Zdejší módní inspirace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Verrinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.13 23:40

Co se tyce inspirace a mych znechucenych poznatku.
Kdyz tam dam fotku, na ktere se nahastrosim do ledasceho, napisu, ze je vsechno ze sekace a stoupnu si na ulici, budu chvalena.
Pokud dam fotku na lyzich/ok, je mimo, ale snad ne az tak moc mimo/ s tim, ze je dobre ispirovat i sportovce, dozvim se, ze se potrebuju pochlubit dovolenou.
Jestli se odvazim dam fotku z letiste, kde je vice lidi, jsem za trapku co se chlubi.
Pridam-li fotku, na niz nemam doplnky ale slusi mi to, je to taky spatne.

To se moc nevyplati, zkouset tady inspirovat. Mam se rada a asi unesu hodne, ale spousta mistnich kritiku by se nejdrive melo naucit opodstatnenou kritiku a jit k veci.
Skoncila jsem s inspiraci a jdu si dale cist zahranicni casopisy.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.13 02:04

@Verrinka ono nebude to tym, ze na fotke na lyziach a na fotke z letiska rozhodne nebolo hlavnym motivom oblecenie?

Verrinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.13 10:59

@kappa bylo :) ja tam bydlim :)

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.13 11:49

@Verrinka Nam je srdecne jedno, kde byvate, ale ak sem date fotku, kotrej pokryva 20% osoba, ktora sialene mava palicami a zvysok je okolie, nie je to fotka oblecenia danej osoby. Ak na fotke su traja ludia, z ktorych vas vidno menej, nez slecnu vedla vas, nie je to fotka vasho oblecenia.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek