Záhrada, pestovanie, kvety

Fotoalbum tématu (797) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
pavka_l
1236 příspěvků 13.10.20 11:00

@MP blanka Já hlasuji pro možnost, že je nemáte ráda a poznaly to. I na malém pozemku je dobré mít stromky - stín, udržení vody atd. A malou úrodu bych neřešila, mně by stačilo, že tak krásně kvetou.

ertz
609 příspěvků 13.10.20 16:35

@MP blanka Já teda nemám sloupovité jabloně, ale pokud jsou plody menší, znamená to, že jabloň jich má víc než je schopna uživit. Řekněme, že na ten stromek zvládne 10 kilo „hmoty“, což může být 50 velkých jablek nebo 150 prcků. Ty plody se musí protrhávat, když je jich nasazených moc (třeba ten shluk jablek na fotce). A samozřejmě stříkat - některé ty Vaše plody mi připadají něčím napadené - proto opadaly už během léta. A pokud stromek jeden rok přeplodí, tak potom odpočívá. Kdybyste vybrali rezistentní odrůdy, tak se postřikům vyhnete. Ale někde už i ta rezistence byla prolomena.

Stránka:  « Předchozí 1 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek