What not to wear

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Annecy
12 příspěvků 26.1.12 08:07

Moje nejoblibenejsi je Jordan. Je naaadherna a sympaticka. http://www.youtube.com/watch?…

DanielaS
5098 příspěvků 26.1.12 09:20

A moje oblibena je ta… kazatelka… fararka… jak se to rekne? Priest. To je proste kost. http://www.youtube.com/watch?…
http://oi39.tinypic.com/ibfgat.jpg

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 09:48

ifoun: no prave pri koukani na fotky z dovolene jsem prisla na to, ze ma kudrnate vlasy :-). Temer jsem tomu nemohla verit a myslela jsem, ze na te fotce ma falesne kudrliny. Na dovolene u more a pod., kde se chodi kazdy den na plaz, ma kudrnatou hlavu a „trpi“… Ona ma vylozene afro, podle meho ji to moc slusi, ale ona se vidi jinak a tak to nechava rovnat - a vypada uzasne, opravdu prirozene. Co vim, tak narovnat ty vlasy sama ani moc nedokaze (nebo to spis trva desne dlouho) - ma ohromnou, hustou hrivu do pul zad, malinke kudrnky nako na otviraku na vino - a ty navstevy kadernice jsou proste ritual. S tim keratinem to myslim vyzkousela, ale jeji vlasy jsou fakt problematicky, protoze jich je hrozne moc a jsou hrozne vlnity, takze to nejak nefungovalo jak melo - s tim fenovanim to funguje dobre a je to svym zpusobem neco jako zabavny ritual…

MP Barbucha
3716 příspěvků 26.1.12 10:14

DanielaS: farářku jsem viděla včera večer, to je opravdová proměna z káčátka v labuť. Ne, že by předtím byla ošklivá, ale zkrásněla úžasně a navíc je to sympaťačka:-)

DanielaS
5098 příspěvků 26.1.12 10:21
Barbucha ha detto : DanielaS: farářku jsem viděla včera večer, to je opravdová proměna z káčátka v labuť. Ne, že by předtím byla ošklivá, ale zkrásněla úžasně a navíc je to sympaťačka:-)
Pred promenou to byla krasna holka, mlada divka. Chapala jsem jeji pozici, proc zustavala sama v pozadi, proc nechavala prevazit svou roli nad svou osobnosti. Ale po te promene je z ni dospela zena, na coz je v sedmadvaceti docela vhodna doba. (Nechat takovou krasku uzavirat snatky je skoro risk, ja bych preferovala nejakeho plesniveho dedka.)
hedvika
275 příspěvků 26.1.12 11:30

jojo, díl byl zajimavy, jen ji mohli jeste neco popovidat o drzeni tela, jak prisla mezi tu svou rodinu a pratele na konci, měla jsem chut ji stouchnout mezi lopatky, aby se narovnala! Vsak samy jistě víte, co vsechno dělá správné držení těla.

hedvika
275 příspěvků 26.1.12 11:42

a tenhle dil je taky dobry, slecna je trochu cvok, ale libi se mi, jak ji udelali vlasy, ackoli je mela pred tim taky slusne, liceni velmi pekne.

MP Ava
248 příspěvků 26.1.12 12:51
Souhlasím, že oblečení je tak trochu na jedno brdo, ale myslím, že je slušivé a díky tomu, že to není žádná extravagace, tak je to třeba i víc inspirativní pro divačky.
Kazatelka a paní po rakovině prsu vypadaly po proměně fakt úžasně, hlavně ty krátké zrzavé vlasy mě fascinovaly!
MP Crystal
2 příspěvky 28.1.12 02:19

dámy, prebehla som si diskusiu a nikde som nezachytila, žeby ste sa o tom bavili, takže dávam na známosť že britskú verziu What Not To Wear vysiela pod názvom Ako Byť Trendy slovenská ženská TV Doma, každý pondelok o cca 22.10 h, prvú epizódu odvysielala už tento pondelok 23.1. a dokonca so slušnou sledovanosťou, takže sa pravdepodobne nemusíme báť, žeby jej vysielanie zachvíľu zrušili

http://www.youtube.com/watch?…

zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.12 21:43

jedna dobrá proměna, jednak si myslím, že kvůli tomuhle kiksu toho kadeřníka vyhodili a patří mu to, pořád dělat stejný účesy :P
MP Ava
248 příspěvků 29.1.12 00:28

Ještě k tomu narovnávání vlasů - v NYC mě fascinovalo, že tam téměř nebylo možné potkat černošku s přirozenými vlasy. Všechny je měly narovnané a vypadalo to strašně. Vlnité vlasy mají obecně hrubší strukturu, natož černošské, to rovnání jim asi taky neprospěje… takže výsledkem byly tvrdé, nepřirozeně trčící dráty kvality a vzhledu chemlonu, který vlastně byly jak paruka, vůbec se přirozeně nepohybovaly… fakt to nebylo moc pěkné.

DanielaS
5098 příspěvků 29.1.12 16:08

Patri mi to! Tyden sjizdim What not to wear a dnes se mi zdalo, ze jsem v poradu! Stacy a Clinton byli u me doma a vyhazovali mi garderobu a ja se TAK tesila, az si v New Yorku zacnu nakupovat novou… a pak zazvonil budik. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRGHHHH!

zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.12 16:40

Daniela: takže vlastně nemáš teď nic na sebe ani nemáš těch 5.000 dolarů a ještě ke všemu nejsi v new yorku :D

Rena8
89 příspěvků 29.1.12 21:43

Crystal: díky, moje angličtina není zas tak dobrá, konečně jim budu rozumět všechno!

hedvika
275 příspěvků 30.1.12 07:11
zelitschko: mě tedy ta proměna od toho kadeřníka nepřijde jako kiks, před tím vypadala jako čarodějnice, po zkrácení už vypadala důstojně svého věku. Ale bylo to vtipné, jak na ni šlo vidět, že se jí to nelíbí, jak řekla, že je to pretty :D
Navíc to není konec světa, za rok z toho sestřihu může mít tu svou hrůzu bezpracně zpět. Nevím, proč hned všichni bulí, kdyby ji ostříhal na chlapečka, tak už neřeknu ani slovo, jelikož to už každá ženská nemusí, ale tohle mi připadalo přiměřené. Nebo jste ten kiks myslela z hlediska toho, že ji neodhadnul? Protože ona je podle všeho děsně nevyrovnaná, v tom případě jí může rozhodit i změna barvy laku na nehty :)
MP limonada
16 příspěvků 30.1.12 08:06

Mně ta proměna jako kisk přijde, ne proto, že by ten účes byl superděsný (nic moc, ale mohlo by to být horší), ale proto, že ta paní celkem jasně dala najevo, že by si delší vlasy chtěla zachovat. Kadeřník by měl toto respektovat a nový účes jejímu přání přizpůsobit. Každý to asi nepochopí, ale pro někoho jsou vlasy opravdu důležité, já bych to obrečela úplně stejně, kdyby mě vzali ani ne k ramenům. V pořadu neustále omílají, že nechtějí nikoho měnit, jen přizpůsobit styl do nositelné a moderní verze (i vlasů a líčení), tady se to nepovedlo.

hedvika
275 příspěvků 30.1.12 08:40
No s tím souhlasím, že by to měl respektovat, ale pokud jsem to pochopila správně, on jí ukazal, do jaké délky asi půjde, jak jí oddelal ty zadní vlasy, a zustaly jen ty kratke ve predu a ona mu to odkyvala, hlavne ona vlastně zádné pekne dlouhe vlasy neměla, jen pár chlupů vzadu. Myslím, že proto ji ostříhal, ne, že by byl maniak na krétké sestřihy, ale kde nic neroste, tam nemuze byt účes. Kdyby mu normálně přišla do jeho studia, coz je skoro scifi, tak kdyby mu rekla, ze chce zachovat delku, tak by ji asi poslal domu, pác by si nekazil reputaci tim, ze by ji jen udelal barvu a ona ak chodila a rikala, ze ma ten uces od nej.
i ta kosmetička má krásné dlouhé vlasy, ale rozdíl je ten, že je má pěstěné, že je má zdravé. Bohužel né= každý může mít dlouhé vlasy.
MP limonada
16 příspěvků 30.1.12 10:03

Pokud se jí na délku ptal, měla se ozvat dřív, to máte pravdu, toho jsem si nevšimla. Měla ty vlasy jako chemlon, ale dalo by se s tím něco dělat, měla takové po celé hlavě a ve výsledu vypadaly celkem zdravě, i když samozřejmě jen zdánlivě. Zkrátka si myslím, že jí mohl udělat účes, který by se víc přibližoval tomu, co se schopná nosit. Taky si všiměte, že nakonec si vlasy nechala prodloužit a má na hlavě stějný výbuch jako na začátku porměny, tomu šlo předejít. Já taky nemám kdovíjak zdravé vlasy, ale na dlouhých trvám. Je to citová záležitost:))
Když se podíváte na víc dílů, zjistíte, že tenhle rádoby profesionál ufikne i pěkné a zdravé vlasy a vždycky to komentuje tím, že pěkné vlasy nerovná se dlouhé vlasy. Ne nadarmo se mu v diskuzích na youtube přezdívá Nick the bob:D Jak přes kopírák. A někomu to náhodou sedne, většině však ne. podle mého názoru.

zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.12 10:51

podle mě právě proto, že ji neodhadl, zbytek je taky samý mikádo, jasně, že ten novej účes byl supr, ale já prostě neberu stříhat někoho, kdo si na vlasech z jakýhokoli důvodu zakládá. Pokud by to byl vážně takovej profesionál, tak by si s ní víc o těch vlasech popovídal a nesnažil se všem udělat stejný hlavy.

Karoleenah
2322 příspěvků 3.2.12 11:33

Včera jsem si před spaním pustila tento díl -

http://www.youtube.com/watch?… a pak jsem měla problém usnout. Tahle Serrita pro mě představuje ještě větší peklo než omašličkovaná barbína s afektovanou vědkyní dohromady. A hlavně, hlavně jsem poprvé v životě viděla někoho, kdo nosí ty nechutný kabelky ve tvaru boty!

monicka
566 příspěvků 3.2.12 11:40
Karoleenah ha detto : Tak to je síla :).
zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.12 01:08

ten blb se naučil stříhat květák :D
MP Ann
215 příspěvků 5.2.12 00:14

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:18

pixie
232 příspěvků 5.2.12 02:06

zelitschko: Tak tohle teda nezvládl, ta ženská vypadá skoro ještě hůř než předtím.

hedvika
275 příspěvků 5.2.12 08:46

zelitschko: to je tedy vážně špatné, udělal z ní tetku! ale vůbec tahle proměna je celá nějaká nepodařená, řekla, bych, že paní to moc nedalo

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek