Zboží v Tchibu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
valery
1587 příspěvků 18.12.12 09:08

@Matka Vlčice Že se vám reklama Tchibo nelíbí naprosto chápu-mně taky ne, ale naše diskuse je důkazem, ˇze je evidentně účinná; o firmě Tchibo a jejích zboží se mluví, a to je primárním cílem každé reklamy, a čím je reklama blbší až odpudivá, tím více zaujme a uvízne v mysli potenciálního zákazníka - ale nám to přece může být fuk, my se reklamou při nákupech přeci neřídíme?!

JarkaJar
432 příspěvků 18.12.12 09:21

@valery
Já se někdy řídím - že mi protivná reklama znechutí to propagované zboží. Ale uznávám, že většinou to tak asi není a že máte pravdu.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.12 09:28

@valery Já jsem docela rozmazlený spotřebitel a naopak si reklamy všímám a můj názor na výrobce produktu formuje dost zásadně. Skutečně, není to jen póza. Od výrobců, jejichž reklama je vyjímečně hloupá nebo třeba urážlivá a ponižující pro např. jedno z pohlaví, národnostní skupinu apod., nic nekupuji - proč - myslí si o zákazníkovi, že je blbec, nemají k němu úctu na straně jedné a vždy se najde nějaká konkurence, která nemá podobné přešlapy za potřebí na straně druhé.

Sibyla
2646 příspěvků 18.12.12 10:33

Já nevím, ale k věcem nabízeným výrobcem kávy prostě nemám důvěru: mám dojem, že je to jen reklamní tah, ne kvalitní zboží. Na mě má reklama přesně opačný efekt: co mi nejvíc vnucují, to nekoupím s pocitem, že kdyby to za něco stálo, nemuseli by to tolik inzerovat. Viz Whiskas, tvářící se jako nej- krmivo: je to shit, který mi nesmí přes práh, nikdy bych to kočkám nedala.

valery
1587 příspěvků 18.12.12 11:34

@Sibyla
Jj, přesně podle hesla: „Dobré zboží se chválí samo!“
Jinak patřím mezi občasné zákazníky Tchiba takže zkušenosti mám s jejich zbožím a řekla bych, že kvalitou ev. „Nekvalitou“ svých výrobků se nijak nevymykají běžńemu průměru; oblečeni tedy nekupuju, až na nějaké šály, ponožky či rukavice, spíš takové dárkové hlouposti…malinko se přeci jen trochu liší designem či nápadem od jiných značek, tak asi proto občas podlehnu :-) ale vyloženě zklamaná jsem ještě nikdy nebyla…

Příspěvek upraven 18.12.12 v 11:47

JarkaJar
432 příspěvků 18.12.12 11:46

Někdy jsou reklamy úplně nesmyslné: „Jedině pošta doručí zásilky stejně na každou samotu jako do velkých měst“ - řekla jsem si, že je hloupost dělat za drahé peníze reklamu na to, že někdo dělá svoji práci. To je jako „jedině kuchaři vám dobře uvaří“, „jedině řidiči umějí řídit auto“.
Mám ráda například jihočeský jogurt ve skleničce nebo bílý jogurt Hollandia a myslím, že jsou opravdu kvalitní. A přitom jsem snad v životě neviděla, že by na ně byla reklama.

Sibyla
2646 příspěvků 18.12.12 12:20

Oliviero Toscani (Benetton): „Reklama je navoněná zdechlina.“

Ziné
82 příspěvků 18.12.12 12:33

V Tchibu si kupuji mletou kávu a občas mě tam zaujme i nějaké jiné zboží. Mám odtamtud napěňovač mléka, čepici, šálu, pyžamo, budík, vyhřívanou deku, šaty, svícen… Věci jsou to pěkné a relativně kvalitní, ale vím, že srovnatelné věci seženu i jinde a třeba i levněji. Holt člověk občas té reklamě podlehne.

Khajka
506 příspěvků 18.12.12 12:35

@JarkaJar U té České pošty jsem to pochopila tak, že tu reklamu spustila proto, že jí končí monopol na doručování obyčejných zásilek. Neviděla jsem ji totiž dříve než až letos v prosinci.
Sma kupuji spoustu výrobků, na které jsem reklamu nikdy neviděla a doufám, že dobré zboží se skutečně chválí samo. Většinou totiž svou dobrou zkušenost pošlu dál a moji známí to dělají stejně…

valery
1587 příspěvků 18.12.12 12:46

@Ziné
Kdyby Tchibo nemělo regály v Intersparu, kde téměř denně při cestě domů z práce nakupuju potraviny a tak, pak bych se za jejich výrobky určitě nikam jinam nehnala, ale holt si mě tam ta ulička vždycky nějak vcucne… ;-D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.13 18:40

Neviete niekto či sa da tovar objednaný z eshopu tchibo vymeniť na predajni? Musí sa to reklamovať poštou?

waw
336 příspěvků 7.7.13 18:45
@Giulietta píše:
Neviete niekto či sa da tovar objednaný z eshopu tchibo vymeniť na predajni? Musí sa to reklamovať poštou?

Vrátit se na prodejně dá, takže předpokládám, že i reklamovat.

baltik
1706 příspěvků 7.7.13 19:40

@Giulietta asi jak co, ja jsem chtela reklamovat skrinku do koupelny, ktera v dobe zaruky nabobtnala, viditelne nebyla vode odolna a napsali mi, ze ji musim rozlozit a poslat zpet postou :(

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.13 19:44

@baltik Dokelu. :-(

baltik
1706 příspěvků 7.7.13 19:54

@Giulietta odpovidaji celkem rychle na mail, tak jim zkuste napsat dotaz na tu vasi konkretni vec, mailova adresa je na fakture

Dahllie
2222 příspěvků 8.7.13 01:09

@baltik Já mám dojem, že reklamace na prodejně je možná jen u zboží, které není označeno jako „dostupné jen přes www“, což bohužel nábytek většinou je.

myška.m
53 příspěvků 9.7.13 10:01

Objednávala jsem si přes e-shop nějaké věci na sport a kvalita mizerná, trika neodvádí pot, jak slibovali, brrrr, ale to je moje chyba, uvěřila jsem lákavé cenové nabídce (ostatně jako častokrát a častokrát jsem se napálila). Ale co mě naštvalo, že jsem si zboží vyzvedla, zaplatila, hotovo a za nějakou dobu mi přišla doporučeně obálka, že mám zaplatit 250kč za nějaké dukáty nebo co, vůbec jsem to nepochopila - objednala jsem, zaplatila a za co bych tedy měla dál platit? A protože jsem byla dlouho nemocná, tak jsem na výzvu nereagovala, pokud vím, přišla ještě jedna doporučená obálka, ale tu jsem už nevyzvedla. Nechci mi s nimi už nic společného.

baltik
1706 příspěvků 9.7.13 16:08

@myška.m to bude mozna ten jejich vernostni klub, ne?

myška.m
53 příspěvků 9.7.13 16:10

@baltik asi, ale já žádný nechtěla! :-) nechám to plavat a příští doporučenou obálku si radši vyzvednu..

JTinacz
1 příspěvek 5.2.14 19:43

Tchibo
je fajn :-) A díky tomu, že to není jen oblečení jako BonPrix nebo Halens, ale je tam hromada jinejch praktickej veci (kuchyn, zahrada atd.), tak tam fakt nakupuju rada…kupodivu zrovna kafe mi tam moc nejede (byt vzdy fantasticky voníííííí), takže to jsem zkoušela párkrát vzít do kávovaru a nee.
S oblečením mám ale dobrou zkušenost - drží. A zvlášt dětské je fakt dobré, třeba termolegíny jsem ještě lepší než od Tchiba neměla.

outfity
43 příspěvků 18.3.15 09:53

Já mám z Tchiba pohovku a stůl a jsem s ním moc spokojená. Takže za mně asi doporučuji :)

Raduskaaa96
1 příspěvek 14.7.17 12:40

Holky, a viděli jste ta nová trička, co nabízejí v tom aktuálním letáku ? Jsou super, určitě si nějaké koupím, a není to ani špatný dárek pro chlapa. :)

BarcaAri
631 příspěvků 14.7.17 12:59

@Raduskaaa96 Jo je to fakt uzasny.

Hele 1. reklamni opruzaci tu nikdy misto nemeli a psenka tu nekvetla (efekt presne opacny)2. stejne sem uz skoro nikdo nechodi tak nema smysl tu neco davat

Anif
6 příspěvků 15.7.17 15:38

Já mám kávovar a spokojenost jen ty kapsle by mohly být levnější a recyklovatelné…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek