XXL móda

Fotoalbum tématu (38) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
marikahr
1053 příspěvků 24.4.18 21:48

@Atlacoya z uz spominanych obchodov ja by som odporucala Marks&Spencer,
este mi napadaju: Gerry Weber, Marie Lund, Taifun; More&More - to su tusim vsetko znacky ktore najdete aj vo Van Graaf alebo Peek&Clop
Velkost 44 ma aj Pietro Filpi, oni maju modely siat pod kolena
C&A za mna nie, tam by som formalne saty urcite nehladala

Atlacoya
2790 příspěvků 25.4.18 08:30

Tak reportáž z OC Nový Smíchov:

giuliettka
8969 příspěvků 25.4.18 08:33

@Atlacoya Tie na druhom obrázku z M&S mám. :-)

Atlacoya
2790 příspěvků 25.4.18 08:33

Aha, popisky zmizely…

všechny 3 od M&S
1. se mi líbily na internetu, na prodejně nebyly.

2. velikost 18; nemám ráda upnuté šaty ale zkusila jsem je, a i když petite tak pořád byly dlouhé (ve smyslu zúžení jsem neměla v pase ale níž a proto obtahovaly zadek víc, než bylo plánované návrhářem.

3. velikost 18; stehna mi podšívka obepínala, takže menší jsem si vzít nemohla. Vršek byl takový volný, vypadalo to jako župan - nebezpečně volný výstřih a na zádech spousta volné látky.

Ostatní šaty mi přišly takové hodně letní až plážové (světle žluté s květinovým vzorem a volány, případně lněné).

Příspěvek upraven 25.04.18 v 08:47

Atlacoya
2790 příspěvků 25.4.18 08:45

H&M
K mému překvapení jsem se do některých vešla, do velikosti 44 a jedny šaty XL mi byly dokonce volné. (Loni v létě jsem tam chtěla koupit trička a XL mi byly malé, proto ta skepse a ne, nezhubla jsem). Vše plast, povětšinou jen dlouhé tričko s gumičkou v pase. Trochu lépe vypracované černé šaty s drobným bílým vzorem (ne puntíky, taková jako podlouhlá semínka), bohužel se zavinovacím výstřihem a díky vzoru jsem měla opticky pravé prso o kus větší.

Jako favorit vypadaly šaty velikosti L, jenže a) klasické H&M nešvary (i přes podšívku prosvítající prádlo, mírně nenavazující švy) a b) není už tento typ poněkud demodé? Mám pocit že horkou novinkou byly tak před 5 lety a už jsou hodně okoukané.
(tento model měli i v tmavě modré, ale u těch nějak víc vynikal ten roztřepený výstřih).

Příspěvek upraven 25.04.18 v 09:47

Atlacoya
2790 příspěvků 25.4.18 08:55

Lindex s Mango jsem jen proběhla, Lindex si začal libovat v maxišatech a Mango je stylově nějak úplně mimo mě.

Atlacoya
2790 příspěvků 25.4.18 09:07

Orsay: Teoreticky šaty do velikosti 44, prakticky jsem některé ani neměla šanci zkusit protože byly jen do 42 nebo tak úzké, že jsem se do nich nenasoukala.

Vel. 44 - nepadly mi úplně dobře, přes prsa trochu těsnější, ale hlavně mi přišly takové moc obyčejné a taky bez rukávu. (zkoušela jsem černé).

Příspěvek upraven 25.04.18 v 09:10

Atlacoya
2790 příspěvků 25.4.18 09:09

Orsay 2 - bez nepřiměřené námahy jsem se nasoukala do 42 ale na předním skladu bylo vidět že je rozevřený víc, než by měl. 44 neměli. teď z internetu zjišťuju, že to jsou party šaty tak nevím, jestli nemířím úplně vedle.

Příspěvek upraven 25.04.18 v 09:46

Atlacoya
2790 příspěvků 25.4.18 09:14

Orsay 3: velikost 44, koukám že modelka na internetu je má podstatně volnější než jsem je měla já. Rýsoval se mi pupík, asi bych musela nosit stahovací prádlo. Líbila se mi barva i to, že zavinutí vepředu je jen naznačené, výstřih se nerozevíral.

Atlacoya
2790 příspěvků 25.4.18 09:24

C&A: opravdu tam moc formálního neměli, tyto šaty (vel. 44) vypadají v reálu podstatně hůř co se týče barvy. Krajková vrstva je v pase zbytečně volná a nevím, jak pod takové šaty nosit podprsenku.

Atlacoya
2790 příspěvků 25.4.18 09:33

Ty co jsem nakonec koupila (protože zatraceně po takové době neodejdu s prázdnou) jsem na stránkách C&A nenašla, asi tento střih ale černé s velkým květinovým vzorem. (a hlavně velikost 42, že jo, podlé obchodnické triky).

Běžně do práce budou použitelné, na ta závažná jednání spíš ne.

Atlacoya
2790 příspěvků 25.4.18 09:42
@DRW píše:
@Atlacoya
nechala bych si takove saty usit na miru. Kvalitni, nadcasovy material a strih. A doplnky muzete menit a budete vzdy jina.

Já bych si je ušít nenechala, protože průběžně přibírám a nechci investovat do šatů a pak je doma oprašovat. Pár konfekčních šatů už oprašuju.

Možná je to spíš dotaz do tápání, ale nemířím úplně vedle? Když se řekne business šaty tak jsou většinou takové ty upnuté a v těch jsem se necítila ani před mnoha kily, natož teď.

giuliettka
8969 příspěvků 25.4.18 09:51
@Atlacoya píše:
Já bych si je ušít nenechala, protože průběžně přibírám a nechci investovat do šatů a pak je doma oprašovat.

Fakt by ma zaujímalo, teda ak nie ste tehotná, neboli by nádherné drahé šaty visiace v skrini dovok k tomu, aby ste priebežne nepriberala. :-D

Atlacoya
2790 příspěvků 25.4.18 10:00
@giuliettka píše:
Fakt by ma zaujímalo, teda ak nie ste tehotná, neboli by nádherné drahé šaty visiace v skrini dovok k tomu, aby ste priebežne nepriberala. :-D

Nejsem těhotná. A když pro mě nebyl důvod fakt pěkný zimní kabát, tak nevím, jak by šaty mohly působit důrazněji.

Vám nemusím psát výmluvy, jsem líná, moc jím, nesportuju…

Cvičila jsem, propotila triko že jsem v něm měla dírky, na zádech pupínky od potu (i když jsem se hned vysprchovala) a po několika měsících jsem nebyla ani hubenější, ani šťastnější, jen jsem se přistihla že hledám důvody proč jít pozdě domů, protože přijít domů brzy znamenalo cvičit, smrdět a vypěstovat si další pupínky. Nenašla jsem sport který by mi přinesl z půlky tolik potěšení jako kousek slaniny.

giuliettka
8969 příspěvků 25.4.18 10:03

@Atlacoya Ospravedlňujem sa.
ps nemyslela som hubnúť, myslela som už nepriberať.

Atlacoya
2790 příspěvků 25.4.18 10:17

@giuliettka Tak váha tvrdí, že vážím stejně jako loni v září, ale nějak se v těch loňských sukních zase necítím.

Je to hrozně jednoduché, na gymplu jsem chodila pěšky půl hodiny do školy, půl hodiny ze školy + tělocviky + víkendová turistika. Na vysoké trochu míň pohybu, ale pořád celkem dobré. Od nástupu do práce je to 2 minuty na zastávku do práce, 2 minuty na zastávku z práce, v práci sedět u počítače a zajít s kolegy na oběd. Muž na víkendovou turistiku nebo pohyb vůbec nebyl, takže o víkendech většinou jen úklid a třeba kino. Samozřejmě s večeří. Pokud jsem večeři odmítla, nesl to nelibě.

Teď se možná chystá změna, našla jsem klub co pořádá výlety tak snad bude aspoň zase ta turistika, což je asi jediná forma pohybu, která mi nepřijde úplně nucená. Někam jdete, tam něco zažijete, můžete si u toho povídat, žádné koukání do zdi a počítání dřepů. Cestou do nové práce je to pořád 2 minuty na zastávku, ale z práce už se dá jít třeba půl hodiny pěšky, tak mě aspoň občas krokoměr pochválí.

Příspěvek upraven 25.04.18 v 11:06

marikahr
1053 příspěvků 25.4.18 10:41

@Atlacoya
Velky kvetinovy vzor urcite nie je vhodny pre Formal business dress code
Z toho co ste postovala typovo obstoji 2 a 3 z M&S
Orsay nema kvalitne vypracovanie, cipku preboha v ziadnom pripade
Daju sa najst kvalitne veci, ale nie v obchodoch typu HM, C&A, Orsay

Atlacoya
2790 příspěvků 25.4.18 10:56

@marikahr Dík za hodnocení, bohužel ty z M&S mi nepadly. Možná zkusím jinou pobočku, na Novém Smíchově je hodně malá.

Já nebudu jednat s prezidentem ani uzavírat miliardové obchody, jen 2× ročně je valná hromada, na které budu trochu vidět, tak mi nadřízená doporučila sehnat něco reprezentativnějšího.

Uživatel je onlinezwedavka
1281 příspěvků 25.4.18 11:30

@Atlacoya moc děkuju za reportáž.
2 a 3 jsem si zkoušela. Pokud správně vidím, tak 2 měla na zádech moc látky a hrubý zip, který mi dělal hrb. 3 mi neseděla a rozevírala se atd. No a taky jsem nechtěla černé.

Oliva
55 příspěvků 25.4.18 21:10

Jestli to tu ještě nepadlo, napadá mě obchod v Ječné, jmenuje se Lady XL fashion a mají oděvy od velikosti 44 výš. Osobní zkušenost nemám, občas chodím kolem, ale v době, kdy mají zavřeno. Nabízejí i společenské oděvy a kostýmy, a to, co mají ve výloze mi nepřišlo marné. Kdybyste šla dolů z I. P. Pavlova, je to hned na začátku Ječné po levé straně.

marikahr
1053 příspěvků 26.4.18 09:27

@Atlacoya este predsa pridam svoj nazor, hoci uz ste vysvetlila, ze preferujete saty, ja si myslim, ze vo vasom pripade by bolo lepsie zohnat nejaky kostym suknovy alebo nohavicovy a striedat do neho bluzky prip topy, tricka podla dolezitosti udalosti. S jednym kostymom by ste pokryla formalne aj menej formalne udalosti. A vyhodu to ma aj v tom, ze mozete zvolit potrebnu velkost saka a spodneho dielu ak vam nesedia konfekcne rozmery siat.
Okrem uz spominanych znaciek este existuje Ulla Popken, je to obchod zamerany na moletky; co som mala moznost vidiet materialy a vypracovanie ma kvalitne

Atlacoya
2790 příspěvků 28.4.18 15:19
@marikahr píše:Okrem uz spominanych znaciek este existuje Ulla Popken, je to obchod zamerany na moletky; co som mala moznost vidiet materialy a vypracovanie ma kvalitne

V Ulla Popken jsem byla před nějakou dobou v Brně - trochu to tam smrdělo a hlavně jsem se otočila na patě, že jsem sice xxl, ale není mi 60.

Abych ho neodvrhla bez aktualizace informaci, prošla jsem si jejich stránky a ani jeden model na mě zdaleka nekřičí „kup si mě!“ nebo aspoň „zkus si mě,“ spíš „buřte, tady máš stan, nikdo na tebe není zvědavý.“

giuliettka
8969 příspěvků 28.4.18 20:23
@Atlacoya píše: že jsem sice xxl, ale není mi 60.

Ja viem, že to bude znieť cynicky a kruto, ale aj v tých modeloch čo ste dávala z iných obchodov človek vo veľkosti XXL vyzerá presne tak ako modelky na obrázkoch Ulla Popken. Akurát, že oni to neprezentujú na štíhlých modelkách. Keď som čítala váš koment:

@Atlacoya píše:
2. velikost 18; nemám ráda upnuté šaty ale zkusila jsem je, a i když petite tak pořád byly dlouhé (ve smyslu zúžení jsem neměla v pase ale níž a proto obtahovaly zadek víc, než bylo plánované návrhářem,

tak ma napadlo, že ja v tých šatách mám zúženie v páse, zadok sexi obtiahnutý a že to tak návrhár plánoval.

Atlacoya
2790 příspěvků 28.4.18 23:56
@giuliettka píše:
Ja viem, že to bude znieť cynicky a kruto, ale aj v tých modeloch čo ste dávala z iných obchodov človek vo veľkosti XXL vyzerá presne tak ako modelky na obrázkoch Ulla Popken. Akurát, že oni to neprezentujú na štíhlých modelkách. Keď som čítala váš koment:

Tak srovnejte, jak velikost 16-18 prezentuje M&S:

Příspěvek upraven 29.04.18 v 00:29

Atlacoya
2790 příspěvků 29.4.18 00:08

Tak dnes NC Pankrác.

Ani nevím, kde všude jsem byla. V New Yorker (v jiné diskusi zaznělo, že tam překvapivě občas něco bývá) jsem se nevešla do šatů vel. 44 - nevešel se zadek (obrázek 1).

Mimo soutěž jsem si málem jsem si odnesla červené zavinovací, sice mi skoro 10 minut trvalo přijít na to, jak se do nich leze, ale vypadaly dobře. Jen jsem zhodnotila, že je nemám kam nosit, tak tam zůstaly (obrázek 2).

Příspěvek upraven 29.04.18 v 00:46

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek