Ženy 40+, 50+ a dále

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Tanini
20 příspěvků 6.1.15 21:19

Milé dámy, vlastně mne moc těší, že vypadáte mnohem lépe nebo budete v 70. vypadat lépe, než dáma na obrázku (nepřišlo mi na ní zase až tak nic odstrašujícího, neříkám, že je to můj vzor, jak bych chtěla vypadat - byl to pouze ilustrační obrázek). Dále jsem ráda, že kromě Vašeho úžasného vzhledu, nejste diblíci, hospodyňky, důchodkyně, které nemají, co na práci, než drbat v klubu důchodkyň, chodíte pravidelně do salónů krásy a máte kolem sebe spousty zajímavých inspirativních lidí:-)Přiznávám, že jsem se při zakládání tématu nevyjádřila asi dost přesně a spousta z Vás mne nepochopila (moje chyba, to myslím vážně). Proto už netřeba v diskuzi pokračovat, zde opravdu nepochodím. Díky i tak za Vaše názory, diskuzi smažu, jestli to půjde, abych neplevelila:-)

tiny_fox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.15 21:30

@Tanini
dáma na ilustrační fotce se mi krutě nelíbí (bez ohledu na to kolik jí je let) prostě proto, že na mě působí jako… ehm… maškara :-/

v každém případě vám budu držet palce, aby se vám povedlo vyjádřit se lépe a vaše cílovka vás pochopila… ;-)

colette11
453 příspěvků 2 inzeráty 6.1.15 21:46
@Tanini píše:
Milé dámy, vlastně mne moc těší, že vypadáte mnohem lépe nebo budete v 70. vypadat lépe, než dáma na obrázku (nepřišlo mi na ní zase až tak nic odstrašujícího, neříkám, že je to můj vzor, jak bych chtěla vypadat - byl to pouze ilustrační obrázek). Dále jsem ráda, že kromě Vašeho úžasného vzhledu, nejste diblíci, hospodyňky, důchodkyně, které nemají, co na práci, než drbat v klubu důchodkyň, chodíte pravidelně do salónů krásy a máte kolem sebe spousty zajímavých inspirativních lidí:-)Přiznávám, že jsem se při zakládání tématu nevyjádřila asi dost přesně a spousta z Vás mne nepochopila (moje chyba, to myslím vážně). Proto už netřeba v diskuzi pokračovat, zde opravdu nepochodím. Díky i tak za Vaše názory, diskuzi smažu, jestli to půjde, abych neplevelila:-)

No ono bohužel tak, jak jste to podala, to fakt vypadá trochu obludně. Zkuste se vyjádřit přesněji. Netřeba hned mazat téma

dost_bot
2071 příspěvků 6.1.15 21:47

@colette11 Ale, já myslím, že to bylo vyjádřeno poměrně přesně - jen odezva nebyla dle očekávání zadavatelky…

vaanavi
75 příspěvků 6.1.15 22:00

@dost_bot Tiež si myslím. Napokon, väčšina príspevkov v debate nijako nezdôrazňovala, o koľko sme krajšie, šikovnejšie, pestovanejšie či lepšie gazdiné (dosadiť podľa vlastného výberu). Že sme nepochopili otázku, je menej pravdepodobné ako to, že neboli pochopené odpovede. Jednoducho, ozaj nepotrebujem, aby mi niekto podobne organizoval voľný čas. Podľa ostatných odpovedí ani nikto iný - teda z tu prítomných. Asi sa tu nestretáva vhodná cieľová skupina, no…
Pani v bledomodrom chápem ako ilustráciu a nezaoberám sa ňou

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.15 22:02

Nechci být zbytečně protivná, ale asi nedokážu mlčet, protože jsem konečně dokázala identifikovat svůj dojem z té fotky. Ta ilustrační paní mě nepohoršuje tak strašně jako zbytek přítomných ani nemám dojem, že je jí osmdesát. Modré stíny jsou sice démodé, ale za to se snad hlava netrhá. Ale pravda je, že ilustrace je výstižnější, než možná sama autorka tématu chtěla. Jak na ni tak koukám, vypadá přesně jako osoba, která nějaký takový klub řídí. Nebo moderuje nějaký televizní pořad, kde se kombinuje dechovka s milým popovídáním od srdce k srdci a recepty na domácí koláče, určeno pro starší a pokročilé. Fakt že jo.

dost_bot
2071 příspěvků 6.1.15 22:06

@stricc Ano, přesně!

colette11
453 příspěvků 2 inzeráty 6.1.15 22:09

@stricc Asi jo, nejspíš máte pravdu

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 6.1.15 22:13

@stricc presne, vypada jako hororova tchyne:-)

Dadoo
5536 příspěvků 6.1.15 22:17

Zakládat „klub“ pro ženy, které o sebe chtějí pečovat - no.. ve svém věku už to umím, resp. my, co sem chodíme už s tím své zkušenosti máme a chodit do klubu s někým, kdo se to musí učit..
Asi se míjíte s cílovou skupinou.
Když si představím, že jdu do klubu a budeme si s Mařkou, Jaruš a Vlastou doporučovat co na sebe plácnout, v čem vyprat nebo jak ze dvou starých tři nové udělati.. jdou na mě mrákoty..

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.15 22:40

@viktorka_od splavu s prominutím vypadá jako stará rajda, jak by řekl můj nebožtík tatínek.

EvelineShop
113 příspěvků 6.1.15 22:47

@Tanini Som čerstvá 40+ a úvodná foto sedí tak na vek mojej mamy 60+ Neviem si predstaviť, chodiť do nejakého takého „klubu“, ja podnikám, pracujem, mám malé deti, žijem, zaujímam sa o módu, baví ma vše okolo toho, pečujem o seba a sem-tam si zájdem „zapařit“, ale rozhodne ne so ženami, jak v úvodnom príspevku… Pardon.

A myslím, že ani moja mama (velice udržovaná dáma) by do niečoho takého nechodila.

Ptera
112 příspěvků 6.1.15 22:49

Pro mne je tedy lepší „age mix“ společnost a také pro to něco dělám.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.15 22:55
@stricc píše:
Nebo moderuje nějaký televizní pořad, kde se kombinuje dechovka s milým popovídáním od srdce k srdci a recepty na domácí koláče, určeno pro starší a pokročilé. Fakt že jo.

Ha, vybavil se mi pořad „My dva a čas aneb Nezatloukat“, na ČRo 2 v sobotu dopoledne. Občas se mi podaří na to náhodně narazit, protože předtím je Meteor, který poslouchám se zájmem a pozorně. Následného Karla Gotta ponechávám žít z lenosti jako neškodnou clonu na pozadí k sobotnímu dopolednímu úklidu a vaření, ale z afektovaně devótního tónu bodře vtěrkující moderátorky (prý nezatloukat… to až fyzicky bolí) mi začne vybuchovat mozek během prvních pěti sekund, tygřím skokem se neprodleně vrhnu k přijímači a přepnu na BBC.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.15 22:58

@Lola Mně se zas vybavuje Pavlína Filipovská v dráťáku blahé paměti :-)

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.15 23:04

@stricc Hm, tak to neznám, ale asi si to dokážu představit.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.15 23:10

@Lola já zas neznám ten váš pořad, ale mám temné podezření, že to bude jakési pokračování toho mého. Takové věci dávali vždycky, akorát se to posunulo do méně atraktivních kanálů a vysílacích časů. V rádiu i v televizi. A vždycky se okolo vyskytovaly decentně upravené nemladé dámy s laskavým úsměvem a unavenýma tvrdýma očima. Nebo Josef Zíma :-)

Go-lightly
3429 příspěvků 6.1.15 23:13

Já myslím, že sdružovat se na bázi věku chtějí lidi tak do 20. Pak už jsou vyhranění a nedají se házet do jednoho pytle. Nehledě na to, že si do 40 let nadělají určitě vlastní přátele podobných zájmů. A kdo ne, ten je buď introvert (nic proti nim) nebo asociál (nikdo s nimi nevydrží), ale rozhodně mu nepomůže spolek cizích lidí, náhodou narozených ve stejném roce.

idajda
609 příspěvků 6.1.15 23:33
@Tanini píše:
Pomozte mi myšlenku více uchopit a dát jí konkrétní rysy. Děkuji moc.

jdete na to celé špatně! klub nezakládejte na bázi příslušnosti k věkové skupině, ale udělejte z něj výlučný klub, jen pro pár vybraných, jejichž přijetí bude podléhat lustraci a doporučení nejméně pěti dalších členek klubu, členství se bude dědit, atp. a budete mít vystaráno! :-)

colette11
453 příspěvků 2 inzeráty 7.1.15 08:58

@Lola @stricc Připomíná mi Zdeňku Vařechovou z pořadu Křeslo pro hosta

colette11
453 příspěvků 2 inzeráty 7.1.15 09:00

Tady ji máme

Pirek
7060 příspěvků 7.1.15 10:07

Já si představuju, jak ze mne bude ještě v 39 letech a 364 dnech v podstatě cool mladice, která se bez takových klubů obejde, a úderem půlnoci mého 40. věku se transformuju do modrorůžové ilustrační paní a začnu chodit do klubu se stejně postiženými, pro ty recepty na třešňové koláče.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 10:08

Do takového klubu bych nechodila určitě. Ale kdyby mi někdo založil dámský turistický klub, tak to jo. kamarádky mám líné jak vši a manžel už nechce ty celodenní tury se mnou absolvovat.

MarcelaN
161 příspěvků 7.1.15 10:38

@ionicera tak to jsme mi pripomnela osud me kolegyne, rovnez zdejsi cilove skupiny. Na sportovni seznamce se seznamila s muzem, s kterym zacala chodit po horach. Potom spolu zacali jezdit na kole, v zime chodit na badminton. Nasledovaly navstevy kulturnich akci no zbytek se dal cekat - rozvadi se svym puvodnim manzelem a bydli s tim novym muzem…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 10:42

@colette11 na tu jsem úplně zapomněla, paměť je milosrdná.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek