Zdravá výživa

Fotoalbum tématu (85) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Alousek13
2 příspěvky 18.07.19 18:46
vitaminy

Zdravim ženy. Chtěla jsem se vas zeptat jake berete vitaminy na podporu imunity? Je to semnou děsny, co chvila me boli v krku.Furt mam rymu a musim fungovat v praci, nějaky volno skrz to nehrozi.Uz poměrně dlouho beru vitamin C, ale vyjde to v nivedz.Diky za odpovedi

giuliettka
3843 příspěvků 18.07.19 18:53

@Alousek13 Ja beriem ten zlatý dolgit z lékarne. :-D

bao-baba
313 příspěvků 18.07.19 19:26

@giuliettka
Mažete ho na chleba nebo přidáváte do jogurtu? Já zase používám Wobenzym, ten je úplně na všechno, říkali to v rádiu. Je hlavně dobrej na nervy. Koupím si to velké zvýhodněné balení a jak mě někdo rozčílí, tak ho tou pikslou majznu a hned mám klid.

giuliettka
3843 příspěvků 18.07.19 19:31

@bao-baba No do prkýnka on je to krém? :-D
To som dajak vytesnila, priznávam nachytala ste ma na hruškách.
Ale tak ja si ho aj tak dám do jogurtu, uškodiť to nemože. :-D

bao-baba
313 příspěvků 18.07.19 19:38

@Alousek13
Když už sem valíte nevyžádanou reklamu, tak si to po sobě alespoň sakra přečtěte!

isko
1408 příspěvků 19.07.19 00:00

@Alousek13
Já se sprchuju každé ráno studenou vodou.

Hanica1
1 příspěvek 24.07.19 12:30

A proc si myslite ze to pani musi psat jen pro reklamu?!Ja jsem treba taky vzdycky rada za tipy pac ten trh je toho vseho tak prhlcen, že bych rada něco kvalitniho. A ted mě tu urcite zas par milych dam ukamenuje že pisu reklamu, ale ja uz nějakou dobu beru vitaminy shitake a cesnek od vitolife.

Matmys
2275 příspěvků 31.07.19 14:29

@Hanica1 Že vám to stálo za to, kvůli blbýmu česneku se zaregistrovat…

bao-baba
313 příspěvků 31.07.19 15:12

@Matmys
Nejspíš stálo, to není jen tak obyčejný česnek, ale ten od Vitolife :-)

profesorka
90 příspěvků 19.08.19 09:36
wobenzym

@bao-baba wobenzym už asi přestal být populární, je na něj všude reklama:dovolená bez něj je ztracená. Když jsem ho brala, nepomohl mi a ještě přibývala kila. A když ho brala naše malá věčně nemocná dvojčátka, byla to díra do rozpočtu i riziko:zkuste zařídit, aby roční dítě spolykalo naráz 8 tabletek

Moudd
98 příspěvků 19.08.19 13:10

@profesorka Myslím,že 8 tablet Wobenzymu pro roční dítě není vhodné.

Ivana32
38 příspěvků 19.08.19 13:24
@Hanica1 píše:
A proc si myslite ze to pani musi psat jen pro reklamu?!Ja jsem treba taky vzdycky rada za tipy pac ten trh je toho vseho tak prhlcen, že bych rada něco kvalitniho. A ted mě tu urcite zas par milych dam ukamenuje že pisu reklamu, ale ja uz nějakou dobu beru vitaminy shitake a cesnek od vitolife.

Shitake je houba, ne?

Birdonawire
45 příspěvků 19.08.19 13:59
@Hanica1 píše:

Vím, že občas píšu bez diakritiky, a nenávidím to, bohužel počítač to jinak neumí. A zpětně se červenám za každou chybu, co kde udělám. Ale „Váš češtin“ mi rve oči.

Stránka:  « Předchozí 1 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek