XXL móda

Fotoalbum tématu (38) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
mikita.miki
1935 příspěvků 4.7.12 12:41

Runn, já si vážím vašeho upřímného názoru, jen si prosím nepleťte upřímnost na požadované téma s kázáníčkem i na to, na co sem se vás opravdu neptala a pak se nedivte, že se ohradím. jinak i v reálném životě se člověk setkává s lidmi, kteří vidí jen svou pravdu, jste mi tudíž přínosná na trénink pro realitu

mikita.miki
1935 příspěvků 4.7.12 12:45

Coraline, ale já to fakt zas tak nežeru :-D asi si musím pocvičit písemné vyjadřování, jelikož sem ach (!) nepochopena :-) žiju s tím celý život, nemít nad tím nadhled, asi se zblázním. jde mi u runn. opravdu pouze o to, aby do určitého tématu nepletla nějaké plkání. jinak ano, jsem si moc dobře vědoma, že i kdybych měla,,outfit,, jak z červenýho koberce, stejně mi to nemusí vůůůbec slušet a vždcky budu na tom hůř, než žena se štíhlou postavou. podkuřovat opravdu nepotřebuju :-)

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.12 12:45

No, tak bych teda ocenila v tom případě i od vás, kdybyste si příště nechala od cesty ty dodatky o tom, jak se (ne)budete po mé odpovědi oblékat. Protože to je pokus o vyvolání pocitu viny na mé straně, tedy manipulaci.

Matesa_md
6 příspěvků 4.7.12 13:00
@mikita.miki píše:
Gulieta: tak 150 kg opravdu ale opravdu nemám, mám vcelku souměrnou postavu, ale teda štíhlá opravdu nejsem. a svým způsobem tohle téma byl i takový průzkum, jestli někdo s nadváhou pravidelněji vůbec chodí na MP… očivodně pokud vůbec, tak o tom raději pomlčí… uvažovala sem, že bych i přispěla fotkou do tématu co sem dnes měla na sobě, ale ne, nebudu dráždit estetický cit zdejších přispěvovatelek přílišnou hmotou

Na toto musím reagovat. Nejsem hubená, ale 100 kg by mi hádal málokdo, Módní peklo čtu pravidelně již déle než rok a rozhodně si myslím, že je lepší upravená pěkně oblečená žena, než v pytloidních hadrech, protože je tlustá. Jak už tady bylo vícekrát psáno, tak speciálně nehubené ženy by měly svou figuru oblečením tvarovat. Takže neházet flintu do žita, i tlustší ženy mohou být krásné!

zwedavka
1281 příspěvků 4.7.12 13:06

Tak já se přidám, obézní jsem, velikost 46 - 48.
Já osobně velmi oceňuju rozdíly mezi pěkně oblečenou a odbytou, rozdíly mezi tlustou, leč zpevněnou a rozbředlou, rozdíly mezi pěkným držením těla a kulatými zády. U chlapů taky tak.
Oblečení dámy na prvním obrázku se mně nelíbí vůbec, řekla bych, že jí přidalo několik konfekčních velikostí. Četla jsem o tom na více místech že je nutné zvýraznit pas a stále se mně nezdá. Vždyť to tu tloušťku tolik zdůrazní. Spodní část šatů tím nabráním kolem boků taky zvětší objem, zatímco nemalá ňadra ten pásek zase zdůrazní. Viděla bych ji spíš v kvalitně ušitých šatech s větším výstřihem, se zdůrazněnými svislými švy, projmuté v pase. Na takhle baculaté paže bych upřednostnila rukáv (normální, nikoliv balónkový či netopýří, co je jich teď všude tolik). No a taky by mohly být o trochu delší, aby byl příznivější poměr mezi šířkou a délkou šatů.
Fakt myslíte, že to zdůraznění pasu u obézních prospívá vzhledu?

Curlygirl
1901 příspěvků 4.7.12 13:11

Také si myslím, že je lepší o sebe jakožto majitel objemnější postavy dbát a nosit klidně nehábitoidní oblečení. Jinak ale naprosto souhlasím s @Jetthro.
Ideální by bylo nosit takovéhle oblečení a zároveň se snažit snížit váhu, aby alespoň zdravotní rizika byla menší. Není nutné aspirovat na totální štíhlost, ale už pár kg méně by bylo vidět a prospělo.
Konkrétní outfit na fotce v úvodu považuji za povedený a říkám si, proč vlasně ne. Hlavně, že se slečna cítí dobře. Rozhodně cítím zdravé sebevědomí, které někdy postrádám u slečen, které jsou velmi štíhlé. Ty na sobě stále hledají neexistující špíčky.

Příspěvek upraven 04.07.12 v 13:24

mikita.miki
1935 příspěvků 4.7.12 13:17

Zwedavko, konkrétně tohle oblečení si myslím, že jí taktéž příliš neprospívá. já občas něco přepásám, zrovna o víkendu šaty, krásné lehké korálově červené, ale až příliš… jednoduché a chtělo to zvýraznit nějakou linii těla, vzhledem k tomu, že byly až do půli lýtek, přepásala sem je a lehce podkasala a sklidila úspěch, to samé občas zastrčím tričko dovnitř, občas ho sic nechám přetažené, ale dám tenčí pásek, ale musí to mít hlavu a patu. jinak díky za coming ut :-D (tohle prosím opravdu berte s humorem )

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.12 13:21

Dobre oblečenú tlstoprdku rozhodne zaregistrujem :-) jednak je priestorovo výrazná a dvanak je to jav nevídaný! Takže za mňa jednoznačne YES!!

any2
246 příspěvků 4.7.12 13:24

Asi záleží na konkrétní ženě. Mám kamarádku, opravdu hodně silnou, (kdyby náhodou- po nemoci, nedávno bývala štíhlá, prostě to nejde dolů) ale ona má narozdíl od spousty hubených žen ten správný šmrnc. Úžasné barvy, pěkné střihy, sukně, šaty. Dělá to divy, v první moment vás ani nenapdne uvažovat o tom, že je tlustší. Pak narazíte na oplácanou holku, třeba o třicet kilo lehčí a říkáte si, jak hrozně vypadá, první co vás napadne je, že je šíleně tlustá. Takže, mě je jedno jakou má kdo postavu, někdo umí, kdo neumí, má smůlu. Slečna na obrázku je krásně oblečená, nohy bych trochu zakryla, ale v tom horku bych jí to nevyčítala.

Bugatti
4086 příspěvků 4.7.12 13:25

@zwedavka On je dnes problém sehnat šaty s rukávy, pokud pomineme to nic, co kryje ramenní kloub. Větší velikosti,,á-li jim to slušet, prostě potřebují šaty šité na míru. A máte pravdu, silnějším ženám sluší pásek zcela výjimečně. Mně osobně tedy vůbec ne, a to mám „jen“ velikost 44.

Bugatti
4086 příspěvků 4.7.12 13:29

@Linden Prosím o vynechání slova „tlustoprdka“. Stejně jako „vyzáblina“ to má silně pejorativní nádech… k tomu, aby ženy chodily pěkně oblékané, potřebují sebevědomí… a tímto jim ho rozhodně nedodáme… ;-)

Curlygirl
1901 příspěvků 4.7.12 13:32

@Bugatti Pokud má silnější žena alespoň náznak pasu, tak jí pásek vždy prospívá. Vytváří efekt přesýpacích hodin a působí velice žensky. Jako příklad bych uvedla blog GirlwithCurves, tu dámu sleduji pravidelně, se svými mírami nakládá velice chytře a ještě se nestalo, že by se mi nějaký outfit vyloženě nelíbil.

mikita.miki
1935 příspěvků 4.7.12 13:34

Curlygirl: sleduju taktéž pravidelně, ona je opravdová přesýpačka a u ní konkrétně sem si vyhlédla džíny, které bych chtěla… světe, div se, já a džíny… ovšem potřebuji je vyzkoušet a gap u nás v čr není :-/

Bugatti
4086 příspěvků 4.7.12 13:37

@Curlygirl Ta dáma je mladá a pas opravdu má. Já (je mi 55+) když se „přeštípnu“ páskem, přidá mi to opticky 10 kilo. Podle mne je nejlepší dvoudílné oblečení, ideální je kostýmek s vypasovaným, ale ne těsným kabátkem. Měla jsem takové na svatbu jako matka nevěsty a na fotkách vypadám právě o těch 10 kilo štíhlejší.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.12 13:38

@mikita.miki ja nosim velikost 44-46 a nejlepsi dziny kupuju v nextu, zkuste mrknout tam

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.12 13:39

@Bugatti pardon :)

ALL: btw. tie ružové šaty z obrázku nie sú pre dotyčnú zrovna šťastná voľba, skúsme si ich ale predstaviť dlhé až po zem v mäkkom splývavom materiály, což?

mikita.miki
1935 příspěvků 4.7.12 13:41

To bych si do nextu musela udělat sakra dlouhý výlet :-/

Curlygirl
1901 příspěvků 4.7.12 13:43

@mikita.miki Já ji mám velice ráda, ačkoliv nemám absolutně problém s postavou a jsem, díky Bohu, štíhlá, tak od ní mám paradoxně víc inspirace než od leckterých štíhlých žen, kterým prostě chybí šmrnc a švih. To je věc, co se dá naučit asi jen do určité míry a není závislá na proporcích. Co se týče Gapu, těžko říct, ač nemám problém s žádnou partií a vejdu se všude do 36-38, u džín to chce prostě zkoušet značky, než clověk najde tu svou, zvlášť pokud jde o ty skvělě padnoucí tmavé džíny (já mohu za sebe říct, že mi padne dokonale jen Calvin Klein Jeans a Jackpot). Zkoušela bych raději vše zde dostupné všech cenových relací, ono se něco najde.

Curlygirl
1901 příspěvků 4.7.12 13:47

@Bugatti Ano, je. Špatně se radí, každý je trochu jiný, ač silnější. Ano s kabátkem souhlasím, univerzální rada by mohlo být skvěle střižené sáčko, ideálně ještě ležérně otevřené.

volfish
945 příspěvků 4.7.12 13:59

Já se se zalíbením ohlédnu po každé hezky oblečené a sladěné ženě, bez ohledu, jestli má velikost 34 nebo 54. (jsem na chlapy, ale od doby, co chodím na MP si prostě víc všímám oblečení žen)

Curlygirl
1901 příspěvků 4.7.12 14:03

@volfish Já si všímám obojího, mužů i žen (taky jsem na chlapy), jsem pokaždé ráda, když to lahodí oku.

Pink_lemonade01
86 příspěvků 4.7.12 14:06

@Curlygirl Girlwithcurves se mi líbí, jako žena i to, jak se obléká, ale nemůžu si pomoct, podle mě je to z 80% těmi jejími vlasy. Kdyby měla klasické rovné nebo jich měla méně, jako má většina žen, tak by celkem ztratila svoje kouzlo. Celkově má kliku, že i když je plnější postavy, tak má pas, hezký obličej, to je spíš výjimka.
K tématu, silnější ženy ať to prosím nevzdávají, pokud jsou pěkně oblečené, tak první co vidím, je příjemný celek a pak až si všimnu, že je dotyčná vlastně silná. Pokud upravená není, vidím prostě tlustou ženskou.

zwedavka
1281 příspěvků 4.7.12 14:14

třeba tady jí to sluší úžasně
http://farm9.staticflickr.com/…9affa7_b.jpg

zwedavka
1281 příspěvků 4.7.12 14:15

Teda ten šperk se mně nelíbí, ale šaty jsou skvělé

Curlygirl
1901 příspěvků 4.7.12 14:21

@Pink_lemonade01 Asi ano, já ji mám tolik ráda asi podvědomě díky vlasům, které se podobají těm mým (strukturou, ne barvou). Naprosto souhlasím s celkovou upraveností. To je alfa omega vždy a všude. Potkávám dost silnějších žen, které mají hezké rysy v obličeji, ale pak často ten zbytek pokulhává. A co bývá úplně nejhorší je otrávený a zpruzelý výraz.

Příspěvek upraven 04.07.12 v 14:44

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek