Zaprděné Peklo

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.13 15:36

@corleone
No, já myslím, že @kočičííí žije normálně na zemském povrchu, kdežto tyhle výrazy se ozývají spíš z podzemních prostor (z Pekla?). Každopádně ani já podobné termity ve svém okolí neslýchám a tak jsem si ani neuvědomila, jaké mám štěstí na lidi.

Nanynka_02
450 příspěvků 15.04.13 15:37

Sekhmet, vždyť o kousek výš píšete, že máte velikost 40! Tlustá jste tudíž leda tak ve vlastní hlavě.

Sekhmet
1918 příspěvků 15.04.13 15:38

@kočičííí Byla byste hodně překvapená, jaký druh lidí se tak vyjadřuje :) Mladí, úspěšní, inteligentní, vzdělaní, suverénní, nadějeplní… blbci, co si myslí, že ve třiceti sežrali všechnu moudrost světa. Jen proto, že teď vydělávají stovku měsíčně, jsou přesvědčení, že jsou definitivně za vodou a nic špatného na ně v životě nečeká. A vše je samozřejmě jen a pouze jejich zásluha, protože jsou tak skvělí. A přece je to tak jednoduché, být úspěšný, krásný, žádoucí a bohatý. Trochu pokory v sobě nemají, uráží každého, kdo není podle jejich mustru (protože když jsou dokonalí oni, může být každý, stačí se jen trošku snažit). Jednou na to dojedou. Fuj, mluvím jako zapšklá stařena. Ale já vždycky čekám, jak si ten onen jednou nabije držku s rozběhem. Nastupují k nám po škole či zkouškách plni představ o své jedinečnosti, plnou hubu keců a po čtyřech měsících končí se silama, psychicky na huntě, zatímco já, nedokonalá a hnusná prasnice, zůstávám… a stále mne to baví.

Sekhmet
1918 příspěvků 15.04.13 15:40

@Nanynka02 A hlavách mého okolí.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.13 15:42
@corleone píše:
@kočičííí V tom případě asi žijete ve sluníčkovém světě plném inteligentů, kde se všichni mají rádi, usmívají se na sebe a množí se.

To ani náhodou. Dokonce spíš naopak. A nechoďte na mě se sluníčkovýma lidičkama, na to jsem dost alergická. Dokonce mám držku dost prořízlou a moc si servítky neberu, ale zostra a naprudko hodnotím spíše činy a výroky lidí z okolí, než vzhled. A nebylo to myšleno konkrétně na Vás, já jsem si neuvědomila, že jste to tady kdesi pronesl. Nicméně za názorem si stojím, nechci víc, než trochu taktu. Vím, že tady řešíme módu a potažmo vzhled, ne ty činy a slova, ale nevidím důvod říkat o člověku na vozíku, že je chromý kripl a může si za to sám, neměl skákat ten bungee jumping, při kterém se zkriplil a kdo se má na něho teď dívat. A tak jako bych v životě nevypustila z huby označení boubelka, tak ovšem ani ne prasnice.
Edit - opět překlep

Příspěvek upraven 15.04.13 v 15:54

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.13 15:44

@Sekhmet Myslela jsem na tyto typy, odhadla jsem to správně. Takové hošánky dokážu vzít pěkně u huby a všem to doporučuju.
Edit - překlep

Sekhmet
1918 příspěvků 15.04.13 15:56

@kočičííí Poté co potkáte sedmnáctého v jednom půlroce, přestane vás to bavit. Jsou všichni naprosto stejní, ani ty jejich kecy se nijak neliší. Unavuje mne už je jen poslouchat, natož abych se pokaždé nějak hluboce urážela. Vždycky si jen řeknu: takže další…debil, co tu dlouho nevydrží.

Kalanka
707 příspěvků 15.04.13 16:31

@Sekhmet A ze tento typ porad nabirate… mate pravdu, taky nesnasim tyhle typy. Oni k tomu poznani dojdou, ale asi to bude chvili trvat.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.13 16:39

@Sekhmet Jestli to takto máte k 17 mužům za půl roku, jde o první příznaky stárnutí…bohužel to mám taky :) :) :)Prostě už od Egypta není ta mládež co bývala:)

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.13 17:03

@GalianosjednimL
Tak to mám tedy z pekla (Pekla) štěstí, mám kolegu, který by mohl být mým synem, je vzdělanější než já a po mnoha stránkách zajisté schopnější, přesto se ke mně chová slušně a přátelsky. Kdepak, není to s tou mládeží až tak zlé.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.13 17:08

@Sekhmet
Tedy řeknu Vám, jsem překvapená, z Vašeho prvního příspěvku na tomto vlákně - týkal se barevnosti oblečení - jsem Vás tipovala na 19. Což, jak se zdá, zas až tak není. Další důkaz, jak má být člověk opatrný s rychlými soudy. Prosím Vás, tak barevně oblečená osoba a děláte si hlavu s nějakými mladistvými metroši? Že se těm blbečkům a kolikrát i blbkám zdá osoba vel.40 tlustá, nepřekvapuje.

Edit. vysluhuji si přezdívku Panípřeklep

Příspěvek upraven 15.04.13 v 17:17

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.13 17:09

@kočičííí No nechci Vám tzv. šlapat do bábovek, ale Sekhmetin pohled podporuje i pohled me známé - personalistky, co tvrdí, že děti mají vcelku vysoké sebevědomí, ale se schopnostmi je to daleko horší.

kočičííí
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.13 17:10

@GalianosjednimL
Dyť píšu, že mám štěstí.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.13 08:49
@Kemia Já znám pár jedinců, kteří používají termín „těžké kosti“
@Kemia píše:
Na zpomalený metabolismus se vymlouvá jedna půlka, druhá má problémy se štítnou žlázou. Většinou to mají tlustí lidé z přežírání a z ničeho jiného.
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek