Www.latka.cz - varování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnoNe
884 příspěvků 20.07.18 17:59
www.latka.cz - varování

Zdravím všechny, píšu sem po dlouhé době, protože bych chtěla všechny varovat před tímto eshopem. 19.5.2018 jsem objednala látky za 2000 Kč a nedostala jsem ani látky, ani zpět peníze (umožňují pouze platbu předem). Začalo to tím, že nemůžou dohledat platby a že všichni musí zaslat potvrzení o platbě, pokračovalo to tím, že jednu ze dvou látek vlastně už nemají, potom že už nemají ani tu druhou a že moji objednávku stornují. Ještě si (haha) napsali o číslo účtu - jako by ho neměli. To psali před měsícem a půl a stále odmítají poslat peníze zpět! Odmítají je tedy přehnané slovo, protože moje emaily prostě ignorují, neodpovídají na ně, telefon nemají a vypadá to, že svoje peníze už nikdy neuvidím.

Protože jsem blbá a nehledala jsem pořádně recenze. Když už vím, co hledat, našla jsem více podobných zkušeností a i jejich mateřská firma stoffe.de má dost špatných recenzí za nedodané zboží a nevrácené peníze.

Vyhněte se tomuto obchodu obloukem!

Reakce:
giuliettka
2928 příspěvků 20.07.18 18:18

@AnoNe Telefon je na stránkach +49 40 609459111.

AnoNe
884 příspěvků 20.07.18 19:42

To je ale telefon na německou stoffe.de

giuliettka
2928 příspěvků 20.07.18 19:48

@AnoNe Tak je to jedná firma, ja by som tam zavolala a skúsila to.

EJK
247 příspěvků 20.07.18 20:11

To je to iste ako www.dumlatek.cz

isko
1272 příspěvků 21.07.18 09:08

@EJK
Jako že www.latka.cz je to stejné jako www.dumlatek.cz
To ne, to jsou dvě různé firmy a dva různé eshopy.

EJK
247 příspěvků 21.07.18 20:44

@isko Pretože maju na úvodnej stránke rov naké niektoré obrázky, aj veľmi podobné členenie.

isko
1272 příspěvků 21.07.18 22:22

@EJK
Já jsem si tam žádných stejných obrázků nevšimla. Ale možná je to jen náhoda. Podobné členění taky mají, ale stejné určitě ne. Nicméně např. to, že raketoplán Buran a Challenger jsou (byli) si podobní, neznamená, že mají stejného výrobce.

www.dumlatek.cz má např. kamennou prodejnu v Praze na Harfě - www.latka.cz má odkaz jenom na tu německou centrálu.

Výběr látek taky není úplně stejný. Shodou okolností jsem oba eshopy před pár dny prohrabávala kvůli viskózám a to, co měli na latka.cz, nebylo v dumlatek.cz.

Na dumlatek.cz umožňují platbu na dobírku - zakladatelka píše, že na latka.cz takhle platit nemohla.

A střihy - na dumlatek.cz mají zajímavé tipy ke konstrukci střihů, zatímco na latka.cz mají nabídku hotových střihů.

Jordaan
8485 příspěvků 21.07.18 22:45

Ja na stoffe.de nakupuju casto (roky) a nikdy jsem zadny problem nemela a pokud ano, tak to zakaznicka linka vzdycky vyresila k me spokojenosti. Mam dokonce jejich flatrate na postovne, coz je vyborny vynalez.

EJK
247 příspěvků 22.07.18 09:15

@isko Ja som porovnavala len zbezne hlavnú stránku, preto som sa pýtala, aby som sa v tom nemusela prehrabávať. Ďakujem za podrobnú informáciu, som rada, že to nie je to isté.

isko
1272 příspěvků 22.07.18 09:28

@EJK
Aha, já jsem právě u vaší poznámky žádný otazník neviděla, tak jsem si myslela, že se neptáte.
Ale myslím, že otazník spolknul tenhleten editor, protože si myslím, že jsem u svého příspěvku taky psala otazník (hned za odkaz na webové stránky), ale nevidím ho tam.
Jinak já jsem taky ráda, že to není to stejné, protože ve čtvrtek jsem si na dumlatka.cz objednala látky a zaplatila je předem :-)

Dani17
421 příspěvků 22.07.18 09:59

@EJK @isko Dům látek objednávám a nemám s nimi nejmenší problém. Možná jeden malý ;) někdy barevnost změní můj monitor, tak pak přijde drobet něco odlišnějšího. ;)
Jinak kdo chce ještě látky, tak skvělou zkušenost mám s https://www.bargello.cz/ Jak osobní, tak později poštou, když jsem měla málo látky.

EJK
247 příspěvků 22.07.18 16:48

@isko Ten chýbajúci otáznik je moja chyba, ale myslela som to ako otázku, nie konštatovanie. Ospravedlňujem sa.

isko
1272 příspěvků 22.07.18 21:34

@EJK

Já už v tom nechci dál ťapkat, ale myslím si, že chybějící otazník je spíš chyba editoru, určitě se neomlouvejte, hlavně, že jsme si to vyjasnily.

Jindrason
288 příspěvků 23.07.18 09:45

teď je to takový trend. Lidi chytají na nesmyslné slevy a nabídky. Docela často se to právě vyznačuje tím ,že chtějí platbu předem a kartou. Přitom už byste měli zpozornět. Klasický prodejce nabízí více druhů plateb.

DanielaS
4849 příspěvků 23.07.18 10:16

Kdysi, opravdu pred cca 8 lety, jsem mela na latka.cz (to mozna jeste ani neexistovala ceska verze) problem, kdy na maily nereagovali. Napsala jsem na anglickou verzi v anglictine a odpovedeli a vyresili obratem. Jestli oni nemaji nejaky vypadek s ceskou verzi/ceskym personalem? Zkuste to jeste v nejakem jinem jazyce na prislusnou verzi, maji jich spoustu (anglickou, nemeckou, italskou, spanelskou, francouzskou, danskou…).

isko
1272 příspěvků 02.08.18 09:22

Hlásím, že balíček látek z www.dumlatek.cz dorazil dle časového plánu.
Což asi není úplně relevantní pro chuděru zakladatelku, já vím…

AnoNe
884 příspěvků 05.08.18 23:15

Jen pro info píšu, že peníze nakonec vrátili, k reakci se přemohli až po tom, co mi peníze přišly, a to v podstatě v tom smyslu, že nechápou, co mám za problém a proč by měli reagovat, když prý vrácení peněz předali účetní k řešení. No, 3 měsíce měli moje peníze, jsem ráda, že je mám zpět a už nikdy více. Zatím bezkonkurenčně nejhorší zkušenost s eshopem.

Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 důvodů, proč nenakupuji v Primarku

Autor: Adéla

Irský módní řetězec Primark otevře prodejnu v Praze. Přímo na... Celý článek