XXL móda

Fotoalbum tématu (38) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
mikita.miki
1935 příspěvků 5.7.12 08:33

Dahllie - neberte to jako bohapustou lichotku, ale ste opravdu moc hezká ženská, můj přítel by se za vámi otočil a já pravděpodobně taky. tomu se u nás říká sošná ženská. navíc u vás se nejedná ani tak o obezitu jako takovou (zááávidím ty nohy :-) )jako spíš o typ postavy - jablko.

JarkaJar
432 příspěvků 5.7.12 09:12

@Mikita. miki
Rozumím Vám dobře, že ta Big Beauty nosí velikost 46-48, nebo spíš že ty velikosti prodává? Ona je podle mě velikost, která nemá daleko k 60, pokud taková velikost existuje. Jestli má drobnější kostru, tím hůř. To už je v každém případě morbidní otylost. Omlouvám se za příkrý úsudek pro případ, že ta tloušťka je následek nemoci. Ale dává špatný příklad - mladá slečna, která si bude prohlížet její blog a není štíhlá (nebo je o tom přesvědčená), si pomyslí: „Jsem tlustá jako ona, je to v háji“, i když třeba je poloviční. A na druhé straně bude mít příklad modelek, které jsou hubené. A bude lítat mezi dvěma extrémy. Nenapadne ji, že možná je štíhlá nebo že má jen trochu nadváhu.

mikita.miki
1935 příspěvků 5.7.12 09:37

Vskutku nosí, mnoho jejího oblečení, obzvláště šaty, je ve velikosti 48, některé i 46. kalhoty by takové na sebe nenasoukala, ale šaty, sukně ano

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.12 09:48

@mikita.miki to s tou veľkosťou tej Stephanie myslite vážne? Mne teda na 46 príde obézna.
http://cdn.blogosfere.it/…eauty%203%20(Large).jpg

JarkaJar
432 příspěvků 5.7.12 09:48

No to jsem jelen. Ženy se stejnou velikostí, které znám, jsou mnohem štíhlejší. Včetně mé osoby.

Olinka
2582 příspěvků 5.7.12 09:54

@Dahllie Ach… Sice si dovedu představit, co za problémy Vám vaše ňadra dmoucí dělají (třeba se sháněním podprsenky - jinde než na Brastopu už ani nenakupuji a to zdaleka nemám Vaše kvality:-), ale já jsem jimi v dobrém slova smyslu fascinována. Nedovedu si představit, co to musí dělat s chlapama! Navíc opravdu nejste ten typ celkově tlusté ženské, které tuk doputoval i do prsou - nohy máte štíhlé, pas pravda pod tričkem vidět nejde… Za mě zelené ramínko:-)

mikita.miki
1935 příspěvků 5.7.12 09:58

Gulietto-taky když byste měla nějakých 155 cm, tak i s tou obezitou, jakou ona bezesporu má, tuhle velikost unosíte. jedna moje zákaznice, 179 cm vysoká ženská i přes svou štíhlost nosila velikost42-44 právě proto, že nan í prostě všechno bylo větší

Dahllie
2222 příspěvků 5.7.12 10:01
@Sibyl píše:
@Dahllie Nejste tlustá, nýbrž plnoštíhlá. A vypadáte dobře. Velice nesnáším zaměňování pojmů: plná postava je plná postava, tloušťka je tlouštka. Jestliže osoba velikosti 42 kvílí, že je „tlustá“, co je potom ta růžová koule s mašlemi? Mezi nimi je větší rozdíl, než mezi dvaačtyřicítkou a Christinou Henricks, nej- sexy ženou r. 2010.Příspěvek upraven 05.07.12 v 08:32

Sibyl, děkuji. Ač to nevypadá, mám téměř sto kilo a konfekční velikost 46+ ale jak jsem psala, snažím se nechat vyniknout to, co vyniknout má a schovávat to, co schovávat lze :-D

Dahllie
2222 příspěvků 5.7.12 10:05
@Olinka píše:
@Dahllie Ach… Sice si dovedu představit, co za problémy Vám vaše ňadra dmoucí dělají (třeba se sháněním podprsenky - jinde než na Brastopu už ani nenakupuji a to zdaleka nemám Vaše kvality:-), ale já jsem jimi v dobrém slova smyslu fascinována. Nedovedu si představit, co to musí dělat s chlapama! Navíc opravdu nejste ten typ celkově tlusté ženské, které tuk doputoval i do prsou - nohy máte štíhlé, pas pravda pod tričkem vidět nejde… Za mě zelené ramínko:-)

Taky jsem věrná zákaznice Brastopu a Bravissima :-D a chlapy už to spíš děsí 36JJ je prostě už krapet silný kafe

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.12 10:06

@mikita.miki nebude to skor rozdielnym čislovaním pre každy štát? Napr:
http://attachment.fbsbx.com/…tachment.php?…

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.12 10:08

Neviem prečo to tak divne načítava. :-(

evino
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.12 10:14
@viktorka_od splavu píše:
proboha ženská! máte krásný nohy, co bych za ně dala! (mně se všichni posmívali že mám „hůlky“, jen teď už si to málokdo dovolí, a sukně jsem odmítala nosit cca do 35 let). postnout takovýhle foto do vlákna o morbidně obézních je teda buď provokace, nebo známka naprosté nesoudnosti a nenávisti k vlastnímu tělu. to máte za kámošky samé 180/45 modelky nebo vás někdo z rodiny psychicky týrá?
MÁTE KRÁSNÝ NOHY.

Obávam sa, že ju psychicky deptá aj jej vlastný manžel, keď jej zakázal nosiť sukne. Takého manžela sa treba čím skôr zbaviť.

mikita.miki
1935 příspěvků 5.7.12 10:18

Je to možné, ona je ovšem francouzka a tam bych tipla to až tak markantní rozdíl nebude

Mori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.12 10:26
@evino píše:
Obávam sa, že ju psychicky deptá aj jej vlastný manžel, keď jej zakázal nosiť sukne. Takého manžela sa treba čím skôr zbaviť.

Přesně tak. Saryvary, proti mně máte hotové hůlčičky, a dlouhé, já musím odspodu nastavovat… (viz moje včerejší fotka v „co jsem měla dnes na sobě“). A mně všichni -kromě prodejců kozaček teda- říkají, že mám nohy dobré:-)
(nebo možná negativní komentáře jen odmítám slyšet…)

LaalaB
787 příspěvků 5.7.12 11:13

@gulietta @mikita.miki Taky mě to napadlo. Mám tu jednu chytrou knihu, ve které jsou převodní tabulky a kupodivu francouzská 46-48 odpovídá naší 44-46, takže tím to bohužel nebude. Potom už to muže zpusobovat opravdu jenom ta malá postava, ale i tak to je neuvěřitelné.

LaalaB
787 příspěvků 5.7.12 11:18

@mikita.miki Miki, vy se rozhodně nemusíte srovnávat s lebigbeauty, jste někde uplne jinde.jestli Postavu máte souměrnou, takže pokud jste se svou postavou smířená, dá se to docela korigovat a ve správném oblečení můžete vypadat přitažlivě. Nedávno jsem četla, že takovým postavám dodá tvar vypasovaná vesta, není nutné ji zapínat. Má a vytváří převážně vertikální linie Sama se na ni chystám. Ale na vašem místě bych si nepořizovala nic moc drahého. Podle vašeho komentáře, že jste háklivá na plky o hubnutí, příliš smířená nejste, ale možná jste se ještě jenom dost nenaštvala. Čekala bych, že to ještě přijde:-)Neberte to zle, myslím to jako povzbuzení.

Příspěvek upraven 05.07.12 v 15:32

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.12 11:45

K te jeji velikosti - ja normalne vrsek nosim 44 a nekdy i 46, ale treba v HMku nosim basic tricka velikosti M, ktera by normalne mela odpovidat 38-40. takze bych ji nejake veci velikosti 46 i verila

any2
246 příspěvků 5.7.12 13:07

Mám dojem, že některé topy (už je znovu nemůžu najít), které nosí, by měly být volné- takové ty pytle, ale ona je má na tělo. Možná i v tom je důvod „menší“ velikosti.
Taky se vejdu do sukně menší o dvě čísla, pokud se zapíná v pase. Ale kalhoty na ty svoje nohy nedá 48 ani náhodou, ledaže by měla okolo 150 cm.
Jinak se mi její styl líbí, něco jí sedí, něco ne, ale má moc hezký obličej, je upravená.
Co je ale šílené jsou boty, všechny se jí zařezávají do nohou. Je to ošklivé, ale hlavně jí to musí šíleně bolet, v tom se přece nedá chodit, měla by nohy rozedřené do krve. To samé některé náramky, zařízlé do rukou. Přece se nemůže cíti dobře a pohodlně, že se do mě něco zařezavá, na to bych si asi nezvykla.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.12 15:05

Ocením, když je žena se silnou nadváhou upravená, ale o to víc se mi vtírá myšlenka, jak je možné, že dopustila, aby to došlo tak daleko a vyžrala se do téhle hmotnosti. A také si představím všechny komplikace s tím spojené. A přemítám, jestli má chlapa. Omlouvám se, ale je to tak, nic pozitivního mne nenapadne.

shirla
882 příspěvků 6.7.12 00:43

mikita.miki…Mluvila jsem o fotce, co sem vložila zakladatelka diskuze. Proti vaší postavě nic nemám. Sama mám postavu typu jablka a tak vím, jak těžké je kombinovat, popř. zdůraznit pas.

Bugatti
4086 příspěvků 6.7.12 08:46

@mikita.miki Prosím znovu, vynechejte toho „tlustoprda“. Dokud se tak budete sama nazývat, budete se tak i cítit. Ono je dobré nebýt úplně spokojená sama se sebou a něco s tím dělat, ale na druhé straně, budete-li sama sebe takto hodnotit, na sebevědomí vám to nepřidá. Některé ženy mají v genech, že zůstanou celý život štíhlé, jiné se svou váhou celý život více či méně úspěšně bojují. Myslím, že prioritou naprosté většiny běžných žen (vyjma hereček, zpěvaček a modelek) není zústat za každou cenu štíhlá a krásná a věnovat tomu všechno (konečně přináší jim to práci). Je dobré hledat a najít střední cestu… dělat něco pro sebe, hýbat se, zdravě jíst… a se zbytkem se smířit a přijmout se taková, jaká jsem. Bohužel jsme neustále masírováni médii, ideálem štíhlosti (často hraničící s nezdravou hubeností) a reklamami plastických chirurgů (což je mimořádně výnosný byznys), které se nám snaží namluvit, že musíme mít velká prsa, štíhlé boky a že vrásky se dnes nenosí. Spokojená žena ve spokojeném vztahu na sebe samozřejmě přiměřeně dbá a pěkně se obléká, ale ví, že ideál je pouhá vidina (internetem proběhly fotky nenalíčených celebrit) a že přiblížit se ideálu jí nezaručí ani spokojenost ve vztahu, ani spokojenost sama se sebou.

Sibyla
2646 příspěvků 6.7.12 08:59

@Bugatti Absolutně! Důležité je sebepřijetí, naučit se žít se sebou, a udělat maximum ze svého zevnějšku teď - ne, až zhubnu. Budu-li spokojená, budu přitažlivá. Je hrůza otročit ideálu, který možná ani není reálný! Znám ne-dokonalé, oblíbené a milované ženy, a znám krásné, problematické a nespokojené. Hm, skoro bych řekla, že je to časté… Naše krása a elegance jsou jen jednou součástí života. Je třeba si osvojit zvládnutí svého zjevu a oblékání, stejně jako je potřeba zvládnout pravopis, ale neudělám přece z i a y náplň života! Kdo by pak se mnou mohl být šťastný?

anja.1
272 příspěvků 6.7.12 09:30

@Sibyl
Nehledě na to, že častokrát to chodí tak, že se hubnutí dá po pohybu až ve chvíli, kdy ho přestanete řešit a přijmete se taková, jaká jste (nemyslím tím rezignaci, ale právě to „Vážím si sama sebe a jsem atraktivní, i když nemám ideální postavu.“)…

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.12 09:36

Dále bych taky k dámám chtěla doplnit, že když se začnete sama sebe přemlouvat, že ste opravdu krásná, že nejste tak tlustá, jak si o sobě mysllíte, že jste kus pěkné baby, tak potom ve skutečnosti se tak opravdu budete vidět jako krásná pěkně tvarovná ženská. Fakt to funguje vidím to na sobě.
Nedávno jsem zkoukla jeden dokument „Tajemství“ a tam říkali, že pokud chceme, aby nám život přinášel samé dobré věci, je potřeba na ty dobré věci myslet. Protože když bychom mysleli n aty špatné, tak je taky tím přivoláme. Možná něco na tom pravdy je…

Bugatti
4086 příspěvků 6.7.12 10:02

@seznam.mih Ono to je trošku jinak. Dobré i špatné věci potkají v životě každého z nás. Ale i ty špatné musíme brát pozitivně, protože i ty špatné věci nás obohatí v tom smyslu, že nám přinesou životní zkušenosti, které jsou jinak nepřenositelné. A po překonání opravdu špatných věcí, které nás nevyhnutelně někdy v životě potkají, si najednou uvědomíme, že to, co jsme dosud považovaly za problém a trápily se tím, jsou vlastně prkotiny, které nestojí za to, abychom se jimi zabývaly.
Já jsem po těžkém úrazu… člověk by řekl, že to žádný přínos mít nemůže. Opak je pravdou. Jednak vím, jaké to je, sáhnout si až na dno a vím, co ze sebe v takové situaci dokážu dostat, jednak vím, na koho se mohu v krizové situaci spolehnout a na koho ne. Vím, jak se pečuje o nepohyblivé pacienty (a už jsem to využila v péči o nemocné rodiče) a na koho se mohu obrátit. Také si dnes velmi vážím práce špičkových lékařů (protože do té doby mi prakticky nic nebylo a setkávala jsem se jen s těmi podprůměrnými). Promiňte off topic.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek