Zahraniční (čínský) e-shop s oblečením, botama....

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
mikita.miki
1935 příspěvků 4.2.14 09:16

@Foxynka no tak to je vcelku častý případ co jsem tak koukala… ale v tomhle případě se to i dalo fakt čekat

AnoNe
884 příspěvků 4.2.14 22:58

@Foxynka : Já teda nevím, ale mně ten kabát připadá příšernej v obou případech, nevidím v tom moc rozdíl.

huli1
1 příspěvek 3.6.14 22:16

Nenakupujete i přez aliexpres? :)

Moir
2330 příspěvků 4.6.14 10:51
@antees píše:
Je to UK, ale výroba pravděpodobně také někde v AsiiPříspěvek upraven 07.12.13 v 15:25

posílají z Číny

real.blond
6688 příspěvků 4.6.14 12:24

Ono je to tezke.. z asosu taky kolikrat prijdou slusne hruzy, ikdyz na fotkach vypadaji krasne.. myslim ted primo znacku Asos.. pakrat me nalakala super cena.. a uz nikdy vice :D

Go-lightly
3429 příspěvků 4.6.14 12:49

@AnoNe Nejde o vkus, jde o kvalitu. Na katalogových fotkách vypadá solidně ušitý z kvalitní látky. V reálu je to hadr jak na tepláky.

xTereza01
1 příspěvek 11.8.14 13:16
eshop

Ahoj, nevíte někdo ještě o nějakém jiném eshopu pro děti než jenom čínský eshop? V téhle době si řikám, že je lepší už i to oblečení objednat na netu, hlavně asi tedy výhodnější.

Marko21
1 příspěvek 15.8.14 15:19

Ahoj, jak uz bylo zmineno tak dobry je ebay.com , ale dporcuji poohlednout se o zde, kde jsou informace prave o obleceni z Ciny http://cinskytrh.cz/…ceni-z-ciny/

Ilonik
2 příspěvky 2.9.14 20:36
eshop

Ale ten ebay je zahraniční, ne? To já myslela něco českého, ze zahraničí by to trvalo určitě déle a je to pro mě větší risk.

Dita.belo
3 příspěvky 2.10.14 16:21
eshop

Jj, e-bay je zahraniční, já tam tehdy objednávala mobil, přijelo to z Hongkongu, ale tady doma objednávám třeba z kasicka.com, má tam sice com, ale je to české, jukni.

Miladka5
3 příspěvky 12.11.14 19:31

Jé, na ké kasicce jsme taky už objednávali, vcelku v pohodě, mohli by tam mít více věcí, ale tak stačí no.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek