XXL móda

Fotoalbum tématu (38) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Zuza Karadzic
30 příspěvků 4.7.12 14:30

Mikita. miki
Pytloidní oblečení pryč! I žena s velikostí 46+ může mít perfektní outfit. Důležité je najít si svůj styl - oblečení, doplňky, účes případně brýle, a toho se potom držet (viz any2). Podmínkou je kvalitní a padnoucí spodní prádlo!
Přijde mi, že ženy které svá kila umějí „nosit“ působí často líp než nahrbené šedé myšky s velikostí 38.
Souhlasím, že slečně na fotografii ty růžové šaty vůbec nesluší.

Pink_lemonade01
86 příspěvků 4.7.12 14:37

Někde jsem četla, že člověk se silnější postavou by neměl nosit růžovou, protože lidem podvědomě připomíná barvu masa. Zkrátka velký člověk v růžové vypadá jako velká hora masa, tudíž tlustší. Ale nevím, co je na tom pravdy:)

Zoe
316 příspěvků 4.7.12 14:52

@mikita.miki Tyto šaty se mi na té silné paní nelíbí, ani neladí s botami ani s přírodní scenérií. Je na výletě nebo jde do cukrárny?
Obecně si myslím, že ženám s nadváhou sluší, mají-li oblečení akorát (ani plandavé ani obtažené), prodlužující a svisle členěné. Doplňky také delší a „svislé“ jako např. dlouhý přívěsek či tenká šálka. Znala jsem takovou ženu, nosila skoro pořád dlouhé kalhoty a k nim dlouhý kabátek bez zapínání a různé šály. S výrazným nalíčením a zajímavými náušnicemi byla prostě kočka.

Normálnítřicítka
50 příspěvků 4.7.12 14:54

Myslím, že pokud má dotyčná souměrnou postavu, má napůl vyhráno. Hned se taková postala obléká líp. Dalo by se říct, že jsem taky obézní - spodek si ale kupuju 42 a vršek mám, světe div se, 48 - 50, protože mám opravdu obrovská prsa a trochu větší břicho. Když si dám vypasovanější vršek s normálním výstřihem, vypadám jako prodejná děva, když si dám něco volnějšího a víc zahalujícího, vypadám o 20 kilo těžší, než jsem. A když bych měla choutky stáhnout se v pase, budu vypadat jak v pátém měsíci těhotenství. A včíl babo raď.
Ono se lehko řekne, že je někdo vyžranej, ale já jsem se k těm horním proporcím opravdu nevyžrala. Jo, je na mě hmoty až moc, ale co s tím udělám? 50 tisíc na plastiku vážně nemám.
Jinak určitě je lepší i ve větších velikostech nerezignovat a oblékat se hezky, pytel to opravdu nezachrán. A když takovou nějakou dámu potkám, rozhodně si ji se zájmem prohlédnu, co bych se ventuálně mohla přiučit.

Pink_lemonade01
86 příspěvků 4.7.12 15:05

@Normálnítřicítka Je fakt, že i ty plus size bloggerky mají většinou buď souměrnou postavu s výrazným pasem nebo spíš těžší spodek. Taková postava se obléká nějak lépe, než velký vršek a malý zadek. Možná nosit pouzdrové sukně, které dělají pěkně našpulený zadek a k nim lehké, ne úplně obtažené košile, zastrčené do sukně?

LaalaB
787 příspěvků 4.7.12 15:22

Mě se teda Le big beauty na obrázku moc nelíbí. Hodně lidí tady píše, že se jim nelíbí v těch šaty, co má na sobě, ale podle mě to je to lepší, co na jejím blogu uvidíme. Když si oblíkne kalhoty, je to teprve nářez. Něco podobného si myslím o Girl with curves, ale ta má tu kliku, že má krásné vlasy, obličej a štíhlý pas. Přesto jí někdeté modely nesluší, ale tak nějak to urve tím svým šarmem. Ale jako inspirace pro další silnější ženy to není. A to teda ze mě rozhodně nemluví 56 kilo, jsem taky plnotučná. A i když uznávám, že i silný člověk vypadá líp upravený, tak já se momentálně soustředím na to, abych zhubla a prozatím nosím staré věci, mnohdy ne uplně vhodné. Ale mě se proste nechce ani jít cokoliv nakupovat na moji momentální postavu. Tím mín, že ji považuju za „dočasnou“ a radši se se současnýma rozměrama „ztratím v davu“. Těším se až zhubnu do aspon přijatelných rozměru a pak si pořídím hezký šatník.

hana.alexandra
48 příspěvků 4.7.12 15:29

Asi jsem dost povrchní, ale všímám si u lidí na první dojem asi nejvíc jejich oblečení. Tedy spíš, když se mi líbí oblečení, vkus, sladění, má u mě dotyčná osoba plusové body a já se za ní na ulici otočím a vlastně ani nepřemýšlím, jakou má dotyčná (popřípadě dotyčný, ale u chlapů se přeci jen všímám i jiných věcí :)) velikost nebo váhu. Fakt mě to nenapadne. Pokud se slečna i se svou nadváhou umí nést, líbí se mi to.

Ucije
38 příspěvků 4.7.12 16:04

Hlavou mi proběhne, že má odvahu a sebevědomí. U téhle konkrétní fotky mě navíc ještě napadlo, že růžová barva sluší snad jen malým holkám.
Jinak když potkám jinou obézní dobře oblečenou ženu, tak je to pro mne inspirace.
Ještě jsem chtěla napsat, že jsem tlustá a peklo sleduji pravidelně již několik měsíců.
Mikita. miki: Dejte sem tu fotku, alespoň pro mne to určitě bude inspirací :-)

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.12 16:34

@Pink_lemonade01 jste mi pripomnela rozmarne leto od vancury… „ruzova je barva selat“:)

saryvary
681 příspěvků 4.7.12 17:07
nohy

Nechci zakládat nové, „nožní“ téma, a tak využiju tohohle vlákna. Když už tu řešíme tloušťku a co ano a ne na sebe v souvislosti s ní… sebrala jsem odvahu a vyfotila svoje nohy. Strašně vám všem závidím ty sukýnky a šatičky, co nosíte (navíc je to hrozně jednoduché, hodit na sebe v létě něco takového a jít). Ač je mi přes čtyřicet, v životě jsem mezi lidi nešla v sukni či šatech. Za své sloupy se stydím. Pokud myslíte, že bych mohla někdy v sukni vyrazit, jakou délku (typuju, že jedině maxi) bych měla zvolit? Když zakryju tlustá kolena, vylezou mi tlustá lýtka, když vezmu něco do půli lýtek, lezou mi tlusté kotníky.

Mylady2
12413 příspěvků 4.7.12 17:12

@saryvary Ale vždyť je to v pohodě! Radím sukni ke kolenům:-)
Tahle délka co máte na fotce není to pravé až tak:-)

saryvary
681 příspěvků 4.7.12 17:16
@Mylady2 píše:
@saryvary Ale vždyť je to v pohodě! Radím sukni ke kolenům:-)
Tahle délka co máte na fotce není to pravé až tak:-)

No, ono je to to jediné, co sukňovitého doma mám - jsou to šatičky k bazénu. Myslíte aby to končilo nad koleny? Nebo v půlce?

mikita.miki
1935 příspěvků 4.7.12 17:16

Radím kousek nad kolena… a jestli vy si stěžujete na tlusté nohy, tak už si fakt jdu do sklepa na pytel od brambor :-D
foto? až se oblíknu, jdu se čančat :-P :-) čekají mě nákupy… i s balíkem plen v ruce musím být činaná :-D :-D

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.12 17:18

@saryvary ja mit vase nohy, tak se smeju svetu:))) klidne si oblecte sukni nad kolena… jen si pak nestezujte na prilisnou kvantitu obdivnych muzskych pohledu;)

saryvary
681 příspěvků 4.7.12 17:23
@mikita.miki píše:
Radím kousek nad kolena… a jestli vy si stěžujete na tlusté nohy, tak už si fakt jdu do sklepa na pytel od brambor :-D
foto? až se oblíknu, jdu se čančat :-P :-) čekají mě nákupy… i s balíkem plen v ruce musím být činaná :-D :-D

No, smáli se mi už na ZŠ, v tanečních mi jeden chlapec řekl, že se diví, že tam s takovýma nohama vůbec lezu (ajo, tam jsem sukni měla - jednou, než jsem s brekem utekla), maminka mi sukýnky nedávala ani jako malé, protože se za mě asi styděla a můj chlap mi to taky nedovolí. Zítra vyrazím na nákup a zkusím se na všechny vykašlat. Kdyžtak to svedu tady na vás na všechny :-)

Acrobaleno
1071 příspěvků 4.7.12 17:25

Prvá foto..čistá hrôza. Vždy mi to príde ako paródia na to isté oblečenie v normálnej veľkosti. Chápem, že aj ženy s touto veľkosťou sa chcú pekne obliekať, nie do vriec, ale - hlavne tie mladé baby, nebolo by lepšie niečo robiť s tou postavou?

Acrobaleno
1071 příspěvků 4.7.12 17:27

@saryvary Mne vaše nohy pripadajú v pohode, neviem prečo by ste sa za ne mali hanbiť. Videla som aj väčšie a v minisukňách.

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.12 17:31

@saryvary
Vaše nohy považuju za normální podle toho, co vidím. Sukně by se měla pořizovat v délce, která končí v té nejužší části nohy. Tudíž máte-li zřetelný přechod mezi lýtkem a kolenem, tak uprostřed kolena. Ta křivka totiž je pro estetický dojem významná. Nejhorší jsou sukně, které končí v nejširší části lýtka.

Mylady2
12413 příspěvků 4.7.12 17:44

@saryvary
Myslím že to co radí running je nejlepší! Tak směle do toho:-)

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.12 17:45

@LaalaB držím ti palce! Síce si pekne oblečených moletiek určite všimnem presne tak ako som zmienila a vážne YES - pretože okrem iných radostí je estetika v odievaní tiež radosťou spešl v tom, že deklaruje ženinu chuť do života! nech je telom akákoľvek. A to fajn. Ona tá chuť začať sa obliekať často nakročí chuť mať sa rada celá (-: ubrať váhu, získať nazad svoje normálne telo. 100 kílová žena nemá normálne telo, sorry / nemyslím teba. Ono sa stáva, že žena sa dočasne zanedbala = pribrala, možno sa rozdala iným, rodine a tak, alebo si pripadá stará/menopauza, či je len zmatená pred tou záplavou žrádla všade naokolo a berie všetko, zažratý životný štýl, smútok, frustre, mnohé ženy sa nemajú rady, dajú všetko starajú sa o druhých a na seba nepomyslia…

Je taká žena krásna? byť navonok pekne oblečená…

Karoshi
344 příspěvků 4.7.12 18:00

Jak už tu někdo psal, na hezky oblečené silné ženě vždycky hlavně ocením to, že není tak rezignovaná jako tolik jiných okolo, zvlášť když jde třeba o starší ženu. Ovšem nadváha prostě nevypadá dobře na nikom.

Mimochodem, mám jednu známou, hodně silnou holku, která má nadváhu hodně díky cukrovce (vždycky bývala trochu oplácanější, ale až potom co se jí projevila cukrovka, přibrala na současných asi 100 kg). Snaží se hezky, zajímavě oblékat, má hezký obličej, je vždycky upravená, decentně nalíčená, učesaná, usměvavá… Dokonce i můj přítel uznal, že jí to sluší, ale nikdo nemůže popřít, že kdyby měla o 20 kilo méně, vypadala by prostě líp.

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.12 18:01

@saryvary boty robia zázraky, za mňa len toľko (-;

saryvary
681 příspěvků 4.7.12 18:09
@Linden píše:
@saryvary boty robia zázraky, za mňa len toľko (-;

Taky o tom právě přemýšlím. Takže zítra vyrážím pro šaty (sukni) a boty. Díky všem za rady, nacvičila jsem si tu délku s kusem látky teď před zrcadlem, tak snad pořídím a najdu odvahu.

Nitty
112 příspěvků 4.7.12 19:38

Celkem se divím, že v této diskuzi ještě nepadly jména jako je Cupcake a Sugar and Spice:)

Jsou to sestry, britské blogerky, které se zaměřují na XXL módu. Zejména Cupcake preferuje takový roztomilý a sladký styl. Pastelové barvy, zvířátka, mašličky, volánky… Musí se nechat, že ty holky mají odvahu a mnohdy pěkné kombinace, ale nemůžu si pomoct. V jejich velikost mi nic z toho prostě roztomilé ani slaďounké nepřijde. Co na to říkáte vy?

Příklad Cupcake
http://i367.photobucket.com/…s/dfgfdg.jpg http://i367.photobucket.com/…s/yjfyjf.jpg

A jinak stránky obou sester:
http://www.cupcakesclothes.com/
http://charlotte-sugarandspice.blogspot.co.uk/

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.12 19:40

@Nitty mno.. me to prijde uz trochu moc, ale zase obdivuju a hodnotim, ze si kapkejk drzi svuj styl i pres svoji postavu!:) ma ale vyhodu, ze zije v britanii, kde nikdo nikoho nesoudi za to, co ma na sobe nebo na sve hlave… kez by to jednou bylo tak i u nas:)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek