovat vsechny prostory a casto vytirat, presto to bylo docela na dlouho…

MP Barbucha
3716 příspěvků 23.1.12 20:41

Ano, jak se říká, že stěhovat se a nebo malovat je horší než vyhořet, tak to může říct jen někdo, kdo v životě nevyhořel:-)
RenaLange: cítím s Vámi, mě se podařilo jeden dudlík taky trochu připálit, naštěstí jsem si toho všimla hned. Ale k té vaší příhodě mě ještě napadá, jaká byla noc bez dudlíku? Můj mladší synek by asi dost protestoval…

DanielaS
5098 příspěvků 24.1.12 14:40
Barbucha ha detto : Danielo, takhle pracuje profesionálka. Jí v tu chvíli na ničem jiném opravdu nezáleží. Jinak by nebyla tam, kde je. Jistě to není jediná hezká vizážistka v New Yorku. Takto by mělo vypadat poskytování špičkových služeb, ale u nás na to lidi nejsou zvyklí a proto tomu nevěří, nebo to zpochybňují a zesměšňují. Neberte to jako útok na sebe, není to tak myšleno
Obavam se, ze bych tomu pristupu neverila ani jako rodila Americanka. Jsem cynik do hloubi duse. Samozrejme naprosto uznavam, ze je to vynikajici profesionalka. Ja bych ocenila tento pristup („ted se vam budu plne venovat“, ne „na nicem jinem mi v zivote tolik nezalezelo“). Kazdopadne je to ryze hypoteticka uvaha, ze.
MP Ava
248 příspěvků 24.1.12 15:43

Ta vědkyně byla stoprocentně předlohou pro Bernadette z TBBT! :)

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.12 16:13

Hm, shlédla jsem asi polovinu šesté série, a počáteční nadšení značně ochladlo. Clinton&Stacey jsou sice milí, vtipní a američtí ve snesitelné míře, ale jinak je to totéž furt dokola: všichni účastníci pravidelně obdrží následující outfity:

1. džíny(výjimečně černý kalhoty)+sáčko+vzorovanej topík+barevný(nejlíp červený, v nejhorším tyrkysový) boty z podivnýho plastu na čtyřcentimetrový jehle (jsem jediná, komu se zdají hnusný?)
  2. barevný šaty po kolena nebo těsně nad (ok, dýlka a střih odpovídá postavě), většinou z podivnýho úpletu + stříbrný boty + kabelka naprosto barevně mimo, nejlíp zlatá se vzorem hadí kůže (hlavně neladit kabelku s botama, a vlastně vůbec neladit, to je táák out)
    k tomu účes v téměř všech dílech naprosto STEJNÝ: rovné vlasy podtočené k linii brady (à la Taťána Míková, i když tu už jsem dlouho neviděla a nejspíš to teď nosí jinak) - těch krásných dlouhých vlasů některých účastnic mi fakt bylo líto (jako majitelce vlasů, které přemlouvám, jak můžu, aby poporostly a nelámaly se) - a i ony některé jasně říkaly, že by radši dlouhé - a jediné, co mistr kadeřník nechal trochu delší, byl účes té slečny, co se rozbrečela a prohlásila, že vlasy nedá. Já vím, v pozdějších dílech je jinej kadeřník, tak jen doufám, že lepší.
    To, že „zachovávají osobnost“, se smrsklo na „podívej oč vypadáš štíhlejší“ a „oč víc vážně tě budou brát ostatní“. Žádné velké extravagance se nekonají, hra s barvami spočívá na červených botách a lesklých kabelkách; účastníci si nakupují sami (i když pod dohledem), takže jejich vkus se v tom zákonitě trochu obtiskne, ale po shlédnutí několika dílů tvrdím: na výstupu je uniforma.
MP Ann
215 příspěvků 24.1.12 20:49

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:19

hedvika
275 příspěvků 25.1.12 06:41
Ava: to mě taky napadlo ( s tou Bernardette )! (:
jinak já videla asi 7 dílů a celé jsem videla asi jen 2, vzdycky jsem mrkla na začátek, pak do 30 minuty. kde strihaji a maluji a pak na konec a je pravda, ze se to opakuje… ale podle me je strihaji na kratsi ze 2 prostych duvodu: 1. Nejčasteji jsou v poradu videt zeny, co na modu nemaji cas, nebo je vubec nezajima, natozpak nejaka pece o vlasy, nebo plet, na kamere to neuvidite, ale roztrepene konecky muzou byt i v několika centimetrech a ne jen ve dvou, tak je treba vlasy zkrátit treba o 15, nebo 20cm, aby to mělo opravdu odstřepujici ucinek. 2. Radikálnější změna účesu je něco jako rituál, žena si často stříhá vlasy, když se rozejde s přítelem, nebo když chce ukončit nějakou etapu svého života, neb když touží po změně. Naopak to funguje taky, pokud žene změnite uces radikalneji, lepe se svou zmenou sžije, vic si ji uvedomi, coz je pro ne treba, slecny, aby jim to vydrzelo si musi uvedomit svoji metamorfozu, s tim jim ta zmena vlasu pomaha.
Ja jsem hlavně spokojená, že se jim vlasy snaží upravit taky, že yypadají přirozeněnji a líp jim jde k pleti a že jim reknou, ze odrosty jsou vážně špatné (což by se melo psát na bilbordech, aby si to ženské konečně uvědomily). A moderátorka je mi trochu nesympatická, ale to je jen muj osobni vjem.
ifoun
338 příspěvků 25.1.12 07:13

Upřímně - těm dámám to stříhání stejně moc nepomůže. Určitě jste si všimli, že kadeřník jim ty vlasy vždycky vyfouká přes kartáč a případně dožehlí, pochybuju, že si to budou dělat → budou mít na hlavně podobné nakrepacené roští jak před proměnou, akorát bude kratší. Hodněz nich má docela husté a/nebo vlnité vlasy. Čímž tady nemachruju, jen moc dobře vím, co to je za hroznou práci. Foukám si vlasy přes kartáč už spoustu let, bez toho jsou vlasy takové neupravené, nejsou hladké (teda aspoň moje ne) a je to prostě náročné - naučit se to (a nevypíchnout si oko) a dělat to opravdu pokaždé).
Ale ten nový kadeřník je opravdu mnohem lepší, navíc i sympaťák. „Pozitivní“ vizážistka mi nijak nevadí, líčí dobře, to mi stačí. Zato ty moderátory bych asi potkat nechtěla (aby mi radili), jsou vždycky tak znechucení tím, co kdo nosí (a dávají to najevo), že bych nejspíš měla depku. No jo, já vím, je to pořad, musí to být vyhrocené…

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 09:22

Mě nejvíc odpudilo to, že jsem v asi deseti dílech po sobě fakt viděla jen jeden jedinej účes na výstupu. A všimli jste si těch bleskurychlejch „proměn“ ve znělce? Jde mi o tu slečnu s dlouhými zrzavými vlasy - v tom mizerném rozlišení na youtube a v rychlosti si nejsem úplně jistá, co vlastně vidím, ale zdá se mi, že předtím na sobě měla krásné dlouhé šaty (i když ne zrovna v bussiness stylu), ve kterých navíc vypadala štíhlá - a po „proměně“ podivné lesklé červené sako, v kterém vypadá o kus silnější a obyčejnější. Tady jsem připravena na nesouhlas, přiznávám, měla jsem období batikované lesany a občas nostalgicky vzpomínám, nicméně ty šaty zrzavé slečny před proměnou opravdu nejsou nesymetrickej kreativní donátovskej pytel.

Annecy
12 příspěvků 25.1.12 13:35

Ja jsem se do poradu naprosto zamilovala! Promeny se mi libi a hodne se mi libi, ze dokazou svou praci prodat a az na vyjimky dokazou ty lidi presvedcit. Protoze to, ze se v tom ve finale citi dobre, dela nejvic.
Moje oblibena cast jsou prvni navrhy na figurinach - nad nekterymi saty primo vzdycham! Plus obleceni moderatorky je pro me hodne inspirujici a zavistvzbuzujici :)
Fakt, ze navrhuji stale saty+sacko, kalhoty+top+svetrik/sacko me vubec netrapi. Ono nic moc jineho vymyslet nejde a ja mam pocit, ze se strihove a vzorem/barvou vzdy snazi strefit do dane osoby/osobnosti. Co me vsak trapi je, ze stale marne cekam na dil s nekym me podobnym (mala, stihla, hruska :)).
Zatim jsem si ze sledovani odnesla zacinajci lasku ke vzorum, kterym jsem se doted vyhybala. A popostrceni k tomu, abych vice nosila saty. Vzorovane. :)

hedvika
275 příspěvků 25.1.12 15:44

Tady je ovšem problém sehnat opravdu krásne vzorovane saty, v nekterých obchodech je to hruza!

DanielaS
5098 příspěvků 25.1.12 16:26

Zarazilo me, jak peclive rovnaji vlasy i cernoskam, nemam predstavu, jak dlouho to muze vydrzet. A vypada to… jako paruka.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 16:37

Moje kamaradka si nechava dva az trikrat tydne rovnat vlasy v kadernictvi - vydrzi to proste do pristiho myti hlavy … Vypada to (u ni konkretne) vyborne, to, ze nema od prirody rovne vlasy jsem zjistila, az kdyz jsme se znaly skoro dva roky :-)) Cetla jsem i o trvanlivejsich metodach, ale ty jsou pak docela „uderne“ a ne vsechny druhy vlasu to tak uplne dobre snesou.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.1.12 17:42

Tak s tím stříháním myslím máte pravdu. Málokdo si ten účes zvládne udržovat. Ale myslím, že kadeřníkovi rovnou řekly, že si vlasy foukat nebudou, tak by k tomu přihlédl. Nějaká ta ženská chtěla low maintenance účes a vyhověli jí, jen nevím kdo.
Já to beru jako relax a zábavu, nejmíň mě na tom baví, když ty ženský nakupují samy a nejde jim to. To většinou přeskakuju.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.1.12 20:54

Zatím moje nejoblíbenější proměna. Tady opravdu respektovali osobnost té paní a přitom jí vytvořili opravdu super styl. A ta paní je strašně milá a přirozená, není tam taková ta afektovanost
http://www.youtube.com/watch?…

hedvika
275 příspěvků 25.1.12 23:15

http://www.youtube.com/watch?… mě se zas líbil tento díl

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 00:38

Mě vždycky překvapí jedna věc. Chápu, že nepoužívaj žádný Palette za stovku z drogerie, ale že jim barvou na vlasy barví i obočí? (jestli si dobře vzpomínám, tak na barvách bylo, že se to nemá)

hedvika
275 příspěvků 26.1.12 06:56

já byla práve v utery u kadernice a na to, jak je to s temi barvami jsem se ji zeptala. Nechápala jsem, proč ty barvy, které pouzivaji kadernice a udajne nici vlasy méně, nejsou dostupne i k prodeji, nebo si ty barvy samy míchají? Je to tak, barvy si míchají samy, jde predevsim o ten peroxid, kadernice ví, kolik ho tam má dát a neprehani to s nim zbytecne, ma zkusenost, jak co na jaky vlas chytá, ale v krabicce s barvou, co si koupis v obchodě, je toho peroxidu schválně vic, aby ta brva dobre chytla a nidko si nestezoval, te ma jiny odstin, nez je na krbaicce. Takze to bylo asi hodne zjednodusene. On jako kadernik zkrátka ví, co kam muze pouzit. jinak taky me prekvapila ta barevná zmena, rekla jsem si, ze to ted bude muset chodit dobarvovat, ale doprcic no a co? :D já si taky musím porád dokolecka holit nohy, dobarvovat odrosty, vytrhávat obočí a další nesmysly, myslím, že to barvení není takový problém…

ifoun
338 příspěvků 26.1.12 07:39

Ona navíc kadeřnice může míchat jednotlivé barvy. Já mám vlasy, které mají tendenci chytat do rezava, takže mi kadeřnice míchá několik barev a přidává něco skoro stříbrného, aby to nebylo liškoidní. A to si prostě nikdo z barev v drogerce neudělá (nebo jo, smícháte cokoliv, ale ty výsledky asi budou dost nestandardní). Každopádně já bych si na sebe drogérkovou barvu nedala - jednou jsem tak učinila s barvou loreal a to byla teda tragédie :(
To Lama: A k tomu obočí - asi záleží na konkrétní barvě, předpokládám. I když já si obočí nebarvím, takže jsem to nikdy nezjišťovala.
To GreatSusan: a jak to kamarádka dělá třeba na dovolené, kde nemá kadeřnici? Je nse ptám, to není žádné rýpání. Natahuju si vlasy sama (a hrozně si užívám, když jdu na dobarvení ke kadeřnici a postará se o to ona) a nedovedu si představit, kdybych to měla dělat třeba jen jednou za měsíc dva a neměla tu praxi. Ze začátku to byl docela boj a akce na hodinu. Ale teď to většinou do 15 minut mám. Někdo si enchává zažehlovat pro vyrovnání a uhlazení brazilský keratin, viděla jsem je nfotky a vypadá to moc hezky (vydrží to cca 3 měsíce), ale jak je to s kvalitou přípravku a přpadným ničením valsů, to bohužel netuším. Neznám ani nikoho osobně. Ale kdybyste někdo tad třeba zkušenost měl, ráda se nechám poučit.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek