XXL móda

Fotoalbum tématu (38) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Ready
292 příspěvků 28.7.17 07:24

@Vlcacka jak vám to dopadlo???

babanci
27 příspěvků 28.7.17 08:55

@benyka V Praze v Ulla Popken a nebo Gerry Weber. To jsou jediné obchody, ještě tak Marksandspencer. Jezdím tam z Plzně, takže to ještě jde, za hodinu jsem tam.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.17 10:05

@babanci Takže potvrzujete to, co píšu. Já vím, že nějaké obchody tady EXISTUJÍ, ale nechápu, proč by měla normální průměrná dospělá žena v produktivním věku jezdit z Plzně do Prahy, aby si mohla koupit něco na sebe, když jsou určitě i v Plzni obchodní centra s tunami oděvů…Ale jenom pro puberťačky (malé velikosti, krátké sukně, infantilní střihy).

babanci
27 příspěvků 28.7.17 10:14

@benyka Máš pravdu, tady u nás neseženu nic. Vždycky si musím zajet. Nebo ušít.

Doudou
1387 příspěvků 28.7.17 21:06

@babanci Ještě F&F. Dobrý poměr cena a výkon. Moderní mladistvý. Nečekám nadčasové držáky, ale na pár sezon dobrý.
Pak C&A, ale to je takové hodně usedlé, takže tam kupuju tak max kalhoty.

Co bych dala za to, kdyby byly velké velikosti třeba v Gantu nebo Hugo Boss. Nenosila bych nic jiného :-). No mám holt smůlu. Nebo to srazit aspoň na tu 42.

bluuudicka
1037 příspěvků 30.7.17 20:02

@benyka To je myslím hlavní důvod, proč se tolik daří Bonprixu. Sice hadry a často i děsná kvalita, ale mají velké velikosti…

zwedavka
1281 příspěvků 30.7.17 23:50

A střihy počítající s tím, že ženy mají ňadra a boky.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.17 00:42

U Bonprixu vidím problém s délkami. Třeba šaty tzv. „ke kolenům“ (pak už jsou jenom maxišaty) nejsou delší než 98 cm, což je pro vyšší věk málo, pokud člověk není zrovna mrňous. Takže ta vražedná kombinace pro shánění oblečení je dlouhá, široká, stará. :-)

babanci
27 příspěvků 31.7.17 08:20

@Doudou To se mi podařilo asi před třemi lety, srazit to na vel. 42 a to hned bylo jiná káva. Daleko větší výběr všeho. V Praze si ještě někdy koupím v Marina Rinaldi, ale je to ranec peněz. Tak to jen občas, když jsou odměny.

babanci
27 příspěvků 31.7.17 08:22

V létě si vždy něco ušiji ze lnu, nyní jsem se přihlásila na kurz šití z úpletů a plánuji si koupit overlock, abych si i v zimě dokázala ušít zajímavé věci. Myslím, že vlastní tvorba je moje cesta.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.17 09:42

@babanci Držím palce. Já jsem zhubla do 42 teď a jsem v euforii. :-) V Lindexu jsem si nedávno zkoušela šaty a M mi byly velké! Dokonce byly i dost dlouhé a měly zajímavý střih. Ale byla to hrozná hadra a byly černé, což už nechci dřív než do rakve.

Atlacoya
2790 příspěvků 24.4.18 09:12

Prosím o radu. Potřebuju nějaké formální šaty (formální oblečení budu potřebovat tak 2× do roka, proto mi šaty přijdou lepší než kalhoty a halenky). Myslíte že s velikostí 44/46 pořídím v Marks&Spencer nebo v C&A?
Mám zase nesmyslné požadavky, aby nebyly krátké, pokud možno se moc nemačkaly a nebyly moc umělé…
Díky. Nerada nakupuju tak chci jít na jistotu.

zwedavka
1281 příspěvků 24.4.18 11:20

V této vel. v CA měli jedny a to černé. V MS měli vícery, ale mně tam velikosti nesedí.

Campanelle
1991 příspěvků 24.4.18 11:20

@Atlacoya S touhle velikostí tam určitě pořídíte, ale v C&A moc formálních věcí nenajdete. Zkuste ještě H&M nebo Lindex a nebo F&F.
Všude ovšem pokulhává kvalita materiálů.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.18 11:34

@Atlacoya Na formální šaty bych zkusila i Peek and Cloppenburg nebo Volanského. Ovšem s délkou a materiálem to bude horší všude. Šaty „ke kolenům“ jsou většinou dlouhé maximálně 105 cm. Asi se nemačkají, zato jsou umělé až moc. Ale dvakrát za rok se to dá vydržet.

Atlacoya
2790 příspěvků 24.4.18 11:52

@Campanelle V H&M jsem posledně nic nepořídila, jejich XL pro mě bylo malé. Navíc je to opravdu samý plast.
F&F většinou skončí na tom, že když mi jsou šaty přes zadek tak odstávají přes prsa a kouká mi podprsenka.

Díky všem za tipy.

Campanelle
1991 příspěvků 24.4.18 12:19

@Atlacoya Jestli máte problém s proporcemi, zkusila bych spíš tu kombinaci sukně + halenka. 1 formální sukně, jednobarevná černá, šedá nebo tmavěmodrá a několik halenek.

zwedavka
1281 příspěvků 24.4.18 13:00

Jenomže halenka k sukni se strasně blbě shání, všechny jsou dlouhé, to k sukni vypadá blbě

Campanelle
1991 příspěvků 24.4.18 18:22

@zwedavka Mně jsou naopak všechny krátké. ????
PS: Záleží na střihu. Určitě se dají koupit slušné.

giuliettka
8969 příspěvků 24.4.18 18:33

@Atlacoya Skúste Lindex. Ich 44 nosí kolegyňa, ktorá ma ináč veľkosť 48. Tam je to dajak predimenzované. Ja tam mám tiež oveľa menšiu veľkosť ako v iných obchodoch.

giuliettka
8969 příspěvků 24.4.18 18:48

@Campanelle Fakt nechcem rýpať, ale to čo máte na sebe predsa nie je halenka a už vobec nie formálne oblečenie.

Campanelle
1991 příspěvků 24.4.18 18:57

@giuliettka Pravda, do kanceláře to není, ale není to tričko ani svetr. Je to stříbrný top. Chtěla jsem poukázat jen na délku.

giuliettka
8969 příspěvků 24.4.18 19:00
@Atlacoya píše:
Potřebuju nějaké formální šaty (formální oblečení budu potřebovat tak 2× do roka, proto mi šaty přijdou lepší než kalhoty a halenky).

@Campanelle Do kancelárie prečo nie, záleží do akej, ale to čo máte na sebe mi pripadá ako bežné oblečenie, nie niečo čo potrebujete 2× do roka. :-)

Campanelle
1991 příspěvků 24.4.18 19:29

@giuliettka No, já to nosím tak 2× do roka. Nechodím v blýskavých topech každý den. :) Koupila jsem si to pro slavnostní příležitosti.

DRW
2040 příspěvků 24.4.18 21:05

@Atlacoya
nechala bych si takove saty usit na miru. Kvalitni, nadcasovy material a strih. A doplnky muzete menit a budete vzdy jina.

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek