Ženy 40+, 50+ a dále

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 10:48

@Pirek já jsem se právě zděsila když jsem tu babu na fotce viděla!
Ty kterým je přes čtyřicet a dávají sem fotky jsou moc hezké, vypadají skvěle, prostě mladé ženské. Já jsem tak ráda že se ta věková hranice posunula!
Krom toho baba na fotce buď žila nezřízeným životem, nebo je jí k sedmdesátce. Odrostlá pěšinka, blbé líčení, hnusné šaty, tohle jako o sebe dbá? Kdy?

Pirek
7060 příspěvků 7.1.15 11:09

@RenaLange
Já jsem vždycky překvapená, když sem nějaká stálá přispěvatelka, kterou považuju za svou vrstevnici, napíše, že má dospělé děti nebo dokonce vnuky! Dneska už není třeba se bát, že po nějakém čísle končí život nebo se po něm sakumprásk změnit na dobrotivou babi Boženy Němcové.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 11:12

Do podobného kubu bych nikdy nešla přestože cílová skupina jsem…stejně jako kdysi nechodila do mateřského centra, vůbec je mi podobné sdružování cizí, pracuji v převážně ženském kolektivu a představa scházení se s cizími ženskými ve volném čase z dost podivných důvodů…fakt ne

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 12:19

Znovu jsem si příspěvek přečetla, tentokrát až do konce a napadlo mě, co to pojmout opačně…,,jak nedopadnout jako dáma na fotce,,…ne ani tam bych nechodila :-D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 13:51

Úplně bych to nezavrhovala, ale myslím, že podobné kluby můžou být přínosem pro ženy tak od 65, které zůstanou samy, nemají svoje známé a nedokážou se samy seznámit a zabavit. Sama za sebe (60 na sebe nedá dlouho čekat) si neumím představit, kde bych na něco podobného vzala čas a chuť. Když chci babinec, jdu na kafe s kamarádkama (věk od 30 do cca 65), když chci poradit s vizáží, zeptám se dcery a snachy, manžela nebo MP. Paní z obrázku by mě teda nikam nenalákala, protože dermacolové masky nejsou mým vzorem a cílem.

Dadoo
5536 příspěvků 7.1.15 18:58
@colette11 píše:
@Lola @stricc Připomíná mi Zdeňku Vařechovou z pořadu Křeslo pro hosta

Ještě podobnější je arcimrše Libuši Pospíšilové, která kdysi uváděla s Vladimírem Menšíkem televizní Bakaláře.
Lepší foto jsem nenašla 

colette11
453 příspěvků 2 inzeráty 7.1.15 19:17

@Dadoo JOOOOOO, to je přeeeesssssnýýýý :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 19:19

@Dadoo na to jsem nikdy nekoukala, takže ji neznám, ale podle fotky: joo, sundat brejle a je to ona

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.15 20:00

Ja chcem do klubu, kde bude šefovať Christie Brinkley a v 60 ju mať ako ilustračný vzor. :-D

Lenka22
289 příspěvků 7.1.15 21:10
@Lola píše:
Ha, vybavil se mi pořad „My dva a čas aneb Nezatloukat“, na ČRo 2 v sobotu dopoledne… ale z afektovaně devótního tónu bodře vtěrkující moderátorky (prý nezatloukat… to až fyzicky bolí) mi začne vybuchovat mozek během prvních pěti sekund, tygřím skokem se neprodleně vrhnu k přijímači a přepnu na BBC.

Vy jste můj člověk! Já jsem tam dokonce i psala v tomhle smyslu, ale zřejmě se obecně líbí…strašná ženská.
Mimochodem ta paní na obrázku vypadá jako svého času Libuše Pospíšilová - nemožně afektovaná moderátorka ještě v osmdesátkách v České televizi.

Edit - já jsem to nedočetla do konce a vidím, že o Libušce je tu už zmínka:-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek