Zboží v Tchibu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
yamama
185 příspěvků 1.12.12 21:28

Ja mam rada z Tchiba male hlouposti domu, ktere casto koupim jako darek (koupim, zkombinuji s necim jinym a zabalim). Ale mam treba kalhoty na behani (jedny teplaky a jedny 3/4), drzi uz leta a skvele konkuruji adidasum i nike. Takze mohu (samozrejme po peclivem trideni kvality) doporucit!

valery
1587 příspěvků 2.12.12 09:39

V Tchibu nakupuji pravidelne před Vánocemi dárky pro rodinu, pro sebe tu kupuju sortiment spíše kuchyňský - ubrusy, uterky a hlavně povleceni - kvalitni materiál. Doporucuju pravé teď na zimu koupit povleceni fleecove - zádný jiný není tak příjemné hrejivy -naposled jsem se tak zahrala v dětství u babičky pod perovou duchnou. Pokud nevite, co dat treba babicce nebo rodicum pod stromecek tak s timhle budete mít 100% úspěch. Já už jedno koupila vloni naši babce a po jejich nadšených komentářích jsem si před měsícem koupila pro sebe taky -prave se v nem valim :-) V prodeji je vždycky jen v tuhle dobu, třeba ještě nejaký zbyly.

Letika
5 příspěvků 2.12.12 21:06

Tchibo mám taky ráda. Věci jsou hezký a kvalitní. Příští týden bude v nabídce koženej diář kterej zbožnuju. Můj první mi vydržel tři roky a byl jako nový :).

PaolkaH
83 příspěvků 3.12.12 13:12

Moje mamka si tam koupila kozačky a vydržely jí sotva dva měsíce, než se rozpadly. Podle většiny ostatních příspěvků měla chudák asi nejspíš jenom smůlu.

buble
57 příspěvků 3.12.12 18:44

.

Příspěvek upraven 08.10.16 v 23:09

Klotylka
568 příspěvků 3.12.12 22:06
@Letika píše:
Tchibo mám taky ráda. Věci jsou hezký a kvalitní. Příští týden bude v nabídce koženej diář kterej zbožnuju. Můj první mi vydržel tři roky a byl jako nový :).

Nerozumím příspěvku - vydržel jen tři roky nebo byl jako nový?

Curlygirl
1901 příspěvků 4.12.12 08:50

Celé ty tři roky byl úplně jako nový, prostě kvalita… a pak, z ničeho nic, se rozpadl :-D

@Klotylka píše:
Nerozumím příspěvku - vydržel jen tři roky nebo byl jako nový?
chinin
2788 příspěvků 4.12.12 09:01
:-D
@Curlygirl píše:
Celé ty tři roky byl úplně jako nový, prostě kvalita… a pak, z ničeho nic, se rozpadl :-D
Sépia
426 příspěvků 4.12.12 09:23

Ja mám s Tchibom dobré skúsenosti, kúpili sme tam pánsku bundu a vydržala celé roky, naviac je to imitácia semišu a je pracia, čo pri svetlej farbe oceňujem.

Klotylka
568 příspěvků 4.12.12 20:52
@Curlygirl píše:
Celé ty tři roky byl úplně jako nový, prostě kvalita… a pak, z ničeho nic, se rozpadl :-D

JJ, tušila jsem, že to takhle nějak asi bylo. :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 4.12.12 20:58

Já bych nedoporučovala „luxusní“ věci z tchiba. Něco na děti nebo do kuchyně je ok, ale ty luxusní věci jsou myslím dost drahé na to, že je to tuctovka a kdovíjak krásné mi nepřipadají…

zuzaroza
729 příspěvků 4.12.12 21:36

@Klotylka Není diář @valery Flísové nebo flanelové???

Klotylka
568 příspěvků 4.12.12 21:42

Psala že je kožený. Tedy byl.

bestia
2300 příspěvků 4.12.12 21:46

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:43

valery
1587 příspěvků 4.12.12 21:51

@zuzaroza
Flisove (fleece)) - flanelove je bežné zname, o tom bych nemluvila. Nikde jinde než v Tchibu( ale nemusím vědet o všem) jsem takové povleceni nezaznamenala. Nejdrive jsem ho vloni na vanoce odzkousela na tchyni jako darek a když nesetrila slovy chvály koupila jsem si ho letos taky - a nechvalila jen ze zdvorilosti. Muzu doporučit, stojí asi 800,– na jednu postel. Je to ale sezonní zboží tak nevím, jestli ještě bude k dispozici v obchodech. Já ho vloni objednávala přes internet, letos se mi na nej podařilo narazit v obchodaků, kde ma Tchibo par regálu, tak jsem nevahala…už si trochu připadám jako agent firmy Tchibo, ale tohle povleceni je fakt bozi…:-)

nigge
93 příspěvků 4.12.12 22:45

Ja jsem celkem Tschibo nadsenec, hlavne co se tyce veci do kuchyne. Ted jsem si tam koupila takovy stojan na dort s poklopem :)
Potom odtam mam i nejake sportovni veci a ty si nemuzu vynachvalit. Kvalitni bezecke termokalhoty asi za 500 korun, coz je parada a pak jeste par sportovnich tricek.
Obleceni na normalni noseni se mi tam nelibi, pripada mi takove usedle, ale verim, ze kvalita bude dobra.

Karin
3948 příspěvků 5.12.12 11:10

Moje zkušenost: kdysi jsem si u nich koupila takovou levnou koženkovou kabelku, hezkou a jednoduchou, a ta je pořád pěkná, i po cca čtyřech letech, ale mám od nich i pár triček a to je aušus, hned z toho začaly lézt nitě, v látce se začaly objevovat drobné dírky, jeden patentek odpadl, po prvním vyprání se samozřejmě zkroutily švy… Takže jak co :-) Některé věci do domácnosti vypadají moc pěkně, ale oblečení už bych si tam nekoupila.

Dorenika
464 příspěvků 5.12.12 14:28

Jasom az doteraz nevedelaze tchibo predava aj nieco ine ako kavu, kazdopadne si to idem pozriet lebo je to zaujimavy zvrat

JarkaJar
432 příspěvků 6.12.12 13:02

No, na mě ty reklamy na Tchibo, co teď jdou v televizi, mají zvláštní účinek. Když jdu v „našem“ Albertu kolem regálu s věcmi od téhle firmy, jako bych slyšela bláznivý nepřirozený smích a nemám už chuť se o to zajímat. Dřív jsem tam koupila několik malých „pomocníků do domácnosti“ a jsem s nimi spokojená, ale teď mě ty reklamy úplně odradily.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.12 13:21

@Karin Oblečení a boty také ne. Dětské jsou hrůza!

nigge
93 příspěvků 6.12.12 15:52
@JarkaJar píše:
No, na mě ty reklamy na Tchibo, co teď jdou v televizi, mají zvláštní účinek. Když jdu v „našem“ Albertu kolem regálu s věcmi od téhle firmy, jako bych slyšela bláznivý nepřirozený smích a nemám už chuť se o to zajímat. Dřív jsem tam koupila několik malých „pomocníků do domácnosti“ a jsem s nimi spokojená, ale teď mě ty reklamy úplně odradily.

Já jsem ještě na Tchibo nevidela ani jednu reklamu v televizi, je to nejake priserne? :D

Letefa
716 příspěvků 6.12.12 15:55

@JarkaJar Díky bohu, že nejsem jediná.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.12 08:05

Stručně - zboží - jak co. O oblečení v černé, šedé a sem tam fialové nemám zájem, ale občas se tam vyskytují docela praktické, těžko sehnatelné věci, doplňky a pod.

Jejich reklamy - to je kapitola sama pro sebe. Líbí se vám? Tak to musím zcela vyjímečně konstatovat, ačkoliv ráda zachovávám lidem právo na vlastní názor, že jste se zbláznila, nemáte vkus nebo jste prostě někdo z Tchiba a děláte průzkum.

S kolegyněmi v kanceláři jsme se shodly, že reklamy Tchibo tvrdě šlapou na paty Smíškovi, protože tato přehlídka totální dem**ence je zcela vyjímečná. Šílenci, co se smějou jak pošahaná Blažková po třech zelených a na závěr zubatka s čelistí, za kterou by se nestyděly ani příšerky ze seriálu „V“ vykládá „nesmějte se, přesvědčte se“ - radši ne, kdybych zašla do jejich prodejny, mohla by slečna Zubatka odněkud vyskočit a kousnout mě do zadku.

Závěrem - na zboží Tchibo nevidím nic zajímavého, pokud v našem supermarketu narazím na něco, co se mi u nich bude líbit, tak to koupím, ale rozhodně toto zboží nebudu cíleně vyhledávat. Jejich prodejny mě nezajímají.

Prošla jsem jejich současnou nabídku a vypadá to jako výprodej ležáků z Bonprixu. Ty kožené kabelky - ošklivé, demode, živá vzpomínka na „překrásné kabelky“ z katalogu Neckermann z roku 1998. Kašmírový svetr za bratru 2000 kč? v Tchibu? Když už bych kupovala něco takového, tak si zajdu do značkové prodejny, abych to měla i se standardní obsluhou a dobrým pocitem. Stříbrné srdíčko na tenounkém řetízku za 1490,–- Kč - uvážím-li, že stříbro je teď levnější než chirurgická ocel, odhaduji normální cenu tak na 600,–-, o pravosti diamantu se dá asi úspěšně pochybovat, že? Nevím, jestli vám ty ceny a nabídka nepřijdou dost zvláštní, tak mě tedy jo. Ale buďme spravedliví - líbí se mi dámské kožené rukavice, jestli jsou opravdu kožené, tak za 499,–- je to pěkná cena.

Příspěvek upraven 18.12.12 v 08:28

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 18.12.12 08:11

A já si koupím vrtulník!

Acrobaleno
1018 příspěvků 18.12.12 08:56

Úprimne? Ja som si vždy myslela, že Tchibo, to je iba káva. A až teraz, keď chodia tie reklamy som zistila, že tam predávajú aj iné veci. Neviem, mám z toho pocit ako z BonPrixu alebo Halens.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek