Zhubni, nebo přiber

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Rosalyn
925 příspěvků 31.08.12 11:34

Neměla by být v jednom z dílů i modelka Isabelle Caro, která už bohužel anorexii podlehla?

saryvary
681 příspěvků 31.08.12 11:36
@Rosalyn píše:
Neměla by být v jednom z dílů i modelka Isabelle Caro, která už bohužel anorexii podlehla?

Bude v některém z dalších dílů.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.12 12:42

Nepochopila jsem, proč ti hubeňouři musí týden jíst stravu svého obézního účinkujícího. Rozhodně tím nedávají návod na zdravou stravu, nehledě na to, že trávicí ústrojí musí hrozně trpět při takové změně. Vždy mně za ně začne bolet žlučník a děsím se, že je postihne akutní pankreatitida, což je bohužel víc jak pravděpodobné, ráda bych věděla, kolich lidí v této fázi odpadlo.
Dokonce i ta jídla, co obsahují nejméně kalorií nejsou obvykle moc zdravá. Jediné snad dobré je, že trochu odradí od různých invazivních zákroků.
Asi to má dobrou sledovanost, tudíž to vydělává a o tom to zřejmě je.

Kateff
109 příspěvků 31.08.12 13:32

Přijde mi, že se hodně zaměřují na ty hubené lidi, ukazují jim, co jim ubližuje, rozebírají jejich život a příčiny, ukazují, jací jsou to chudáci, zatímco u těch tlustých jen vyjádří: Jsou tlustí, protože žerou. Možná si to beru moc osobně, celý život zápasím se svou váhou a i když nevypadám tak, jako ti supersize v pořadu, nejsem spokojená. Není jednoduché být tlustý a je těžké zhubnout, jde to, ale je to těžké. A nikdo se nezajímá, jak těm tlustým lidem je. Je mi z toho trochu smutno.

Karja
4837 příspěvků 31.08.12 13:42

Včera jsem na to mrkla pod vlivem této diskuze. A ne, nelíbilo se mi to. Ani jsem to nemohla dokoukat do konce. Výměna jídelníčků je nenaučí správné stravě, jen si vymění své dva extrémy. Přijde mi, že ani divák se tam o správné stravě nic nedozví. V tomhle naopak chválím Jste to co jíte, kde vytyčí základní stravovací pravidla. Nevím, proč bych se měla dívat na pořad, kde se hubeňounká dívka přejídá nezdravým a pro její tělo škodlivým jídlem, a čekat, kdy se z toho asi tak pozvrací.

llolla
2102 příspěvků 31.08.12 14:00

@Kateff
Ale oni uz svou vahou riskuji zdravi, nemaji potencial mit 40 kilo i s posteli, ale urcite takovych 20 kilo by shodili, kdyby lepe jedli. Vzdyt to vidite, oni sami o sobe i rikaji, ze jen jedi, nehybou se…leckdy rezignovali a tohle je treba nakopne - nikdy nebudou hubenouri, ale budou mit sanci zlepsit trochu zivot (vim, ze to neni snadne zhubnout, ale se 150 kily se musi zit lepe nez s 200, ne?)

llolla
2102 příspěvků 31.08.12 14:02

@Karja
Oni ten spravny jidelnicek dostanou, ten tyden na klinice je o tom, ze si maji uvedomit to, jak nesmyslne jedi. Supersizes si uvedomi, ze tolik jiidla nepotrebuji a superskinnies si udelali cas se najist.. Ale nevnucuju vam, ze se vam to musi libit, to je v pohode=]

Kateff
109 příspěvků 31.08.12 14:09

@llolla
Ano, ale tak proč se na ně nezaměří? Já jsem nikde neřekla, že s jejich životním stylem souhlasím, říkám jen, že ten pořad není o těch tlustých, kteří taky potřebují pomoc, ale jen o těch hubených. Kamera se stále zaměřuje na to, jak hubený musí pořád jíst, doktor mu vysvětlí, co všechno mu hrozí, a zase, hubený jí a nemůže, je mu hrozně na zvracení, a pak jeden záběr na tlustého, jak už má dojedeno a nazdar. A to se mi nelíbí, ten tlustý člověk má taky problémy, taky to pro něj není jednoduché, jídlo je pro něj závislost, ale na rozdíl od cigaret nebo alkoholu s tím nemůže přestat a úplně ho vyřadit ze života. Pořad ukazuje jen chudinky hubené a idioty tlusté. Není to „supersize vs. superskinny“ ale „superskinny's troubles and some fat ugly person sometimes sitting with him.“

llolla
2102 příspěvků 31.08.12 14:18

@Kateff
Uznavam, ze je to trochu zjednodusene, varovani pro supersizers tam prichazi v podobe lidi tak tlustych, ze uz se nemuzou hybat… Ono mi taky prijde, ze je to dost sestrihane a spousta toho tam chybi… Treba to ti silni lide snaseji lepe, proto se jiim tam tolik nevenuji. Ale ze by z nich delali idioty, to mi neprijde (i kdyz dojem, ktery vyvolaji tyhle „reality show“ mohou byt dost zavadejici, kdo vi, co bychom se dozvedeli, kdybychom meli moznost je sledovat 24 hodin denne). Nicmene mam tenhle porad moc rada, tak asi nejsem moc objektivni a hledam na tom jen to dobre…

Karja
4837 příspěvků 31.08.12 14:47

@llolla Máte pravdu, nebudu tak kritická. Pro účinkující tam jistě přínos je. Ale pro mě jako pro diváka ne, mám ráda poučnější pořady, takové na které si vzpomenu při nákupu v supermarketu:). Ale chápu, že své diváky to má a může se to líbit. Taky mi pak bylo na konci pořadu líto, že u superskinny je žádoucí výsledek vidět dříve a supersizes se s tím musí prát roky. Ale to už sem nepatří:)

llolla
2102 příspěvků 31.08.12 14:53

@Karja
Ja si na to pri nakupu vzpomenu - vybavim si vsechno, co ti lidi jedi a vim, ze to nechci=] ale ona je otazka o kolik lepe vypadaji, protoze na konci maji tmave spodni pradlo, ktere tolik nezdurazni nedostatky (si myslim ja), maji upravene vlasy, jsou celkove hodne upraveni. A vetsinou je zmena videt i na tech supersizers. Otazka je, jak dlouho jim to vydrzi. Bylo by super, kdyby natocili nejake reunion (timto zdravim do vlakna hezky cesky)

noemi
1645 příspěvků 31.08.12 18:25

Viděla jsem zatím jen pár dílů a líbí se mi na tom, jak se vždy ti dva navzájem podporují a povzbuzují, celkově mi to přijde takové pozitivní. A myslím si, že ta výměna jídelníčku je sice šílená, ale myslím, že jim to může pomoci, může to pro ně být zajímavá zkušenost, třeba pro ty tlusté, že i když jedí jen třeba třikrát za den, přesto to přežijí a nic strašného se jim nestane a mám pocit že je to hlavně donutí začít o tom přemýšlet, jak to s jídlem vlastně mají.

ArlenQueen
12 příspěvků 03.09.12 14:59

Koukám se na to na youtube už dlouho, vlastně jsem viděla všechny sezóny a teď sleduji tu pátou, která mne zatím velice příjemně překvapila. Jsem ráda, že se n apř. zbavili těch tub, jak tam házeli to jídlo, protože mně osobně to přišlo jako plítvání a na druhou stranu se mi líbí, jak ty obézní lidi konfrontují s těmi těžce nemocnými v USA. Přijde mi to jako velice zajímavý a neotřelý seriál.

Annabel
12 příspěvků 03.09.12 15:43

Viete mi prosim poradit, kde na youtube by som to mohla najst? Nejak mi to nejde…

ArlenQueen
12 příspěvků 03.09.12 15:50

Uživatel ErmmTV má několik sezón na svém profilu…

llolla
2102 příspěvků 04.09.12 17:54
@Annabel píše:
Viete mi prosim poradit, kde na youtube by som to mohla najst? Nejak mi to nejde…

zadáte do vyhledávače supersize vs superskinny =)

llolla
2102 příspěvků 04.09.12 17:54

@ArlenQueen
mně teda ty tuby chybí, byla to sranda. Ale plýtvání taky, no.

blacken
2449 příspěvků 04.09.12 18:19

Tak není to něco, u čeho bych chtěla trávit večery, ale pár dílů mě docela pobavilo. Nedokážu posoudit jak moc je výměna jídelníčků nezdravá. Ale pokud to funguje… Dokonce nemám dojem, že by se tlustým nevěnovali - bylo tam dost řešeno proč vlastně jí. Záběry kamer taky chápu - ono to jedno polknutí salátu pro diváka asi nebude tak zajímavý jako superskinny rvoucí do sebe čtvrtý balení sušenek… Taky to docela pěkně ukazuje i to, že dost často jsou problémy s váhou pouze o výmluvách („jím dost, ale nepřibírám“ - a pak se ukáže, že dotyčná skor nejí a i u supersize je vidět, jaký množství jídla musí člověk sníst, aby se „dožral“ k takový váze - v tom mi to přijde zajímavý - ukážou těm lidem, kolik toho vlastně sní.)
Jediné, co se mi na tom nezdá - to přibírání by mělo probíhat asi trochu jinak - měří je v pase a „radujou“ se z přibývajících cm. Ale cílem by podle mě nemělo být, aby slečna měla v pase 70 a víc??? A u supersize není moc zdůrazňovanej pohyb - i když je pravda, že jde asi jen o úpravu jídelníčku, díky které to půjde dolů jen jinou stravou. Vzhledem k tomu, že nezdravější by pro ty lidi bylo jejich původní stravování a hlásí se tam dobrovolně…proč ne. Jen je mi dost nesympatickej „pan doktor“ - hlavně jeho vlasy.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.12 19:26

@blacken Tak nemůžete čekat zázraky po třech měsících. Správné a trvalé hubnutí je pokud se nepletu tak tři kila dolů za měsíc. To samé určitě je i u nabírání.

michels
2 příspěvky 27.09.12 17:39

Sleduji to pokaždé na Prima Cool strašně mě to baví :), tím že vidím co bych asi tam neměla a kolik bych toho neměla jíst nebo naopak.. zpestřením je slečna která zkouší vždy něco jak zhubnout :D

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek