Zdravá výživa

Fotoalbum tématu (85) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.7.15 10:05

@benyka
Po první žalobě v amerckém stylu na to ta cukrárna bude ještě ráda upozorňovat.
Prostě se sichrují.

711990
3200 příspěvků 9.7.15 10:06

@benyka to ale neznámená, že by se to tam mohlo omylem dostat, ale že se to zpracovává někde vedle. Na cedulkách z M&S to mají napsané lépe - zpracováno v provozu, který zpracovává zároveň:…

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.7.15 10:09

@benyka
Pravdu ale máte v tom, že čím je ten seznam potenciálních „příměsí“ rozsáhlejší, tím menší hodnotu ta informace má.

benyka
7664 příspěvků 9.7.15 10:11

@711990 Ano. Takhle je to obvyklé a představím si pod tím úplně něco jiného, než svinčík a nulovou technologickou kázeň. :-)

benyka
7664 příspěvků 9.7.15 10:17

@SweetPotato Konec toho procesu, až tam napíšou úplně všechno, je naprostá ztráta odpovědnosti za výrobek: Tak jste si to neměli kupovat. My jsme vás varovali. :-)…Někde by měla být hranice, kdy obchodní inspekce ten výrobek zakáže prodávat jako zdraví nebezpečný nebo nefunkční (to třeba u textilu, který je určen pro účely, kde se předpokládá zašpinění, ale nesmí se adekvátně prát nebo čistit - například bavlněný ubrus s předepsanou teplotou praní 40°C).

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.7.15 10:26

@benyka
V tomto ohledu mají nejlépe nakročeno výrobci obuvi. :-))
nebo spíš :-((

benyka
7664 příspěvků 9.7.15 12:50

@SweetPotato Všichni se snaží. A my jim to polykáme i s navijákem a omlouváme předem. Absurdita toho vyplyne na povrch, když si člověk představí, že by přišel žádat podnikatele o zaměstnání a řekl: Chtěl bych u vás pracovat a dostávat za to peníze. Ale upozorňuji, že můžu chodit pozdě do práce, můžu ji flinkat, můžu v pátek nepřijít vůbec a během týdne si můžu jít vyřídit soukromé věci v pracovní době, můžu používat vaše zařízení pro svoji potřebu a můžu neumět to, co jsem napsal do životopisu, že umím. A ten potenciální zaměstnavatel by řekl: To přece nevadí, to se stává každému, nikdo není dokonalý. Tady máte dva platy předem a zítra nastupujete. :-)

coralline
835 příspěvků 9.7.15 12:51

To mi připomnělo můj šok, když jsem se na pytlíku kari dočetla, že obsahuje škrob. Vím samozřejmě, že se cpe do všeho možnýho, ale v koření jsem ho fakt nečekala.

benyka
7664 příspěvků 9.7.15 12:59

@coralline Mně překvapilo, když jsem našla sacharidy ve „výsekovém“ mase. Už vím, že nemám kupovat maso „křehčené“, protože je naijnektované škrobovou vodou, ale tohle mě taky nenapadlo. Informace byla na spodní straně balíčku, shora nebylo nic, co by nějaké anomálii mohlo nasvědčovat.

MaeGandal
767 příspěvků 9.7.15 13:15

@benyka @SweetPotato tak tady jde hlavně o to, že někoho by i stopové množství mohlo zabít nebo mu dost ublížit, takže ten si najde jiný výrobek. Ostatním, kterým mléko ve stopovém množství nevadí, si klidně koupí koření, které se zpracovává ve stejném závodu jako jogurty

Grossularia
3204 příspěvků 9.7.15 14:10

@MaeGandal Směsi koření se často míchají v závodech, kde vyrábějí třeba pytlíkové polévky, a v těch je sušené mléko běžnou přísadou. Nic nelogického na tom nevidím.

Je to problém výrobků od megafirem se širokým záběrem. Menší a úžeji specializované firmy mívají bez kontaminací a stop, protože jsou zaměřené třeba právě jen na to koření a linky s polívkami jim v téže hale nejedou :)

Grossularia
3204 příspěvků 9.7.15 14:12

@coralline Dřív se koření (hodně třeba paprika, tam to barva přerazí do dost vysoké příměsi) pajcovalo obvykle moukou. Ale kvůli nutnosti pak řešit přítomnost lepku se pajcuje teď spíš tím škrobem, ten je bezpečnější.

Grossularia
3204 příspěvků 9.7.15 14:23

@benyka Viněta měla špatnou barvu a byla v ní řada chybně psaných slov, ale pravda je, že většina z těch chyb byla až dole, v onom malém, menším a téměř nečitelném textu, kde mimo jiné bylo i varování: Pozor, možná obsahuje alkohol! (Lord Vetinari – Patricij, a tedy svrchovaný vládce města, bral správné označení potravin velmi vážně. Naneštěstí v tomto případě požádal o radu mágy Neviditelné univerzity a postavil otázku takto: „Můžete mi s absolutní jistotou potvrdit, když vezmete v úvahu multidimenzionální fázový prostor, metastatistické anomálie a zákon pravděpodobnosti, že některý uměle připravený nápoj neobsahuje absolutně žádný alkohol?“ Po několika dnech museli přiznat, že nemohou. A lord Vetinari odmítl formulaci „Pozor, pravděpodobně obsahuje alkohol!“ jako příliš sugestivní.)

benyka
7664 příspěvků 9.7.15 15:41

@MaeGandal V tom je právě ta zrada. Protože každý výrobce se chce chránit a předem se vyvinit z jakýchkoli potíží spotřebitelů s alergiemi, je to alibisticky napsané skoro všude. Něco o tom vím, protože nesnáším sacharidy. Nemůžu si dovolit koupit si něco, v čem i jenom „může být“ mouka, cukr, obiloviny, škroby atd. Takže v obchodě míjím 99% sortimentu, kde je to přímo součástí výrobku nebo to „může obsahovat“, což jsou (kromě snad soli) všechny potraviny v pytlíkách nebo v krabicích. Nekupuji ani kořenicí směsi typu „grilovací koření“, „gulášové koření“ apod. Ale doposud jsem si myslela, že z toho zbývajícího jednoho procenta sortimentu, což je výsekové maso, syrová vejce, syrová zelenina a jednodruhové čisté koření nemůže být nic závadné. Jak vidno, je to sice skoro k nevíře, ale může.

MaeGandal
767 příspěvků 9.7.15 16:55

@benyka ano, vaše zdravotní problémy jsem tady na MP zaznamenala. My právě hlídáme mléko. Sice stopové množství by tu a tam nevadilo, ale problém je, že stopové množství je tady a tamhle a taky ve věcech, kde vůbec nechápu proč tam je. a uz se to nasčítá a je to špatně. Chápu Vaše problémy, chápu udivení, ale přeci jen je lepší, že to tam napíšou, než abyste měla problémy

a v podobném duchu, přiznávám, že jsem velmi ráda za ta nová opatření pro alergiky. Třeba jsem zjistila, že dva chleby ze tří u nás v supermarketu mají v sobě soju. Vážně nechápu, proč je nutné do chleba cpát soju, věřím, že tam podle receptury být nemusí.

benyka
7664 příspěvků 9.7.15 17:48

@MaeGandal Omlouvám se, vím, že jsem s tím otravná. Zaskočilo mě to nepřipravenou, takže mám docela normální strach, čím se budu živit, až se podaří přifouknout škrobem i vejce. :-)

MaeGandal
767 příspěvků 9.7.15 22:25

@benyka ne, nemusite se omlouvat, tak jsem to nemyslela. Chapu Vasi zkusenost, i kdyz u nas to neni tak strasne, tedy je toho vic, ale stopove mnozstvi jednou za dlouhy cas nevadi. Kdyz Vam vadi i stopove mnozstvi, tak nakup musi byt temer tortura.

KonecneTady
77 příspěvků 10.7.15 08:39

O víkendu jsme byli na Slovensku (kde zřejmě platí podobný zákon o označování alergenů v jídlech jako v ČR) a v jedné hospodě měli nápis: „Všechna naše jídla obsahují všechny alergeny“

benyka
7664 příspěvků 10.7.15 09:32

@KonecneTady :-))) A je jasno.

Tebah
4257 příspěvků 10.7.15 09:47

@KonecneTady To fakt může napsat jen někdo, kdo nemá žádnou zkušenost s potravinovou intolerancí nebo alergií. Vždyť ti alergici si stejně jen vymýšlí a jsou jenom rozežraní a chtějí buzerovat kuchaře, že (ironie).

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.15 18:40

@Tebah Myslím, že ta hospoda to měla na mysli asi takhle (obr.), a já s nimi v tomto naprosto souhlasím. Těžký alergik se tak jako tak na nějaká čísla nemůže spolehnout a musí se dohodnout s personálem. Jsem proto názoru, že to značení může tak maximálně usnadnit nějaký předvýběr, ale to je tak asi vše. Takže pokud nějaká hospoda napíše, že alergeny jsou všude, naprosto je chápu.

Můj muž například nesnáší mlže, má po nich opravdu vážné alergické reakce. Nevadí mu ryby, chobotnice, krevety, humři, ale nesmí to být škeble, ústřice apod. Takže když jsme nedávno byli například v Koishi, stejně se ujišťoval u servírky, co který pokrm obsahuje, přestože složení je vypsáno na lístku a alergeny označeny, a servírka to pak šla ještě pro jistotu ověřit do kuchyně.

Mimochodem, dostali jsme se tak nečekaně k docela vtipné informaci, že jídlo označené jako vegetariánské obsahuje v omáčce tuňáka, ačkoli nebyl vypsán na lístku, protože kuchař se ujišťoval, jestli tuňák je OK. Což nám z pohledu alergenů nevadilo, ale nějaký ortodoxní vegetarián by to klidně zbodnul s klidným svědomím, protože přítomnost ryby by ve vegetariánském jídle nečekal. (Pro spravedlnost dodávám, že možná byla ryba označena kódem alergenu, to už si nepamatuji.)

benyka
7664 příspěvků 10.7.15 18:55

@Lola Problém je v tom, že když mám hlad, nemám chuť pročítat se nějakými protestními litaniemi. :-) I když si to přečtu celé, odrazuje mě to. Řeknu si, ha, naštvalo je to, tady se nejspíš už nedomluvím. A půjdu radši obtěžovat jinam.

baltik
1706 příspěvků 10.7.15 19:31

@KonecneTady ten zakon je evropsky
urcite se najdou i nepoctivi vyrobci, ale ja tedy znam jen ty, kteri oznacuji stopy alergenu jen tehdy, kdyz kontaminaci nedokazou zabranit (napr. jsou tam stopy uz od dodavatele suroviny)
navic inspekce to kontroluje, dokazujete, jak dodrzujete spravnou vyrobni praxi, jestli jste udelali vse k zabraneni a ze mate rozbory dokazujici, ze tam ty stopy jsou
moje zkusenost je, ze maly ‚garazovi‘ vyrobci v tom maji docela zmatek a jeste tu problematiku nepochopili
a ke zlepseni situace urcite doporucuju napsat budto primo vyrobci, ktery vas pobouril nebo rovnou na SZPI, zabyvaji se kazdym podnetem

pabylka
1035 příspěvků 11.7.15 00:03

@benyka Prosím Vás, vysvetlite mi ako možete neznášat sacharidy???

benyka
7664 příspěvků 11.7.15 00:45

@pabylka Nevím. Něco přestalo fungovat. Nejspíš produkce příslušných trávicích enzymů.

Stránka:  « Předchozí 1 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 151 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek