Zimní klapky na uši

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
baltik
1706 příspěvků 23.11.12 15:47

Mam znacky Emu Australia, nosim je proto, ze nemam problem se zimou obecne, ale s tim, ze i kdyz je jen trosku nevlidno nebo vetrno, zacne me bolet uvnitr ucha
Kdyz jsem hledala obrazky, abych vam dokazala, ze to vypada vyborne, tak jsme poherela a uznavam, ze stylove to neni zadny zazrak :)

Blair
359 příspěvků 23.11.12 15:50

@baltik Tak koukám, že se nám fotky hezky sešly.:)

Eila
166 příspěvků 23.11.12 17:20

U mě jsou klapky ve stejné kategorii jako rudá rtěnka, na módních fotkách se mi neskutečně líbí a chci je, ale naživo vypadám jako trouba.

Všimla jsem si ale, že poměrně sluší spíše mladším děvčatům do 20ti s štíhlým obličejem a trochu rošťáckým vzezřením, kudrnaté či střapaté vlasy to už jen korunují.

ofeliet
429 příspěvků 23.11.12 17:35

Já jsem sice experimentátor a nosím, i ve svých letech :-), věci zde zatracované jako válenky, kotníčkové boty, legíny, ale klapky si fakt neumím představit na osobě starší než jsou mladistvě vypadající modelky na fotkách…
Navíc mi to připomíná socík, kdy se nosily, růžové, bleděmodré…

Blair
359 příspěvků 23.11.12 17:49

@Eila
@ofeliet
Tak vlasy - to splňuju. Věk už teda moc ne :)) je mi 22.

audrey t.
169 příspěvků 23.11.12 17:59

@real.blond za mě přesně naopak. Ale spíš se mi klapky všeobecně nelíbí.

stéblo
58 příspěvků 23.11.12 18:48

Moje náctiletá dcera má ten model s obroučkou za krkem. K tomu dlouhé husté zdravé vlnité vlasy…když je úplně nejhůř přijde ke slovu přes to všechno buď hodně velký šál nebo plášťová kapuce…a říkám jí Leio…

ofeliet
429 příspěvků 23.11.12 20:13
@Blair píše:
@Eila
@ofeliet
Tak vlasy - to splňuju. Věk už teda moc ne :)) je mi 22.

To jako myslíte, že ve 22 jste na klapky stará? Neblázněte, jste mlaďounká, mě je 36…a když se o tom tak bavíme, možná bych se i odvázala a vzala je…ale mně prostě nesedí, mám pocit, že v nich musíte blbě slyšet…a taky nemám takový styl ostatního oblečení. Dovedu si to představit, v mém věku, na někom, kdo je oblečený celkově nenápadně, třeba celý černý outfit a k tomu ty klapky jako jediný výrazný prvek.

rice
356 příspěvků 23.11.12 22:21

Zrovna klapky na uši jsou tak specifický doplněk, že vás chtě nechtě zařadí do dost úzké skupiny lidí - působí dost pubertálně a mám pocit, že u mužů neslaví příliš úspěch. Možná se to některým bude zdát roztomilé, ale většině asi spíš praštěné - a tím pádem i vy praštěná. Já vím, je to nefér :)
Mě se obecně nelíbí, připadá mi, že hyzdí obličej, ale to není argument. Daleko hůř bych nesla, kdybych skrze ně vysílala k ostatním signál, že jsem nezodpovědná, ulítlá teenagerka, protože se stylizuji jinak :-)

ofeliet
429 příspěvků 23.11.12 22:28

No já bych si je vzala právě jen jako vtip, jsem praštěná a někdy tak chci i vypadat :-). Dojem na muže nějak plánovaně nedělám, spíš se snažím oblečením vyjádřit sebe. Ale je to jen teoretická úvaha, klapky na někom nad 35…já do toho nejdu :-) …teda zatím..Možná by šly nějaký chlupatý…a zbytek černej

rice
356 příspěvků 23.11.12 22:32

@ofeliet v tom případě vám nic nebrání :-) jste typ na klapky, co se nezatěžuje míněním ostatních :-)

ofeliet
429 příspěvků 23.11.12 23:00

Praštěnost doporučuju všem, hned je pak svět veselejší :-).

Karoleenah
2322 příspěvků 24.11.12 14:32

Teď jsem si ještě vzpomněla na výsledek spolupráce Oscara de La Renty a Beats by Dre, v těch už opravdu nic zvenčí neuslyšíte. :)

http://weeklydrop.com/…re-main.jpeg

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.12 15:24

Díky tomuto tématu jsem začala zcela vážně uvažovat o koupi těchto :D.
http://www.hrackanek.cz/…aun-nici.jpg

chinin
2788 příspěvků 24.11.12 15:59

@jumbee :-)
Jdete do nich! Rada bych v nich na ulici nekoho potkala. Hned by bylo veseleji.:-)

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.12 16:07

@chinin Pokud mi budou (přecijen, jsou pro děti - nastavitelné, ale neteř nosí moje čelenky, tak snad…), tak je to myslím jasná volba :D. Budou Vánoce, řeknu si mamce nebo příteli (zrovna před chvílí se ptal, co chci k Vánocům, tohle by ho asi pobavilo).

chinin
2788 příspěvků 24.11.12 16:08

Obecne myslim, ze zalezi na kazdem, k cemu pripadne sluchatka oblece - mam na mysli prilezitost a zbytek obleceni.

Priznam se, ze jsem si letos sluchatka koupila. Nesnasim cepice (na sobe). Mam ale hodne huste vlasy, takze mi na hlavu zima nebyva. Pouze nekdy je mi zima na usi - treba pri obcasnem venceni psa. Prave pro tento ucel jsem si sluchatka koupila. Pokud se v nich (az uhodi mrazy) budu citit nepatricne, mam pro ne uz nahradni vyuziti. Tomu mnou obcas vencenemu pejskovi se straaaaasne libi…:-)

chinin
2788 příspěvků 24.11.12 16:09

@jumbee
Super! Palec hore!:-)

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.12 16:11

@chinin Jsem na tom podobně. Na hlavu je mi často v čepici přímo horko, navíc k ní musím nosit cop, jinak vypadají mé vlasy divně. Zato uši (až prťavé) mi mrznou každoročně a letos už jsem měla dvakrát zánět.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek