Zimní svatba

Fotoalbum tématu (23) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 09:49

Debata o štuclu ve mně obnovila dávnou touhu si nějaký pořídit, úplně si představuji romantickou vycházku v okolí nějakého dobrého wellness hotelu v zasněžených Alpách, jsa vybavena štuclem. Google mi ovšem jako první vyhodil nabídku Fleru, ze které jsem upadla do těžké deprese a před dalším pokusem potřebuji odpočinek na zotavenou.

xluki
90 příspěvků 12.12.13 10:01
@Lola píše:
Debata o štuclu ve mně obnovila dávnou touhu si nějaký pořídit, úplně si představuji romantickou vycházku v okolí nějakého dobrého wellness hotelu v zasněžených Alpách, jsa vybavena štuclem. Google mi ovšem jako první vyhodil nabídku Fleru, ze které jsem upadla do těžké deprese a před dalším pokusem potřebuji odpočinek na zotavenou.

Nevím co Vám vyhodil Google na Fleru, ale to co jsem tam viděla byla parodie na štucl, když štucl, tak něco takovýho.
Cena 2990,– a nic pro ochránce přírody, kožíšek je z modré lišky. A když už ten štuclík tak i čepičku.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 10:17

@xluki Ano, TOTO je štucl. Ten beru, ale bez čepičky :)

kamaradvladimir
448 příspěvků 12.12.13 10:33

http://www.arctic-store.com/…s-muffs.html
koukám na štucle a aby to byl opravdu štucl jako ze starých obrazů šlechtičen nebo něco co by si vzala Adina Mandlová, musí to být kožešina :/ tak já bych to tady teda přestal propagovat… kupte si radši rukavice :)

Violetina
176 příspěvků 17.12.13 12:20
@Chanelle píše:
@Zebra33: taky jsem chtěla splývavé, jednoduché bez volánů. Upřímně - většina volánů vypadá na těch šatek jak by ufikli někde záclonu a našili ji na šaty. Pronovias dělá krásné šaty, bohaté, kvalitně ušité. Ale nemám 180 cm a 50 kilo - takže nikdy nebudu vypadat jak ta slečna z katalogu. A byly opravdu neuvěřitelně těžké - pro delší pohyb vyčerpávající pro tanec zcela nevhodné.

Teda díky za naší mrňavou provinční půjčovničku - šaty jsme měla jednoduché, hladké, splývavé, dokonce i s rukáv(k)y, jen decentně zdobené a půjčení stálo 2400. Protančila jsme v nich celé odpoledne.

Tala
246 příspěvků 19.12.13 13:20
Jiná Realita
13791 příspěvků 19.12.13 13:22

@Tala
awww, má oblíbená blogerka :-) já že se vdává, a to není ona :-)

zzina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.13 13:52

@antees šaty sú veľmi podarené :-) aj mne sa páči, škoda že už som vydatá

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.13 15:10

@Chanelle
Nic proti zimní svatbě, ale pokud nechcete trávit líbánky v sanatoriu, případně na gynekologii se zánětem vaječníků, chtělo by to aspoň model bez velkého výstřihu, s kabátem.

http://www.estateweddingsandevents.com/…ssories4.jpg

http://media.estilo-tendances.com/…endances.jpg

Linie
2020 příspěvků 20.12.13 18:01

Jenže! Aby kabát dobře vypadal a byl teplý, bude stát nejmíň, jako šaty. To žádná nevěsta v Čechách nedá.

chekotay
411 příspěvků 20.12.13 22:52

Když kabát nebude otravně bílý, může se nosit dlouhá léta…

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.13 11:15

@Linie @chekotay
Tak každá nevěsta si musí rozmyslet, jestli chce být za princeznu v bílém a mít klasickou svatbu (která něco stojí), nebo pořídit celou záležitost čistě prakticky a s co nejnižším rozpočtem.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.13 19:57

@Tala Ano, tohle je konecne zimni svatba! Kdyz uz venku tak se vsim vsudy, ne jen to, ze si tradicni nevesta stoupne na snih a korzetove saty doplni chlupatym bolerkem. Strasne se mi libila fotka kytice na sanich.

dost_bot
2071 příspěvků 21.12.13 22:17

Asi jsem postižená opakovaným sledováním Mrazíka, ale nemůžu si pomoci - v tom dlouhém bílém plášti, zvlášť s tou kožešinou, vidím jedině Nastěnku…a Nastěnku chci za ženu!

chekotay
411 příspěvků 23.12.13 20:27

Kdo tvrdí, že nikdy nechtěl být Nastěnkou, ten chce být Nastěnkou ještě dneska… :-D

Anwen
684 příspěvků 8.1.14 15:58

Teď jsem při brouzdání po Etsy narazila na svatebni „pelerína“ a hned jsem si vzpoměla na tuhle diskuzi http://www.etsy.com/…l-cape-white

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek