Zimní svatba

Fotoalbum tématu (23) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.13 17:49

@Linie Keď ono to v týc požičovniach vyzerá takto.

Linie
2020 příspěvků 7.12.13 18:07

Každý výrobce sv. šatů má jiné podmínky a chrání se, aby stejné šaty nebyly v blízkých salonech. Většinou je min. odběr 5ks nebo určitá částka v eurech. Ostatně podobně to dělají všechny velkoobchody.

Mylady2
12413 příspěvků 7.12.13 20:41

Půjčovny svatebních šatů jsou dokonce i na západě…třeba v UK.
Já bych si v česku přála takovou půjčovnu - šaty minimálně tak dobré jako je pronovias, klidně vysoké půjčovné (raději 30tis za půjčení než abych si musela koupit za MOC třeba 80tis.) a hlavně aby do těchto půjčoven nemohly chodit dámy co si šaty jen tak z prdele zkouší :-)

Jinak šití zde v ČR - hmmmm hmmm hmmm slabé velice slabé, hlavně materiály jsou velmi laciné. Když si to člověk pohlídá a vybere si třeba super italskou krajku beztak je to cca min. 2,5 za metr. Takže pak s kvalitní prací krejčové mluvme třeba o 30 tisících :-)

Xennie
187 příspěvků 7.12.13 21:50

Pietro Filipi, kolekce Ceromonia

chekotay
411 příspěvků 8.12.13 01:18

@Xennie Jen tak ať jsem v obraze, kolik cca stojí tyhle šaty.
(Tady padají nějaké částky 30 000 a to už si asi nedovedu představit.)

antees
733 příspěvků 8.12.13 09:15
Kožíšek

…taky nemusí být bílý…

Mylady2
12413 příspěvků 8.12.13 10:20

@chekotay na www jsem to nenašla…třeba někdo bude vědět. Já bych tipla min 15 tis :-)

Xennie
187 příspěvků 8.12.13 12:36

@chekotay Tipla bych tak 15 tisíc šaty plus 5 tisíc kabátek. Levné to není :)

Xennie
187 příspěvků 8.12.13 12:47

@chekotay Pro srovnání - z Pietra kolekce Cerimonia jsem si jednou zkoušela tyhle a ty stály 20 tis. Ale je to komplet krajka. Takže předpokládám, že ty růžové budou o fous levnější.

Jiná Realita
13791 příspěvků 8.12.13 12:56

@Xennie
omg, další důvod, proč si o PF nemyslím naprosto nic dobrého. za takové šaty bych nedala ani 1000 kč. řešení dekoltu je fakt strašné.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.13 13:02

@Jiná Realita Pronovias 2013. :-D

Xennie
187 příspěvků 8.12.13 13:17

@Jiná Realita Na prezentaci vybrali špatnou modelku, jí to vůbec nesedí (nahore ani dole) :) Jinak jsou ty šaty opravdu krásné. Francouzská krajka, ušité na Slovensku - takže vzhledem k materiálu a ceně práce dost odlišné od Číny tu cenu i chápu. Ale taky mi neseděly, nakonec jsem vybrala jiné a jinde.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.12.13 13:26

@Xennie A videla ste kolekciu Eve of Mylady & Amalia Carrara?
http://www.youtube.com/watch?…

Příspěvek upraven 08.12.13 v 13:30

Jiná Realita
13791 příspěvků 8.12.13 13:26

@Xennie
myslím, že ta kulatá věc uprostřed bude vypadat blbě úplně na každém.

Mylady2
12413 příspěvků 8.12.13 19:11

@Giulietta ty jsou pěkné :-) pronovias je jinde než nějaký pietro Filipi. :-)

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 09:03

@Giulietta: Kde se dá sehnat ten bílý kožíšek - takový jsem nikde neviděla a je nádherný s tou sponou - jsem uchvácena

Zatím jsem prošla tři půjčovny (v každé jsem ozkoušela tak 15 šatů) a líbily se mi dvoje šaty. Asi určitě tedy půjdu do bílých dlouhých (měla jsem růžové a vypadám v tom jako bonbon) i když mám normální postavu - teda normální hruška 90-70-100, 65 kilo při výšce 170. Champange ani Ivory není ono
Taky jsem zavrhla bohaté tylové šaty - byť vypadaly krásně, ale jen v půjčovně jsem kamarádku během 20-ti minut tak pětkrát poprosila zda by mi z nich sestoupila (co bych dělala na svatbě to nevím - asi bych si dole musela dát velký nápis - prosím slezte mi ze šatů) a jak by vypadal novomanželský tanec to radši ani nechci domyslet.
Pokusím se dát sem pár fotek - až je stáhnu :-)abyste mohli hodnotit.

Jinak mě zarazilo, že 99,9% šatů jsou korzetové - na ramínka jsem potkala jedny a jedny se zakrytými rameny a ty byly těhotenské.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.13 09:06

@Chanelle Ten čo má na fotke Rihanna je Dior. Ten krátky je Ralph Lauren, skusim vám ho nájsť na eshope.

Linie
2020 příspěvků 11.12.13 09:10

Včera jsem se ptala na cenu šatů kolekce Cerimonia - nejdražší jsou ty krajkové - 20000. Bohužel se mi nelíbily ušitím, resp. návrhem. Krátké, velmi hezké šaty, korzet kvalitní krajka, balonová sukně ze šantungu, celé světle béžové, cena 13000.

Linie
2020 příspěvků 11.12.13 09:17

Mylady2:
Jinak šití zde v ČR – hmmmm hmmm hmmm slabé velice slabé, hlavně materiály jsou velmi laciné. Když si to člověk pohlídá a vybere si třeba super italskou krajku beztak je to cca min. 2,5 za metr. Takže pak s kvalitní prací krejčové mluvme třeba o 30 tisících :-)

Materiály se dají sehnat, resp. objednat vcelku snadno i v té nejvyšší kvalitě - kdo se svatebním šatům věnuje více, tak má své zdroje. V zahraničí jsou specializované kontrakty, kde si výrobce může objednat podle přání cokoliv.
Problém jsou spíše české nevěsty, každá chce ušetřit a mít šaty co nejlevnější. Pak obrážejí salony, zkouší různé modely a dají si vybraný model ušít v Číně.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.13 09:35

@Chanelle Netušila som koľko stoja svadobné šaty od Laurena. Kožuch sa mi nedarí nájsť, ale asi bude cena podobná ako šaty. :-(
http://www.ralphlauren.com/…ct/index.jsp?…

Mylady2
12413 příspěvků 11.12.13 09:56

@Linie já tomu naprosto rozumím :-) též vidím velký problém v některých dámách. Ale i na straně některých (jakože návrhářek)
Ale takové tu jsou holt…
Já bych fakt byla pro aby byla půjčovna pro ochotné platit :-D jak píšu

Gatita
302 příspěvků 11.12.13 10:21

Asi záleží na tom, jak moc venkovní Vaše svatba bude – jestli budete trávit hodně času pózováním venku, nebo jen sem tam někde přeběhnete. Jinak já řeším něco podobného a mám asi i podobnou představu o šatech jako Vy. Koupila jsem krásnou látku (velký výběr měli v Marlene v Karolíny Světlé) a šaty si nechám ušít, uvidíme, jak to dopadne :-) Látka byla dost drahá, ale i tak se myslím vejdu do ceny půjčovného.

Zatím jsem nevymyslela, co přes šaty, až budeme přecházet od radnice na místo hostiny. Je to jen pět minut pěšky, ale nerada bych cestou zmrzla a představa ošumělého svrchníku, z pod kterého čouhají krajkové koktejlky, se mi nějak nelíbí… Nejvíc by se mi zamlouval nějaký XXXL pastelový kabát, do kterého by se člověk zachumlal. Tak třeba Vás to inspiruje :-)

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 10:48

@Gatita: celý obřad je plánovaný venku na sněhu před kapličkou v závěji sněhu (kterou odhrnou aby se tam dalo stát). Obřad prý trvá cca 15 minut + „ocrcávání“ kolem - tj. než se sejdou lidi, než dojdu s tatínkem k milému…+dalších tak 10 minut (gratulace snad proběhnou už uvnitř). Už jsem se rozhodla pro dlouhé šaty (pod nimi se dají schovat teploučké kozačky.

Tak se mi snad podaří vložit první model.

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 10:52

A druhý

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 10:56

A na oba kožíšek do pasu.

Jinak obličej zabarvuju proto, že mám buď obří brýle - které mít nebudu, nebo naprosto ulítlý výraz (který doufám taky mít na obřadu nebudu)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek