What not to wear

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
zelitschko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.12 09:37

já myslím, že se o pár týdnů/měsíců později bude oblékat úplně stejně jako předtím. A ještě k tomu bude mít květák. :/

hedvika
275 příspěvků 5.2.12 15:28

:D přesně tak! :D

MP lucille
12 příspěvků 6.2.12 18:26

Nemáte prosím někdo tip na stránky, kde lze sledovat (příp. stáhnout) tento pořad od prvních dílů? děkuji

margusticka
1 příspěvek 6.12.12 01:39
všechny stejné

Sice se ty ženy oblékají opravdu hodně zle všechny, ale oni z nich vždycky udělají stejného člověka, uplně stejný styl, už mě to nebaví a to mě to bralo na začátku hodně. Někdo ale třeba nechce nosit podpatky apod. Existuje spousta různých stylů, nemusí každý vypadat jako celkem slušně a vkusně oblečená žena středního věku v kalhotách s puky a trendy bižuterií, chápu, že ty ženy neumí samy najít svůj styl, ale od profesionálů bych očekávala prostě trochu víc originality. Navíc ten jeden kadeřník všechny ženy barvá na tmavo(no aspon že ne na zrz jak v obdobném pořadu u nás), ale všem to nesluší.

Sibyla
2646 příspěvků 6.12.12 07:08

Ale co chcete! Tihle stylisti prostě absolvovali kurz, kde se naučili pár pouček, a ty aplikují bez přemýšlení. Ono je to rychlejší, než řešit každého zvlášť, a nedejbože i s jeho individualitou. Svědectví z našich poměrů:
http://ona.idnes.cz/…-trendy.aspx?…

Sépia
426 příspěvků 6.12.12 18:11

@Sibyla tak toto podľa popisu vyzeralo presne tak ako by to poďla mňa nemalo byť. Najviac ma vždy fascinuje ten nápoj v cene;-)! Nákupom nepredchádzala žiadna príprava, farebná typológia či posúdenie a zmeranie postavy, takže niet divu, že to prebiehalo skôr náhodne… Ale ten záver ma teda dostal! Tak takto by som si pomoc stylistky rozhodne nepredstavovala. :-(

Dorenika
464 příspěvků 6.12.12 18:43

@MP Barbucha kde sa to da pozriet cele?

Jouir
37 příspěvků 6.1.14 20:14

Díky za tip. Mám ráda takovéto pořady s proměnou. A tento je nejlepší, co jsem kdy viděla. Moderátoři jsou sympatičtí a vtipní. Moc se mi líbí, jak dokáží těm lidem taktně říct, že nosí hadry. A je super, že jim nedají hotový šatník, ale jen pravidla, jak nakupovat. Každý tak může nakupovat podle svého vkusu, pravidla jim jen pomůžou nekupovat věci, co jim nesluší.

RenataRen
512 příspěvků 1.2.14 15:50

Někdy se jim ty proměny opravdu podaří, ale tohle se mi vůbec nelíbí:
http://www.youtube.com/watch?…
Zdá se mi, že z přirozeně hezký a mladě vypadající ženský udělali - druhou Stacey.
Ano, chodila v kombinaci džíny a mikina, ale slušelo jí to. Každý nemusí nosit šaty a podpatky. Na začáku byla přirozeně sebevědomá, ale bylo vidět, jak se jí ti dva dostávají pod kůži (to si vážně myslíte, že vám tohle sluší? asi bych jim nafackovala nebo se rozbrečela) a začíná jim zobat z ruky.
V těch hadrech, který jí vybrali, vypadá strašně nepřirozeně…

jjj777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.14 17:37

@RenataRen Áno, necítila sa v tom dobre. Tieto zmeny nemám veľmi rada práve preto, že obvykle nerešpektujú osobnosť nositeľa. Mne sa jej nový štýl páči, ale očividne naňho nebola pripravená. A to má ešte šťastie, že jej neodstrihli vlasy :) Aj keď jej to zostrihali do očí, aspoň dĺžka zostala. Občas tam ostrihajú aj takéto krásne vlasy, nemôžem to ani vidieť.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek