Whiskey jako dárek?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Eva.kolomazova
3 příspěvky 6.3.20 10:37

To by jste ho určitě neměla urazit, kupovala jsem pro tátu, který si libuje ve whisky k narozeninám láhev z roku 2003, která zrála v použitých sudech od bourbonu, a trefila jsem se, byl hodně spokojený.

malinkalenicka
25 příspěvků 9.3.20 12:01

Pochvaloval si ji? jakou láhev jste kupovala? to bych také pořídila nějakou takovou archivní.

Eva.kolomazova
3 příspěvky 11.3.20 16:54

Kupovala jsem láhev whisky BENROMACH CASK STRENGHT, koupila jsem ji z obchodu, kde už jsem dříve kupoval jiné delikatesy panalfred. cz, doporučuji se tam podívat. Objednávala jsem i luxusní kávu značky café cult z tohoto obchodu. To je káva, která je velice kvalitní.

Uživatel je onlinegiuliettka
8925 příspěvků 11.3.20 16:59

@Eva.kolomazova Ja som tiež objednávala z panalfred. cz, a ja nedoporučujem od nich žiaden nákup. Posielajú padělky, pančovanú whisky a celkove hnus. Obchod je navyše nezodpovedný, neprijíma reklamácie, nevracia peniaze a špatně komunikuje so zákazníkom. Tovar majú navyše oproti konkurencii predražený.

MisaBure83
3 příspěvky 20.3.20 13:22

Obvykle dávám Jameson nebo Red label. Závisí to samozřejmě na osobě, ale myslím si, že je to dobrá whisky.

Pavla.Eliskova
33 příspěvků 21.3.20 11:39

Highland Park 18y
Ta chutná mně!

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek