Zdravotní pantofle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
viktorka_od splavu
7777 příspěvků 2.6.15 11:34

@Potrefenáhusa no tak ze sandálů není potřeba se přezouvat do papučí… takže si spíš představím toho chlápka v obleku, co se mu nechce celej den sedět v polobotkách páč přeci za tim stolem to neni vidět… a dopadne to jako foto výše (blink;-)
se smějete jo? já to ale občas fakt potkávám!;-))

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.15 12:00

@Potrefenáhusa Nesmějte se, občas tohle v kanclu fakt máme :)

711990
3200 příspěvků 2.6.15 12:04

@Pinot Noir nene…:D i když měla jsem kolegyni a ta se přezouvala do něčeho podobného, akorát do zdravotní obuvi to mělo daleko:D protože jí z TOHO lezly předem palce, takže si nejdřív šlapala půlkou chodidla po zemi, pak šla část její nohy v pantoflích a pak zbytek boty. K tomu apartní legíny, camel toe a vymytý mozek. Zbožňovali jsme ji všichni:-)

Hanzis
6 příspěvků 2.6.15 18:53

@Potrefenáhusa Hanzis pracuje v neformálním prostředí, kde pár lidí chodí dokonce i bosky… Tohle by opravdu neměl být estetický problém pro nikoho na patře:

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.15 22:43

@Hanzis To je v pohodě, já si vážně představila kravaťáka ve fuseklích a papučích :)

mo_hajkova
16 příspěvků 3.6.15 14:36

Scholl je nejlepší značka

izabelaregina
3 příspěvky 16.6.15 13:42

Ano, taky za sebe doporučuji Dr. Scholl

Hanzis
6 příspěvků 1.7.15 09:25

Hanzis přidá i tip (sám se rady nedočkal), bohužel jen asi pro dámy a odvážné pány na Primavery snad ze španělska - prý zdravotní obuv

Hanzis
6 příspěvků 1.7.15 09:26
@Hanzis píše:
Hanzis přidá i tip (sám se rady nedočkal), bohužel jen asi pro dámy a odvážné pány na Primavery snad ze španělska - prý zdravotní obuv

O šajse, nemají tam větší obrázek jen patu, tak obrázek http://www.pp-servis.eu/…2_4039_v.jpg správný link je tady

PetraPetronelka
1 příspěvek 24.11.15 17:40
Zdravotní obuv

Ahojky, pokud ještě potřebuješ sehnat kvalitní zdravotní obuv, tak ti můžu doporučit zdravotní obuv obuv www.pp-servis.eu/zdravotni-obuv/ z tohoto e-shopu. Už jsem tam nakupovala a byla jsem spokojená, mají fakt velký výběr :)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek