Zimní boty do města

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Karja
4837 příspěvků 13.12.13 20:29

Já se připojuji s otázkou, jaké zimní boty na křivé nohy? Mám nohy „trochu do O“. Do oblasti kolen v pohodě, pak nastupují křivá kolena, a tím pádem i křivé holeně. Není to nic extrémního, sukně nosím bez problémů, ale úplně slim kalhoty bych si teda nevzala. Každé zimní boty nošené navrch kalhot to jen zvýrazní. Fakt nemám šajnu, jaké si koupit, ale kozačky jsou největší zlo. A to se mi přitom tak líbí! Snažím zkoušet všechny druhy, ale už jsem tak poblblá, že ty nohy vidím křivé i když se na ně ani nekoukám:-D.

Příspěvek upraven 13.12.13 v 20:30

kilgor
324 příspěvků 13.12.13 20:29

No jo, army ale holínky spíš..já bych brala šněrovací. a do army shopu se mi pro ně nechce.

@Holkazpodkroví píše:
Zajimave… Musim zjistit, o jakych botah je tu rec :)
kilgor
324 příspěvků 13.12.13 20:35
@Karja píše:
Já se připojuji s otázkou, jaké zimní boty na křivé nohy? Mám nohy „trochu do O“. Do oblasti kolem v pohodě, pak nastupují křivá kolena, a tím pádem i křivé holeně. Není to nic extrémního, sukně nosím bez problémů, ale úplně slim kalhoty bych si teda nevzala. Každé zimní boty nošené navrch kalhot to jen zvýrazní. Fakt nemám šajnu, jaké si koupit, ale kozačky jsou největší zlo. A to se mi přitom tak líbí! Snažím zkoušet všechny druhy, ale už jsem tak poblblá, že ty nohy vidím křivé i když se na ně ani nekoukám:-D.

a to byste se měla víc asi koukat na lidi..ono jich to dost neřeší. a co to maskovat návlekama? nebo mě napadá řasení na těch kozačkách..já mám moc hmoty na lýtkách, tu prostě nezamaskujete..pokud máte štíhlá, nešlo by to?

Karja
4837 příspěvků 13.12.13 21:02

Jo to nohy mám hubené, když seženu nějaké pěkné obepnuté kozačky, tak mi to ty óčka prostě dost zvýrazní. Řasení jsem viděla jen ve spojení s nějakou šuntoidní měkkou koženkou, která líbivosti mým nohám taky nepřidá. Spíš mě napadají kozačky až ke kolenům, ale to je dřina sehnat a nemám to ještě ozkoušeno, zda to fakt funguje.
Peklo je plné tipů, jaké botky s tlustými lýtky, kotníky, kde má končit bota, co má nemá mít, tak bych potřebovala obdobná pravidla i pro óčka. Jasně, jde to vidět v zrcadle, co je nejlepší, ale já to prostě nevidim:-D

kilgor
324 příspěvků 13.12.13 21:07

@Karja a co si své nohy v botách vyfotit?? v různých modelech, pokud je to vykřivení zevnitř, tak použít nějakou vycpávku do té boty? zní to asi šíleně, ale teoreticky, mít podkolenky s vrstvou třeba fleecu jen na vnitřní straně??omlouvám se, šílenýnápad :(

kilgor
324 příspěvků 13.12.13 21:09

Nebo ty chlupaté boty, na ty já nesmím pomyslet, totálně přidají objem. ovšem možná i maskují..

Karja
4837 příspěvků 13.12.13 21:14

No je fakt, že nejlepší mi přišly vysoké tlusté semišky. Asi jak mají matný povrch, tak to udělá nějaký optický klam nebo co. Avšak na zimu totálně nepraktické, letos bych je už těžko unosila.

dagino
786 příspěvků 14.12.13 17:30

@Karja oblečenie a boty máme na to, aby sme nezmrzli a hneď potom na to, aby sme zakryli svoje telesné nedostatky. Na krivé nohy maxisukňa alebo voľnejšie nohavice a keď máte pekný zadok, tak hore úzke, prípadne aj so zvýšeným pásom. Boty na opätku, koľko znesiete a nemusia to byť ihly.

dagino
786 příspěvků 14.12.13 17:36

@Brumbrum Tieto Lloydy s kožušinou ma v zime nesklamali

Karja
4837 příspěvků 14.12.13 18:16

@dagino Skrývat ho nechci, to lze jedině maxisukní a tak špatné to se mnou ještě není. Nechci tento svůj nedostatek jen ještě opticky zhoršit:D. To, že podpatky na óčka opticky pomáhají jsem už slyšela, ale nejsem si jistá, zda toto pravidlo opravdu funguje.

dagino
786 příspěvků 14.12.13 20:23
real.blond
6688 příspěvků 14.12.13 20:44

@Karja nohy do O mam taky, nesetkala jsem se s tim, ze by si toho nekdo vsiml.. Pri chuzi to snad videt neni a kdyz stojim, mam uz „natrenovane“ postoje, ve kterych na to taky neupozornuju.. Myslim, ze to zbytecne moc resite:-) a okoli treba ani nevi

Karja
4837 příspěvků 15.12.13 17:18

@real.blond Zase tolik to neřeším, to bych celé léto neběhala v sukních a šatech. Ale v těch kozačkách se mi to nějak nechce líbit prostě! Jo, óčka jsou v pohodě, toho si okolí opravdu všímá jen pokud je to hodně ale hodně výrazné. Nohy do x jsou podstatně horší, tam mi přijde, že to dost ovlivní i styl chůze a je to vidět hned.

kubasvoboda
2 příspěvky 4.1.14 13:57

Záleží na tom, co se vám líbí, a jaký typ chcete. já si na boty vždycky počkám do slev v zaře - poměr cena/kvalita je tam myslím víc než solidní. jak už bylo zmiňováno výše, určitě se vyplatí jít do solidních kožených bot, na každodenní nošení určitě s menším podpatkem, aby vás nebolely nohy.

sůl je opravdu potvora, a umí dát botám v zimě zabrat, ale s dobrou impregnací a pravidelnou údržbou krémem byste se měl zimou „prochodit“ v pohodě.

pro inspiraci pár kousků z výprodeje (cca do 2 tisíc, hugo boss asi není pro bežného zákazníka, že:)
http://static.zara.net/…40_2_3_1.jpg timestamp=1377162003637? timestamp=1377162003637
http://static.zara.net/…23_2_3_1.jpg timestamp=1382977725682? timestamp=1382977725682
http://static.zara.net/…00_2_3_1.jpg timestamp=1376495746155? timestamp=1376495746155

Jana Enya
7 příspěvků 9.1.14 16:08
Kozačky to je klasika

V zimě nosím klasické černé nebo hnědé kozačky jedině z pravé kůže, na materiálu se opravdu nevyplatí šetřit, protože pokud o ně dobře pečujete, vydrží leta…

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.14 11:48

@Jana Enya Kozačky pro muže už ale moc klasika nejsou ;).

dagino
786 příspěvků 11.1.14 16:41

@jumbeee prečo nie aj môj pradedo ich nosil

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.14 18:52

@dagino Můj praděd nosil pruhované kalhoty a košili, ale kvůli tomu to ještě není klasika.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek