Www.latka.cz - varování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Natálie100
1 příspěvek 26.11.19 11:18
www.latka.cz

Dobrý den,

chci přidat komentář k téma objednávky na stránkách www.latka.cz, z mé strany teda bude kladný. Objednala jsem látku 19.11.(cca 600,–), poté jsem si zde přečetla recenze a zhrozila jsem se, kde jsem to nakoupila, okamžitě jsem psala na český mail, který je opravdu nedostupný, to mi přišlo hned obratem jako odpověď, tak jsem napsala na německý a anglický mail, z ani jednoho mailu teda žádná odpověď, takže co se týče komunikace, tak tam to trochu vázne. Nicméně hned 20.11. mi z českého mailu přišlo, že dostali peníze a že se na mé objednávce již pracuje, 21.11. mi přišel mail se sledovacím číslem a dnes 26.11. mám balíček.

Takže shrnutí, až na tu komunikaci, která tam opravu vázne, jsem s mým nákupem spokojená.

Sharicz
2 příspěvky 5.1.21 15:55

Zdravím,
Z latek.cz jsem si objednala 2,50m lehátkoviny na opravu…dvou lehátek.
S doručením jsem neměla problém, ale…
přišlo mi přesně 2,18m…to je o 32cm míň… to přesně mi chybělo na zahnutí, aby to na tom lehátku mohlo držet.
Nebudu to řešit, nadstavila jsem to pevným denimem, ale chtěla jsem tam aspoň zavolat. Německy bohužel nemluvím.

DanielaS
5252 příspěvků 5.1.21 16:54

Nemusite nemecky, cislo objednavky funguje i v jinych jazykovych mutacich. A urcite se jim ozvete, mne reklamaci kvuli dirce v latce normalne uznali a nabidli vic reseni, jen jsem jim poslala fotku. Vy to teda asi uz mate zpracovane.

Sharicz
2 příspěvky 6.1.21 09:52

@DanielaS
Děkuji za odpověď. Dírku v látce chápu že řešili, ale jak bych měla dokázat, že jsem kus neustřihla…

BeKaa
638 příspěvků 6.1.21 16:17

@Sharicz Tím se netrapte, zkuste to reklamovat a uvidíte.
Pokud budete komunikovat s centrálou v Německu nebo Británii, tak by Vám to mohli uznat, třeba aspoň ve formě nějaké slevy na další nákup. V ČR s tím je ještě mnohde problém, tu logiku upřímně nechápu, ale snad se to tu taky časem změní.

DanielaS
5252 příspěvků 8.1.21 19:04

Mne taky verili, ze jsem tam tu dirku neprostrihla ja. Myslim, ze nabidli poslat stejnou metraz znovu, a ten stary kus mi nechali.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek