XXL móda

Fotoalbum tématu (38) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
any2
246 příspěvků 4.7.12 19:42

@Nitty Opravdu velký bonbónek :) Nelíbí se mi to, ale pořád je mi to sympatičtější než mahagon, halena atd.

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.12 19:55

@Nitty tě pic
@razorblade néééééééééé

Chari
541 příspěvků 4.7.12 19:59

K těm prvním obrázkům.. já vnímám obal i hmotu, a když se tlustá žena/dívka pěkně obléká, vnímám to jako velké plus. Zatímco můj partner ji označí za vorvaně.

Navíc mám z pěkně oblečené a upravené tlusté ženy tak nějak automaticky pocit že se sebou něco dělá a asi pracuje i na váze (je to čistě pocitová záležitost naprosto racionálně nepodložená:)). Tlusté lidi v pytli vnímám zase pocitově tak, že se sebou asi nedělají vůbec nic.

Ty cukrátka na mě naopak nijak pěkně nepůsobí vůbec, mám z nich tak nějak pocit, že tam nejde o to, obléknout tu hmotu, aby vypadala pěkně, ale něco si dokazovat. Asi jako když se rozmáhá móda zaměňovat „big“ za „fat“. :)

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.12 20:19

@Chari o takychto ludoch sa tocia dokumenty, realne su to psychiatricki pacienti… tolerantni ludia im davaju mile mena, je toho plna britania aj amerika

Dalmitka
1866 příspěvků 4.7.12 20:34
XXL

Môj názor je ten, že akákoľvek žena, ktorá nie je „dokonalá“ podľa všeobecných merítok - či obézna, nízka, vysoká, vychrtlá, s vadami krásy na tvári, s nekvalitnými vlasmi, atď., - ak venuje svojmu zovňajšku pozornosť a oblečie sa pekne a premyslene - má veľké šance pôsobiť ak nie priamo príťažlivo, tak určite zaujímavo a najmä má to veľký vplyv na jej sebavedomie. Tu zohrávajú veľkú rolu najmä doplnky /to síce u každého, ale u obéznej ženy zvlášť/ - dobré a kvalitné topánky, kvalitná kabelka, zaujímavé šperky, dobré okuliare /či dioptrické, tak aj slnečné/ - všetky doplnky najkvalitnejšie a najluxusnejšie, aké si môže dovoliť. A zvýrazniť to, čo je na nej pekné - ak mám krásne vlasy, tak tie, ak mám krásne oči či pleť - to isté, ruky - detto. Ak má obézna žena to šťastie, že má pekné nohy - aspoň po kolená - nosiť sukne, sukne, sukne a perfektné topánky. Bohužiaľ, slečna na úvodnej forografii má nohy dosť príšerné, tu skôr obdivujem jej odvahu ich ukazovať, ale nakoniec - všetko je lepšie ako rezignovať, obliekať sa nijako, nestarať sa o tvár a vlasy a umárať sa v hrozných pocitoch menejcennosti a komplexoch. Radšej nech všetci na mňa pozerajú, že ako " čo to má oblečené?!?" než „ó Bóže, to je chudinka tučná, zanedbaná vo vreci oblečená“.

Olinka
2582 příspěvků 4.7.12 20:36

@Nitty Slečny jsou sice v obličeji krásné a mají super styl (byť mně rozhodně nesedne, pokud se s ním ztotožňují, jen dobře). Ale spíš mi připomínají malé tanky. To girlwithcurves rozhodně takhle tlustá není, i když je silnější. Proto ji mohu i obdivovat a při koukání na ni rozhodně nebudu myslet na to, že by měla zhubnout. U těchto slečen bohužel ano.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 4.7.12 20:40
@saryvary píše:
Nechci zakládat nové, „nožní“ téma, a tak využiju tohohle vlákna. Když už tu řešíme tloušťku a co ano a ne na sebe v souvislosti s ní… sebrala jsem odvahu a vyfotila svoje nohy. Strašně vám všem závidím ty sukýnky a šatičky, co nosíte (navíc je to hrozně jednoduché, hodit na sebe v létě něco takového a jít). Ač je mi přes čtyřicet, v životě jsem mezi lidi nešla v sukni či šatech. Za své sloupy se stydím. Pokud myslíte, že bych mohla někdy v sukni vyrazit, jakou délku (typuju, že jedině maxi) bych měla zvolit? Když zakryju tlustá kolena, vylezou mi tlustá lýtka, když vezmu něco do půli lýtek, lezou mi tlusté kotníky.

proboha ženská! máte krásný nohy, co bych za ně dala! (mně se všichni posmívali že mám „hůlky“, jen teď už si to málokdo dovolí, a sukně jsem odmítala nosit cca do 35 let). postnout takovýhle foto do vlákna o morbidně obézních je teda buď provokace, nebo známka naprosté nesoudnosti a nenávisti k vlastnímu tělu. to máte za kámošky samé 180/45 modelky nebo vás někdo z rodiny psychicky týrá?
MÁTE KRÁSNÝ NOHY.

Acrobaleno
1062 příspěvků 4.7.12 20:45

Cupcake poznám a je to over-the-top. Ale jej štýl sa mi páči.

Rahja
164 příspěvků 4.7.12 20:47

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:39

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 4.7.12 21:21
@mikita.miki píše:
Zajímal by váš názor. teď odtrhnu zcela svoje pocity a chci jasná, upřímná fakta. jak se díváte na ženy, dívky, holky, prostě všechny věkové kategorie s výraznou nadváhou? opravdu nemluvím o velikosti 40-42, to je z mého pohledu povětšinou normální ženská. ptám se na velikost 46 a více. pokud takovou ženu potkáte upravenou, sladěnou, ovšem bez pytloidního oblečení, například sukně okolo kolen, nějaký výrazný prvek, pořádné štekle… na hubené víte, že by se vám to líbilo. co vám probehne hlavou? a to zcela upřímně! přikládám foto jedné XXL blogerky pro dokreslení popisu.

upřímně:
foto se mi nelíbí
pokud potkám upravenou sladěnou ženu jakékoliv postavy, potěší mé oko
uvědomuju si, že „hubená holka v pytli je obvykle okolím hodnocena prostě jako holka v pytli, kdežto silná žena v pytli je obvykle okolím hodnocena jako osoba, která na sebe nedbá. tudíž ty silnější to mají prostě těžší, o to víc je obdivuju, že se snaží a nerezignují, musí to dát spoustu práce.
jenže "stokilový růžový bonbon“ už je prostě moc.
jsem si jistá, že to foto jste sem nedala proto, že byste tak vypadala. možná si tak připadáte, ale to bude hodně velká mýlka. 42 je pěkná ženská postava, vel. 46 není žádný vyžle, ale i ženy s velikostí 50+ vypadají jinak.

Olinka
2582 příspěvků 4.7.12 23:48

@mikita.miki To je teda hodně mizerná fotka :-D
Ale z toho, co vidím - máte štíhlé nohy. Tak je ukažte! Noste klidně barevné sukně, nejlépe po kolena (na fotce to vidím až od kolen dolů a tam jste úplně bez problémů, ale možná máte i pěkná stehna, v tom případě jděte i do kratší). Silnější paže bych řešila tričky a košilemi s rukávem po lokty nebo 3/4 (zrovna teď jsme si jednu lehounkou halenku v tomto stylu koupila a opravdu v ní není nesnesitelně oproti tričkům s krátkým rukávem).
Jinak taková ta klasika jako výstřihy do V, prodloužení siluety pomocí delšího rozeplého saka, kabátku nebo splývajícího šátku, taky se dají použít delší korále. S tím páskem nevím; připadá mi, že pas příliš výrazný nemáte, takže je poněkud bez funkce…

A jestli bude mít někdo blbé kecy, kašlete na něj zvysoka, já Vás obdivuju, že jste sem svoji fotku dala :-)

Rahja
164 příspěvků 4.7.12 23:51

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:39

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.12 23:52

První obrázek se mi líbí. Nevidím na tom nic moc pohoršujícího. Pořád to vypadá líp, než když si hubená ženská veme umělou halenku a prapodivný kalhoty a dá si na hlavu hrnec. Člověka vnímám jako celek a nechci rozlišovat, jak je kdo tlustej. Líbí se mi, když jsou u žen zvýrazněny ženské prvky, jako zvýraznit velkej zadek a ukázat, jakej mám pas. Hůř už vnímám tlusté paže a velká prsa, protože ta holka s tím najednou zestárne a vypadá, jak kdyby už odchovala několik dětí, denně tahala několik kilo tašek denně z krámu a člověk aby se bál, že bych od ní nedostala přes p*del taky. Sama mám silný paže a velká prsa a díky tomu celkově působím mohutně a útočně a nepříjemně a když se podívám do zrcadla, vidím se jak zápasnice sumo a to nosím velikost tak 42-44.
Další fotky od těch blogerek se mi nelíbí. Hlavně ten přesládlej bombon. Ale s takovou obezitou už nic moc dělat nejde a myslím, že silueta šatů je pro ní asi nejslušivější.
A fotka @mikita.miki mě připadáš taky v pohodě. Seš silnější, ale pořád v pohodě a né žádná chodící obezita, kde by se těžko rozlišovalo pohlaví.

Příspěvek upraven 05.07.12 v 00:06

mikita.miki
1935 příspěvků 4.7.12 23:57

Olinko, fotil přítel na chodbičce :-D s těmi rukávy vím, jen na to zcela úmyslně často házím bobek, tohle tričko je totiž strašně příjemný a u nás bylo jak v prádelně :-/

mikita.miki
1935 příspěvků 5.7.12 00:00

Rahjo, to sem netušila, ale něco pravdy na tom asi bude… kabelka je háčkovaná myslím z nějakého sysalu či co to je a má třásničky a je na dlouhém špagátě, takže když sprintuju za synem, můžu ji hodit křížem… a mám tam uvázaný svůj sekáčový šátek za 20 kč… je to isce hedvábí umělé, ale když už ho v těch vedrech netahám na sobě, tak aspoň na kabelce

Olinka
2582 příspěvků 5.7.12 00:00

@mikita.miki Však v pohodě, jen zkuste přítele přemluvit, aby fotil ví zdálky a zpříma, aby byly trochu poznat proporce. Uvědomila jsem si totiž, že ten pas může být skryt zkreslením při focení shora - boky samozřejmě vypadají užší, než ve skutečnosti jsou.

mikita.miki
1935 příspěvků 5.7.12 00:03

Olinko, máš pravdu, pas je trochu zřetelnější, boky… ehm… větší a nohy vcelku slušně v těch lýtkách, stehna katastrofa, délka po kolena je fakt maximum plus mám jednu šatovku na horka a i u ní si už nejsem jistá… no já ho proškolím ohledně focení, kluka jednoho ušatýho :-D

Dahllie
2222 příspěvků 5.7.12 00:17

Mám co mám a když už toho mám tolik, tak se z toho snažím vytěžit co nejvíc. Nebudu chodit v pytli do té doby než zhubnu. I tlustá chci vypadat co nejlíp to půjde. Jen to dá víc práce, protože je třeba přemýšlet opravdu o každém detailu. Ale i jako tlustá mám přece právo cítit se dobře.
Dneska jsem běhala po městě a hledala oblečení na svatbu kamarádce (bude mít modré šaty, takže moje modré koktejlky zůstanou po její prosbě ve skříni). Našla jsem celkem slušnou kombinaci… jenže to bylo malé. A to pak na tu svoji tlouštku nadávám, bohužel nezhubnu přes noc.

Bowle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.12 01:19

@Nitty ty fotografie mě… děsí. upřímně, nedovedu si představit, jak bych reagovala, kdybych někoho takového potkala na ulici. ale na druhou stranu ji obdivuji, že se nebojí barev ;)

shirla
882 příspěvků 5.7.12 02:09
tlustý, hnusný

…bohužel slečna na obrázku není velikostí 46 :-( ale hodně nad touto hranicí. Je rozdlíl mezi nadváhou a silnou obezitou. I když se slečna dokáže relativně hezky obléci, sladit doplňky, není to ONO. Když vidím člověka, který má více než těch 120-150kg, a vypadá to prostě už moc je mi z toho na blití. Je rozdíl mezi mužem, který má 120kg, výškou 185cm a jen pivním pupkem, než rozteklým tukem všude možně…blééé. Oblečení to prostě nezachrání.

saryvary
681 příspěvků 5.7.12 07:32
@viktorka_od splavu píše:
proboha ženská! máte krásný nohy, co bych za ně dala! (mně se všichni posmívali že mám „hůlky“, jen teď už si to málokdo dovolí, a sukně jsem odmítala nosit cca do 35 let). postnout takovýhle foto do vlákna o morbidně obézních je teda buď provokace, nebo známka naprosté nesoudnosti a nenávisti k vlastnímu tělu. to máte za kámošky samé 180/45 modelky nebo vás někdo z rodiny psychicky týrá?
MÁTE KRÁSNÝ NOHY.

Rozhodně to není provokace. Uvědomuju si, že to tu není psychologická poradna, napíšu Vám jen toto: začalo to kritikou už v dětství (tenkrát to byla mamka), později i prarodiče, pokračovalo to na střední škole, pak manžel, no a tak se to se mnou vleče celý život. Tak se nedivte, že mám pocit, že mám nejhorší nohy na světě. Teď už s tím nic nenadělám, ale vaše povzbuzující příspěvky mě přimějí to alespoň zkusit. Děkuju.

Sibyla
2646 příspěvků 5.7.12 08:24

@Dahllie Nejste tlustá, nýbrž plnoštíhlá. A vypadáte dobře. Velice nesnáším zaměňování pojmů: plná postava je plná postava, tloušťka je tlouštka. Jestliže osoba velikosti 42 kvílí, že je „tlustá“, co je potom ta růžová koule s mašlemi? Mezi nimi je větší rozdíl, než mezi dvaačtyřicítkou a Christinou Henricks, nej- sexy ženou r. 2010.

Příspěvek upraven 05.07.12 v 08:32

JarkaJar
432 příspěvků 5.7.12 08:28

@saryvary
Máte opravdu skoro ideální hezké nohy. Takhle podle mě mají nohy vypadat. Možná si Vaše okolí bere vzor z modelek - ty většinou hezké nohy nemají, aspoň mně to tak připadá.
@Dahllie - myslím, že máte štíhlou, nanejvýš plnoštíhlou postavu s větším poprsím.

Jinak k těm americkým a britským XXL blogerínám - nejhorší je ta, co vypadá jako bonbón, jak řekla @seznam.mih. To už je morbidní otylost a ještě to kombinovat s holčičkovským stylem - nee. Jak už tu někdo řekl, i pro mě je výjimka Girl with curves - je jen lehce obézní, má krásný obličej, nádherné vlasy a umí se hezky obléct. Morbidní obezita by se opravdu měla řešit, člověk si zadělává na problémy. Vím, že za tloušťku ne každý může. Ale problémy mu to bohužel určitě přinese. Vím, o čem mluvím - po dlouhé nemoci jsem dost přibrala, asi 8 kg, špatně se mi dýchalo a bolely mě klouby. Zatím jsem zhubla jen asi 3 kg, ale už je mi líp. Vím, že kdybych si tu zvýšenou váhu nechala, za pár let by mě čekala cukrovka, jako moji matku. Ty sklony jsou dědičné. Lepší je předejít tomu - pokud člověk může.

JarkaJar
432 příspěvků 5.7.12 08:29

@saryvary
Máte opravdu skoro ideální hezké nohy. Takhle podle mě mají nohy vypadat. Možná si Vaše okolí bere vzor z modelek - ty většinou hezké nohy nemají, aspoň mně to tak připadá.
@Dahllie - myslím, že máte štíhlou, nanejvýš plnoštíhlou postavu s větším poprsím.

Jinak k těm americkým a britským XXL blogerínám - nejhorší je ta, co vypadá jako bonbón, jak řekla @seznam.mih. To už je morbidní otylost a ještě to kombinovat s holčičkovským stylem - nee. Jak už tu někdo řekl, i pro mě je výjimka Girl with curves - je jen lehce obézní, má krásný obličej, nádherné vlasy a umí se hezky obléct. Morbidní obezita by se opravdu měla řešit, člověk si zadělává na problémy. Vím, že za tloušťku ne každý může. Ale problémy mu to bohužel určitě přinese. Vím, o čem mluvím - po dlouhé nemoci jsem dost přibrala, asi 8 kg, špatně se mi dýchalo a bolely mě klouby. Zatím jsem zhubla jen asi 3 kg, ale už je mi líp. Vím, že kdybych si tu zvýšenou váhu nechala, za pár let by mě čekala cukrovka, jako moji matku. Ty sklony jsou dědičné. Lepší je předejít tomu - pokud člověk může.

mikita.miki
1935 příspěvků 5.7.12 08:30

Slečno shirlo, pokud mluvíte o mé fotce - nu tak děkuju teda :-D ale s tím sem do toho šla, že jo. jinak 120-150kg nemám, to je holý fakt. jinak pokud mluvíte o fotce úvodní, kde je Stéphanie Zwicky, která se tím v nynější době už i živí, tak věřte nevěřte, některé její kousky jsou i v oné velikosti 46, samozřejmě podle výrobce a řetězce, z kterého kousky má. mnoho jejích šatů je ve velikosti 48, kde já už mám mnohdy problém přes záda. ne přes břicho, ne přes boky, ale záda - rambič holt. ale u blogerky je to především tím, že ona je velmi dorbná, ať to zní v její souvislosti jakkoliv podivně. malá, konstitučně prostě drobnější

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek