Zimní svatba

Fotoalbum tématu (23) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Betty J.
2031 příspěvků 11.12.13 11:58

@Chanelle: nemůžu se na to dívat, mrznu jen při pomyšlení, že v něčem takovém budete stát půl hodiny v mrazu a vánici…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.13 11:59

@Gatita ta první fotka, to se mi líbí! To je jak marcipán :-)

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.13 12:18

@Chanelle ty první šaty vám asi padnou líp, ne? Kožíšek je fajn, ale budete teda takhle na tom sněhu vidět?

catherinne
13518 příspěvků 11.12.13 12:25

Mě by zajímalo, kde se dá objednat ten sníh (pokud teda bude originál)

kamaradvladimir
448 příspěvků 11.12.13 12:32

Nevěsta má ideální obuv do sněhu a super jsou i klapky na uši :) vážně se mi to líbí

http://crabapplephotography.com/…photography/

catherinne
13518 příspěvků 11.12.13 12:47

@kamaradvladimir moc pěkné a ani ty boty nemusely být bílé… jen bych ty šaty nechtěla prát.

kamaradvladimir
448 příspěvků 11.12.13 12:52

http://greenweddingshoes.com/…in-the-snow/
ještě se mi líbí když něco rozsekne tu čistě bílou… na sněhu to pak působí dobře. Ten svetr není úplně dokonalej, ale pointa je asi jasná že :)

kamaradvladimir
448 příspěvků 11.12.13 12:57

@catherinne ano ty šaty koukám dostaly záhul, takže chudák půjčovna jak už někde psala Giuiletta

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 13:54

Sníh bude originál. V Krkonoších na hřebenech je běžkuje do dubna. :-)

Zebra33
2038 příspěvků 11.12.13 14:02

@Chanelle - jeee, ja se po vsech tech inspiracnich fotkach tesila, jakou neotrelou zimni kreaci postnete a vy prijdete s takovymi tuctovymi modely, kterych uz jsem videla mraky. Nic proti, jdete na vlastni svatbu samozrejme v cem chcete, ale Zebra je vasim fadnim vyberem zklamana ;)

Gatita
302 příspěvků 11.12.13 14:12

@Zebra33
Jo jo, já si taky říkala, že si Chanelle vytipovala super šaty a těšila se, jak to zajímavě pojedná v zimní verzi. A místo toho sem vložila takovou hroznou českou svatební únavu :-) Jako určitě jí to nakonec bude moc slušet, ale myslela jsem, že to bude větší odvaz.

Ale jako budoucí nevěsta dobře vím, že 99% šatů v nabídce je prostě taková, a když člověk nechce trávit věcnost sháněním něčeho jiného, nemůže to dopadnout jinak :-)

kamaradvladimir
448 příspěvků 11.12.13 14:24

Taky jsem čekal něco „lepšího“ tohle je taková nudná klasika… nechci se vás dotknout, ale ten kabátek je bída. Bílá barva nebude vůbec zajímavá na sněhu a bez něj vypadáte daleko lépe, jenže něco teplého budete potřebovat. Kdyby ty rukávy byly tríčtvrteční a k tomu nějaké zajímavé delší rukavice… jo svatební fotograf to venku nebude mít jednoduché :) dejte do toho trochu nápadu, jestli teda stojíte o jiný názor :) a kabátek bych dal stejně nejradši v jiné barvě…

kamaradvladimir
448 příspěvků 11.12.13 14:28

Nebo jak se tomu říká… je to z kožešiny (nejlépe umělé), takový tunel a dámy si vtom hřejí ruce? Nemůžu si vzpomenout :)

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 14:34

No já si taky představovala něco zajímavého - ale ruku na srdce - byly šaty které jsem viděla a byly krásné - ale opravdu jen a jen na těch fotkách upravených ve fotoshopu. V reálu byly neforemné, těžké - jeden by se z toho zbláznil.
Snažím se myslet i na to, že se budu pohybovat ve sněhu (nikoliv umělém), může sněžit. A v šatech budu celý den běhat mezi lidmi.

Prošla jsem půjčovny kde měly šaty za 8.000 i za 20.000 v různých variacích. Bylo tam stovky krásných šatů - mnohé opravdu jak pro zimní královnu - ale ruku na srdce děvčata, třímetrová tylová vlečka na které vám permanentně někdo stojí, nebo černo-bílé, červeno-bílé vyšívání ze mě udělalo tetu o deset let starší.

Fakt jsem si nemyslela, že to bude TAKOVEJ problém. Střihy šatů jsou buď korzet se šlehačkou nebo roura s vlečkou, nebo načechraný tyl s vlečkou na které vám bude stát půl svatebčanů, nebo krásný satén, který unesete akorát tak během obřadu a zbytek prosedíte protože to prostě neutaháte chodit v tom.

Proto nakonec zatím vyhrávají tyhle dvě ve kterých budu hybná.
Souhlasím, že kožíšek je děsivý.

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 14:36

@kamaradvladimir: rukávník se tomu říká - ale jinak ruku na srdce ta nevěsta taky nevyniká nijak zajímavými šaty - klasické se širokou sukní, světlé barvy…

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 14:38

@kamaradvladimir druhá nevěsta má krásnou štolu - pravděpodobně liška, ale tím originalita též končí. Dole vykukuje sukně šatů - nařasená dole - upnutá přes boky - pravděpodobně zdobený živůtek.

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 14:40

Jo jinak šaty Pronovias - obrázek z minulé stránky - katalogy mají krásné, nafocené je mají taky luxusně, ale realita je opravdu někde jinde…

kamaradvladimir
448 příspěvků 11.12.13 14:42

@Chanelle já na těch fotkách ukazoval „jen“ ty kabátky jako protiklad k těm co byly v půjčovně a že je to sakrarozdíl to musíte vidět sama :)

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 14:48

@kamaradvladimir: Však jsem nahoře psala, že souhlasím že ten kožíšek je děsivý :-D

kamaradvladimir
448 příspěvků 11.12.13 15:07

@Chanelle takže šaty už máte a co dál? :)

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 15:22
kamaradvladimir
448 příspěvků 11.12.13 15:23

@Chanelle BÍLÁ! jak jinak :D

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 15:27

@kamarádvladimír: no jasně :-D a jen s malejma černejma perličkama :-D To aby ladila s dortem :-D

Ne jako fakt - dneska co jsem chodila po půjčovnách tak jsem z toho chytla takovou depku, že každej smajlík je pro mě požehnáním :-D

kamaradvladimir
448 příspěvků 11.12.13 15:35

@Chanelle nás to taky čeká a taky možná v zimě a na horách, proto mě zaujalo tohle téma :) ale zatím je dost času… chtěl bych to trochu retro, venkovsky… no prostě něco zajímavého na focení (to nemůžu říkat nahlas doma) protože svatba není je o fotkách že :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek