XXL móda

Fotoalbum tématu (38) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Atlacoya
2790 příspěvků 29.4.18 00:28

Pak jsem prošla kde co, Promod, Reseerved, Mango, i do té Ully jsem nakoukla, ta se asi bude hodit až budu potřebovat plavky.

V Peek and Coppenburg proběhlo zklamání dne. Vyzkoušela jsem si snad vše s cedulkou 44 a nic nebylo ono (nekecám, myslím že jsem vyzkoušela tak 15 kousků. Mimo to si myslím, že alespoň jeden už jsem si tak před 2 lety zkoušela). Zklamání taky proto, že oproti Brnu třetinová pobočka a neexistující obsluha. V Brně pokud zákaznice víc jak 10 minut prohledává štendry tak se jí někdo ujme, tady slečny něco životně důležitého řešily tak na mě neměly čas.

Do PF jsem taky nakoukla a nic. Pak jsem vlezla do Tatuum, nabrala troje šaty, přiběhla prodavačka a začlo to. Nechtěla mi věřit velikost, ale když jsem jí ukázala že 40 ani 42 fakt ne, tak začala nosit 44 a XL. Vyzkoušela jsem většinu obchodu a když jsem jí vysvětlila, že fakt nechci nic průhledného ani nic z čeho kouká podprsenka tak jsme našly tmavě modré, mám je po kolena, s klasickým krátkým rukávem. Žádné serepetičky, budu muset dořešit doplňky, ale mám hotovo! (obrázek nemám)
Ještě mě nutila do jiných (obrázek), líbily se mi, ale ty bych neunosila tak jsem se vymluvila že do výplaty daleko a mazala pryč.

marikahr
1053 příspěvků 29.4.18 08:11

@Atlacoya rozdiel medzi modelmi Ulla Popken a M&S je hlavne v dlzke, povodne zadanie bolo nie kratke, formalny dress code - ja chapem minimalne po kolena

Minisaty z NewYorker obstoja na pubertacke velkosti 36

marikahr
1053 příspěvků 29.4.18 08:15

Este inspiracia v business style pre plus size

giuliettka
8946 příspěvků 29.4.18 08:28
@Atlacoya píše:
Tak srovnejte, jak velikost 16-18 prezentuje M&S:

No majú obéznejšie modelky ako Ulla Popken, ale podobné veľké stany, jak ste písala povodne o Ulla Popken.
Mimochodom objavila som teda stránky M@s curvy a to je teda strašné. Keby som to videla predtým, tak do M&S nevleziem ani za zlaté prasa. :-D Bon Prix v ružovom. :-D
http://www.marksandspencer.com/…/p/p60159743?…

giuliettka
8946 příspěvků 29.4.18 09:34

@marikahr nejak si neviem predstaviť ten bussines s tými legínami a voľnými šatami a navyše mi pripadá, že veľkosť 44 je predsa len menšia.

marikahr
1053 příspěvků 29.4.18 09:52

@giuliettka ok, tie leginy by som vynechala aj ja, ale saty sa mi pacia, takyto strih nahradi formalny kostym
a modelka uplne vlavo je mensej velkosti
Vas model sa mi paci tiez, dobre riesenie pre postavy, ktore nemaju konfekcnu velkost.

giuliettka
8946 příspěvků 29.4.18 09:58

@marikahr Nemáte pocit, že keď zadáte do vyhľadávača XL a curvy modu, tak to hodí tak 200kg a vyššie v minišatách, čo mi pripadá ako tých X aspoň 5.

marikahr
1053 příspěvků 29.4.18 10:23

@giuliettka :-D
a este vyfotene v takych akoze koketnych pozach, ze aha nie som len tucna, ale aj blba :-D

Atlacoya
2790 příspěvků 29.4.18 10:23
@marikahr píše:
@Atlacoya rozdiel medzi modelmi Ulla Popken a M&S je hlavne v dlzke, povodne zadanie bolo nie kratke, formalny dress code - ja chapem minimalne po kolenaMinisaty z NewYorker obstoja na pubertacke velkosti 36

Vsak jo, kdyz je ma modelka nad kolena, ja je mam pod. Modelky od ully maji saty do pul lytek, pro me by to bylo po kotniky.

Taky pisu ze červene New Yorker byly mimo soutěž a ja je zdaleka nemela mini, ale po kolena.

giuliettka
8946 příspěvků 29.4.18 10:27

@marikahr Uff už som si myslela, že som len strašne nekorektná. :-D
Ale pri pohľade na niektoré by ma zaujímalo čo je tá americká veľkosť nula na europský prepočet a čo vlastne americké xl.

giuliettka
8946 příspěvků 29.4.18 10:37

@Atlacoya Dajte prosím aspoň jednu fotku v kabínke v dajakých šatách. Sľubujem, že budem držať poctivo klávesnicu. Strašne by ma zaujímalo ako reálne vyzerá europská veľkosť 44-46. (áno viem, že nie ste modelový vzor celej Europy. :-) )

Atlacoya
2790 příspěvků 30.4.18 15:52

Boty vel. 38, šaty C&A 42*, kalhoty C&A 44 (nemají být slim ale rovné), triko H&M XL.

• podezírám je z podbízení se velikostí, při výpravě po obchodech jsem se mnohdy do 44 nenasoukala a doma mám dvoje Orsay 44, do kterých už se nevejdu.

Jdu si napsat do deníčku že jsem se prvně v životě fotila.

Moudd
164 příspěvků 30.4.18 16:22

@Atlacoya Šaty vám moc sluší a vypadáte v nich štíhleji než v kalhotách.

MarryJu
601 příspěvků 30.4.18 16:59

@Atlacoya Byt Vami, tak kalhoty nenosim vubec. Saty Vam moc slusi!

Gorilka
1438 příspěvků 30.4.18 17:19

@Atlacoya Na všech fotkách je něco špatně.

zwedavka
1281 příspěvků 30.4.18 18:24

Prima šaty mají nyní v Boprixu, velikost 44 - 46 tam není problém a dají se vybrat střihy, které podobnou postavu jako @Atlacoya vylepší a nepodtrhnou všechny nedostatky.

DRW
2040 příspěvků 30.4.18 20:02

@Atlacoya
Saty vam slusi, kalhoty s tunikou by byly lepsi. Zlepsete svoje drzeni tela. To je nejspis to, co na vas je spatne.

isko
1855 příspěvků 1.5.18 11:50

@Atlacoya
Vypadá to, že máte dost velká prsa, nepomohla by podprsenka? Zvláště na fotkách z profilu by pomohlo zvednutí.
Plus větší výstřih, ale opravdu znatelně větší. Je jedno, jestli véčkový nebo hranatý, ale ať je hluboký.

giuliettka
8946 příspěvků 1.5.18 11:56

@Atlacoya Ďakujem.
@isko Fakt podprsenka? No toto sme tu už dávno nemali, správna podprsenka je základ… blá blá blá… :-D Kam preboha má tie prsia zdvihnúť? Na Charlotu Štikovú?

isko
1855 příspěvků 1.5.18 14:38

@giuliettka
Ale nedělejte hloupou, dobře víte, jak to myslím.

isko
1855 příspěvků 1.5.18 15:13

Xx

alter ego
906 příspěvků 1.5.18 15:44
@marikahr píše:
Este inspiracia v business style pre plus size

Prosím, odkud jsou ty druhé šaty? Myslím, že je to pro plus size šik(ovná) náhrada kostýmu.

NočníMotýl
245 příspěvků 1.5.18 18:11

Hmm, mám sice malou velikost, ale ráda nosim střihy alá 50. léta a proto jsem na FB v pár skupinách týkajících se „značek“, které šaty s tímto střihem vyrábí. Řekla bych, že tak 90% osazenstva těch skupin tvoří ženy 80 kg a výše a upřímně řečeno, ty šaty jim taky prostě sluší. Takže pokud vám nevadí objednávky ze zahraničí, bych doporučovala se mrknout se na tyhle stránky, najdete tam divoké potisky, ale i šaty které se dají vzít do kanclu - http://hellbunny.com , https://www.collectif.co.uk , https://www.ladyvlondon.com a případně i https://www.lindybop.co.uk , které jsou levnější, ale taky kvalita je o něco horší. Jestli jste z Prahy, tak se dají vyzkoušet a koupit třeba v kamenném Sugarbat nebo objednat a vyzkoušet ve výdejně na mooda.cz

giuliettka
8946 příspěvků 1.5.18 18:47
@isko píše:
@giuliettka
Ale nedělejte hloupou, dobře víte, jak to myslím.

Tá na vašej fotke má prsia po otcovi a tá na druhej je vylepšená v páse fotošopom. S výstrihom súhlasím, ale s tým, že má špatnú podprsenku nie. Ak tie prsia pozvedne viac, tak bude chodiť jak tá Štiková, akurát, že si možno nedá tak obrovský výstrih. Áno mám väčšie prsia a nosím výstrihy a nie nedávam si ich pod bradu. Fakt si pozrite že ak žena nemá silikony, alebo chuť vyzerať jak tá Charlotte, tak nemá prsia proklatě vysoko.

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek