XXL móda

Fotoalbum tématu (38) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
irma73
515 příspěvků 14.12.16 08:29
@Jordaan píše:
@irma73jedny neoprenovy saty mam a jsou moc prijemny.

Jo? Díky moc. A jak v létě, nepotí se v tom člověk?

Jordaan
9535 příspěvků 14.12.16 13:59

@irma73

Delam chytrou, ale zrovna bazina mi taky nejde kopirovat.

Jordaan
9535 příspěvků 14.12.16 14:03

@irma73

Ja mam s dlouhyma rukavama, jsou spis na podzim, zimu. V lete by se v nich clovek asi potil dost.

Doudou
1387 příspěvků 14.12.16 14:19

To je nějaká recese to „Big diva“, ne? To přece není možné myslet vážně :-).

Já jsem měla ráda obchod v Černé růži, jmenoval se „Big and Beautiful“ (nevím proč se podobné obchody nemůžou jmenovat nějak normálně) a ten teď zrušili. Nevíte proč náhodou někdo? Jestli se třeba někam nepřesunul? Na netu jsem vypátrala jen nějaký velkosklad.

Jinak nakupuju u Gerry Weber nebo i v Ulla Popken, ale tam není kvalita nic moc.

irma73
515 příspěvků 14.12.16 14:37
@Jordaan píše:
@irma73Ja mam s dlouhyma rukavama, jsou spis na podzim, zimu. V lete by se v nich clovek asi potil dost.

Já mám vyhlédnuté bez rukávů s lodičkovým výstřihem, tak nevím… na druhou stranu ani v létě nejsou pořád tropy.

Atlacoya
2790 příspěvků 20.6.17 17:56

Prosím o radu. Jsem v situaci, kdy v běžných obchodech končí velikost 42 a je mi to malé a ve zvláštních odděleních je mi to buď velké nebo pytlovité. Momentálně bych chtěla sukni, nejlépe z bavlny, velikost 44 až 46. Děkuju za rady. Kalhoty mám z CaA, dnes jsem prošla Olympii Brno a když nebyla sukně z PES, tak byla džínová a v té mi bude teplo.

zwedavka
1281 příspěvků 20.6.17 21:26

Neporadím, ale utrousím tu svůj poznatek, že návrháři nesnáší tlusté lidi a navrhují oblečení, aby v nich vypadali co nejhůř (vel.46-8)

Linie
2020 příspěvků 20.6.17 22:39

@Atlacoya Zkuste se podívat v Marks/Spencer, mívají bavlněné a viskozové sukně.

zwedavka
1281 příspěvků 21.6.17 07:50

@Atlacoya Možná by vám zdejší osazenstvo poradilo lépe, kdybyste naznačila kýženou délku a střih sukně.
Já si s velikostí 46-8 jak píšete v běžných obchodech nevyberu a v nadměrných velikostech jsem podměrečná. Zbývá C&A, M&S, F&F, JTX (Jitex Písek, hlavně trička) a pár butiků, konkrétně v Liberci Laura v Globusu a Laura v Jablonci (shoda náhod). Výběr jak jehla v kupce sena mezi pytlovitými, nekvalitními a nevhodnými strakatými stany. Jednobarevné oblečení je snad zakázáno nebo co. Délka aspoň po kolena a rukávy asi taky.
Nejvíc věcí mám ze sekáče, chodím „na lov“ 3 x týdně cestou na oběd, zde jsou nákupy v sh hojně odsuzovány, ale když si umím vybrat, narazím na velmi slušné kousky, lepší kvality i vzhledu než je běžné. Kik nebo Vietnamci velké oblečení mají taky, ale tam jak střihy, tak materiál a provedení nevyhovují.
Zbývají ještě zásilkové firmy Petrklíč, Bonprix apod. Taky se dá vybrat, ale rovněž se musí hodně vybírat.
Pokud mi někdo poradíte další obchody, budu Vám vděčná.

Atlacoya
2790 příspěvků 21.6.17 08:23

Popravdě chci sukně 2 - jednu dlouhou po kontíky, černou, ne upnutou - buď takovou jaké mívaly v etno prodejnách nebo posledních 4 roky v C&A a jako na potvoru ji letos nemají (střih viz obrázek) - ta teda měla nevýhodu, že měla tlustou gumu v pase, takže dost hřála. Neprůhlednou, čili se spodničkou alespoň přes zadek a z bavlny.

Druhou po kolena, ne nutně černou ale nejlépe tmavou, bez nějaký serepetiček (řada knoflíků vpředu, flitry a tak). Nechci úzkou, ale kolová nebo hodně volná je při mé velikosti nevhodná. Jsem malá, takže délku do půlky stehen taky nechci.

dlouhá

kratší
http://www.princezna-pampeliska.cz/…13_7002m.jpg

Zkusím ještě ten Globus. Minule jsem spoléhala na Tesco a F&F, jenže v Brně to je pořád výprodej a mají v tom bordel. Posledně jsem tam skoro koupila šaty, bohužel jako vždy když mi byly přes zadek tak mi plandaly v ramenou.

Vím, že si hodně vymýšlím. Zásilkové obchody zkoušet zatím nechci, u oblečení hodně řeším materiál. V M&S sukně měli, jenže do půlky lýtek, světlé a pruhované.

Campanelle
1991 příspěvků 22.6.17 09:53

@Atlacoya
Zkuste ještě Lindex

Atlacoya
2790 příspěvků 22.6.17 11:53

@Campanelle Díky, nevěděla jsem, že mají tak dobře udělané stránky - můžu se podívat, jestli mají zboží na pobočce. (škoda že je červená)

Doudou
1387 příspěvků 26.6.17 22:20

@zwedavka @Atlacoya ulla popken a gerry weber.
Pak i marinna rinaldi, ale to jsme cenove nekde jinde.

Ivamoda
4 příspěvky 11.7.17 10:58

Jsem také boubelka, ale někdy žasnu nad modou kterou pro boubelky nabízejí. Jsou pak ještě jednou tak tlusté než by chtěly.

Moc ráda bych spolupracovala s nějakou modní firmou. Mám několik kolekcí které jsem navrhla na oblečení pro nás boubelky, tak abychom byly šmrncovní a modní a ne jako krabice.
Pokud mi někdo poradí budu ráda. I.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.7.17 06:27

@Ivamoda boubelka? A to je co?

babanci
27 příspěvků 27.7.17 12:43

Mám velikost 44-46 a vypadám takto. Ta slečna na úvodním obrázku je určitě větší. Ráda se oblékám šmrncovně, ale mám problém v posledních letech něco takového najít. Zvlášť v přírodních materiálech, hodně se nyní v přechodu potím a v polyesteru je mi šíleně nepříjemně. V některých buticích mě móda v mojí velikosti přijde zbytečně usedlá a nemám taky ráda strakatiny. Takže jsem si začala šít.

Ivamoda
4 příspěvky 27.7.17 18:16

Boubelka velikost 50-52

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.17 18:48

@Ivamoda a od vel.54 je potom co?

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.17 18:54

@Ivamoda Navrhuju zrušit termín boubelky a rozšířit sortiment o velikosti 44 - 48. Tam je totiž na trhu černá díra a přitom takových ženských je nejvíc.

bluuudicka
1037 příspěvků 27.7.17 20:07

@vlm Viděla jsem někde termín „moletka“. Netuším, co to přesně znamená a od jaké velikosti se to používá, ale pochopila jsem, že je to prostě fakt tlustá ženská.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.17 20:27

@bluuudicka moletka něco jako,,mobydik,, :-)?to jsem ještě neslyšela. No moletka zní líp než baculka, boubelka, těhulka…to jsou názvy fakt šílený.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.17 20:29

@bluuudicka Význam slova „moletka” v Slovníku slovenského jazyka

moletka, -y, -tiek žen. r. hovor. žena okrúhlych, plných tvarov tela

Ivamoda
4 příspěvky 27.7.17 20:51

Tím myslím mou velikost. boubelka je od 48 dále samozřejmě

Ivamoda
4 příspěvky 27.7.17 20:54

To není právda, díra je pro všechny velikosti ne jen 44-48. Ve větších velikostech je obrovský problém se moderně obléci.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.17 22:03

@Ivamoda Jenže ve velikostech 44 - 48 je takřka nemožné obléct se vůbec, nejen moderně. Běžné obchody končí vesměs velikostí 42 (výjimečně 44) a nadměrné jsou od velikosti 50 nahoru.

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek