Zájem o seznámení?Seznamka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luci222
1 příspěvek 9.12.16 19:31
Zájem o seznámení?Seznamka

Náhodou jsem objevila tyto stránky. Zatím jen tak pročítám a dívám se na témata. Nejvíce uživatelek je jistě z Prahy. Od nás z Vysočiny asi velmi málo. Docela by mě zajímalo zda by byl zájem i o případné seznámení přes tyto stránky. Témat je hodně a najdou se i společné zájmy. Co vy na to?

Reakce:
Jindrason
288 příspěvků 15.12.16 10:55

No to muselo být strašně náhodou. A strašně náhodou si došla sem poprvé a musela si nám to strašně náhodou sdělit.

Jordaan
9417 příspěvků 15.12.16 10:59

@Jindrason

To vite, nahoda je blbec :-D

g.kala
437 příspěvků 15.12.16 15:49

Hurá, seznamka a zadarmo… Takže dědku, já chci ženicha a hned! Musí být pohledný, chytrý, bohatý, dobrý milenec a snést mi modré z nebe. Hádám, že jich tu na MP budou mraky:D.

levandule.K
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 11:41

@g.kala nepřijde mi, že zakladatelka diskuze si tady chce najít chlapa, ale chce jít na kafe a pokecat si s někým naživo…

g.kala
437 příspěvků 16.12.16 14:54

@levandule.K To je pravda, ale myslím, že to nevadí, seznamka je univerzální pojem;)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek