Zimní svatba

Fotoalbum tématu (23) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 15:44

No my jsme se rozhodli pro horskou chatu. Obřad bude venku, kde hodláme nás i naše hosty nechat pěkně vymrznout (proto potřebuji něco na ty ramena - viz děsivý kožich), ale zbytek bude uvnitř v restauraci s prosklenou terasou, otevřeným krbem a interiérem který bude kombinovat dřevo a kámen.
Viz obrázky z předchozích svateb.

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 15:46

A ještě jedna

Zebra33
2038 příspěvků 11.12.13 15:47

@Chanelle - kamaradka mela pujcene Pronovias a byly krasne. Velmi jednoduche, uzke, splyvave, na jedno rameno, vzadu az po zadek zapinani na malinke knoflicky. Oproti pujcovnove klasice nebe a dudy, ale je fakt, ze nevypadaly honosne (spis nez jako princezna v nich vypadala jako vila), coz mozna neni cilem vetsiny nevest.

Anijsha
248 příspěvků 11.12.13 15:48

Awww, ta kaplička je kouzelná. Miluju staré z kamene postavené stavby :-)

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 15:59

Jen pro porovnání - fotky z Pronoviasu a jak vypadaly tytéž šaty na mě.

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 16:05

@Zebra33: taky jsem chtěla splývavé, jednoduché bez volánů. Upřímně - většina volánů vypadá na těch šatek jak by ufikli někde záclonu a našili ji na šaty. Pronovias dělá krásné šaty, bohaté, kvalitně ušité. Ale nemám 180 cm a 50 kilo - takže nikdy nebudu vypadat jak ta slečna z katalogu. A byly opravdu neuvěřitelně těžké - pro delší pohyb vyčerpávající pro tanec zcela nevhodné.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.13 16:08
@Chanelle píše:
Jo jinak šaty Pronovias - obrázek z minulé stránky - katalogy mají krásné, nafocené je mají taky luxusně, ale realita je opravdu někde jinde…

Vážne? Ja som šaty Pronovias videla a boli aj v realite nádherné.

Zebra33
2038 příspěvků 11.12.13 16:15

@Chanelle - nesedi vam vrsek a sukne se krci podle me proto, ze jste na jste na ty saty moc mala. Jinak jsou ty saty podle me moc pekne! Kamaradka nemela takhle bohate. Mela celkem uzke, splyvave, takovy jakoby anticky strih. Nemela je az uplne na zem a latka se nikde nekrcila.

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 16:48

Zebra: krásné šaty které nesedí postavě pozbyvaji v reálu
Tu krasu pro které je obdivujeme na modelkách.
Když to nesedí tak to zkratka nesedí :)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.13 16:51

@Chanelle Ale šaty sa na postavu dajú upraviť. A určite od Pronovias neboli jedinné. :-)

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 16:51

A i u Pronoviasu je třeba vybírat. Jedny krásné
Dobře usite, nádherný materiál, druhé jak závěs :) je to individuální.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.13 16:53
@Chanelle píše:
A i u Pronoviasu je třeba vybírat. Jedny krásné
Dobře usite, nádherný materiál, druhé jak závěs :) je to individuální.

Mňa by fakt zaujímala ta vami vybraná požičovňa. :-D

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 16:56

Gulietta: rozhodne nebyly jediné! To chraň bůh, ale jediné které
Mi bud nelisovali už tak menší hrudník nebo v nich
Nevynikalo mé vrcholné baroko v partiích pod pasem -jsem proste
Hruška no :) takže užší hladké šaty krásné
Zvětšují tyto partie a pokud není čím vyvazit nahoře
A udělat přesýpací hodiny…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.13 16:58

@Chanelle Keď mne sa vami vybrané šaty tak strašne nepáčia, že už radšej asi pojdem do ineho tematu. :-(

Chanelle
55 příspěvků 11.12.13 17:24

Gulietta : díky za postřehy :)
Kdybyste ale přeci jen na něco pěkného narazila
Dejte vědet :) nashledanou :)

Eleanor Rigby
686 příspěvků 11.12.13 17:40
@kamaradvladimir píše:
Nebo jak se tomu říká… je to z kožešiny (nejlépe umělé), takový tunel a dámy si vtom hřejí ruce? Nemůžu si vzpomenout :)
Štucel.
stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.13 17:47

@Eleanor Rigby neboli rukávník :-)

Eleanor Rigby
686 příspěvků 11.12.13 17:51
@Chanelle píše:

Snažím se myslet i na to, že se budu pohybovat ve sněhu (nikoliv umělém), může sněžit. A v šatech budu celý den běhat mezi lidmi.

třímetrová tylová vlečka na které vám permanentně někdo stojí,

Střihy šatů jsou buď korzet se šlehačkou nebo roura s vlečkou, nebo načechraný tyl s vlečkou na které vám bude stát půl svatebčanů, nebo krásný satén, který unesete akorát tak během obřadu

Tak vlečku do sněhu fakt ne. Šaty až k zemi jsou v tomhle vůbec pěkně nepraktické, ucourají se a zmáčí (s trochou smůly dokáže voda vyvzlínat až ke kolenům), a studená mokrá sukně furt se otírající o kotníky není nic moc. Možná tak ještě na prašan při mínus deseti, to by šlo mezi dveřmi oklepat. Jenže šaty je bohužel asi potřeba zajišťovat dřív, než bude známá přesná předpověď.

Eleanor Rigby
686 příspěvků 11.12.13 17:52

@stricc No, ale tenhle termín už někdo zmiňoval. Tak jsem doplnila jenom ten druhej.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.13 17:56

@Eleanor Rigby no jo, už to vidím. Tak jako bych nic neřekla

Eleanor Rigby
686 příspěvků 11.12.13 18:14

Jinak já sice vím, co je to rukávník, ale není to zrovna slovo, který bych použila, a kdyby to neřek někdo jinej, tak si ani nevzpomenu, že to má ještě tohle pojmenování.

kamaradvladimir
448 příspěvků 11.12.13 18:55

Pořád jsem si říkal toulec, což je kravina, protože vím co je to toulec a věděl jsem, že to slovo je tomu podobné :) tak díky… když si nemůžu vzpomenout tak jsem strašně nervní :)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.13 20:06

@Chanelle Viem, že som sľubila, že pojdem do pryč, ale ja som našla šaty v ktorých sa vydám ja v lete! :-D

Eleanor Rigby
686 příspěvků 11.12.13 23:23

@Giulietta Sakryš, ty mi děláš chutě. Dyť ta holka vypadá jak perníček pomalovaný polevou.

real.blond
6688 příspěvků 11.12.13 23:25

@Giulietta ty jsou bozske..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek